Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Enlisted

Hozzászólások

(#1) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Valaki hallott már erről a játékról és esetleg nyomja? Vélemény?

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2) juve600 válasza sz.atesz89 (#1) üzenetére


juve600
nagyúr

április 8-án indul az nyílt béta, ki tudjuk próbálni

[ Szerkesztve ]

(#3) juve600


juve600
nagyúr

(#4) P41N


P41N
senior tag

Mikor megláttam, hogy a Gaijin a fejlesztő, egyből tudtam hogy a szerverekkel gond lesz, és igazam is lett :DDD Néha ugyan úgy dobál össze-vissza mint a WT-ben. Biztos hogy nem nálam van a gond, mivel pl WOT-ban semmi lag nincs. A másik meg, elég viccnek tartom azt, hogy nem minden katonánál van alapból gránát vagy robbanótöltet.

[ Szerkesztve ]

(#5) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

:DDD nagyon fasza game nincsenek wh-sok lehet támadni, meglepni az ellent és nem az történik, hogy már a falon keresztül be vagy célozva előre

na meg sok az újonc lehet bénázni mivel új a game
és nem a bot-os részéről beszélek amikor kapsz melléd botokat hanem mikor 1fős a játék csak játékosok vannak.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#6) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nyomtam a bétát, ez tipikusan az a játék ami egészen jól néz ki, és...és kb. ennyi.

(#7) BerserkGuts válasza P41N (#4) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát félre értetted elvileg a balance miatt jó lenne nem mindenki egyből dobálja a halálos robbanóak vagy géppuskázik

tiszta simulátor feeling mivel a háborús eloszlásban is nem minden szakaszhoz volt géppuska például se robbanó
örültek ha fegyvert tudtak adni oroszoknál minden második emberre jutott csak ;]
mivel tudták a fele elesik egy rohamnál minek neki

most még qva jó a játék nem szuperfegyverrekkel rohangál mindenki de már vannak azon a szinten ami kezd idegesítő lenni mert legépágyúzik mindenkit

no meg a wot is az elején volt nagyon jó még 2010-ben betában utána egyre jobban elrontották a balancot a sok hülye dizájner tankkal amik nem is léteztek meg nem is működtek volna

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#8) Plafoon


Plafoon
tag

ti be tudtok lépni? Most töltöttem le, van war thunderes accom, de nem enged belépni (Operation timed out hibaüzenet)

(#9) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ohh lett topikja... Én alfáztam... Most 2 órája vettem észre, hogy visszatért játszható formában... Most sajna nem érek rá tölteni, de megy háttérben a twitch dropok miatt ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) Kovek88 válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


Kovek88
friss újonc

Egyetértek, kb 20 órát beletoltam és hát a grafika meg a mechanizmus élvezhetövé teszi a game-t, de én pl heroes and generalsról váltottam,ami szerintem az egyetlen játék, amibeb müködik jól a team feeling, az enlistedben meg kb csak egy csapat rohangáló közt rohanok én is, de nem tudok összedolgozni senkivel, gondolok itt randomosokra, mindenki rohan amerre lát és az érzés megvan h sokan vagyunk egy helyen, de csapattá nem alakul.

(#11) Serkocos


Serkocos
csendes tag

Kipróbáltam a játékot, és tetszett. A Heroes & Generalsnál szerintem jobb. Találkoztam néhány hibával, de ami nagyon-nagyon vonzóvá teszi a játékot, hogy nincs benne csalás és nagyon jó a hangulata.
Nyílván a kinézete nem egy BF5, de az borzalmas a rengeteg csaló miatt. Aki egy jó második vh-s lövöldét keres, annak ajánlom. Nekem kicsit visszahozta a régi COD2 érzést. Ráadásul ingyenes.

(#12) BerserkGuts válasza Kovek88 (#10) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ezt bármire ellehet mondani legtöbb játékban nincs csapat játék

h&g-ben meg van csalás azt hamar meguntam miatta

itt nincsen még túl új ahhoz és az oroszok gajin védelmét nem olyan könnyű feltörni, de felfogják ha sokan fognak játszani és lesz pénz benne.

A warthunder-hez is van csalás sajnos bár wallhack nem működik mert levédték akárcsak a world of tanks-ban kitalált módszerrel hogy szever oldalról számolja ki a láthatóságot ;]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#13) ScomComputer válasza BerserkGuts (#12) üzenetére


ScomComputer
veterán

Van már benne csaló bőven....de remélem mind lélegeztetőgépen végzi még az idén... :U

(#14) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

Enlisted Starter Pack - Csak új játékosoknak.

