Hirdetés
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Óraátállítás
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
Új hozzászólás Aktív témák
-
AD4MINATOR
nagyúr
válasz
dargelot
#239
üzenetére
A belépéssel járó jutalmak listáját mindig csak az adott hónapra vetíti ki, azaz day 31/31-ig max. Köv. hónapban resetelődik vissza day1-re és akkor látod majd, hogy abban a hónapban mik lesznek. Azaz hó végén inkább érdemesebb kivárni míg újraindul a ciklus. Legalábbis én így értelmezem ezt és neten se találtam listát köv. azaz augusztus hónapra még.
Amúgy köszi, kipróbálom ezeket amiket írtál... (mire rájöttem hogy az ms=speed és a dot = dmg over time.. kellett vagy 2perc
) 
Én eddig amúgy pont az ellenkezőjét tapasztaltam: aki full kajálásra megy rá az ugye hamar megy stage3-ba és onnantól gameover van a(z átlag) huntereknek hiába nincsen dmg reduce perk a szörnynek...
mondjuk ha már úgyis van ez a planet satelite meg a szinte auto-dome akkor nem értem miért nem lehetett meghagyni Wraithnek a decoy cloak-ot??! főleg, hogy kb. minden bokrot kivettek a pályákról, így esélytelen elbújni / elmenekülni

____
Akadt még néhány kérdésem..

1.
a Smell Range-t van értelme növelni?
2.
- mi értelme az Endurance perknek (ami ad +14% Traversal Regen) amikor a Speed Climber perk (ugyanúgy TIER 2) ad +35% Climb Speedet is a +14% Traversal Regen mellé?
- meg mi értelme Plated Armor perket választani (ami ad +16% Damage Reduction) ha az Unkillable (ami szintén TIER 3) perk +60% Armor Regen-t ad a +12% Damage Reduction mellé?
3.
azt jól értem ha mindkét perk megvan pl. Unstoppable/Unkillable akkor
+35% Armor Regen, +5% Damage Reduction és +60% Armor Regen, +12% Damage Reduction akkor +95% Armor Regen, +17% Damage Reduction lesz a vége ? VS. Heavy Armor/Scale Armor/Plated Armor perkek általi 8+12+16= 36% Damage Reduction (ezek alapján az Unstoppable/Unkillable perk páros jobban megéri nem?)vagy pl. Haste/Mutated Haste/Evolved Haste esetén +12% Movement Speed, +15% Movement Speed, +20% Movement Speed = 47% Movement Speed lesz a vége ?
Tehát egymásra pakolódnak a perkek hatásai?

Új hozzászólás Aktív témák

- Szomjan halunk, míg az AI dolgozik
- Mi lesz a Facebook fiókoddal, ha meghalsz?
- Kompakt vízhűtés
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Kötelező frissítésnek számít a Microsoft legújabb csomagja a Windows 11-hez
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
) 



