Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) persil válasza donki (#2500) üzenetére


persil
nagyúr

Kifejtem:

A lake of rot egy nevetsegesen kicsi hely, raadasul egy bosson es egy ladan kivul gyakorlatilag semmi nincs ott.
A rot nem azert van a foldon, hogy az ember abban fetrengjen, raadasul tele van a hely platformokkal, szoval ritkan fertozodsz meg "tenylegesen" ----> nem kell semlegesiteni.
Amikor vegul megis megkapod a rot-ot, akkor ki lehet varni, amig "egy flaskanyi" sebzesen tul vagy, aztan egy darab(!) boluses-szel meg van oldva a helyzet.
A boss-nal okoz(hat) csak problemat, de ha sokat vackolsz vele, akkor is eleg(nek kellene lennie) 5-10 bogyonak.

A consumable oriasi ereje minden massal szemben, hogy ha van 5 mukodo agysejtje az embernek, akkor egyszerre mindig csak annyit gyart, amennyi a zsebeben elfer ---> gyakorlatilag vegtelen mennyisegu lehet nalad PIHENES NELKUL.

Na most, az egesz jatekban ez az egyetlen, egeszen apro es jelentektelen hely, ahol szukseg van ilyesmire. Tehat sok karakter eseteben egesz egyszeruen tobb szarakodas lepni 1-2 szintet faith/mind miatt, a loadout-ot lecserelni, megszerezni egy spell-t, memorizalni azt, flaskakat atcsoportositani stb., mint kigyogyitani a rotot egy bogyoval, ami - hacsak direkt nem szeded fel a matikat - mindig keznel van. Plusz, ha meghalsz, vagy elfogy az fp/flaska, akkor lehet pihenni, ergo lehet az egeszet elorol kezdeni, mig ez a bogyonal nincs meg, mert szimplan gyartasz ujat.

Egy harcban tobbszaz bogyot elhasznalva: az egy rossz jatekos es minel elobb valtoztasson a technikajan, mert nyilvanvaloan nem mukodik.

"ha kellő alkalommal meghalok és újra kell kezdenem. Tehát ebben a játékban hatványozottan sokkal de sokkal kevesebbet ér egy ilyen consumable cucc"
Pont ezert sokkal de sokkal ertekesebb itt egy consumable cucc. DE! Annyi a material, hogy csak szandekosan lehet elkerulni a raktarozast. Btw: nem kell annyiszor meghalni. ;]
"Én egy okot látok arra, hogy valaki ne használjon incantationt: nem tudja, hogy ennyire egyszerű."
Van meg egy ok: amikor hatekonyan jatszol es a helyzethez/karakterhez(!) leginkabb illo megoldast valasztod.

Nincs gond a vitaval, ilyen kulturaltan szeretem megvitatni a dolgokat. :) Percig sem gondoltam, hogy hulyeseget mondtal volna, csak a "minek consumable, amikor ott az incantation" ennyire kategorikusan kijelentve nem allja meg a helyet, mert sok tenyezos minden egyes helyzet.

Szrk.: A cloister is a lake of rot resze, de ott max a tree spirit miatt lehet megfertozodni, egyebkent meg muveszet kb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2502) persil válasza persil (#2501) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebkent barmennyire is undoritoak voltak a korabbi jatekokban, en itt kifejezetten hianyoltam valami igazi huzos mocsarat. Ha mar bevezettek, akkor mondjuk scarlet rot-tal.
Itt meg csak azert van, hogy legyen, de semmi fenyegeto nincs egyik "mergezo" helyben sem(az ellenfeleket leszamitva).

"Kint" meg lora pattanva mar tenyleg mindegy, hogy zoldello legelon vagy, vagy terdig mocsarban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2503) Bad Pritt válasza persil (#2501) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tehat sok karakter eseteben egesz egyszeruen tobb szarakodas lepni 1-2 szintet faith/mind miatt, a loadout-ot lecserelni, megszerezni egy spell-t, memorizalni azt, flaskakat atcsoportositani stb., mint kigyogyitani a rotot egy bogyoval, ami - hacsak direkt nem szeded fel a matikat - mindig keznel van.

