Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) vadasz70 válasza Thrawnad (#5599) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Most viccelsz? Annyira az ért nem vagyok..........!!

(#5602) Thrawnad válasza vadasz70 (#5601) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Én már láttam gyári új tápkábelt amit én vettem ki a zacsiból és szakadt volt.
Ráadásul dec 24. én :D
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5603) keringospasi válasza Thrawnad (#5602) üzenetére


keringospasi
tag

az széép :Y

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5604) vadasz70 válasza Thrawnad (#5602) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Már többet is kipróbáltam! :C

(#5605) epzon válasza grigo (#5595) üzenetére


epzon
őstag

a beüzemelést megcsináltad rendesen?

tinta beöntés, csap kinyitás, gombot hosszan nyomni, és megvárni még feltölti a rendszert.
mikor vetted?

(#5606) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok!
Ezt meg kell osztanom veletek!!!!!
CX3650 nyomtatóm életre kelt,,,,,,,hogy miért?!!! Mert évek óta ugyan onnan vettem a patron és nem gondoltam arra,hogy ezek a genyák már csak a polcon heverő régi lejárt patronokat küldik egy ideje !!!!És természetesen jól tele vágta a gépem a festék sárral.
Most találtam egy jó helyet ahol még ráadásul olcsóbban is és hihetetlen korrektül kiszolgáltak!
Kibontom a csomagom és láss csodát lötyög a festék a patronban,,,,,be a gépbe második fejtisztítás után nyomtat!!!!ENNYI!!!!!
Most jól jártam mert ügye vettem a DX4850 -et amihez még a régi helyről rendeltem és az is még nyomtatott amikor ide került,,,de patron csere után abszolút nem,,gondolom azt is tele vágta a lejárt szarával!!!Majd most rendelek az új helyről hátha az is elindul.Ha ez is jó lesz akkor nyitok egy nyomdát:):)

(#5607) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Sziasztok!

DX4050-em van. Szokása már egy ideje, hogy csak félig húzza be a lapot (lehet ez ellen valamit tenni?), de elkezd nyomtatni. Lap simán visszahúzható, viszont egyik ilyen félig behúzási alkalomnál ő úgy vette, hogy beakadt a lap és azóta is azért nyivákol, ezt a hibás hibajelzést hogy tudnám kiszedni belőle?

(#5608) Pityu62 válasza S0m30n3 (#5607) üzenetére


Pityu62
tag

Sziasztok .Na a cx 3650 életre kelt :):)igaz a sárga még picit halványan fog de majd beázik:)
Viszont most a http://www.youtube.com/watch?v=kO_lnzW0dzA
et kellene ébreszteni .....resetelni ...találtam egy linket megnéznétek hogy ez mire jó?!

(#5609) king1215 válasza Pityu62 (#5570) üzenetére


king1215
csendes tag

Javaslatom:
teljes fejtisztítás,csővel és egyéb kemikáliákkal. Nekem ez bevált. Aztán ECO patront venni bele...

(#5610) king1215


king1215
csendes tag

Volna egy SX425W nyomtatóm.
Mikor nyomtatok vele,olyan mint ha "szellemképes" lenne a nyomtatott dokumentum.
A fejtisztítás utáni teszt oldalon minden rendben de utána ugyan úgy rosszat nyomtat.
Valakinek valami ötlete?

(#5611) joy77 válasza king1215 (#5609) üzenetére


joy77
csendes tag

Üdv!

Fejtisztításhoz lehet valahol kapni készletben fecskendőt, csövet és tisztítószert? Nekem is szükségem lenne rá, mert megmakacsolta magát a nyomtatóm és ha lehet egyben szerezném be a kellékeket.

:C :))

(#5612) Thrawnad válasza joy77 (#5611) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Ne erőszakold bele a tisztítót.
Én fel szoktam hígítani egy adag festéket.
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5613) joy77 válasza Thrawnad (#5612) üzenetére


joy77
csendes tag

Köszönöm!
Milyen arányban érdemes egy már beszáradt fejet keverni a festékkel?
És milyen gyorsan tudja feloldani a tisztító folyadék a száradást?

