Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) bobek72 válasza HoaryFox (#5550) üzenetére


bobek72
tag

Keress Thrawnad nevére a keresőben, találsz leírást.

[ Szerkesztve ]

(#5552) johnywalker válasza atala (#5544) üzenetére


johnywalker
őstag

Hát, nem jött össze ezidáig ez a utángyártott patroncsere.Próbálkozok még, de muszáj nyomtatnom, elég magas a festékigényem.Ugyhogy megy a borsos árú eredeti.Azt szeretném kérdezni, jobban jártam volna a 600-as sorozattal, tud CD-t címkézni?

(#5553) atala válasza johnywalker (#5552) üzenetére


atala
Topikgazda

Akkor le van tiltva a chip. Meg kell próbálni egy új sorozatú chippel.
A kérdezett gépet nem tudom mit tud, nézz utána.

(#5554) Thrawnad válasza bobek72 (#5551) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Hivatkozási pont lettem :D

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5555) fzeta


fzeta
csendes tag

Üdv!

Epson Stylus Pro 4000 vagy 7600-hoz keresek kék és sárga patront.
Használt és üres is érdekel!!

Zéta

(#5556) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok
olyan kérdésem lenne hogy van egy Epson SX425W nyomtatóm és kifogyott az egyik festék, de a fekete még majdnem tele van. Mivel kifogyott az egyik nem enged semmit csinálni csak kiírja, hogy W-13-as hiba és hogy töltsem újra a patront. Az lenne a kérdésem, hogy lehet beállítani, hogy csak feketébe nyomtasson és figyelmen kívül hagyja, hogy a többi szín kifogyott?

(#5557) epzon válasza szricsi_0917 (#5556) üzenetére


epzon
őstag

sehogy

(#5558) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Időnként meg kérdezem, van már a dx5000 sorozatnak ingyenes hulladék tinta nullázója? Köszönöm

(#5559) Istikee007


Istikee007
tag

Sajnos még nincs.

(#5560) sandsz


sandsz
csendes tag

Sziasztok. Van egy Epson BX600FW nyomtatóm, amivel eddig nem volt gond. Tegap vettem egy chip resetert, és reseteltem a patronokat benne próba képpen. Működött is, mert utána tele szinteket jelzett. A gond az, hogy egy idő után elkezdett fekete tömböket nyomtatni betűk helyett. Egy dokunemtum nyomtatásánál a fehér lapot teljesen feketére festi. Még a fúvóka ellenőrző mintázat is bazinagy fekete tömbökből áll. A gyári beállítás visszaállítása nem segít. Vajon a resetelés okozta ezt, vagy véletlenül pont most romott el valami, pl a nyomtatófej döglött meg? Előre is köszi a választ.

(#5561) rdi


rdi
veterán

Üdv, az mitől lehet, hogy teljesen új UGY patronokat helyezve az Epson 4050 -esben, ha hármat helyezek el, akkor a monitor progi felismeri a patronokat epsonnak, de ha négyet, akkor egyáltalán nem ismeri fel a patronokat, tehát nem is lehet nyomtatni vele.

Bármelyik hárommal jó. Előtte a magenta volt rossz, most mindegyik.
A nyomtatón világít a kiürült tintapatron.

Fej! Tor! Potroh!

(#5562) sagit


sagit
addikt

Sziasztok

Tegnap vettem egy Epson Expression Home XP-315-öt. Minden frankó, megy wifin, sd kártyát felismeri,másol,szkennel.

Csak a nyomtatás a gázos, szöveget szépen nyomtat, de képeket valami botrányosan. Fakók a színek, nem éles a kép. Valami beállítás lehet rossz vagy mit javasoltok? A 10 éves régi HP-m sokkal szebben nyomtatott. A nyomtató természetesen mind a 4 patront érzékeli és használja. Tesztoldalakon tökéletesen nyomtat.

