Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Nagya21 válasza Imo89 (#5097) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Itt meg kell venned a nyomtatót a teljes áron(nem a téntán nyerészkedik a gyártó), és a ténta occó bele(70Mml gyári ténta 2000hufkörül van), és a nyomtatók is sok oldalra vannak tervezve. Én is csak ajánlani tudom.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5102) atala válasza Pizzu (#5100) üzenetére


atala
Topikgazda

Honnan veszel te 8000-ért 4x100ml eredeti durabrite tintát? :)

(#5103) Nagya21 válasza atala (#5102) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
PL : ITT
Üdv Nagya
ööööö bocs, ez gyári ténta!!!!!
Az utántölthetős téntatartályomba én is ilyet fogok venni, ha elfogy a mostani gyantás téntám.

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5104) atala válasza Nagya21 (#5103) üzenetére


atala
Topikgazda

őőőőőőő bocs, ez nem durabrite tinta! :)
Nem keverheted a dye tintát a durabrite tintával, több okból sem.
Az egyik, hogy nem fog elkeveredni a pigmentes tinta a dye tintával. De ha még új tölthető patront veszel, és abba töltöd bele, és valahogyan át is tudod mosni vele a fejet, akkor sem lesz színhelyes a nyomtatás. Teljesen más színeket kevernek a pigmentes tinták, és mint a dye tinták. Esetleg ha készíttetsz hozzá egy icc profilt, akkor van esély rá, hogy működhet. De azt nem tudni, hogy a pigmentes tintára tervezett nyomtatók hogy fognak viselkedni a dye tintákkal.

(#5105) Pizzu válasza atala (#5104) üzenetére


Pizzu
aktív tag

[link]

nem itt hanem egy ismerőstől veszem

de ha van rá igény akkor veszek egy nagy packot és kimérem

nekem nem fogyna el az tuti 1L

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#5106) atala válasza Pizzu (#5105) üzenetére


atala
Topikgazda

Jó, csak az nem eredeti.

(#5107) Pizzu válasza atala (#5106) üzenetére


Pizzu
aktív tag

csináltam egy teljes oldalas fényképet
bespricceltem vizzel száradás után

kiváló
nem folyik meg egyáltalán a szín

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#5108) epzon válasza Imo89 (#5097) üzenetére


epzon
őstag

tényleg ilyen költségkímélő, viszont az árát ezek a gépek akkor hozzák be ha használjátok is.

Azaz ha havi 10 oldalra kell valami hogy legyen akkor ne ezt vedd. Ha havi 200 oldalnál többet nyomtatsz akkor már hamar megtérül a többletköltség.

Több olyan gépről is tudok amik már 20-30 vagy akár 50 000 oldalt is lenyomtak hiba nélkül és tökéletesen működnek jelenleg is, úgyhogy tartósságra tudom ajánlni.

Tényleg csak 1 a titok, hogy használni kell

(#5109) atala válasza Pizzu (#5107) üzenetére


atala
Topikgazda

Nem azon volt a hangsúly, hogy megfolyik-e a szín. Hanem azt írtad, hogy kapsz 8 ezerért 4x1 dl eredeti epson durabrite tintát! Eredetit nem kapsz, csak utángyártottat. 8e-ért csak sima dye tintából kapsz eredetit 4x70ml-t.

(#5110) fhetti


fhetti
újonc

Sziasztok,
Segítsetek léccci. Epson sx235w nyomatóban UGY patronokat cseréltem és kb. még félig tele van, de már nem nyomtat, kiírja h kifogyott. mit lehet tenni???? ki kell dobnom a még félig tele levő patront?? abszurd...
és ez már a 3. szín amivel eljátsza.
köszi

(#5111) atala válasza fhetti (#5110) üzenetére


atala
Topikgazda

Vegyél egy resetert.

