Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) reelc válasza l.skywalker (#44383) üzenetére


reelc
veterán

Én nem vettem náluk semmit.
Most legörgettem a Librarym aljára, 351 tételt ír.
Biztos nem húztam be pár dolgot, volt hogy lemaradtam.

De: most látom, pár címnél külön van béta, vagy plusz kontent, és azt külön számolhatja, szóval nekem így 351.
Van olyan kontent is, ami nem külön telepítős.

(#44402) grizlisandor válasza csuvicsuva (#44399) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, ABK-ra gondoltam, köszi a helyesbítést! :B

(#44403) Segal


Segal
veterán

Leisure Suit Larry - Retro Bundle
Ingyen behúzható a Fanatical-ról.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44404) ZsZso válasza Segal (#44403) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

és még 5% kupon is jár hozzá! :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44405) warcat válasza fcbarca (#44394) üzenetére


warcat
veterán

Megjött az akció Call of Duty®: Modern Warfare® II -re : 45.49€ battle.net-en Valentin környéki vásár február 27-ig

Diablo II: Resurrected: 13.19€

EA: It's in the crate!

(#44406) fcbarca válasza warcat (#44405) üzenetére


fcbarca
őstag

ááá ez most jól esett. Köszönöm uram :R

[ Szerkesztve ]

(#44407) ZsZso válasza warcat (#44405) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Persze, hogy a Necromancer most se kapott akciót. Grrrr .... sose veszek többet Diablot megjelenéskor. Az akciót azért kösz, D2 tényleg jó áron megy.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44408) sto1911 válasza ZsZso (#44407) üzenetére


sto1911
veterán

? -33%, igy 10 EUR, de 20-ert a D2, D3, D3 Exp, Necro pakk meg ket aprosag is benne van, kihagyhatatlan.

(#44409) kigyi_23 válasza sto1911 (#44408) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen csak aki megvette folyamatosan a kiegeket annak ez baromi rosszul esik, hogy még most is 10€ és nem komoly kieg az sem. Én is meg kellett, hogy vegyem mindig, mert különben semmit sem ér, de ezt kihagytam. Gyanítom, hogy most is így fogok járni, mert a Diablo-t úgy sem tudom kihagyni meg kell vegyem :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#44410) AnonymusX válasza kigyi_23 (#44409) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Mindegyik kiadó ezt csinálja. Évekkel későbbi minden egyben kiadás, legyen akármi is a neve, mindig olcsóbb akár akciósan is, mint külön az alapjáték és a kiegészítők. Főleg akkor vicces ez, ha a két kiadás nem is kompatibilis egymással (ami inkább konzolon fordul elő: lásd Witcher 3 alap és GOTY esete).

Blizznél az is gáz, hogy a Starcraft 2-nél nem is veheted már meg külön a kiegészítőket. Diablónál nem tudom, mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#44411) Egon válasza AnonymusX (#44410) üzenetére


Egon
nagyúr

Mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy bő 7 éve jelent meg az utolsó kieg az SC 2-höz: akit kicsit is érdekelt a téma, az már megvette (emlékeim szerint 3-4 év után beesett kb. 6-7K környékére az ára, én is akkor vettem meg).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44412) AnonymusX válasza Egon (#44411) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Jó hát volt fizikális teljes SCII Battlechest kiadás 990 Ft-ért itthon, de mégiscsak digitális termékekről beszélünk, aminek rendelkezésre állása végtelen, semmi nem indokolja, hogy a külön megvásárolhatóságot tiltsák.

Régen elfogyott a boltokból aztán vagy újra kiadták vagy másodkézből megvetted. Digitálisnál meg szeretik eljátszani a vedd meg újrát, de extra példányt nem kapsz dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#44413) Egon válasza AnonymusX (#44412) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez mondjuk jogos, sok játékot vettem én is anno dobozosban másodkézből, fillérekért.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44414) Mr.Csizmás válasza AnonymusX (#44412) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sc2 bc hol volt és mikor? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44415) Crus válasza Mr.Csizmás (#44414) üzenetére


Crus
őstag

+1

Wtf?