Epson sx130-as nyomtatóm van. Kifogyott a korábbi patron és hiába tettem bele már másik kettőt is, nem hajlandó, csak max 1 sort nyomtatni, azt is halványan, vagy teljesen üres papír jön ki belőle...
Gondolom teljesen beszáradt..

[ Szerkesztve ]

(#5614) Thrawnad válasza joy77 (#5613) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Fele tinta fele autós ablakmosó.
és nagy fekete meg szines csíkot nyomtatni
Jobb mint a fejtisztítás
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5615) Edorn


Edorn
aktív tag

Adott egy Epson L210 nyomtató, ami valami ilyesmit ír ki: "A használt festék párna az élettartama végéhez közeledik..."

Előfordulhat, hogy emiatt nem akar mostanában működni a nyomtató? Illetve hogyan lehet orvosolni ezt a dolgot? Lehet üríteni ezt a párnát, vagy mindenképpen újat kell venni/cserélni?

Jó lenne legalább ideiglenesen/átmenetileg megúszni a vásárlást... :U

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5616) epzon válasza Edorn (#5615) üzenetére


epzon
őstag

helló

ahogy a gép mondja megtelt a szivacs amibe a használt tintát üríti

két választásod van
1, letöltesz egy netes alkalmazást amihez veszel egy kódot (kb 8 dollár) amivel ki tudod nullázni a számlálóját
2, elviszed szervizbe, és kb 5000 Ft-ért kicserélik a szivacsot, átnézik a gépet és nullázik a számlálóját

asc.co.hu a szerviz elérhetősége

(#5617) king1215 válasza Edorn (#5615) üzenetére


king1215
csendes tag

3: Letöltöd az ingyenes verziót a nullázó programmal s utána kitakarítod a festék tartót...

(#5618) Edorn válasza epzon (#5616) üzenetére


Edorn
aktív tag

Köszönöm. Egyelőre nulláztuk, de amint tudjuk elvisszük szervízbe. (igazán megcsinálhatták volna úgy, hogy a csere szivacson legyen egy chip és így a szivacs cseréjével automatikusan nullázódjon a számláló... hogy ne kelljen ide-oda hurcolászni a nyomtatót...)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5619) atala válasza Edorn (#5618) üzenetére


atala
Topikgazda

A workforce-os nyomtatókban úgy van. Egy kis edényben van a szivacs, és az edényen egy chip ami 50 ezer oldal után letilt. Ennél az a jó, hogy ha kicserélem a szivacsot, akkor reseterrel tudom nullázni a chippet. Ha meg cserélni akarom, akkor csak kiveszem, és berakom az újat.

(#5620) epzon válasza king1215 (#5617) üzenetére


epzon
őstag

el tudod küldeni ezt az ingyenes programot?
mert én eddig csak olyat találtam ahova fizetős kódot kell adni

(#5621) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Valaki tudja miért húz másfél centis csíkot a nyomtató másolás közben a lapra?De ha gépről nyomtatok akkor rendben nyomtat.

(#5622) Zeller01


Zeller01
tag

Remélem tud valaki segíteni. DX4400. 4 gyári patron. ha mind a 4et beleteszem, azt mondja egyik sem jó! ha bármelyik 3at azt mondja az a 3 jó, de kell neki a 4. információra mind a 4 EPSON genuine, de a dátumok 2008/6, 2012/11, 2009/01, 2006/07. kikapcsoltam, utána cseréltem, bekapcsolva cserélgettem, hagytam kikapcsolva patron nélkül fél órát, de amint mind a 4 benne van nem jó :(
most mi baja van?

. : Z E L L E R : .

(#5623) epzon válasza Zeller01 (#5622) üzenetére


epzon
őstag

a chipeket próbáld meg megtörölni valami száraz nem szöszölős ronggyal

(#5624) Zeller01 válasza epzon (#5623) üzenetére


Zeller01
tag

Mar azon is tul vagyok. Mind a 4 patront felismeri, hogy gyari Epson kiirja, hogy mikori gyartasuak. Kozben pirosan vilagit a festek jelzo :(

. : Z E L L E R : .

(#5625) Thrawnad válasza Zeller01 (#5624) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Mert már lejárt a szavatosságuk.

