Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) epzon válasza akyyy (#4150) üzenetére


epzon
őstag

a rövidebbik felén álljon a papír a hosszabik felével felfele

olyan nincs, hogy nem húzza be

(#4152) Rolibvb


Rolibvb
csendes tag

sziasztok

vettem 2 utángyártott patront Epson SW435W géphez,az egyik kifogyott beteszem a másikat kiírja, minden színre,h a patronok nem felismerhetők!
vmi ötlet?

(#4153) akyyy válasza Rolibvb (#4152) üzenetére


akyyy
senior tag

vedd ki és tedd vissza őket. nekem ez be szokott válni.
(#4151): ha állitva teszem bele, nem huza pedig be. max ha beleerőszakoom hog mmégpedig behúzod, de nem hiszem hogy ez használna neki. mi lehet a gond, hivjam a szervizest? papirja szerint viszi az a6-os papirt, bár az jó kérdés, hogy az A6-os fotópapirt is?

(#4154) bobek72 válasza akyyy (#4153) üzenetére


bobek72
tag

Hali.
Gondolom valami olcsó (noname) papir, probáld egy picit megtolni mikor huzná be a nyomtató.Én 10x15 fotopapirral jártam igy, picit rá kellet segiteni, hogy állitva behuzza,fektetve nem volt gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#4155) akyyy válasza bobek72 (#4154) üzenetére


akyyy
senior tag

és van valami ajánlott fotópapir amivel már be tudja huzni, és jól is néz ki?

bemtudo milyen márjáku, facebook játékon nyertem még régebben mint ajándékcsomag:D

(#4156) BenderM


BenderM
csendes tag

Sziasztok!

Még sohasem volt nyomtatóm, de névnapomra most kaptam egy Epson Stylus Office BX610FW-t.
Miután bekapcsolom, kb 10 másodpercem van a menüben, aztán "Figyelem Nem ismerhető(k) fel az alábbi patron(ok). Telepítse mindet megfelelően. A gond az, hogy nem tudok semerre se mozdulni amig ezt nem teszem meg :S Cserélni kell a patront?

(#4157) Thrawnad válasza Rolibvb (#4152) üzenetére


Thrawnad
senior tag

sokszor megénekeltük:
Patront vagy ugy, vagy gyárit.

thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4158) Thrawnad válasza BenderM (#4156) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Fóliát levetted, kitámasztó pöcköt kivetted, normálisan bepattintottad, és még fel is ráztad a patront?

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4159) akyyy


akyyy
senior tag

printbázisból rendetelm szeptemberben egy tintapatron packot, amiből most kifigyott a fekete. anno a feketéből kettőt is rendeltem hogy ha majd kifogy, egyből legyen egy "pót". sajnos hiába tettem bele, nem ismerte fel a nyomtató a patront. visszaküldtem nekik, és küldenek egy csere patront. szóval ennyi volt a reklám helye :)

(#4160) gogiami


gogiami
csendes tag

Sziasztok egy epson sx535wd multifunkciós nyomtatóm van és az a problémám,hogy a fotó papírt nem vagy csak nagyon nehezen fogadja el

(#4161) epzon válasza gogiami (#4160) üzenetére


epzon
őstag

papír típusa?

(#4162) gogiami


gogiami
csendes tag

Photo Quality glossy paper 180 gr

(#4163) epzon válasza gogiami (#4162) üzenetére


epzon
őstag

epson vagy más márka?

nincs a papír meggörbülve?

(#4164) Rolibvb válasza akyyy (#4153) üzenetére


Rolibvb
csendes tag

többször ki és betettem akkor se ismerte fel a patronokat. egyik ugyártott jó volt másikkal egy patront se ismer fel.

(#4165) Thrawnad válasza Rolibvb (#4164) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Nem egyezik a patronok tipusa.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4166) gogiami


gogiami
csendes tag

Szia Nem Epson márkájú a papír hanem ezprint lehet,hogy ez a baj?