Printing Resolution: 5,760 x 1,440 DPI

:R

Beszkenneltem 1 kinyomtatott képet, tudom a szkenner ront még rajta de azért látható milyen szemcsés és fakó:

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#5563) Nagya21 válasza sagit (#5562) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Fotópapír+legjobb vagy fotó mód bekapcsolva.
Úgy adja a legszebb képet.
Nálam volt olyan is, hogy másik fotópapirt kellet vennem, mert szar volt a kinyomtatott kép.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#5564) keringospasi


keringospasi
tag

sziasztok van egy epson nyomtatom tipusa sx425w és az emlitett hibát irja recognized cartridges wl11 vagy vaalami ilyesmi probáltam fúvoka tisztitás fej tisztitást hibával áll le ez mind szofteresen próbáltam a tinta nincs be száradva a patron eredeti vmi ötlet?

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5565) rdi válasza rdi (#5561) üzenetére


rdi
veterán

Sziasztok,a problémát megoldottam.
Lehet, hogy másnál is működik:
Resetelés Epson dx4050 - a bekapcsoláskor a stop gomb bősz nyomogatása mintegy két percen keresztül.

Lehetséges, hogy ennyire egyszerű a megoldás?

Fej! Tor! Potroh!

(#5566) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

EPSON SXS535WD nyomtatóm van. Meg vagyok vele elégedve és ajánlani szeretném az egyik ismerősömnek is, hogy ilyet vegyen. Viszont nem találok már ilyet a boltokban, még az EPSON oldalán sem.

Kijött neki valamilyen újabb változata?

(#5567) atala válasza €uro (#5566) üzenetére


atala
Topikgazda

Tudomásom szerint az epson otthoni felhasználásra már nem gyárt csak külső tartályos nyomtatókat.

(#5568) keringospasi válasza keringospasi (#5564) üzenetére


keringospasi
tag

erre vki válasz?

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5569) €uro válasza atala (#5567) üzenetére


€uro
őstag

Értem. Köszi.

(#5570) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok!
Vettem kéz alól egy DX4850 nyomtatót makulátlan állapotú egy idősebb embertől ezt csak azért írtam mert rosszul volt benne 2 patron is nem a helyén.szín felcserélve.De azért még kéken nyomtatott.
Vettem bele utángyártott patront ahonnan még a régi gépemhez szoktam és most egyáltalán nem nyomtat fehér lapot kapok. A tintafigyelő telit mutat és nem is fogy a fejtisztításnál.
Bocsánat ha van már erről valami de most nincs időm végig olvasni a fórumot.Segítséget előre is köszönöm Üdv István

(#5571) epzon válasza atala (#5567) üzenetére


epzon
őstag

néhány típus még maradt a kínálatban

valamennyire az SX535-nek az utódja a WF-3620

(#5572) atala válasza epzon (#5571) üzenetére


atala
Topikgazda

Azért írtam, hogy otthoni használatra. Az üzletinél tudom, hogy van még patronos.

(#5573) ttibor55


ttibor55
újonc

Sziasztok.
Van egy epson stylus DX4450-es nyomtatóm.
Eddig is utángyártott orinkos tintát használtam, gond nélkül.
Most úgy jártam, hogy vettem egy garnitúra új tintát, (szintén orinkos) de sajnos nem ismeri fel a gép.
Kicseréltem egy újabb garnitúrára, de azt sem ismeri fel. Mit tegyek segítsetek.

(#5574) €uro válasza epzon (#5571) üzenetére


€uro
őstag

Köszi!

(#5575) Pityu62 válasza Pityu62 (#5570) üzenetére


Pityu62
tag

Esetleg nekem valaki segítene?

(#5576) keringospasi válasza Pityu62 (#5575) üzenetére


keringospasi
tag

Esetleg fej tisztitást csináltál?

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5577) keringospasi


keringospasi
tag

Senki nem jár erre én személy szerint lehet hülye vagyok de nem találtzam megoldást erre a problémára ami nekem van w11 probléma sx425 nyomtató :U

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5578) Pityu62 válasza keringospasi (#5576) üzenetére


Pityu62
tag

Szia Iggen köszi mint írtam is ezen túl vagyok.előszőr nem fogyott a tinta a tisztítások során de most már az 5.-ik6-ik után már félig van csak.de továbbra sem nyomtat csak üres lapot.