Erre +1.

Na most, az egesz jatekban ez az egyetlen, egeszen apro es jelentektelen hely, ahol szukseg van ilyesmire.

Ez viszont így nem igaz, vannak dungeon-ök, ellenfelek, bossok scarlet rot meg poison buildup képességgel, némelyik veszélyesebb is, mint az a tó.

Csak a Lake of Rot miatt szerintem nem éri meg szarakodni sem a varázslattal, sem a craftinggal, ha nincs meg a cookbook hozzá. Mire oda elérsz, van már legalább 7-8 tökig fejlesztett flaskád minimum, végigrohansz egyszer a platformok aktiválása meg loot miatt, egyszer meg a bossért, ha az első körbe nem fér bele és fél óra alatt kész a hely.
Faith karinak viszont az a varázslat must have, baromi hasznos sok helyzetben, csak azt érzem kicsit hülyeségnek, hogy a frostbite-ot nem gyógyítja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2504) Bad Pritt válasza persil (#2502) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy az szerintem egy jó nagy hülyeség, hogy a ló nem mérgeződik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2505) persil válasza Bad Pritt (#2503) üzenetére


persil
nagyúr

"Ez viszont így nem igaz, vannak dungeon-ök, ellenfelek, bossok scarlet rot meg poison buildup képességgel, némelyik veszélyesebb is, mint az a tó."

Van-van, de mindenhol veszelyesebb maga az ellen, mint az egyebkent borzaszto konnyen semlegesitheto scarlet/poison. :(
Olyan nagyon scarlet-elo, vagy mergezo ellenre meg nem is nagyon emlekszem, ahol egy jokor elroppantott boluses ne lett volna boven eleg.

"Csak a Lake of Rot miatt szerintem nem éri meg szarakodni sem a varázslattal".
Ez volt az alapfelutes igen.

"sem a craftinggal, ha nincs meg a cookbook hozzá."
Na igen, ha a konyv nincs meg, akkor ...--->

"Mire oda elérsz, van már legalább 7-8 tökig fejlesztett flaskád minimum, végigrohansz egyszer a platformok aktiválása meg loot miatt, egyszer meg a bossért"
Pontosan.

Utolso bekezdesed es donkival is egyetertve: igy van, teljesen jogos.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2506) persil válasza Bad Pritt (#2504) üzenetére


persil
nagyúr

Igazabol mergezodik, csak "lathatatlanul" es borzaszto lassan. Scarlet-be is bele tud halni, csak kurva sokaig tart. :D
De szerintem is marhasag.

Ezert is mondom, az environmental hazard ebben a jatekban sajnos egy vicc. Jo lett volna valami igazi mocsar, ahol vert konnyezunk. 🤷

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2507) FlashBird


FlashBird
tag

Én egy ilyen rot gyógyító cuccot sem használtam egyszer sem, csak Malenianál gondolkoztam rajta mert idegesített a második formájánál hogy nem tudom agrozni néha. Viszont a Greater runekat is csak az Elden Beastnel használtam, ez volt még nekem kicsit fura hogy tartogattam mindig a rune arcokat a végére hogy majd jól fog jönni.. Ezeknek kicsit fura volt a mehanikája.

(#2508) Bad Pritt válasza FlashBird (#2507) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rune arcot én se nagyon használtam, de mondjuk DS3-ban az embert sem, mindig elfelejtettem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2509) ThySoul válasza Bad Pritt (#2508) üzenetére


ThySoul
senior tag

Szerintem a tornyok nagy részét nem is aktiváltam :DD

(#2510) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Can You Beat Elden Ring Using ONLY Spirit Ashes?

Zseni. Maguk a megoldások, amiket kitalált, meg az egész videó hatalmas. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2511) Garsza


Garsza
veterán

Mit kell aktiválni hogy a bekerikázott részen továb tudjak menni?

Rivers of Bloodhoz szeretnék eljutni. 85 vagyok.

