Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) kokoaliga


kokoaliga
tag

Este utána nézek mivel nem nekünk külditek hanem Szarka Lacinak.

Koko

(#1552) kokoaliga


kokoaliga
tag

Gondolkodtatok már azon,hogy mi lesz az Rfactor után ami alkalmas lesz multira?
Assetto vagy Project Cars esetleg Rfactor2?
Melyik game hogy áll?

Koko

(#1553) matyialiga


matyialiga
tag

Az én szerverdíjam befutott, mert jóvá írt a rendszer 500pontot

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1554) matyialiga válasza kokoaliga (#1552) üzenetére


matyialiga
tag

Hát ha összerakom majd a NASA gépemet bármelyik:))

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1555) kokoaliga


kokoaliga
tag

Matyi András és Mitiner Ádám szerver díja megérkezett.Köszönjük.
Mitiner Ádám befizette a következő szezon díjat is mivel 2500 Ft-ot utalt.
Licens megadva mindkét versenyzőnek.
Aki tesztelt és nem érkezik be a szerver díja holnap 16:00-ig az nem kap szerver hozzáférést a hétvégére és töröljük a hotlapson elért idejét.
Mitiner Ádámnak az első versenye lesz vasárnap nálunk és mint a szabályzatban is le van írva a végéről kell nekivágnia a Brazil versenynek.
Matyi András jogosult IM-et futni.

Koko

(#1556) Pit07 válasza kokoaliga (#1552) üzenetére


Pit07
csendes tag

Az Asetto szép, a fizika nagyon brutális nagyon valósághű és még szerintem a gépeken jobban fut mint a másik kettő pedig 0.9es bétánál jár ha jól tudom.A kérdés menyire lehet majd modolni és mit okoz majd az átlag felhasználó gépéken a dolog. Jah meg a versenyek külön ablakban indulnak.Multija az Asetto-nak már van elvileg jól működik,csak kicsit hiányolom az olyan beállításokat ami az rfactorba benne van vezetési segítségek részletesebben,meg a hétvégék beállításai(időjárás,edzések több részletre, áttekerése,át ugrása,de majd szerintem bővülni fog,inkább a fizikára összpontosítottak.
rfactor 2 véleményem szerint el van maradva a másik kettőtől picit, a fizika ott is van,viszont nagyon optimalizálatlan nagy gépigény mellé rengeteg bug társul hozzá ami elég szembe tűnő hibák,amit javítgatnak,de nem vettem meg így csak a crackelt verzióról tudok beszélni ami 382esnél tart a megvásárolt verzió(full verzió) idáig 798tart, van demo de azt még nem próbáltam,az időjárás változás az bexarás a gumi fizika nagyon ott van és a jól megszokott HUD-amiből többet is kapunk az nagyon jó.De összességében sok hibája van amit kikell javítaniuk (pl.felrepül néha az autó ha pár cm-re megközelítesz valakit és hozzá se érsz meg hasonlók) és Optimalizálni mindenképp,mert így nagy HDR-el egy jól összerakott mod pályákkal nagyon megfogja dolgoztatni a gépeket az átlag felhasználót legalább is biztos.
"A Project Cars egy közösségi finanszírozásból összehozott versenyszimulátor, mely az autóversenyzés teljes spektrumát lefedi" Project Cars-t már nem lehet megszerezni és nem tudtam kipróbálni(lehetett jelentkezni a betara) csak videók illetve fórumok-on lehet róla olvasgatni,de az biztos Talán az egyik legszebb grafikájú Szimulator lesz ami PC-re megjelenik ott is már közel járnak a végleges verzióhoz és az időjárás ott is ütős lesz az aszfalt hőmérsékletektől a levegőig a felgumizódástól minden számítani fog a verseny 7végéken. Nagyon kidolgozott precíz projektről van szó amit elég régóta fejlesztgetnek úgy volt Xbox 360,PS3-ra is jön aztán adig-adig halazgatták míg úgy döntöttek,hogy NEXTgen konzolokra (XBOX ONE,PS4,WII-U) hozzák inkább.ami jelenleg az összes PC gép fölött jár,gépigénye ennek is lesz nem kicsi,ebből lehet következtetni hogy nem lesz piskóta gépileg még PC-n se,de majd meglátjuk. De viszont ennél fontosabb a fizika és a multi része,mert anélkül tudjuk semmit se ér egy szimulator,de "állítólag minden idők leg realisztikusabb projektjéről van szó" na erre kiváncsiak leszünk.
Annak örülők hogy ráálltak egymás rivalizálására és ebből mi csak jól jöhetünk ki(reméljük.,kopp,kopp,kopp) és hogy végre van 3,4 nextgen szimulator amiből majd kisül valami. :)