4x Silver Orders for Weapons
2x Silver Orders for Troops
3 Days of Premium Account

[ Szeretkezve ]

(#15) Sgt. Chris válasza Golden9 (#14) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy a kezdő keleti front kampány, valamint a Normandia után 1-2 napig elérhető volt a Berlin kampány is, aztán az egyik nap visszaváltott zárt teszt fázisba, mi lehet az oka?

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#16) BerserkGuts válasza Sgt. Chris (#15) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:F jó kérdés nincsenek fegyverek stb... cserebere

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#17) Hauptmann válasza Sgt. Chris (#15) üzenetére


Hauptmann
addikt

Már nyitott a Berlin. lehet benne fejlődni is. De kurva erős a szovjet bias, mondjuk mást nem is vártam. Német oldalról kb. játszhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#18) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

:/pedig nagyon lelkes voltam de így már sok 2 ágat húzni nem fogok csak németeket akartam volna
+előjöttek sajna az fps-ek legfőbb betegségei a csalások egyre több minden körben a 100+killes csaló wh-val könnyű játszani meg bottal

a junkizosok feltörték sajna látszik így már érezhető hogy nem csak 1-2 héba hóba betalál

így most én is toljam a full kretént az annyira gáz mindenki játssza a hülyét mint warzoneban hogy jaj még nem látlak aztán hirtelen jósgömb megérzés volt repül a fejes ez nagyon uncsi

sokkal jobb volt meg izgalmas a játék elején még a kutyát se érdekelte nem hogy feltörjék most már van meg lesz benne üzlet sajna megéri nekik

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#19) ScomComputer válasza BerserkGuts (#18) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem mondod.... [link] :DDD
"sokkal jobb volt meg izgalmas a játék elején még a kutyát se érdekelte "....ÉS EZ a nagy igazság,sajnos ez van mindennel manapság az új BF is addig lesz jó még az ilyen 150/0 K/D-s idióták el nem lepik.... :K

[ Szerkesztve ]

(#20) BerserkGuts válasza ScomComputer (#19) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát egy darabig nem tűnt fel vagy nem idegesített ennyire :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#21) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Azt hiszem, ezt a játékot is el kell engedni sajnos. Az elmúlt hetekben rendkívül megszaporodtak a csalók.

(#22) BerserkGuts válasza Hauptmann (#21) üzenetére


BerserkGuts
őstag

simán pár dollárért vagy van profibb is jó drágán
de az olcsónak híg a leve, az valami konzolos assist megoldás a botja
ennél durvábbak sokkal a profi csalók azzal garantált 100kill-ed lesz minden csatában

pedig elején nagyon adta ott voltam az első 3-ban bár akkor is lehetett 1-1 csaló mert volt akkor is 100killes de az nem volt zavaró

most garantáltan van oldalanként 5-5

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#23) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Á, minap volt egy amerikai oldalon (momofaszomsokszám nevű akárki) 147 kill, ennél több assist, az erdőből harckocsi géppuskával osztotta a fejeseket. Nyilván, nem volt csaló.

Valamit tekerhettek a játékon, német oldalon nem lehet nyerni. Tengerpartos pálya, német védekezés, kb. az első percben már be is foglalták az első elfoglalási pontot. Hihető. De kb. hasonló a helyzet a moszkvai pályán is.

(#24) Silverboy


Silverboy
aktív tag

Nah, ez se aktív totyik, de hátha betudjuk rugni.

Tegnap egy bő 6-7 órát sikerült beleölnöm, nah mondom csalók tuti lesznek... mindegy... végül 1 meccsben volt csak. (Only Europe server)

Német oldal / Normandia... 6 win / 2 loose (1 gyorsan, 1 feltartásossan majdnem megvolt a win). Abból 1 tuti fixen csalt meccs volt, lehet kitalálni melyik. Szintén géppuska mögül headshot adagolás. Viszont annyira engem ez nem zavar CoD 2 + Red Or. közel 3000 óra után valahogy nem tud izgatni, ha 8/1-ből valami "iq" huszár csal. Viszont a játékban, hatalmas potenciál van. Mannlicher puskáért big respect (Már csak Danuvia géppisztolyt kérem ;] ). Kicsit BF kicsit Tarkov kicsit CoD, egyszerre könnyed és nagyon részletes, "I like it". Illetve az első játék, ahol a Karabiner 98 pont l*faszt nem ér (szerintem)... Illetve a Garandnak van rendes "ping" elése a klip ürítésnél (ez nagyon rég óta fegyverb*zi lelkemet megnyugtató dolog). Repülővel (BF 110 HF) írtani lehet defenderként, és sokkal könyebb kezelni mint egy BF-ben, szintén respect, ami a tankokról nem mondható el, nekem az valamiért nagyon nyögve nyelős bár még csak a "fapuma" van meg (irányítás).