(#5112) Thrawnad válasza fhetti (#5110) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Az Epson csak annyit nyomtat ki a UGY-patronból amennyit az eredetiből is.
De ez régóta ismert. Tenni ellene nem tudsz.
Vagy resetter, vagy vegyél tölthetőt.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5113) Peter_


Peter_
tag

Kaptam Eco Pixel márkájú tintapatronokat, szépen magyarul is rá van írva a dobozára,
hogy mikkel kompatibilis és az Epson sx100-ammal is.
Egyszerre cseréltem ki minden színt, de az Epson sx100 nyomtató programja azt írja, hogy nem kompatibilis patron. Ilyenkor mi a teendő?

(#5114) Peter_ válasza Peter_ (#5113) üzenetére


Peter_
tag

Végülis visszaraktam az eredetit, azokat elfogadta. Majd kivettem őket, leállítottam a nyomtatót áramtalanítottam, frissítettem a nyomtatódrivert, újraindítottam a számítógépet.
Ezután visszakapcsoltam a nyomtató elosztóját, rámentem a patroncserére, betettem a patronokat és működik :)
Hogy melyik oldotta meg nem tudom, de felismerte. Még úgy néz ki fejet kell tisztítanom, mert beleszáradhattak.

(#5115) atala válasza Peter_ (#5114) üzenetére


atala
Topikgazda

Ha van a nyomtatón olyan gomb, vagy program, hogy patroncser, akkor azt kell mindig használni. Viszont a drivert, és a nyomtató firmware-ét, nem szabad cserélgetni, (sőt, le is kell tiltani) mert a gyártó folyamatosan tintja le az utángyártott chippeket, és nem fogja elfogadni a nyomtatód!

(#5116) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Üdv.

Valakinek esetleg van/volt e :workforce pro wp4525dnf nyomtatója?

A nyomtatónak van e problémája az utánagyártott patronokkal? az ebayen komplett pakkot lehet venni plusz feketével kb 6 rugóért s 3400 oldalt bír. Jó lenne de előbb inkább informálódnék.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#5117) atala válasza Taktoj (#5116) üzenetére


atala
Topikgazda

Ebbe ugyan az a kazetta kell, mint az enyémbe. (wp4025) Én tölthető patronokat használok, igaz eredeti tintával. Szépen nyomtat. Rizikós kintről venni patront, mert ki tudja mit töltenek bele.

[ Szerkesztve ]

(#5118) Taktoj válasza atala (#5117) üzenetére


Taktoj
aktív tag

ok koszi, esetleg a toltheto patron s festek beszerzesi forrasodat megirnad privatban? koszi

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#5119) epzon válasza Taktoj (#5116) üzenetére


epzon
őstag

havi hány oldalt nyomtatsz?

ez a készülék lézer után gyártott kellék ár alatt dolgozik, minek kockáztatni a működését?

(#5120) Taktoj válasza epzon (#5119) üzenetére


Taktoj
aktív tag

minimálisat... max 200 oldal/hónap. elvileg nincs is szükségem ilyen kapacitású készülékre, de nem hagyhattam ki a vételét , félár alatt vettem bontatlanul 2 év garanciával.

az "utánagyártott kellék ár alatt dolgozik" de csak az utánagyártott kellékanyaggal ... gondolom én... vagy töltögetve. Az eredeti patronok 9-12 ezer/db néha elvétve egy egy szint félárban taláni , de ahhoz hogy mindig rácsapjak a jó vételekre egy értesítőt minimum be kell állítanom.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#5121) atala válasza Taktoj (#5118) üzenetére


atala
Topikgazda

Megírtam. A magyar oldalon ahol a patront linkeltem, árulnak kiváló minőségű tintát. Nem olcsó, 10e Ft 200ml, de letesztelt, kiváló minőségű tinta, és adnak hozzá ICC profilt is, a színhelyes nyomtatáshoz, és nem fog bajt okozni.

(#5122) epzon válasza epzon (#5119) üzenetére


epzon
őstag

200 oldalnál spórolhatsz mennyit is?
eredetivel olyan 13 Ft egy színes oldal ami 2600 Ft-ot jelent, ezt le tudod vinni mennyire?