[ Szerkesztve ]

Mclaren Mercedes

(#1557) matyialiga válasza kokoaliga (#1555) üzenetére


matyialiga
tag

Koko nekem is ez lesz az első versenyem, miért vagyok jogosult IM-et futni akkor?:)

Persze nem gond csak kérdezem:D

[ Szerkesztve ]

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1558) Préri aliga válasza kokoaliga (#1555) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Mitiner Ádám , Matyi András , Czingel István , nem kel IM et menni a rajtrács végéről indulnak. Czingel István , képeket kel feltöltenie , akkor indulhat.

[ Szerkesztve ]

(#1559) kokoaliga válasza matyialiga (#1557) üzenetére


kokoaliga
tag

Bocsi de Préri írta jól.
Elnéztem a rajzot.:)

Koko

(#1560) Weyoun_aliga


Weyoun_aliga
csendes tag

Sziasztok! Tegnap este jöttem ki a kórházból. A vasárnapi futamon nem tudok indulni.
Jó futamot nektek!

(#1561) matyialiga


matyialiga
tag

Sziasztok!
Nagyon recseg a gázpedál rugója, esetleg egy WD40, vagy szilikon zsir megoldja a problémát?

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1562) mitineraliga


mitineraliga
újonc

Sziasztok!
Néhány kérdést tennék fel illetve lehet egy kis szivességet.

A futam napján belépéskor a játékba ne a sync nevű programot használjam, hanem a sima rfactor exet? A futamon boxból kijövet a jobbos kanyarban rálehet-e menni a sárga csíkos vonalra? A futam során a 3. körtől lehet-e használni a drs-t? A futam során ha előttem nincs 1 mp-re senki használhatom-e a drs-t vagy a program érzékeli hogy nyithatom-e. Illetve a kérés vasárnap este 19.00-ig dolgozom. A lakhelyem és a munkahelyem közt útfelújítás van amit útirányítással készítenek. Elvileg időben haza tudok érni,de lehet kéne plusz 5 perc számomra. Remélhetőleg legközelebbre elkészülnek már az adott szakasszal. Még egy kérdés,ha nem indulhatok időmérőn akkor is jelen kell lennem?

Válaszaitokat előre is köszönöm. Ha eszembe jut netán valami akkor még írok.

Sziasztok!

(#1563) matyialiga válasza mitineraliga (#1562) üzenetére


matyialiga
tag

Én a sync-el indítom, mert csak úgy jó a KERS&DRS:)

Baromság:D

[ Szerkesztve ]

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1564) kokoaliga


kokoaliga
tag

Matyi ment privát

Koko

(#1565) kokoaliga válasza mitineraliga (#1562) üzenetére


kokoaliga
tag

1,Lapunkon az első cikkben le van írva hogyan kell indítani a játékot.
2,Rálehet menni a sárga csíkra.
3,Igen a 3. körtől lehet használni a DRS-t de ezt egy figyelmeztető hang is jelzi az adott körben.
4,Ha nem vagy 1 seccen belül akkor nem nyílik a szárny.
5,Ha valaki nem tud feljönni a szerverre 19:25-ig az csak az IM után csatlakozhat a Warmupon.
Ha valaki mégis feljön az IM alatt az büntetést von maga után.Sajnos az XP-s felhasználókat védjük ezzel mert ledobja őket a gumi plugin miatt a rendszer.IM megkezdése után nem lehet elhagyni a szervert a verseny befejeztéig.
6,Nem várunk senkire a TV miatt se.
7,Versenyen mindkét keveréket kötelező használni akár 1 kör erejéig is.

Verseny pontosan 19:30-kor kezdődik.

Remélem nem csak Mitiner Ádámnak voltak fontosak ezek az információk.

Koko

(#1566) matyialiga


matyialiga
tag

1.És attól függetlenül ,hogy a rajtrács végéről startolunk, futhatunk mért kört időmérőn?
2.Mi alapján döntitek el, hogy ,melyik újonc startol kedvezőbb pozícióból?

