Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) Egon válasza warcat (#41900) üzenetére


Egon
nagyúr

Én meg egy gyűjtőtől vettem jó minőségben írni tudó NEC írót, úgy 7-8 éve. 5K volt, a gép árának 1 %-a. Elfér, enni nem kér, zajt nem csinál. Ha szükség van rá, ott van.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#41902) Mr.Csizmás válasza ZsZso (#41895) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig az artbook miatt is megérne annyit:

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41903) csuvicsuva válasza ZsZso (#41893) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Neodiszkont ár? Béla, húzz le belőle egy tízest, viszik majd, mint a cukrot.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#41904) l.skywalker válasza Egon (#41898) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálam nincs. Ez is alap.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41905) l.skywalker


l.skywalker
félisten

THE ODDBOXX | Steam Game Bundle | Fanatical - 740 HUF (HL)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41906) Egon válasza l.skywalker (#41904) üzenetére


Egon
nagyúr

Én felsoroltam racionális érveket, hogy miért (jó ha) van.
Hittel nehéz vitatkozni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#41907) fatal` válasza Egon (#41898) üzenetére


fatal`
titán

Neked lehet, hogy alap. 2007-ben kiszereltem az aktuális dvd írót, hogy ne lassítsa a bootot és azóta sincs.

Ha nagyon kell majd veszek egy USB-st, de az elmúlt 15 évben nem kellett.

(#41908) Hegyirabló válasza fatal` (#41907) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Mennyivel lett gyorsabb a boot?

Aquila non captat muscas.

(#41909) fatal` válasza Hegyirabló (#41908) üzenetére


fatal`
titán

Már nem emlékszem, de folyton ráolvasott, hogy van-e lemez. :D Meg akkoriban kezdtem el a gép zaját a minimumra csökkenteni.

Ma szerintem abszolút felesleges, a legtöbb új házon már lassan hely sincs neki.

(#41910) l.skywalker válasza Egon (#41906) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem állt szándékomban a döntésed megkérdőjelezni. Csak írtam hogy én épp ellentétesen gondolkodom. Azért hogy évente használjam 2x számomra nem volt létjogosultsága, sőt azóta már az új laptopjainkban sincs.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41911) Hegyirabló válasza fatal` (#41909) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát az biztos, hogy porszívó. Bár nekem csak akkor, ha benne hagytam a lemezt. Ha nem, akkor simán csak kattogott. :)

Aquila non captat muscas.

(#41912) fatal` válasza Hegyirabló (#41911) üzenetére


fatal`
titán

Jah, de akkor is keresgélte a lemezt. Meg meghajtólistázáskor is néha.

Szerintem az, hogy alap vagy kötelező tartozék lenne manapság, az elég erősen megkérdőjelezhető. Egy USB-s kéznél még ráfogható, de egy belső optikai meghajtónak szerintem semmi értelme.

(#41913) Dilikutya válasza fatal` (#41909) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég lett volna a boot lehetőségek közül kivenni, vagy legalábbis a HDD után sorolni. :) Nekem ma is van író a gépben, de fel se pörög induláskor. Ha nem tudnám, hogy van, azt hinném, nincs. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41914) KISDUCK válasza Egon (#41906) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én még 2012-ben szereltem ki a laptopból azóta külső házban van, de amire használtam azóta az driver telepítés volt, de azt se kellett volna ha nem lettem volna lusta netről leszedni ami kell. Én örülök neki hogy visszaszorult a használatuk, mert ez elég sok helyet eredményez az új laptopokban a hiányuk, meg hát 4,5 GB vagy 9 GB az a mai világban már nem sok. Biztos van olyan terület ahol előnyös ma is, de átlag használatra teljesen nélkülözhető.

(#41915) fatal` válasza Dilikutya (#41913) üzenetére


fatal`
titán

Ez megtörtént, de az adott lap akkor is nézegette időnként. Aztán lehet, hogy csak bios bug volt.