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#44416) csuvicsuva válasza grizlisandor (#44402) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A vicc egyébként az, hogy felröppentek olyan kósza pletykák is, hogy csak a Kinget fogják engedélyezni, de mivel Koticknak kábé az MS az egyetlen menekülőút, majd megoldják okosban ilyen-olxan szerződésekkel.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#44417) Mr.Csizmás válasza Crus (#44415) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

arra emlékszem hogy valamelyik sc2 epizódot dvd tokos kiadásban 1-2 ezer ft-ért kaptam eshop24-nél - isten nyugosztalja őket, szerettem ott vásárolni

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44418) AnonymusX válasza Mr.Csizmás (#44417) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Úgy rémlik, hogy az eshop24-nél volt a teljes Battlechest bagóért.

(#44419) sto1911


sto1911
veterán

Megalol:

(#44420) sto1911 válasza kigyi_23 (#44409) üzenetére


sto1911
veterán

Akik folyamatosan megvettek, azoknak ez is megvan. Ha nincs, akkor meg most olcsobban lehet megvenni. Ha gondot okoz 10EUR-t kifizetni 5 helyett, akkor meg lehet nem Diablozni kellene. Ha nem jatszik vele valaki, akkor meg minek vegye meg?

De most egy huszasert be lehet huzni a mindent mindennel is, akinek barmi hianyozna, annak az is jo ar.

Amugy meg ahogy masok is irtak, mas is igy csinalja, sot, szerintem rosszabbul.

(#44421) Egon válasza AnonymusX (#44418) üzenetére


Egon
nagyúr

3-4K volt az, szerintem sem 1K...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#44422) csuvicsuva válasza Egon (#44421) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha lenne rá pénzem, most fogadnék veled, hogy estig kapunk egy befotózott blokkot. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#44423) section9


section9
őstag

Én 3k-ért vettem a SC2 Battlechestet, de topikban visszagörgetve 2k volt a legolcsóbb ár e24-röl.

(#44424) ayo válasza sto1911 (#44419) üzenetére


ayo
Topikgazda

ajánlom a win sajátját, ingyenes kussol, rendesen teszi a dolgát. avast sztem rég felejtős pont az ilyenekért is.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#44425) kigyi_23 válasza sto1911 (#44420) üzenetére


kigyi_23
addikt

A Necro elejét videókártya hiány miatt kihagytam utána nem volt olyan akció amiben megvettem volna többi ami a 20-as csomagban van mind megvan csak ez hiányzik és igen rosszul esik, hogy agy csomag annyi és a kis kieg ennyi. Nem minden ember egyforma és ez a topic sem a drágán vásárlásról szól amúgy sem.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#44426) sto1911 válasza kigyi_23 (#44425) üzenetére


sto1911
veterán

Nem ertem :D Ha lett volna megfelelo VGA-d amikor a necro kijott, akkor megvetted volna teljes aron, de most, hogy olcsobb meg draga?
Ez szinten mindennel is igy van, a kis kiszereles dragabbra jon ki. Mas kerdes, hogy azert nehanytiz-szaz orat bele lehet olni, azert meg ne legyen mar sok 10EUR. Ehelyett itt csorog ra a nyalad, hogy de jo lenne, igaz, az ingyen van...

A topikot meg hagyjuk, mikor itt is van olyan ember, aki az anyjat is ha 10 centtel olcsobban vehet meg valamit.

(#44427) csuvicsuva válasza sto1911 (#44426) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"mikor itt is van olyan ember"

Mindenki az, csak vannak akik nem kérkednek vele. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#44428) sto1911 válasza csuvicsuva (#44427) üzenetére


sto1911
veterán

Nem terveztem egy egesz topikot egy hsz-ben megserteni, raerek egyesevel :D

(#44429) KISDUCK válasza kigyi_23 (#44425) üzenetére


KISDUCK
addikt

A necro pack a D3-hoz csak egy sima dlc, köze nincs egy kieghez.

(#44430) ZsZso válasza sto1911 (#44426) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

50-50% -ban vagyok mérges magamra és kiadóra. Amikor megjelent a D3 akkor felpattantam a hype vonatra, megvettem azonnal. Aztán nagyon morcos voltam, mert nem teljesen az jött amit szerettem volna (finoman szólva sem). Expansiont nem tudom mikor vettem, de azt is tuti 20 € felett.