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5626) Zeller01 válasza Thrawnad (#5625) üzenetére


Zeller01
tag

Mennyi ideig érvényes egy szavatosság? :o mert akkor viszem vissza az eladónak! nem szórakozok tovább ezekkel

. : Z E L L E R : .

(#5627) epzon válasza Zeller01 (#5626) üzenetére


epzon
őstag

a csomagoláson rajta van a dátum

(#5628) milu


milu
aktív tag

Nemrég vásároltam egy Epson L355 típusú nyomtatót.
A leírás alapján végeztem el az eszköz beüzemelését. (Először a szoftvert- amit az Epson oldaláról töltöttem le - installáltam, és NEM összekötve a számítógéppel)

A jelenlegi meghajtó ami működteti a nyomtatót, az Apple oldaláról töltöttem le. (EPSONPrintDriver2.18.dmg)
Nyomtatás jelenleg USB kábelen keresztül történik amivel nincs gondom. Viszont nem működik a wifi, nem tudom beállítani mivel nem a dobozban lévő szoftvert tudtam a gépre feltenni (cd meghajtóm már "nem él"...).

A számítógép márkája és modellje: Apple MacBook 4,1
A számítógép operációs rendszerének neve és verziószáma: Mac OS X 10.6.8 (10K549)

.kex hibát ír ki a gép!

Találkoztatok már hasonló gonddal és ha igen, hogy lett kijavítva?

(#5629) milu válasza milu (#5628) üzenetére


milu
aktív tag

Ezek a hibaüzenetek:

/System/Library/Extensions/USBExpressCardCantWake_Huawei.kext

/System/Library/Extensions/CDSDAudioCaptureSupport.kext

/System/Library/Extensions/AppleUSBEthernetHost.kext

/System/Library/Extensions/AppleUSBEthernetHost.kext

(#5630) zoziuser


zoziuser
csendes tag

Epson WF- 5620 DWF-ről van-e valakinek tapasztalata?

(#5631) epzon válasza zoziuser (#5630) üzenetére


epzon
őstag

én ahova eddig eladtam mindenki elégedett vele saját magam a nagyobbik 5690-est használom, szerintem nagyon jó gépek.

itt egy bemutató videó róla

(#5632) geryrose90


geryrose90
csendes tag

Sziasztok!

Következő a problémám: egy S20 as epson nyomtatóm van, ami szépen működött, majd egyik napon bekapcsoltam és semmi... a nyomtató fej kimozdul a helyéről majd vissza az alap pozícióba, aztán a sárga led villog folyamatosan. A nyomtatót szétszedtem újra vissza de semmi. Vettem használtan egy ugyanilyen epson s20 ast, ott a fej volt a gond. Kicseréltem az alkatrészeket hátha..de nem..próbáltam úgy hogy az alaplapot cserélem, de a vett alaplap is csak villog. Cseréltem motort, tápot a másikból, de ugyanezt csinálja... egyszerűen nem tudok rájönni hogy mi a baj..-csak villog folyamatosan...Ha bekapcsolom elmozdul a fej kb 3 centit majd vissza a pozícióba és narancssárga villogás...fogalmam sincs mi lehet a baja ..még így csere után is....Állítólag van valami belső számláló ami lejárhat és azt lehetne resetelni..olyan progit se találtam ...mit tegyek ? Csak azt ne mondjátok hogy szerviz ...

(#5633) Skalci


Skalci
tag

Sziasztok!

Nyomtatót szeretnék vásárolni, jelenleg az Epson l110 és l300 a két kiszemelt. Azon kívül, hogy az l300-nak nagyobb a tintatartálya, és több lap fér el a tálcán, mi a különbség a 2 modell között? Megéri a többletköltséget?

[ Szerkesztve ]

(#5634) epzon válasza Skalci (#5633) üzenetére


epzon
őstag

most 3 év garancia van az L300-ra www.nyomtasskevesebbert.hu
az L110-re csak az 1 év garancia van

különbség még
+2 fekete festék jár az L300-hoz
gyorsabb 6 vs 9 lap/perc a fekete és 3 vs 4,5 lap/perc a színes
kétszerakkora szivacs van benne, az L110-nek kb 15 000 oldalnál az L300-nak 30 000 oldalnál telik meg a szivacsa

(#5635) Skalci válasza epzon (#5634) üzenetére


Skalci
tag

Köszi a választ! Akkor azthiszem L300 lesz, remélem még idén meg tudom venni a 3 év garival. :U

(#5636) Thrawnad válasza vadasz70 (#5621) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Ha scannelsz akkor mi a helyzet?