(#4167) epzon válasza gogiami (#4166) üzenetére


epzon
őstag

lehet,

próbálj meg csak 1db-ot rakni bele, valamint akkor lehet probléma, ha a levegő nedvességét felszívja a papír és meggörbül ennek hatására

(#4168) Thrawnad


Thrawnad
senior tag

Terhelés tesztet tartok a nyomtatómnak :D
Egy 500 oldalas könyvet nyomtatok a kis S22-n :D

Thrawnad

[ Szerkesztve ]

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4169) Nagya21 válasza Thrawnad (#4168) üzenetére


Nagya21
addikt

:C :C :C :C :C
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4170) Thrawnad válasza Nagya21 (#4169) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Nos készen is lett.
Ilyenkor jó a tölthető patron. Kb 4 ml festék fogyott el.
ami 500 Ft /100 ml árnál 20 Ft. így 4 fillér!!!!! áron nyomtattam 1 oldalt.
Persze a papírt nem számolva.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4171) epzon válasza Thrawnad (#4170) üzenetére


epzon
őstag

és nem hullott szét a nyomtató?

(#4172) Thrawnad válasza epzon (#4171) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Nem. Miért hullott volna?
Simánszki lenyomtatta.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4173) fifticenti01


fifticenti01
csendes tag

Üdv Volna nekem olyan problémám, hogy vettem egy Epson SX235W Típusú nyomtatót és nemtudom beállítani a wifit. Letudná valaki írni, hogyan tudom beállítani? Előre is köszönöm! Üdv

(#4174) akyyy válasza fifticenti01 (#4173) üzenetére


akyyy
senior tag

hát most távsegitség lesz, de megprobálom:

Ezt kéne elvileg letölteni

Ha rosszul linkelem, akkor
Epson network software & driver package (1.0)
4,69 MB - 2011. 11. 07.

Ez a telepitő természetesen magyar nyelvű és elég jól leirja a beállitás menetét.

Ilyesmit kell keresned az epson support oldaláról (lehetőleg angol oldal, mert a magyar oldaluk gagyiásokat hord össze)

Ezt telepitve remekül be lehet állitani wifire a nyomtatót. Szükség lesz kábelre is az első beállitásakkor, utánna már nem ( sőt, ha később egy másik gépre akarod telepiteni a nyomtatót, elég csak a driver neki, utánna ő automatikusan felismeri a nyomtatót a hálózaton)

Ez a kábelesdi összekötösdi csak ahhoz kell, hogy a nyomtatót csatlakoztassuk a wifire :)

Ez csak win7-re igaz, ha más oprendszer, akkor lehet kicsi gond, de elvileg ugyanigy kell.

én is mindig megszivom, mert a legutolso frissitést szedem le, és az nem tartalmazza a wifi beállitást.

vagy CDről telepited, de az ugye nincs meg :D :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#4175) kirclaire


kirclaire
csendes tag

Segtséget szeretnék kérni!
A számítógépemben Vistáról W 7-re cserélték az op.rendszert. Miután a nyomtatót (Epson stylus 8400) ujra telepítettem szöveget nem hajlandó nyomtatni csak képet.
Tehát egy oldalon ha kép és szöveg is van csak a képet nyomtatja ki. A teljes szöveges oldalt sem nyomtatja ki. Ezt azért nem értem, mert a telepítés után az első nyomtatásnál normálisan kinyomtatta a szöveges oldalt.
Ez kb 2 hete történt. Most ismét nyomtatni akartam,de fent leírtak szerint működik.
Ha valaki tudna segíteni, mit rontottam el, vagy hol kell beállítani a szöveg nyomtatást .Én már mindent megpróbáltam.
Lehetséges,hogy W 7-el nem működik? De akkor előszőr miért sikerült? Vagy mit bénázhattam el?
Vagy másik nyomtatót kell venni?