Havi 1000 ft megéri azt a kockázatot hogy tönkremegy a fej?

után gyártott festékek nagy titka hogy használni kell velük a nyomtatót, ha nem használod sokkal érzékenyebbek

(#5123) Taktoj válasza epzon (#5122) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Meggyőzhető vagyok ész érvekkel :)

a garancia végéig mindenképp eredeti patront használok, csak a kisebb kiszerelés is elég nekem ilyenformán.
3 kérdésem még lenne.

ha a patronok 800 oldalra képesek /5% lefedettségnél/ akkor ez külön külön teszik vagy a 4 patron együtt?
ha külön külön teszik akkor elvileg /persze nyilván a gyakorlat más/ összesen 3200 oldalt tudok vele nyomtatni?

Ha egyes színeket sűrűbben használom, akkor tehetem egymás mellé őket pl így:

T7011, T7022, T7023, T7034 ?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#5124) embe


embe
nagyúr

Üdv!
A következő problémával kapcsolatban kérnék egy kis segítséget:
Nyomtató. EPSON Stylus SX410

Után gyártott tölthető tintapatront használok. Korábban volt valami nem is tudom milyen fotópapír. Azt ha adagoltam, mindig egyenként raktam be, csak "átfuttatta" és kidobta, majd kiírta hogy elfogyott a papír. Sokadjára tudott csak rá nyomtatni, akkor is a színek nem voltak szépek.
Utána Epson papírt használtam, azzal tökéletesen működött, szép színek, a lapadagolás is jól működött.

Most vettem egy doboz Blac Point Glossy 10*15cm-es fotópapírt a Mediamarktban. Na ezzel ugyanaz a helyzet, vagyis hogy csak áthúzza a papírt, és nem kezd rá nyomtatni. Két lapot is tettem a alapadagolóba, az eredmény ugyanaz.

Mi lehet az oka? A papír 230g/m2. Lehet vastag a papír neki? Még megpróbálom azt megkeresni, hogy hol lehet a papír vastagságot állítani.

Köszi a választ előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5125) Jarod1 válasza embe (#5124) üzenetére


Jarod1
addikt

a papír adagolo rá van huzva a kis képre?

(#5126) embe válasza Jarod1 (#5125) üzenetére


embe
nagyúr

Minden rendben volt,mármint a beállítással.
Lesz ami lesz alapon visszavittem a MM-ba. Ott szó nélkül visszavették, adtak egy utalványt, amit levásároltam egy csomag Epson papírra. Arra szó nélkül nyomtatott, minden rendben ment. Így X akta lett.
Csak az előző papír 125db/2000 Ft. ez az Epson papír eg 70db/3000 Ft.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5127) Edorn


Edorn
aktív tag

Boltokba kellene pár nyomtató: [link]

És ezt ajánlották első körben:
http://www.epson.hu/hu/hu/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/11797
Van valakinek tapasztalata vele? Tényleg jó vétel?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5128) Thrawnad válasza Edorn (#5127) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Majdnem ugyanaz ha veszel egy olcsó multifunkciósat amiba TO1281-4 kell és teszel bele tölthető patront.
Na az a megoldás tényleg filléres. Én S22-t használok tölthetővel de szerintem nagyon tuti.
Mondjuk minimális technikai affinitás szükséges a töltéshez.
Ha a nevemre visszakeresel láthatod hogy naaagyon filléresen megoldható.
Itt és itt egy kis infó a költségről :D

Eredeti festékkel ATALA levezette
Thrawnad

[ Szerkesztve ]

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5129) Edorn válasza Thrawnad (#5128) üzenetére


Edorn
aktív tag

A nyomtatók boltokban lennének, ahol különböző korú női eladók vannak. Tehát nagyon egyszerűen tölthetőnek kellene lennie... No meg új patront is tudjon hozzá rendelni egyszerűen az ország bármely pontjára...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5130) Thrawnad válasza Edorn (#5129) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Ez a patron annyi hogy kiveszed, beletöltöd a festéket és visszateszed.
Ha cserélni tud, akkor ez nem sokkal nehezebb.
És ugye patront NEM kell rendelned csak festéket :D
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5131) atala válasza Thrawnad (#5130) üzenetére


atala
Topikgazda

Azért ez így nem teljesen igaz. A feleségem műszaki beállítottságú, de nem biztos, hogy rábíznám a töltést.
1. gumikesztyű felhúz.
2. patron kiszed.
3. Patront belerakni a műanyag egységbe, amit adnak hozzá.
4. Dugó kiszed.
5. Festék beletölt.
Aztán visszafelé ugyan azt.
Míg a gyári töltés 70 ml, amit jó ideig nem kell töltenie, és azután is csak annyi, hogy elfordít egy kart, majd beletölti a tintát.
Szóval laikusoknak boltba én sem ajánlanám a tölthető patront.