Jóval utána rá adták ki a nekrot. Ami szerintem megint egy csúnya húzás volt, nem Diablohoz illő a DLCzés, de hát ez már nem is az a Blizzard ami régen volt. Mondom, jól van, még egyszer nem szívattok meg, most már megvárom, hogy legalább egy 75% -ot kapjon. Hát azt meg úgy tűnik várhatom ...

Szóval hangsúlyozom, hogy nem a pénzről szól a sztori, hanem elvekről. A levezetésed abszolút logikus és helyt álló, de néha az emóció felülírja az észt. De persze úgy is be lehet állítani a dolgot, hogy ha nem vettem meg éveken keresztül -33% -on, akkor most sem fogom, mert értelmetlen döntés lenne. Szeretném, de annyira nem, amennyire morcos vagyok rájuk a nyominger akciózási technikájuk miatt. (üzletileg természetesen érthető és ez nem is szól részükről másról)

Mondjuk ha azt nézzük, annyi hozadéka biztos volt ennek a butaságomnak, hogy azóta még csak gondolatban sem volt meg egy játék 1-day vásárlása :D.

#44429 KISDUCK:
Hát ez az! :)Annál gázabb, hogy orrod alá nyomják, hogy 20 € -ért a fél világod is megkapod, de ha az utolsó DLC-t akarod, amit nyugodtan belepakolhattunk volna az kiegbe is, akkor fizesd ki a felét!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44431) csuvicsuva válasza sto1911 (#44428) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Á, szóval te is a nagyúr rangra hajtasz. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#44432) kigyi_23 válasza sto1911 (#44426) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szép stílusod van azt meg kell hagyni és rohadt értetlen ember lehetsz ez van te ilyen vagy én meg nem.

Neked semmi sem drága csak azt nem értem miért vagy itt, ha így érzed.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#44433) sto1911 válasza kigyi_23 (#44432) üzenetére


sto1911
veterán

Minden vilagos.

@#44431csuvicsuva: latod, eggyel kevesebb, hanyan vagyunk meg? :D

(#44434) sto1911 válasza ZsZso (#44430) üzenetére


sto1911
veterán

Pontosan, ezt a jatekosok generaltak maguknak, a cegek meg csak sodrodtak az arral, nem hulyek. Volt a preorder, mindenki mondta, soha ne rendelj elore. Persze nem igy lett, ket teaser utan nyilott a penztarca. Aztan DLC, volt nagy felhaborodas, meg skinek, mi az hogy lopancelt penzert, most meg szinte elvart. Aztan mikrotranzakcio, stb.

Jol is teszik, le kell huzni akit lehet. A tobbi vagy kivar vagy keres maganak olcsobb/mas szorakozast vagy kesobb veszi meg teljes aron (ami a cegeknek mindegy, hisz teljes arat tett le erte.)

En a Diablotol tudtam mit varok, casualban vegig akartam jatszani, meg farmolni nehany oracskat kikapcsolodaskeppen, ezt meg is kaptam. A HC jatekosok biztosan csalodtak benne. Teljes aron megvettem a demo utan az alapot, kesobb a kieget, majd a nekrot is. Kaptam cirka 25k forintert 1500 oranyi szorakozast. Szerintem ez nem penz erte. D2R-t beta utan szinten megvettem, az nem meri a vele toltott idot, de az is megerte a 14k-t. A D4-et viszont nem fogom megvenni megjeleneskor, tobb okbol kifolyolag sem (benne voltam a betaban, meg az alap valtozat is vagy 30k, annyit mar tenyleg nem er).

Az meg hogy a kicsi nem annyival olcsobb, mint a nagy, a kenyerrel is igy van :D

(#44435) azka79


azka79
aktív tag

Mótvá?

Alien Breed Trilogy (GOG) Free
[link]

[ Szerkesztve ]

(#44436) bobalazs válasza azka79 (#44435) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mótvá, kösz!

