Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games

Hozzászólások

(#651) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Köszi, közben nálam is megy már... 4 gépen, 5 accal próbáltam, mindenhol ugyanaz a hiba fogadott fél órán keresztül...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#652) burriebonz


burriebonz
tag

Ezt a Darkwood-ot sikerült már beizzítania valakinek? Profilindításnál nekem csak egy Vissza opciót mutat bármit csinálok...

(#653) burriebonz válasza burriebonz (#652) üzenetére


burriebonz
tag

Tárgytalan... csak valószínűleg én vagyok hülye az ilyen egyértelmű kezelőfelülethez... :DD

(#654) Werkly


Werkly
őstag

A launcherben lehet valahol letöltési sebességet beállítani? Kösz!

(#655) Golden9


Golden9
addikt

Egy hétig ingyenesek.
Darkwood
ToeJam & Earl: Back in the Groove!

[ Szeretkezve ]

(#656) Attix82


Attix82
őstag

Üdv.

Meg lehet valahogy oldani, hogy egy epic games játékot 2x indítani 1 gépen? Két különböző bejelentkezés az megvan de ugyan azt a játékot nem tudom indítani. Steamen ez működik.

[ Szerkesztve ]

(#657) robogo81 válasza Attix82 (#656) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szia!
Van egy Sandboxie nevű program,talán azzal menne.
Úgy indítja el a programokat hogy elrejti a többi alkalmazás elől,olyasmi mint az egyes tűzfal programoknál az a lehetőség hogy elzárva futtat programokat(sandbox).
Minden változtatást ami a futtatás alatt történt(fájlok,beállítás) külön menti a saját mappájába(de megtartva az eredeti mappaelérést,könyvtárszerkezetet).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#658) Attix82 válasza robogo81 (#657) üzenetére


Attix82
őstag

Üdv. Próbáltam de akkor se mivel ugye 1 gép van csak megosztva, és szerintem a memoriát figyeli ,hogy már fut egyszer. Pedig két különböző account ment.

(#659) robogo81 válasza Attix82 (#658) üzenetére


robogo81
aktív tag

Esetleg azt megoldani hogy a launcher fusson külön(talán külön telepíteni a sandboxban a launchert,gyenge az angolom,de olyant találtam,hogy az epic launchert a sandboxie-ben telepítették ).
Próbálj a guglival ketesni a sandboxie és az epic launcher-re együtt.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#660) Golden9 válasza Attix82 (#656) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

És ez mire jó? :F

[ Szeretkezve ]

(#661) Golden9


Golden9
addikt

December 8-ig ingyen játszható a Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#662) robogo81 válasza Golden9 (#660) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szia!
Valószínűleg a játékban több profilja van,és valahogyan kapcsolatba akar lépni a másikkal pl.:
Szerepjáték,felszerelés/pénz megosztás ,átadása a közös céhben ,valami versenyzős/lövöldözős:közös gyakorlószoba ahol nem zavarnak be random formák gyakorolni,stb.Talán.

#661: Köszi! :)

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#663) Golden9


Golden9
addikt

Megjött BR apu. :DDD
PUBG BATTLEGROUNDS

Hozott ajándékot.
PUBG Founder's Pack

[ Szeretkezve ]

(#664) wjbhbdux válasza Golden9 (#663) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pedig még pereskedtek is amikor az Epic lenyúlta az ötletet a Fortniteba.

/s

(#665) Golden9


Golden9
addikt

NARAKA: BLADEPOINT - FREE TRIAL. A lap alján indítható.

[ Szeretkezve ]

(#666) #65537792


#65537792
törölt tag

Epic launchernél hogyan működik egy már letöltőt játék felismertetése a launcherben win re-install után?

(#668) #65537792 válasza Golden9 (#667) üzenetére


#65537792
törölt tag

Leszedem újra. :R
Jó fos ebből a szempontból a launcher.

(#669) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

Aki ott vette, meg tudná mondani: az Epic-en vásárolt cyberpunk a GOG account-ra kerül, vagy az Epic kliensből kell játszani?

(#670) pilu01


pilu01
senior tag

Üdv
Nem indul el a launcher

A neten fellelhető dolgokat már próbáltam.
Valaki oldott már meg ilyet?

(#671) tibaimp válasza pilu01 (#670) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem találja az indító file-t, ha jól gondolom!

Nem törlődött le véletlenül, vagy nézz már egy HDD/SSD kondíciót, nem sérült-e az adathordozó!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#672) pilu01 válasza tibaimp (#671) üzenetére


pilu01
senior tag

A fájl megvan, friss telepítés után is ezt írja ki.

A C meghajtóm jelenleg egy 100/95-ös M.2 ssd, mondjuk eddig semmi más nem jelzett semmilyen hibát.

(#673) pilu01 válasza pilu01 (#672) üzenetére


pilu01
senior tag

Másik ssd-re (persze az 100/100-as) arra felment, és indul is rögtön!
Köszi a tippet!

(#674) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Epic-nél van olyanra lehetőség, hogy korábban (korábbi Win10 vagy 11 verzió) telepített Gamekat megtalálja a "program" és ne kelljen újra telepíteni?
Ha ugyanoda telepítem, akkor azt írja, hogy "a könyvtár nem üres" tehát addig nem is tudom elkezdeni, míg ott a "régi" könyvtár(?) :F

Van sok Game, sok 100GB és ezt jó lenne nem letölteni megint, ha van rá mód. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#675) Golden9 válasza MaxxDamage (#674) üzenetére


Golden9
addikt

(#676) MaxxDamage válasza Golden9 (#675) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Túl bonyolult, már neztem ezt a kérdésem megírása előtt. :D :R
Egyszerűség híve vagyok, ha más nincs, akkor újra letöltöm mind a jelenlegi Super gyors nettel. :B /50Mega/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#677) #65537792 válasza MaxxDamage (#676) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ugyan ebben a cipoben voltam. Ugyan ezt a linket kaptam. Mondomtam is magamban hogy ok persze majd ezt mind vegig csinalom.
Aztan masnap ujra raneztem a kliense mar nem irta ki, hogy folder must be empty.
Ettol fuggetlenul egy ellenorzest kovetoen leszedett par gigat.