Az, hogy a szakaszomat nulláról építhetem fel és mindent én határozok meg nem a gép, azért nagyon nagy pont illetve az is, hogy squadok nincs korlátozva 1-2 egységre, hanem lehet bővíteni mérnökkel, vagy anti-tankal esetleg, rádióssal, egész ütőképes csapatokat lehet kiállítani alacsonyabb szinten is.

Lehet azért mert Europe szerveren játszottam, nem igen futottam bele sem vérpistikékbe, se agyatlan csapattársakba. Mérnökként például 2-3an olyan szépen elbarikádoztuk magunkat egy capture ponton (Conquest mode), hogy 3-an lehoztuk az egész oldalt :DDD.

100+os stat szerintem nem lehetetlen, ha 1-2 embernek van, mint beeset noobie, én is simán lövök 70/10-es körül és általában top 3. Ez inkább rutin, meg helyezkedés, én sokszor oldalba kapom őket és közép távolságról leszedegetem egy puskával, ha be kell menni akkor géppisztoly + gránát/tnt :K

Negatív:
Csalók, oké lapozzunk, ehhez hozzájön, hogy iskola van, és 8 után nem igen vannak már fent "hülyegyerekek". (CoD-ba is ez volt mindig, délután játszhatatlan 8 után meg már minden normális), vagy csak nekem van hatalmas mákom.

Szerverek. Gájzsin... Aki játszott anno a WarThunderrel (még béták alatt) akkor tudja jól a Gájzsin szerverei, egy krumpliról futnak, bár itt is sokat javult a dolog, laggokba és késésekbe én nem futottam bele, a pingem is normális volt, de a szerver ikon sokszor felvillant, hogy ez nem "igazán tökéletes".

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#25) Hauptmann válasza Silverboy (#24) üzenetére


Hauptmann
addikt

Egy kétcsillagos Kar98k nem annira szar azért.

(#26) Silverboy válasza Hauptmann (#25) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Random weapon dobozkából, sikerült egy két fullos csúzlit kiszedni, M95 van 2/3/4 csillagosom is, középtávra egyszerűen olyan pontos és gyors mint az álom, bár a célzóját szoknom kellet, nagyon pici (MAS-é meg akkora mint a ház...). 2 csillagos 98K-m van asszem 1-2 soldiernél, valamiért annyira nem az igazi, vagy csak én nem éreztem rá, és végig bénázok vele, de, ha azt mondod, megpróbálok pörgetni/csinálni egy jobbat és kicsit ráálni. :R

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#27) BerserkGuts válasza Silverboy (#24) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát letöltöttem kipróbáltam hogyan is lehet 100 kill magasságában gyilkolászni rettentő unalmas és a szar a játék én már töröltem

csít nélkül max 30-40 1x volt 48 a max de az garantált hogy 10-et alig ölsz ha sokan vannak levegőhöz jutni nincs idő jön a fejes bokrokon keresztül kaszálnak lefele mint a füvet engem meg nagyon idegesít úgy nem élvezem

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#28) Silverboy válasza BerserkGuts (#27) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Azért az érdekes meg még,ha vesztünk, és belesz*rokként csak 1-2 egységet akarok húzni, akkor is legalább 60 kill összejön, vagy nem látod át a pályát (van jó pár map amit én sem látok át), vagy balszerencséd van.

Az biztos nagyon sokat függ karakter/squad felépítésen és, hogy milyen perk/milyen stukker van a kézben.
Tipp:
Illetve pálya típusától is. Pl, ha szük helyen kell foglalni pl a Pályaudvaras pálya, oda kiváló az SMG, fogsz 4smg+1engi, foglal, jönnek lősz 3-5 kill, foglalsz jön lősz 4-6 kill, arra kell vigyázni nehogy a burádat lőjék keresztül, illetve néha a nagy futásba megállni és bevárni az idióta ai-t. Játékosok többségének ennyi se jut eszébe, hogy észrevettem, mert simán jön mesterlövésszel a fél csapat egy belteres védelmi szituációban...