(#44437) csuvicsuva válasza sto1911 (#44433) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Roast me here.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#44438) ZsZso válasza sto1911 (#44434) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

D2t rongyosra játszottuk minden formában, casualtől kilométerekre. Iskolás voltam, időm mint a tenger :D . Blizzard volt az isten a játékgyárosok között (Bullfrog meg hasonlók már eltűntek). Igaz, D3-nál befigyelt már előtte az Activision, de hát annyira nem lehet rossz gondoltam. Ennek a bandának megéri fizetni! Éltemben először és utoljára vettem így játékot. Azóta kivárok ... a kieget se vettem volna meg akcióban, ha sejtem, hogy még jön egy ilyen DLC, csak akkor a fene gondolta volna.

Nem kérdés, hogy megéri -e! Erről szerintem kigyi_23-at se kell győzködni. "Fillérekről" beszélünk. Engem sem a pénztárcám tántorít el a vásárlástól, hanem az elveim. Valószínűleg kigyi_23 -nál is hasonló a sztori.
Nem meggyőzni akarlak, hogy nekem van igazam (sőt!), csak pár hozzászólással lentebb azt írtad, hogy "nem érted" és ezért írtam le, hogy mi áll az én véleményem mögött. S nem az, hogy akkora fillérkufircoló vagyok, hogy eladnám az édesanyám 10 centtért. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44439) FunPro válasza ZsZso (#44438) üzenetére


FunPro
senior tag

Nana!

Az ő definíciójában nem volt benne, hogy a saját anyádat kell eladni 10 centért. Még csak az eladás sincs tisztázva.

Én büszkén vállalom, hogy biztos találok valami elfoglaltságot valaki anyukájával, hogy 10 centet spóroljak valamin. :K

Sok lesz az off! :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#44440) Tombi válasza FunPro (#44439) üzenetére


Tombi
senior tag

Anyukakbol sosem elég.
Ugyis sokan unatkoznak :DDD
BTW Diablo 4et instant veszem meg júniusban..aztan leszunk par evig beta teszterek..

(#44441) Bogyi007 válasza azka79 (#44435) üzenetére


Bogyi007
veterán

Amigán mennyire szerettem ezt a sorozatot. :R :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44442) akerbis válasza azka79 (#44435) üzenetére


akerbis
aktív tag

Azért ez a GOG nagyon szimpatikus oldal. :R :K

IT Phone :) Gábor

(#44443) akerbis


akerbis
aktív tag

NEm tudjátok, konzolos játékokhoz is van olyan kereső mint PC-hez a ggdeals?

IT Phone :) Gábor

(#44444) MageRG


MageRG
addikt

Lamentum 5.40 EUR (HL)

Ez mi ez? Kb. top-down Resident Evil/Silent Hill, Mary Shelley stílusában. (Tudom, sokaknak ez pixelszemét.)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#44445) ZsZso válasza FunPro (#44439) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nesze, te OFFtalanító! :P

Alien Breed Trilogy Ingyen (GOG)

Ha mótvá, lesz mégegyszer, úgyis sok volt az OFF, lehet valaki nem látta. :DDD

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44446) Pedro78 válasza ZsZso (#44407) üzenetére


Pedro78
senior tag

Nálam 33%-ot ír a necrora.

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#44447) ZsZso válasza Pedro78 (#44446) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Elírtam. 33% kedvezményt adnak rá az elejétől kezdve minden egyes szélen, ami a többihez képest vicc.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#44448) reelc válasza ZsZso (#44447) üzenetére


reelc
veterán

Ezzel lehet neked tesznek szívességet, hogy ne vedd meg. :)

Nekem nem jött be a Nekro.
Pedig nem álltam úgy hozzá, hogy szerettem a D2-ben és vártam a D3-ban, mert nem.
Más a két Nekro amúgy is.
Akkoriban aktívan játszottam a D3-at, végül is jól jött a vele járó kari és ládahely. Végül emiatt nem voltam mérges magamra, hogy megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#44449) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Heti GOG kedvezmény kód: XX3H0923264EF279B7

XX = nyári sugárzás

Csak azért feladványozok, hátha valakit esetleg tényleg érdekel és nincs feliratkozva.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#44450) Capricornus válasza csuvicsuva (#44449) üzenetére


Capricornus
aktív tag

szintén ez:
UVháromH09egy3B32A3FDB8három

Per aspera ad astra!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.