Mindegy, megszabadultam tőle, azóta se hiányzik. :D

(#41916) Egon válasza KISDUCK (#41914) üzenetére


Egon
nagyúr

Leszámítva az Emperor: Battle for Dune-nel való játékot (ami megvan eredeti CD-ken, és online verzióban nem kapható), én sem használtam évek óta. Azelőtt leginkább a családi videókat írtam ki DVD-re apámnak, de mióta meghalt (2018-ban), már nem csinálom.
Ettől függetlenül nem bánom hogy van, sőt a következő gépemnek is része lesz.
Kisfloppyt is beszerelném, ha lenne az alaplapon IDE csati... ;] A nagyapámról utoljára, a halála előtt készült 1-2 kép egy fotós által anno (aki a váci épületeket fényképezte, amikor találkozott a nagyfaterral, aki kint állt a háza előtt), amit egy floppylemezen kaptunk meg. Aztán feledésbe merült, és csak akkor került elő, amikor kiselejteztem a floppykat. Ebben az időben már bőven nem volt senkinek a gépében sem FDD - ha én is így lettem volna, vélhetőleg megnézés nélkül dobtam volna ki a lemezeket, és egy emlékkel lennék szegényebb.
A témát lezárnám, és elnézést az eddigi offolásért.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#41917) citkar válasza Egon (#41906) üzenetére


citkar
addikt

Nekem elég racionális érv az, hogy több mint egy évtizede nem volt szükségem optikai meghajtóra :)

(#41918) Dilikutya válasza citkar (#41917) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kinek mi. Nekem sokáig logisztikailag előnyös volt, ha nem tartottam külön asztali lejátszót, és a PC volt a mindent vivő CD, DVD lejátszó. CD-t mai napig veszek. DVD-t már nem, a formátumnak leáldozott, BD meg már nem kell, új filmek fent vannak a Netflixen, HBO-n, vagy említésre sem méltók, és sok olyat is nézek, ami itthon a VHS korszak óta nem volt forgalomban.

Egyéb célra évi 1-2 alkalomnál többször én se használok otthon optikai meghajtót, magamnak meg vagy 10 éve nem írtam lemezt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41919) citkar válasza Dilikutya (#41918) üzenetére


citkar
addikt

Elismerem, hogy valaki még néha használja, de az butaság, hogy "alap" felszerelés lenne egy optikai meghajtó :)

(#41920) Egon válasza citkar (#41917) üzenetére


Egon
nagyúr

Zseblámpát sem használtam vagy 5 éve, mégis van otthon.
De kinek mi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#41921) ayo


ayo
Topikgazda

Ezt a témát szerintem most már engedjük el, köszi mindenkinek.

http://jateknaplo.blog.hu

(#41922) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

*reccs* Tématörés! *reccs*

Ingyenes The Division 2 hétvége, mindenre amit csak el tudsz képzelni! :))
Stadia, PC, Xbox, PS4! Május 16 21 óráig.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#41923) conexke válasza ZsZso (#41922) üzenetére


conexke
tag

ingyenes hetveget varok dying light 2re :D multkor volt Farcry 6 ingyenes hetvege es ki porgettem a jatekot :D igaz a dl2 nem fogom de abba is lehetne par orat rakni :D :C

(#41924) MrTwister válasza conexke (#41923) üzenetére


MrTwister
őstag

Gondolom nem sokat aludtál azon a hétvégén! ;] :D

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#41925) conexke válasza MrTwister (#41924) üzenetére


conexke
tag

keveset nagyon keveset :D :Y

(#41926) JoolsNOS válasza conexke (#41923) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Azt én is vártam, de nem jött be. Valahogy a 3 óta nem tud lekötni egy Far Cry se.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#41927) Dilikutya válasza JoolsNOS (#41926) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem a 3 után az 5 és a New Dawn nagyon tetszett. Utána a 4. résszel folytattam volna, de az unalomba fulladt. A 6. is elég érdektelen lett az ingyenes hétvége után.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41928) section9 válasza MrTwister (#41924) üzenetére


section9
őstag

Annyira azert nem hosszu, tizenX ora alatt kenyelmesen vegig lehet nyomni egy kis grindolassal is. En pentek szombat jatszottam vele, vasarnapra mar nem maradt lenyeges content. :D

(#41929) szabeska


szabeska
addikt

Viheto:

Pillars of Eternity II: Deadfire Obsidian Edition

gog

U888042102C41A0814

59.99 € -> 13.79 €

Remelem mukodik :B

[ Szerkesztve ]

F1

(#41930) Golden9 válasza Golden9 (#38553) üzenetére


Golden9
addikt

#Akció

Vampire's Fall: Origins -75% 9.99€ 2.49€ HL GOG. Androidra még mindig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#41931) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

(#41932) KISDUCK válasza Anonymusxx (#41931) üzenetére


KISDUCK
addikt

Felesleges ide is beírni, erre ott van az teljes játékok ingyen topik.

(#41933) Anonymusxx válasza KISDUCK (#41932) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Nem felesleges, mert ez is best buy...