---
Engem csak a csalók b*nak fel általában (Berlin, 2 pont orosz oldalon, német prémium gewerh-rel becampel, és ossza a fejeseket mindenen keresztül... 200kill...), bár mint mondtam latenight kocka vagyok, ilyenkor meg drasztikussan kevesebb van.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#29) Hauptmann válasza BerserkGuts (#27) üzenetére


Hauptmann
addikt

A 100+ killesek valószínűleg csalók. Bár, egyszer-egyszer, pár jó találat repeszrombolóval, tüzérséggel, repülőbombával, és összejöhet, de rendszeresen nem.

A csalók, és a szovjet/szövetséges oldal felé lejtés néha elveszi az ember kedvét a játéktól, de még mindig kevésbe irritálóbb, mint a kurvadrága Tarkovban a faszszopó csalók.

(#30) Silverboy válasza Hauptmann (#29) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Ezért hagytam abba a tarkovot az előző wipe előt... nah ott kurva idegesítő... amúgy igen overpowered a szövetségesek... :( oké minden játékban majdnem...

5/1 sikerülhet simán, ha jó a maprotáció nekem például fekszik normandia ott 80-100 ~ / Berlin már csak 50-70 ~...

Kodiaknak volt, egy jó videója, hogyan csalnak játékokba köztük a tarkovba a pofám leszakadt... ehhez képest az aim/wallhack délutáni teazsúr...

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#31) Hauptmann válasza Silverboy (#30) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hát, amikor a Panzer III M-el lövöd egyfolytában a kibaszott Sherman oldalát, és semmi, az meg egy lövéssel a frontpáncélba kiszed... A Jó kurva anyját a készítőknek.

(#32) Silverboy válasza Hauptmann (#31) üzenetére


Silverboy
aktív tag

törölve

Olasz vs Brit (Remek... Olaszoknak annyi esélyük lesz a britekkel szembe mint tornádó idején szembeszélben, nem lepisálni magad :U .

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#33) Silverboy válasza Silverboy (#32) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Tunéziai kampánnyal kapcsolatban*

P.3M -em nincs de azzal a turcsi csővel... hát... jó ha fakerítést kidönti... :(

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#34) Hauptmann válasza Silverboy (#32) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hát, ez ilyen sajnos.

(#35) Hauptmann válasza Silverboy (#32) üzenetére


Hauptmann
addikt

Most nyomtam egyet, meglepően könnyen nyertünk a német/olasz oldallal. Ezen biztos csavarnak majd még, hogy ne sok ilyen legyen. :DDD

(#36) BerserkGuts válasza Hauptmann (#31) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C warthunderes bromságuknak köszönhető azt meg ilyen hülyeségeikért hagytam abba rohadt idegesítő

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#37) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ahogy olvasom a patch notes-ot, a balanszolás ezeknél a gyökereknél annyi, hogy a német oldal utánpótlását csökkentik, a szövetségesét/szovjetét növelik. Úgy látszik, sok volt a sírás azon az oldalon...

(#38) pocak75


pocak75
újonc

ÜDV,tud valaki segíteni?
Amikor elindítom a játékot a katona magától megy nem lehet megállítani, így nem lehet játszani.Hol lehet ezt beállítani?

(#39) Silverboy válasza pocak75 (#38) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Ilyen funkció nincs benne, Valószínűleg be van dugva, csatlakoztatva van egy gamepad,joystick, az szokott ilyen őrültségeket csinálni. :R

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#40) pocak75 válasza Silverboy (#39) üzenetére


pocak75
újonc

Köszönöm a segítséget. :DD Be volt dugva egy kormány ez zavart be.

(#41) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Tök jó, hogy van már ejtőernyő, de jó lenne már a bombázónak meg a Stukának hátsó lövész. Így is kurva ópék a szövetséges repülőgépek...

(#42) pocak75


pocak75
újonc

Magyar nyelv van hozzá???

(#43) Hauptmann válasza pocak75 (#42) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nincs. De nem is kell igazából.

(#44) csiak


csiak
tag

Kollégák, játszik még valaki ezzel a játékkal?

"Sok loot disznót győz!"

(#45) ledgeri válasza csiak (#44) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mindig 4-5 kattintásra van... de akkor inkább warthunder... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46) csiak válasza ledgeri (#45) üzenetére


csiak
tag

Sajnálom... én szívesen nyomnám, de nincs kivel, és úgy látom nagyon kevés magyar játsza :(

"Sok loot disznót győz!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Enlisted
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.