(#5132) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, h van e itt valaki, aki ért még a mátrix nyomtatókhoz, de hátha... Van egy Epson fx-890 -es nyomtatónk itt a cégnél és az a probléma, h 15-20 oldal nyomtatásakor hajlamos begyűrni a papírt. 2-5 oldalnál még nincs gond, de nagyobb mennyiséget egyhuzamban nem tud áthúzni magán. Ma teljesen szétszedtem és kipucoltam (a fogaskerekektől a gumihengeren át a vezetősínig mindent), de sajnos egy etapnál többet így sem tudott kinyomtatni. Esetleg van valakinek ötlete, h mit lehetne még megpróbálni?

(#5133) epzon válasza Edorn (#5127) üzenetére


epzon
őstag

Kerdes hogy a sebesseg mennyire fontos, mert ez nem egy gyors nyomtato.
FF kb 6 lap/perc, szines 3lap/perc

Az l355 mar kicsit gyorsabb az 9lap/perc a szines 4,5 lap/perc

egyebkent megbizhato keszulekek, en tobbet is latok mukodes kozben amelyek tobb tizezer oldalt lenyomtattak mar mindenfele hiba nelkul

az utantoltes egyszeru es ilyen helyekre amit irtal felejtsd el az utangyartott toltott festekeket mert biztos hogy valamilyen problem elo fog jonni (nem ismeri fel, csikosan nyomtat stb.) es akkor bizony teged fognak hivogatni.

(bocs hogy nincsenek ekezetek, de ez most egy ilyen gep...)

(#5134) Thrawnad válasza HIJ (#5132) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Ha jól emlékszek ezekhez volt húzó, és toló traktor is. Tietek milyen?
Papír példányszám állító kar nem jól van szerintem a DX5000 ek annak idején akkor csinálták ezt.
Mennyire sokat nyomtattok vele?
Thrawnad

Találtam neked utólagos húzótraktort: Itt

[ Szerkesztve ]

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5135) Edorn válasza epzon (#5133) üzenetére


Edorn
aktív tag

Most konzultáltam az illetékessel és hát Ő olyan ~20 ezer forint költségre gondolt... Ha nagyon jó, meg olcsó vele a nyomtatás, akkor max ~30 ezer körül.
De ha jobban kijön a dolog fekete-fehérben, akkor az is megfelelő...
Vagy esetleg pár helyre fekete-fehér lesz véve, fontosabb üzletekbe meg színes...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5136) Thrawnad válasza Edorn (#5135) üzenetére


Thrawnad
senior tag

25 körül kijön az olcsó multi + tölthető.
Csak az a kérdés mennyit nyomtatna velük.
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5137) Edorn válasza Thrawnad (#5136) üzenetére


Edorn
aktív tag

Havi 100-200 oldal körül maximum. És tényleg nem lenne jó, ha spéci patronokkal kellene szórakozniuk, még ha egyszerűnek is tűnik a dolog. Ha kifogy, akkor csak elő kelljen venniük az új patront és berakniuk.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5138) Thrawnad válasza Edorn (#5137) üzenetére


Thrawnad
senior tag

olcsó multifunkciósat akkor sima patronnal.
Csak eleve UGY-t tegyél bele, a gyárit amit adnak hozzá ne használd el.
Havi 300 oldalig szerintem az is jó megoldás.
Azt hittem valami iszonyat nyomtatásra kell.
Nállam a heti 4-500 lap megy el.
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5139) Edorn válasza Thrawnad (#5138) üzenetére