[ Szerkesztve ]

(#678) MaxxDamage válasza #65537792 (#677) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

90%-ban már le is van töltve és feltelepítve. /éjjel ment/ :K :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#679) tibaimp válasza MaxxDamage (#678) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor ezek szerint nincs olyan az Epic esetében, mint az összes többi kliensnél, hogy kvázi megmutatod neki a telepített játékokat az adott könyvtárban, és azokat szépen beolvasva kész is a "telepítés".
Ez mondjuk gáz.... :(((
Lenne hova fejlődnie még ennek a kliensnek.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#680) MaxxDamage válasza tibaimp (#679) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, ez a része hiányzik nekem is... :K :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#681) #65537792 válasza tibaimp (#679) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen, sajnos amikor lokalizálod azt írja ki, hogy üresnek kell lenni a mappának.
Aztán utána jó volt. Gép resi vagy app resi.
De valamit így is úgy is letölt. Nem értem.

(#682) Golden9


Golden9
addikt

Február 9-ig ingyen játszható a For Honor.

[ Szeretkezve ]

(#683) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Jön a szemét áradat, a Steamhez hasonlóan most már az Epic is válogatás nélkül elfogad játékokat. [link]

/s

(#684) Golden9


Golden9
addikt

Hétfőig ingyen játszható a Far Cry 5.

[ Szeretkezve ]

(#685) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Mi történt? Eddig Facebook adataimmal voltam bejelentkezve, mától nem tudok bejelentkezni.... Mit tehetek?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#686) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Ide is linkelem, mert inkább talán ide való. Van valami ötlet?

Alex

(#687) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!

Ha még nem volt (ha igen, akkor sry), akkor egy megoldás WIN telepítés után arra, hogy ne kelljen újra letölteni minden játékot:
- El kell indítani az első játék letöltését
- Meg kell adni a meglévő elérési utat, de a játékon belül egy új játék mappát (meglévőben nem engedi)
- Várni kell 3-5%-ig a letöltéssel, majd Pause
- Cancel Install
- Mindent átmásolni a mappából az új mappába
- Letöltés folytatása, ekkor egy idő után "Veryfing"
- És kész

Ezt minden játéknál meg kell csinálni
Nem mindig működik, de nálam a játékok 80%-nál igen.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#688) tibaimp válasza Hunork (#687) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi! Szerintem nem volt még :R

Érdekes, hogy ezt az önellenőrzés dolgot kb. minden másik DRM megtudja csinálni, az Epic kivételével. Van még mit fejlődni....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#689) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Letöltöttem a Breathedge nevű játékot az epic-ről. Youtube-on találtam róla bemutatót, és ott a csávónak magyar felirattal volt. Linkelve is volt a magyarosítás. Viszont, ha felteszem, onnantól nem indul el a játék. Mi lehet a hiba?

-

(#690) tibaimp válasza 7Sony7 (#689) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nézd meg a verziószámokat, hogy egyáltalán jó-e a magyarosítás a Te példányodhoz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#691) 7Sony7 válasza tibaimp (#690) üzenetére


7Sony7
addikt

Az a fura, hogy a videóban látszik, hogy az epic-ről van letöltve neki is, és ott van a magyarosítás linkje. Mondjuk az epic indítót megnyitva más verziószámot ír ki a játékhoz, mint a játékot megnyitva az infóban. A magyarosító progit elindítva meg van gog, steam, stb, csak epic nincs. Kehet kipróbálom akkor mindet, hátha...

-

(#692) Golden9


Golden9
addikt

(#693) tibaimp válasza Golden9 (#692) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most néztem, az Uplay-en is ez van. :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#694) Golden9


Golden9
addikt

Discord Nitro

GET 1 MONTH OF DISCORD NITRO ON US, free for new and returning Nitro users. Offer ends June 7, 2023 at 11am EDT. Unleash more fun on Discord with HD streaming, custom emojis, profile styling, and oh so much more.

[ Szeretkezve ]

(#695) Anulu79 válasza Golden9 (#694) üzenetére


Anulu79
addikt

Ilyet még sehol sem láttam. Tök jó!

(#696) l.skywalker válasza Golden9 (#694) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjuk nekem nem engedte aktiválni. Azt mondta csak olyan fiókon lehet, amin még nem volt Nitro

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#697) Golden9


Golden9
addikt

Hétvégén ingyen játszható a Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

[ Szeretkezve ]

(#698) Fred23


Fred23
nagyúr

(#699) zaki1


zaki1
tag

Üdv! A dishonored death of the outsider,fut e win7-en ? Nálam /API-MS-WIN-CORE-REGISTRY-L1-1-0.DL/ hiányol a játék ,ha berakom a játék könyvtárába akkor az/API-MS-WIN-CORE-PROCESSTHREADS-L1-1-3.DLL/hiányol,amit letölteni nem tudtam. a microsoft oldala szerint ez az api win10-11 cucc. ha váltanék win10 re elindulna a játék/a steam miatt az idén muszáj lesz/ ? :F

(#700) tibaimp válasza zaki1 (#699) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Itt azt írja, hogy az alap gépigénynél elég a Win7: [link]
Sőt, most néztem a Steam is ezt írja, tehát mennie kellene.

szerk: Ettől függetlenül én javaslom a Win10-re váltást, sőt, már a Win11-re kellene inkább!

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.