Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41072) Jahno válasza Bujdy81 (#41068) üzenetére


Jahno
őstag

No de ezt milyen gyakran? Felére már ezer éve működtek az MPL futáros és egyéb hasonló éjjelnappalos szállítások, repülővel és kiegészítő logisztikával ehhez az úthoz képest fillérből és gyorsabban megoldhatóbb kb. bármit bármerre Európába. Hétvégén is. Szóval érdekesen hangzik. Ráció biztos van benne, de pár szállítás után a nettó kocsifutás időtartama is lassabbra jönne ki. Odafelé szerintem millimétere stimmel kollégáknak a Genf/Amsterdam/Köln vonalaival, ami egy nap autózás, kocsiból kifolyás, feldőlés, aztán visszakódorgás megrakva vagy üresen. Folyamatában nem egyszerű, de vannak hasonló románok a világban akik fel is csavarodnak erre-arra.

Lassan 10 éve jártam Amsterdamban, akkor délután 3kor itt megvásárolt cucc 1 tank benya áráért másnap szombat reggel 7re a szállás ajtajában landolt és ezt itt-ott ismételni is lehetett, vagy csak cuccot küldtem, szerencsére én már nem voltam ott. Belgium közepe 10-15 óra nettó autóval, ezt ha nem éppen vasárnapi lehetetlen időpontban kell leküzdeni, akkor ennyi idő alatt olcsóbban teljesíti egy futárszolgálat, amiben helyi futár, repülő és satöbbi van. Bár az ördög a részletben lakozik meg a nettó/bruttó szállítási időkben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.