Edorn
aktív tag

UGY = UtánGyártott?
Illetve konkrét tippek típusra?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5140) Thrawnad válasza Edorn (#5139) üzenetére


Thrawnad
senior tag

UGY = utángyártott.
konkrét tipust had ne mondjak hirtelen 20 alatt van SX széria ami használ T1281 es patront, van amit lehet kapni, vagy rendelni.
Azokhoz van patron sok helyen.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5141) epzon válasza Edorn (#5135) üzenetére


epzon
őstag

azt az 50-60eft-ot így is el fogja költeni csak nem egyben hanem külön gép meg 2-3 patron és már ott is jár összegben, viszont tized annyit tud nyomtatni érte

szóval főleg egy cégnél ki kell számolni hogy 1 év alatt mennyibe kerül az egyik és mennyibe a másik és az alapján egyértelmű a dolog

olcsó gép=drága nyomtatás
drágább gép=olcsóbb nyomtatás

(#5142) Thrawnad válasza epzon (#5141) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Hát nem tom.
UGY 1281 es patront láttam már 250 Ft-körül is. a 4db 1000 Ft
Nem hiszem hogy annyira drága lenne vele nyomtatni.
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5143) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Sziasztok!
Sikeresen beüzemeltem egy CISS rendszert egy új Epson SX115 nyomtatóhoz. Nagyon jól működik eddig minden. Gondoltam egyet és kivezettem a hulladéktinta gyűjtő tartály csövét, azonban volna egy olyan gondom, hogy mivel a kivezetést követően a cső felfelé ível és utána le egy általam felragasztott tartályba, visszafolyik a kinyomott tinta. Erre van valakinek valami ötlete? Mármint, hogy lehetne ezt megakadályozni? Nem lehet kapni olyan szelepet, ami az egyik oldalon zár a másikon nyit? Előre is köszönöm a segítséget. :R

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#5144) Pizzu válasza katona.jozsi (#5143) üzenetére


Pizzu
aktív tag

nekem dx7400-ban volt szivattyú
lehet abba is van
az után kéne a kivezetés (már ha van)

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#5145) epzon válasza Thrawnad (#5142) üzenetére


epzon
őstag

csak azt ne felejtsd el hogy arról van szó, hogy hozzá nem értő hölgyek fogják az ország különböző területén használni a készüléket úgy hogy senki nem lesz ott amikor éppen egyszer csak nem ismeri fel az egyik patront a készülék

a telefonszámla többe fog kerülni mint a patron

na hogy ez ne érjen meg valakinek pár ezer forintot hogy nyugodtan használja...

(#5146) eszakas


eszakas
senior tag

Sziasztok!

Van egy Epson Stylus SX125 nyomtatóm, az a gondom vele, hogy nyomtatáskor elkezdi behúzni a papírt kattan egyet elkezd nyomtatni de a papír nem megy tovább. Érdemes-e javíttatni vagy vegyek egy hasonló kategóriásat. Mivel olcsó az utángyártott patron valami hasonlót szeretnék. Van-e valami javaslatotok?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#5147) Nagya21 válasza eszakas (#5146) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nem esett bele vami?????
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5148) eszakas válasza Nagya21 (#5147) üzenetére


eszakas
senior tag

Szia.

Nem. Nyomtattam vele, ki is nyomott egy oldalt a következőnél már ezt csinálta kb. 2 éves.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#5149) eszakas válasza Nagya21 (#5147) üzenetére


eszakas
senior tag

De :)

Áterőltettem rajta egy fotó papírt és kihozott egy darab drótot amit a kábelek összekötéséhez használnak :)
Valamikor rátehettem :W .

Köszi szépen :R

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#5150) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok!
Epson sx218-as nyomtatom van, most cseréltem benne patronokat(után gyártott patronok voltak benne eddig is)
Normál szöveget nyomtattam vele kb 2 oldalt és a fekete patron majdnem üres.
Cián patront is cseréltem itt egy kikapcsolás után másnap üresnek jelezte a patront nyomtatás nélkül.
Mit lehetne vele csinálni, hogy ne kelljen kidobni a tele patronokat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.