[ Szerkesztve ]

(#4176) Feripapi válasza Thrawnad (#4170) üzenetére


Feripapi
csendes tag

Biztosan nem számoltál el valamit??
Mert itt azt állítod, hogy még 1 azaz egy patron sem fogyott ki az ötszáz oldalra. ( 4 azaz négy milliliter ? )

Feripapi

(#4177) Thrawnad válasza Feripapi (#4176) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Tuti.
Fecskendővel én töltöm.
Egyébként a 4ml több mint 1 patron, mert a gyári 3,5 ml festéket használ, és az ugy-ból se vesz ki többet.
Ezért nulláznom kellett közben, de visszatöltöttem a végén aszintet. innen tudom 4ml.
Egyébként a php4 24 óra alatt c. könyvet nyomtattam, grayscale, és alap minőség.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4178) akyyy


akyyy
senior tag

remélhetőleg januárba nem fogom tudni használni a nyomtatót, kérdés, hogy ha lenne illető aki be tudja kapcsolni, hogyan tudnám távoli eléréssel használni a nyomtatót, csak hogy ne hogy beleszáradjon a még teli festékpatron? vagy nem fog beleszáradni?

(#4179) Thrawnad válasza akyyy (#4178) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Be ki kapcsolás elég.
Egy kicsit mindíg "kifúj" olyankor

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4180) tlala59


tlala59
csendes tag

szerbusztok segítők! Epson sx105 fejtisztítás után teljesen meghalt! a tinta és papír hiányt jelez,nem villog hanem folyamatosan világít a papír adagoló tiszta,pár perce még tökéletesen működött,csak csíkosan nyomtatott.Előre is köszi a segítséget.

(#4181) csoszka14


csoszka14
csendes tag

Sziasztok!

Apám tegnap vett egy epson L800-as nyomtatót, és mivel nem tud angolul, ezért sikerült a tinta tartályokban lévő folyadékot kiöntenie, amit elvileg nem szabadott volna.
Mivel karácsony miatt semmi nincs nyitva a következő két hétben, ezért elég nehéz bármilyen szakemberrel beszélni vagy bármit vásárolni, ezért érdekődnék nálatok, hogy:
-Mire való a gyári szintelen, átlátszó folyadók, ami benne volt?
-Beleönthetem a tintát most vagy mi tévő legyek?

Bármilyen segítségnek örülnék!!!

(#4182) Nagya21 válasza csoszka14 (#4181) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Én is csak ezt találtam magyarul:
Használati
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4183) epzon válasza csoszka14 (#4181) üzenetére


epzon
őstag

szia

nem értem pontosan a problémát?

mi lett kiöntve?
milyen a színtelen folyadék?

(#4184) Nagya21 válasza csoszka14 (#4181) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
sztem azért volt benne, hogy ne levegősödjön le a rendszer.
Töltsd föl tintával, imádkozz, és használd.
Ha nem múkodj, akkor irány a szervice.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4185) epzon válasza Nagya21 (#4184) üzenetére


epzon
őstag

de nincs benne semmilyen folyadék,

én üzemeltem már be ilyen gépet, az a tartály az tök üres, vagyis levegővel van tele

(#4186) csoszka14 válasza epzon (#4185) üzenetére


csoszka14
csendes tag

Köszi az ötleteket, most beleöntöttük a tintát azt imádkozunk.
Éppen tölti a tintát (elvileg 20 perc).

A 6 tartályban apám leírása szerint volt összesen kb fél dl folyadék.
Mint írtam ez volt benne a vadonat új tartályban kibontáskor mielőtt bármit is beleöntött volna.

[ Szerkesztve ]

(#4187) Nagya21 válasza epzon (#4185) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Wazz akkor ezmiez amit a kolléga állít?????????
Vett egy refurbrished készüléket?, és mosófolyadék volt?
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4188) epzon válasza csoszka14 (#4186) üzenetére


epzon
őstag

és originál volt a doboz, lefóliázva körbe meg minden?

nagyon érdekes, hm...
szerintem így csináltátok jól, mert a tintát ráönteni valami egyéb folyadékra, hát a színeknek (sűrűségnek) biztos nem tett volna jót

működik?