(#5579) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok na ma reggelre kaptam egy E hibát és villog az összes led. Ügye még nem kuka??!Vagy igen?

(#5580) epzon válasza Pityu62 (#5579) üzenetére


epzon
őstag

na és mit ír a hibaüzenet?

valami beesett a készülékbe - nézd meg

(#5581) akyyy


akyyy
senior tag

Epson SX235W-vel hogyan tudnám beszkennelni az irataimat (személyi, stb) pdf-be úgy, hogy az iratok mindkét oldala egy oldalon legyen?

Mert ha most beszkennelem, akkor első oldal az iratok eleje, 2. oldal az iratok hátulja.

Nyomtatás és képszerkesztés nélkül nem megoldható?

(#5582) epzon válasza akyyy (#5581) üzenetére


epzon
őstag

nem tudja ezt. Két képként beszkenneled és egy wordbe beilleszted csak úgy.

(#5583) Pityu62 válasza epzon (#5580) üzenetére


Pityu62
tag

Szia,látom hogy azt írja de hova?mi?este még semmi reggel meg ez???honnan tudja hogy valami be esett??mármint a gép???hol van olyan érzékelője sensor vagy mi ahol keressem a hibát?Mert hogy a fej nem nyomtat gondolom beszáradás miatt ,,,,,,nem lehet hogy az a bűnős?

[ Szerkesztve ]

(#5584) keringospasi


keringospasi
tag

:O :O :O :O :O :O :O

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5585) Pityu62 válasza keringospasi (#5584) üzenetére


Pityu62
tag

ilyennek is kell lenni:)A másik meg dugni szeret:) De válaszolni nem:)

(#5586) epzon válasza Pityu62 (#5583) üzenetére


epzon
őstag

tudod mennyi idő kell egy tárgynak hogy beessen oda? bőven elég rá egy éjszaka :D

nyisd szét nézd meg hogy nincs e benne valami papírcafat, vagy egyéb

(#5587) keringospasi válasza Pityu62 (#5585) üzenetére


keringospasi
tag

Na ezt pont nem értem :D

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5588) doki23


doki23
csendes tag

Sziasztok! van egy DX7400 masinám. A problémám az, hogy bekacsolást követően miután befejezi a szokásos kis indulási protokollját az összes led folyamatosan villog és a számlálón az E villog. A villogás alatt a szkenner is elindul majd visszaáll alap állapotára és ezt követően mintha megakadna a fogaskerék folyamatosan kattog kb 30-40 mp-ig. Ez akkor fenn áll ha nincs összekötve a pc-vel. Nyomtatás, fejtisztítás, patroncsere mind működik. Szkennelni nem tudok. arra nem reagál semmit.
Ha valaki tud valami megoldást, tippet vagy ötletet az megköszönném.

(#5589) johnywalker válasza doki23 (#5588) üzenetére


johnywalker
őstag

Error. Tehát hiba, valószínűleg a szkenner rész elhalálozott.

(#5590) doki23 válasza johnywalker (#5589) üzenetére


doki23
csendes tag

Arra én is gondoltam! és a szkenner áramellátását lehúztam a panelról de ugyanazt produkálja.