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5637) vadasz70 válasza Thrawnad (#5636) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Ha a gépre scannelek akkor is benne van a csík.

(#5638) Fire_Vire


Fire_Vire
tag

Helló!

Egy Epson Stylus S20-hoz keresek olcsó tintát (utántöltős szetthez T0711-T0714).
Gondolom ez a típus már menő, ezért nem találok ehhez a típushoz tintát.
Milyen tinta való ebbe?
Válaszokat előre is köszi.

Üdv, Feri :R

sajtosszenya.mybrute.com

(#5639) zagloba válasza Fire_Vire (#5638) üzenetére


zagloba
aktív tag

[link]
Jókat írnak róla!

(#5640) Thrawnad válasza vadasz70 (#5637) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Akkor vagy csatlakozás, vagy fej.
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5641) ISTI1974


ISTI1974
újonc

van 1 epson 125sx nyomtatom ki írta, hogy megtelt tintgyüjtő párna ki pucoltam de továbra is jelzi mittegyek?
üdv István

(#5642) vadasz70 válasza ISTI1974 (#5641) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Szia! Erre van egy program amivel nullázod a hulladék tinta számlálót csak a te nyomtatód esetében nem tudom hogy van-e ingyenes. Fizetős biztos van.Nem fizikailag kell ki pucolni mert az még messze van hogy megteljen gondolom csak első esetben fordult elő.Nekem már több nyomtatómon fordult elő de én csak egy típust használok de abból többet azt tudom nullázni.Ezt azért csinálják hogy dobd el a nyomtatód és vegyél ujjat.

(#5643) epzon válasza vadasz70 (#5642) üzenetére


epzon
őstag

nem azért csinálják
beviheted a szervizbe és kb 2000 Ft-ért kinullázák még 2000-ért meg ki is cserélik
van más lehetőség mint újat venni

(#5644) Fire_Vire válasza zagloba (#5639) üzenetére


Fire_Vire
tag

Köszönöm :R

sajtosszenya.mybrute.com

(#5645) vadasz70 válasza epzon (#5643) üzenetére


vadasz70
aktív tag

2000ft-ert biztos nem nullazzak ki a szervizben ! Estleg valami barát aki ért hozzá.

(#5646) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

sziasztok :)
Lenne egy Stylus SX420W nyomtatóm és az lenne a bajom hogy a sárga színért reklamál ( tudom hogy kezd kifogyni ) de így még Scan-elni sem hagy :( miért? mi köze ahhoz ha én gépre akarok szkennelni a patronnak? lehet én vagyok a hülye , ez esetben előre elnézést kérek de ez akkor sem érthető számomra :F

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#5647) Nagya21 válasza Pr3ciSioN (#5646) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nemvagyhülye!!
Ez ilyen, ha nincs benne töltött patron akkor nem enged semmit. Epson sajátosság.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5648) epzon válasza Nagya21 (#5647) üzenetére


epzon
őstag

ez így ebben a formában nem igaz
szinte minden színenként cserélhető patronos gép ugyanígy működik márkától függetlenül (hp canon )
a kétpatronos verziók közül néhány működik akkor is ha nincs benne színes, de ott sem általános

(#5649) Pr3ciSioN válasza Nagya21 (#5647) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Köszönöm :K akkor megyek a fotós boltba mert patronra nincs pénzem perpillanat de így élvezet lesz egy f@szom igazolvány képet beszkenneltetni 2-300 forintot kiadni :((( így jártam :O köszönöm mégegyszer :R

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#5650) Nagya21 válasza Pr3ciSioN (#5649) üzenetére


Nagya21
addikt

Dehát annyiba kerül egy UGY patron is!!
Nekem mindég van itthon +ba 2-3 garnitúra.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.