(#41934) Anonymusxx válasza KISDUCK (#41932) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Az meg a másik h tele van zs kategóriás játékokkal az topic...

[ Szerkesztve ]

(#41935) adrian360 válasza Anonymusxx (#41934) üzenetére


adrian360
őstag

Így most már ez is tele lesz :U

(#41936) section9 válasza Anonymusxx (#41934) üzenetére


section9
őstag

Egyetertek. Nem tudtam, hogy van ilyen de gyorsan raneztem es tenyleg tele van kacatokkal. Boven elfer itt is, eddig is linkelve voltak ingyenes jatekok.

(#41937) ZsZso válasza adrian360 (#41935) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha a Prey zs kategória, akkor kíváncsi lennék mi az A :). Én se tudtam egyébként a topikról, szerintem is jó ha nagyobb dealek ide is bekerülnek. Pontosabban minden ami valaki szerint bestbuy. Végtére is erről szól a topik. :K

Én ezúton is köszönöm szépen a megosztást! :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#41938) sto1911 válasza adrian360 (#41935) üzenetére


sto1911
veterán

Köszi, legalább tudom kinek a szava nem ér semmit, ha játékok minőségéről van szó.

(#41939) Louro válasza ZsZso (#41937) üzenetére


Louro
őstag

Az oldal jobb felső sarkában van egy "Téma tudnivalók" rész. Ott van rengeteg kapcsolódó téma.

Mobilon az oldal alján van (nekem).

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#41940) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én mindenesetre köszönöm az Epic free-ket, innen járok behúzni, plusz így pl. most is megtudtam, hogy vannak wishlistes akcióim, és vásároltam is. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41941) Dilikutya válasza ZsZso (#41937) üzenetére


Dilikutya
félisten

Arra célzott, hogy az ingyen játékos van tele ZS-vel. És valóban így van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41942) Dilikutya válasza ZsZso (#41922) üzenetére


Dilikutya
félisten

+ kapott egy 85%-os akciót, így most 4,5€ az alapjáték (Epic-en csak 1498 Ft), de nagy akciókat kapott a többi Tom Clancy játék is a Ubisoft Connect-en.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41943) KISDUCK válasza Anonymusxx (#41934) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát csak akkor felesleges az ingyen meg leárazott játékoknak külön topik, mehetne ennyiből mindegy egy topikba. Az ingyen játékok topikba nem csak az aaa címek kerülnek be hanem az akciósan ingyenes indie játékok is, amikből arányaiban több van mint az aaa címekből. Az meg hogy ingyen van gyakorlatilag nem best buy, mert pénzt nem adnak érte a vásárlók csak megkapják akció keretében ingyen, ha 60 euró helyett 5 euróért veszik az már best buy.

(#41944) gyimger válasza KISDUCK (#41943) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem sehová sem felesleges beírni egy ajánlást. Off topicban is ott van, nem zavar senkit. Aki azt olvassa, írja oda, aki ezt, írja ide. Megfér a kettő. Én személy szerint az ingyenjátékos témát nem nagyon nézem a sok indiegála és MMORPG vacak miatt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#41945) Pedro78


Pedro78
senior tag

[Pillars of Eternity II: Deadfire - Obsidian Edition] itd szerint egyszer mar volt olcsobb par centtel, de szvsz jo ar lehet erte.

Viszont nem tudom hova tenni ezt a Evil Dead: The Game - Deluxe Edition 60euros arat, nalam epic storeban 16560ft, az meg 300-as arfolyamnal se volt 60 euro...szoval az egy HL akkor? :F

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#41946) Mr.Csizmás válasza Pedro78 (#41945) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41947) Vertigo18


Vertigo18
addikt

El is felejtettem, Microsoft Storeból hogy is szoktunk vásárolni? :B Izlandból, vagy honnan? És hogyan is kell? :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#41948) ZsZso válasza Vertigo18 (#41947) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt a linket mentettem el magamnak még jó rég: [link]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#41949) Vertigo18 válasza ZsZso (#41948) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen! Honnan lehet tudni olyan akciókat, mint amit ide is be szoktatok vágni? Volt az "Ori"-s akció, meg egy Skyrim bundle is az elmúlt évben talán...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#41950) l.skywalker válasza Vertigo18 (#41949) üzenetére


l.skywalker
félisten

Minden héten kedden van akció, csak nehéz szűrni PC-re. Esetleg GGDeals-en tudsz MS Store-ra szűrni: Deals — store: Microsoft Store (gg.deals)

De Izlandon nagyon kurta a kínálat, kevés játék kapható az ottani store-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.