(#5591) Pityu62 válasza Pityu62 (#5579) üzenetére


Pityu62
tag

Hát én kész vagyok ettől!
Nem tudom,hogy fogalmazzam meg hogy érthető legyek?!Vagy csak pont az nincs itt aki tudja a választ?!
Szóval:Az hogy valami bele esett a gépbe üzenetet mire,,és miért adja?!
Ezt a rohadékot is emberek programozták nem magától találja ki,,,,,vagy igen?Adott hibára előre beírt válasz.Csak nekem rejtély,mert sosem találkoztam ilyen hibával és nem is foglalkoztam vele.Nem látok egyenlőre semmi rendelleneset,,,vagy rossz helyen keresem
Ezért kértem szépen a segítséget. Szervizbe nem viszem akkor inkább keltetőgépet csinálok belőle.
Megtisztelő lenne egy normális válasz.Szép napot:)

(#5592) Thrawnad válasza Pityu62 (#5591) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Papírcafat, vagy valami ilyen.
Nézd át alaposan vagy hozd el hozzám
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5593) atala válasza Pityu62 (#5591) üzenetére


atala
Topikgazda

Érzékelők vannak a gép belsejében. Ezek figyelik a lap útját, helyzetét..stb. Ha valami rendellenest észlel, hibát jelez.
Pl nekem a legkisebb betehető papír magasság 11 cm. Ezt még behúzza, és nyomtat rá. Ha beteszek egy 10 cm-es lapot, akkor behúzza, de nem tudja beforgatni, "beleesik" a hátsó duplex egységbe. Ilyenkor nem látni semmit, csak hibát jelez. Hiába kapcsolom ki és vissza, akkor sem szűnik meg a hiba, hiszen érzékeli, hogy ott a papír darab. Ki kell szednem a hátsó duplex részt, és eltávolítani a papírt.

(#5594) Pityu62 válasza atala (#5593) üzenetére


Pityu62
tag

Köszönöm a válaszod,,,,na ezt még megnézem....

(#5595) grigo


grigo
őstag

Sziasztok!
L355-nél kezd elfogyni a tudományom.
Először is wifis kapcsolatot nem tudom megoldani. Egész egyszerűen a telepítési folyamatnál van egy olyan rész, hogy felismerné a nyomtatót. És, hogy nyomjam meg a wifi gombot és majd a zöld és narancs fény így meg úgy világít ha 3mp után elengedem. Na nekem eleve fény sincs és semmi nem világít. Nem is tudok tovább menni a telepítésben. A wifi lámpát még világítani nem láttam akármit is csinálok. Ellenben a laptop wifije érzékel epsont, csak ugye nem csatlakozik rá.

A másik, hogy most a bekapcsoló gomb lámpája és valami más lámpa ami szeirntem ilyen tintával kapcsolatos funkció lesz felváltva villog és a gép önmagában kattog zörög dolgozik vagy fél órája. Kikapcsolás után újra kezdi és bevallom már kezd rohadtul idegesítő lenni.

Van valakinek ötlete, hogy mi a francot tudok kezdeni ezzekkel?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#5596) keringospasi válasza grigo (#5595) üzenetére


keringospasi
tag

Én az sx425-nél voltam igy a wifivel xp alatt nem tudtam wifivel kapcsolódni rá és hálózaton megosztani,de viszont win 7 alatt sikerült a fényekre és a ledekre majd itt a szakik segítenek.

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#5597) grigo válasza keringospasi (#5596) üzenetére


grigo
őstag

Egyelőre semmi. Most már a drivert se tudom újrarakni, egyszerűen nem indul az ablak.
Ráadásul továbbra is felváltva villog a bekapcsoló és tintatartályos narancs led és semmit nem enged csinálni, csak forog zörög és ennyi. Kb egy órája.
Felhívtam az epsont de csak annyit mondtak, hogy szervíz, majd jön a futár. Gondolkodtam azon, hogy ki kellene a 14 napos elállási történetet, de már bele van töltve a tinta, és működő nyomtatót akarok nem pénzt vissza. Franc az egészbe, már rég dolgoznom kellene vele, erre most jön ez a procedúra.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#5598) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy Telepítettem egy DX 3850 nyomtató illesztő programját még sem ismeri fel a számítógép van valami ötlet mit lehetne csinálni? Köszönöm

(#5599) Thrawnad válasza vadasz70 (#5598) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Bedugni az USB kábelt

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#5600) keringospasi válasza Thrawnad (#5599) üzenetére


keringospasi
tag

:U :DD

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.