Nagya21: ez még alig fél éves készülék, már csak azért sem gondolom, hogy ilyen előfordulhat(na), másrészt, ilyen gép nem kerülhet(ne) vissza kereskedelmi forgalomba (szerintem)

(#4189) csoszka14 válasza epzon (#4188) üzenetére


csoszka14
csendes tag

Pontosan. tehát teljesen eredeti a készülék fóliázva meg minden.

Egyelőre szerencsére úgy tűnik, hogy rendesen megy. Remélem így is marad.

(#4190) Misi001


Misi001
csendes tag

Sziasztok fórumozok.

sx235w

Hosszú hetek óta küzdök az EPSON gyártmánnyal... Jobb hogyha az elején kezdem. ( Személyes tapasztalatok mindenkinek)

A tavasszal úgy döntöttem hogy kipróbálom ezt a márkát, kedvező volt a külön patronos technológia és ára így vásároltam egy sx235w tipusú multifunkciós nyomtatót. Tökéletesen működött mindaddig amíg kb. 10-15 db szines képet normál tipusban, szöveg és kép minőségben (nem kamu) és üresnek jelezett ha jól emlékszem 2 db patront. Utána olvasván a gyári patronok (T128x) csak 3.5 ml festéket tartalmaznak a fekete egy kicsit többet. A neten való keresgélés után rátaláltam az "ezPrint" gyártmányú 9ml festéket tartalmazó patron szettet amelyből 2 szettet is rendeltem kicseréltem elsőnek csak azt a 2 ami kifogyott. A nyomtató nem ismert fel belőle egyettsem (1. Tapasztalat: csak egyforma gyártmányú és tipusú feltöltött patronnal képes dolgozni) így kicseréltem mindet az utángyártottakra és egy darabig megint üzemelt. Ekkor jött az újabb hiba megint üresnek jelzett egyet és nem dolgozott a patronokat kiszerlve a szoftveres útmutaó segítségével azt tapasztaltam hogy mind a 4 patron durván 3/4 ig van (2. Tapasztalat: az utángyártott patronból is csak az eredeti mennyiséget használja ki (3.5 ml) és megint üresnek jelzi a patront). Megint csak utána olvasva erre a megoldásra jutottam (3. Az utángyártott patronokat kifogyás jelzés esetén ressetelni kell és akkor lehet még használni egy darabig de csak EGYSZER lehet reszetelni!) Ekkor bele tettem a másik szett utángyártott patront de itt a csere nem ment olyan egyszerűen. Ekkor írtam először ide. Thrawnad felhazsnálótol azt az ötletet kaptam (amit ezúton is köszönök) Hanyagoljam az utángyártott patronokat és vegyek Auto-ressetelős tölthető patront (átlátszó) és vettem még hozzá való festéket Tökéletes megoldásnak tűnt elsőre és ez teljes mértékben be is vált!!!!
Egészen 3 nappal ezelőttig tökéletesen ment a patron töltés/auto resset. De az sx235w lap adagoló rendszere meghibásodott, dolgozik de furcsa kattogó hangot ad és a túl sokat tol a lapon aminek köszönhetően a kép elnyúlik. Mintha az egyik fogaskeréken átugrana a másik, de ha a skenner részét felnyitom a látszódó fogaskerekek fehér műanyagok azok épek, de ha nyomtatás közben a jobb oldalon lévő 2 fogaskereket nézem akkor olyan mintha megszalajtanának :S Még garanciás DE szervíz oldalán azt lehet olvasni hogy csak a GYÁRI, MŰKÖDŐ ÉS NEM ÜRES patronokkal lehet beküldeni nyomtatót. :@ Ha vennék bele most 4 új GYÁRI patront +szállítási költség, felküldeném pestre a szervízbe megint csak szállítási költség ha netán valamire rá tudják fogni hogy nem csinálják meg garanciára csak azon kívül akkor + javítási költség ha mindent összeadok 2 új nyomtató kijön az árából. Remélem segítettem azzal hogy elmeséltem a történetemet, ill. az a kérdésem lenne hogy mi lehet a hibája a nyomtatómnak mi lehet ez a kattogás, javítható-e itthon és érdemes-e javítani vagy javítatni??? válaszotokat előre is köszönöm.