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1567) matyialiga


matyialiga
tag

Koko ment privát.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1568) kokoaliga válasza matyialiga (#1566) üzenetére


kokoaliga
tag

Nem kell IM-et futni mivel akkor hátra kell rakni az illetőt!
Érkezési sorrend alapján dől el a rajtrács vége.

Koko

(#1569) kokoaliga


kokoaliga
tag

Törölve lettek a hotlapsról azok akik nem fizették be a szerver díjat.Megkérem az érintett pilótákat,hogy már ne menjenek fel a szerverre mert akkor megint törölnöm kell

Koko

(#1570) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Matyi András:1000 kör. Azt a kettéb@.... Ez igen. A pizzafutár a géphez viszi a lapostésztát is?

(#1571) Weyoun_aliga válasza DavidFlower (#1570) üzenetére


Weyoun_aliga
csendes tag

És ez neked miért fáj? Örülni kéne neki, hogy használja a szervert is valaki, nem kong az ürességtől.
Amúgy gondolom Matyi Andrásnak minden köre a szerveren van és nem tesztelt privátban.
Kíváncsi lennék Dávid, hogy neked hány köröd van privátban?
Igazából nem is vagyok kíváncsi, mindenki annyit tesztel amennyit akar és rászán.

(#1572) matyialiga


matyialiga
tag

Mi a gond az ezer körrel?Ezen a héten volt, időm, de kb napi 1-2 órával simán összelehet hozni....meg a be nem fejezett kört is számolja:)

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1573) matyialiga válasza DavidFlower (#1570) üzenetére


matyialiga
tag

Am, pizzafutár vagyok, szóval igen:D

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1574) matyialiga


matyialiga
tag

Koko ment privát.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1575) Pit07 válasza Weyoun_aliga (#1560) üzenetére


Pit07
csendes tag

Szia Weyoun!
Okè,rendben,jobbulás neked,pihenj sokat.

Mclaren Mercedes

(#1576) matyialiga


matyialiga
tag

Koko privát:)

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1577) matyialiga


matyialiga
tag

Egy gyors kérdésem lenne:)
A rendszer nem vett figyelembe a teszt alatt, mivel a Marussia autójával mentem, így nem is jelenített meg a "hivatalos eredményben".
Annyi lenne a kérdés, hogy ez a versenyen nincs így?

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1578) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

sajnálom ezt a futamot , de hát a technika az most bekrepált , kapcsolat bontása = elment a netem

(#1579) DavidFlower válasza Weyoun_aliga (#1571) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Ne bomolj ember, és ne vádaskodj. 1000 kör az 1000 kör. Le a kalappal. Azt hiszem azt írtam:"EZigen."
Amúgy nem tesztelek privátban. Egy rohadt kört sem. Költözködtem múlt héten. Sokszor este nyolcig programom volt MUNKA után. A gumistratégiám pedig az első körökben adta magát. Így érthető Endre?

(#1580) matyialiga


matyialiga
tag

Sziasztok!
Főleg a vezetőség felé szólna a kérdés, hogy az IM-en történt net megszakadások a starter programnak tudhatóak be?

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1581) kokoaliga válasza matyialiga (#1580) üzenetére


kokoaliga
tag

NEM.

Koko

(#1582) matyialiga


matyialiga
tag

Sajnos érdekes hibát vettem észre.
A versenyen csak a DRS működött helyesen, míg a KERS csak pittyegett, de semmi plusz lóerőt nem adott.
Valaki tudja a hiba mivoltát?

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1583) ForgoLajos válasza matyialiga (#1582) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Matyi, Szerintem nézd meg a gomb kiosztásait a HighVoltage-be.

Ördög, ott az volt a gond a versenyen, hogy megzavarodtam. Jobbról vártam Asztalos Józsit. Ott akartam helyet hagyni. Most visszajátszásból nézem, hogy kilöktem véletlen, ami a fedélzeti nézetből szintén nem látszott. Ezután kiszúrtalak a másik oldalon, és egy pillanatra az volt a gondolatom, hogy körözni akarsz, mert az OrKo team elvileg elől volt, és nem értettem hogy kerültél mögém. Le akartam húzódni az ideális ívről, aztán eszembe jutott, hogy ennyi idő alatt, nem lehet, hogy lekőröznek, így mégis védekezésbe álltam. szóval ez a csiki csuki, ennek a gondolat menetnek a gyors fizikai látszata volt :D:D Bocsi, de a végén nem erőlködtem, jobb volt a tempód a DRS végén. :D

