Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11678) No.01 válasza Veron (#11677) üzenetére


No.01
őstag

Igen jol... En eleve 40mm folott nem is nezek semmit, de a 38-39 az ami stimmel a csuklomra.
Eloljaroban remenykedtem, de felveve valamiert nem tetszett. Vagy 10 percig probalgattam, forgattam,nem tudom megmondani, h az osszkep, a tokfulek vagy csak maga az atmero az oka, de a vegeredmenyt tekintve ra kellett jonnom, h ezt jobb ha elengedem.

Az uj Omegak (Aqua Terra - 38mm) mar jok lennenek (es meg szinek is vannak ami ritka) de arben kicsit feljebb van, a jarastartalek is csak 55h es eloben hiaba volt tokeletes a meret a sok polir vegett elegge "felvagos" (hogy mondjuk szepen magyarosan a abling factort :F ) ami tolem baromira tavol all.

A Longi volt ami jobban teljesitett ahogy irtam, de ott meg a gyors micro adjust es a hulye "apa szemvegzodes" amin kicsit felhuztam magam. Ha utobbi nem lenne lehet azzal tavozom. Olcsobb es a zold (nem az extra aranyozott) sokkal de sokkal kevesbbe volt villantos, mint azt barmikor is gonoldtam volna egy orarol amiben van arany.

Lehet megis vissza kell ternem az eredeti tervemre es maradni a jo kis GS-nel (SBGN027)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.