(#4191) epzon válasza Misi001 (#4190) üzenetére


epzon
őstag

garanciális javításnál a szállítás ingyenes

én a helyedbe megtakarítanám a görgőket, mert az elmondásod alapján kapott ez a gép már minden mit a .....

(#4192) Misi001


Misi001
csendes tag

Köszönöm szépen. Kipróbálom.

(#4193) dzsekicsen


dzsekicsen
csendes tag

sziasztok
epson sw235w nyomtatóval sikerült már valakinek wifivel telefonról vagy tabletról nyomtatni?
nekem sehogy nem akar összejönni, már a beállitásnál elakadok
ha tudna valaki segiteni ...

:F

(#4194) dzsekicsen


dzsekicsen
csendes tag

sx235w elirtam...

(#4195) akyyy válasza dzsekicsen (#4193) üzenetére


akyyy
senior tag

lásd a fentebbi leirásomat,

mindenképpen routeres wifis net kell, ugy nem megy hogy laptopra van kötve a kábeles net, az usb-vel a nyomtatóval és igy akarsz wifiről nyomtatni:DDD

aandroidos telefonokhoz van a playon valami epson program, azzal könnyen lehet nyomtatni telefonról pc nélkül (ha ugy van beállitva a nyomtatn a wifi mint ahogy fentebb irtam)

egyébként nem valami nagy ördöngőség telefonrol nyomtatni ( tábla pécéről mrá lehet, de azt mgé annyira nem ismerem:) )

(#4196) dzsekicsen válasza akyyy (#4195) üzenetére


dzsekicsen
csendes tag

köszi a gyors választ
ha jól értem akkor vagy usb vagy wifi ha usb-s ként állitottam be mondjuk egy asztali géphez akkor egy másik nem tud wifivel csatlakozni hozzá
a tabletre le töltöttem ezt az epson alkalmazást, keresi is a kapcsolatot de csak a routeromat látja a nyomtatot nem .a nyomtaton ha megnyomom a wifi gombot villog is a visszajelzö ahogy a leirás irja de semmi ...

(#4197) akyyy válasza dzsekicsen (#4196) üzenetére


akyyy
senior tag

valamit rosszul csinálhattál. elvileg böngészőbe beirva a nyomtatóra kapott ip cimet bejön egy "üres honlap", vagy kiirja a nyomtató nevét. nekem utobbi szokott lenni. csak néha elveszti a kapcolatot, akkor a laptopotn ujra csatlakoztatom (uj pt- kap és meg kell találn) de nálam maga a router kicsit szar:D

(#4198) dzsekicsen válasza akyyy (#4197) üzenetére


dzsekicsen
csendes tag

köszi hát akkor gyakorlok tovább... :DDD

(#4199) akyyy válasza dzsekicsen (#4198) üzenetére


akyyy
senior tag

szeddj le minden drivert, és a fentebb emlitettet tedd fel. vezetékkel összekötöd a gépet meg a nyomtatót ahog a telepitő érja, és majd telepités közbe kérni fogja hogy válassz wifit, stb, meg ki is irja a nyomtato mac cimét. akkor már jó uton haladsz. és a legvégén világitani fog a nyomtató wifi lámpája is.

(#4200) Con Troll válasza Con Troll (#4065) üzenetére


Con Troll
senior tag

Tescos utángyártott patron SX115-höz kiválóan üzemel, nyomtatási minőségben sincs különbség, felismeréssel sem volt gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.