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1584) matyialiga válasza ForgoLajos (#1583) üzenetére


matyialiga
tag

Azok rendben, vannak, hisz a teszten is műkődött.
Viszont a maláj pálya kiveri a biztosítékot....szinte szószerint....megyek 3 kört azt lekapcsol a gép...máskor, más pályán sose...érdekes.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1585) matyialiga


matyialiga
tag

Kipróbáltam más pályán is a gamet, de a tünet ugyanaz.
Megyek 3-4 kört és kikapcsol a gép.
Bármi más egyebet csinálok nem csinálja ezt.
Így valószínűleg sajnos szünetelnem kell, amíg össze nem rakom a másik gépet.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1586) matyialiga válasza matyialiga (#1585) üzenetére


matyialiga
tag

Ennyi.
Meguntam, visszalépek a Maláj versenyről.
Ez így élvezhetetlen, megteszek 4 kört és kikapcsol a gép.
Igyekszek összerakni a másikat.
Addig is jó versenyzést!

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1587) ForgoLajos válasza matyialiga (#1586) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Csak arra tudok gondolni, hogy rossz a hűtése a procidnak, vagy a videókarid haldoklik. pasztázd újra a procit, és nézd meg egy másik Videókarival. Ugyanis a gép saját védelme érdekében kikapcsol, ha túlmelegszik a proci. a játék viszont nagyon igénybe veszi a gép prociját, videó kariját. Ne aggódj, nem vészes a dolog. csak próbáld ki ezeket.

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1588) matyialiga válasza ForgoLajos (#1587) üzenetére


matyialiga
tag

Az a baj, hogy ez egy laptop, integrált videókarival, szóval a csere felejtős.
A másik gépen fogom folytatni, abban egy 7750-es videókari fog muzsikálni, de majd még fel kell azt telepítenem, csak sajnos nem tudtam eddig netet vezetni rá, valami baj van a szolgáltatóval.
Szóval legjobb esetben hétvégére talán meglesz
Eddig is csodálkoztam, hogy simán elvitte eddig a játékot:)

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1589) matyialiga


matyialiga
tag

Koko hallom neked volt Momo kormányod!
Ha ráérsz tudsz majd segiteni a kalibrálásban?

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1590) DavidFlower


DavidFlower
csendes tag

Help. Nem tudom elindítani az r factort. Sem a főkönyvtárból, sem a sync-ből. Másnak fut rendesen? Mindig szinkronizálok mielőtt felmegyek. Most is azt írja, hogy nincs elérhető frissítés.

(#1591) matyialiga válasza DavidFlower (#1590) üzenetére


matyialiga
tag

Mert nincs is:)
Indítsd el:D

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1592) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Sziasztok! Munkám miatt nem nagyon tudok most aktív lenni lehet hogy a köv futamot is ki kell hagyjam. Ettől függetlenül figyelemmel kísérem a fejleményeket. Remélem nem sokáig tart már....

(#1593) DavidFlower válasza matyialiga (#1591) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Köszönöm ezt a tartalomban igen gazdag értelmes tanácsot. Majd én is hasonlóan állok a dolgokhoz veled kapcsolatban.

(#1594) Préri aliga válasza DavidFlower (#1593) üzenetére


Préri aliga
csendes tag

Dév , nincsen semmi baja én simán feltudok menni

(#1595) DavidFlower válasza Préri aliga (#1594) üzenetére


DavidFlower
csendes tag

Akkor megprobálom még a rendszervisszaállítót, mert leállítottam vm. javas futo progit mert azt hittem az felelős a java frissítésért, aztán ha az sem akkor ujrarakom a játékot. Köszi Laci a választ. Legalább tudom, hogy a hiba nálam van.

(#1596) ForgoLajos válasza DavidFlower (#1595) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Dév, és persze Mindenki. A JAVA-val csak óvatosan bánjatok. fel kell rakni azt a JAVA-t ami benne van a játékban, és nem szabad engedni hogy frissítse. Mielőtt elkezdi bárki átprogramozni a gépét, tájékoztatom, hogy sajnos nem lehet kikapcsolni a frissítés kérést. :W Mindig meg fogja kérdezni, és amíg szeretnéd hogy működjön minden, addig a NEM-re nyomsz. :N Nálad Dév, tuti a JAVA verte ki a biztosítékot. :K

Továbbá Préri, nem tudom, hogy itt van-e az új pilótánk de most leírom mi a menete ha valaki új és jönni akar. :P
1. Játék letöltése a CIKKEKBŐL!!! nem a letöltésekből, mert az most nem jó. :W
2. Játékban található JAVA, és NET keretrendszer telepítése a HighVoltage, és rFdynhud működése érdekében.
3.játék inditása a következő képpen.
3,a HighVoltage (rendszergazdaként, kormány már legyen legalább 5 perce csatlakoztatva)
3,b Sync inditása. Amennyiben nem a SYNC18 van, úgy a SYNC le fogja magát frissíteni, és most jelen állás szerint a SYNC18-al kell indítani. Természetesen Ezt is RENDSZERGAZDAKÉNT :P
3,c Szinkronizálás ( lehet fog, de lehet nem)
3,d Játék indítása

Ezeket ha betartja mindenki, semmi gond nem lehet. :K Természetesen mielőtt elindítja valaki a játékot, nem árt beállítani a DRS, KERS-t és a rFdynhud-ot sem!

és mégegyszer! WIN7 alatt RENDSZERGAZDAKÉNT INDITSATOK MINDENT!

összefogom írni ezt, az rFdynhud, és a HighVoltage beállításokat képekkel, és fel fog kerülni az oldalra, csak türelmeteket kérem. Addig is a Fórumban visszább ezeket is megtalálhatjátok!

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1597) matyialiga válasza ForgoLajos (#1596) üzenetére


matyialiga
tag

Igen Lali, csak pl. a brazil és a maláj teszteken hibátlanul működött a Kers&DRS plugin, de a versenyen Nekem csak a DRS működött, pedig mikor próbaképp megnyomtam a KERS gombot pittyegett, de nem működött, pedig én nem frissítettem a JAVA-t.
Egyenesekben úgy hagytak ott a többiek, mintha álltam volna sajnos.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#1598) Préri aliga


Préri aliga
csendes tag

Tisztelettel köszöntöm az A-liga Csapatait a Játékvezetőket az Edző spórtársakat, megjelent szurkolókat , hozzátartozókat , családtagokat. Bízzunk abban , hogy a soron következő versenyen a sok pont sorsa sportszerű keretek között fog eldőlni. Ennél sokkal többet szoktam mondani a pinyó versenyek alkalmával , most rövidítettem. Tehát : A Bírói testület az Időmérőt figyelemmel fogja kísérni , amennyire tudja. Illetve a visszajátszásban az esetleges szélesítéseket kifogja vizsgálni. Amennyiben a leggyorsabb körben szabálytalanságot követ el , annak a rákövetkező versenyét a box-ból kel , hogy elkezdje. Tehát a megoldás egyszerű = elveszem a gázt , vagy új kört kezdek. A Bírói Testület szerint ez nem olyan bonyolult művelet.

(#1599) ForgoLajos válasza matyialiga (#1597) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Hát Matyi, arra sajnos nem tudok mit mondani. Valami nem smakkol akkor a gépeddel.

Hozzáfűzném Préri tökéletesen megírt monológjához, :R hogy a BT bekérheti a HOTLAPS gyors köreiteket is, és az ott szabálytalan vezetést is bünteti. :Y Tehát a tesztek alkalmával, ha gyors-köröztök, akkor is próbáljatok meg nem szélesíteni. :( A bekért videót, vizsgálja a BT, és ahol a leggyorsabb körödben szélesítést talál, akkor azt a Verseny-társat, a BT törli a hotlapsról. Ezután újra meg kell futni a 60 kört, és el kell érni a 4 másodpercen belüli időt. Erre figyeljen mindenki, mert ezt Random kéri a BT. Nem feltétlen a leggyorsabb Versenyzőt vizsgálja, és az sem biztos, hogy az első teszt héten. Lehet az is, hogy 4 nappal a verseny előtt nézi meg a BT, és ilyenkor már lehet nincs idő javítani.

Fair Play, Enjoy the Game!!!

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#1600) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

Czingelistvan, Kérlek küld el az adminoknak a Hotlapson futott leggyorsabb köröd(1:31.808) visszajátszását, legkésőbb ma este 19:00-ig. Köszönjük :R

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.