(#2512) Bad Pritt válasza Garsza (#2511) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az nem az a lift. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2513) Garsza válasza Bad Pritt (#2512) üzenetére


Garsza
veterán

A bekarikázott rész melletti grecnél vagyok. Igen valami lift van ott de nem visz fel. Mit kell tennem hogy felvigyen.

(#2514) gborisz válasza Garsza (#2513) üzenetére


gborisz
tag

A Dectus lifthez a Dectus medallion (left) ill. (right) kell, és akkor a liftnél a körbe állva feldobja a promptot. Nem akarok spoilerezni, ha nem találtad még meg őket (google a barátod, ha nem akarsz magadtól kóvályogni)

(#2515) Bad Pritt válasza Garsza (#2513) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De várjál már, hát már jártál fent, ott látszanak a térképen az unlockolt helyszínek meg grace-ek. Vagy most hova akarsz menni?

A Rivers of Bloodhoz a Grand Lift of Rold kell később.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2516) belan


belan
addikt

Elméletileg meg csináltam azt a videót amit írtatok a titkos befejezéshez akkor a végén azt kupát is meg kapom majd ha azt választom ?!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2517) Garsza válasza Bad Pritt (#2515) üzenetére


Garsza
veterán

Ez nem az én térképem. Hanem a wikis térkép.
Köszönöm már feljutottam. Az medál eggyik fele meg volt már. A másik mellett töbször voltam már de az épületbe nem mentem be.

(#2518) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Srácok kellene egy kis segítség!

Az egyik Greacenél beszéltem Melinaval és ő mondja hogy mennyek vissza Lands betweenbe.Utánna mit kell csinálni?Illetve ugyanitt Lands betweenbe van egy kis fás rész ott szólongat valaki de nem találom sehol.Ő hol van vagy hol találom?

(#2519) Bad Pritt válasza csabi0805 (#2518) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hol tartasz a sztoriban, kit győztél le utoljára?
A fás részen az egyik fa egy elvarázsolt kis csávó, ő kiabál. Egy barna fát keress a sok zöld között, gurulj bele és visszaváltozik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2520) csabi0805 válasza Bad Pritt (#2519) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Áhhh köszönöm szépen a fás részt!
Erről lenne szó ami a másikat illeti.
[link]

(#2521) Bad Pritt válasza csabi0805 (#2520) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez jó kérdés, mert ez egy opcionális helyszín.
Boss alapján tudnék segíteni, merre tovább.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2522) csabi0805 válasza Bad Pritt (#2521) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Leyndell,Royal Capitalba győztem le a nagy óriást.Az elején vagyok amúgy még a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#2523) Bad Pritt válasza csabi0805 (#2522) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kövesd a térképen a sárga csíkot. Gondolom a transzportáló ládával jutottál Leyndellbe, mert más óriás nincs ott, de az nem boss, szóval még mindig fogalmam sincs, hol tartasz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2524) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Szeretném kipróbàlni a rivers of blood katanát, de nem tudok oda menni. Melyik területről jutok majd arra a területre ahol ez a katana van? Köszönöm :R

(#2525) lajosx válasza lajosx (#2524) üzenetére


lajosx
őstag

Közben találtam egy videót, elvileg meg van az út! :R

(#2526) Lefty


Lefty
addikt

Nemi tanacsot szeretnek kerni.

Az utolso story boss, akit megöltem az Godrick volt, addig viszonylag egyertelmü volt szamomra a haladasi irany storyban, de azota kicsit el vagyok "veszve".
Nem mondom, hogy megvan, hogy merre kellene valajoban mennem, vagy kivel kellene következöleg megküzdenem. Most ott tartok, hogy kb. 50 ora es lvl 130 Faith build (Dex/Faith fegyverekkel + incantations). Igazabol ugy az elmult 40 oraban csak ugy mentem a vilagba, ahogy jol esik, katakombakat takaritottam meg mindenfele helyeken jartam, mar eszakra is felmentem ahol a hatalmas fallal körbevett varos van.

Lenyeg a lenyeg, merre menjek alapvetöen a story erdekeben? Mar azt se tudom melyik npc-vel hol meg mit beszeltem, azert valami minimal quest logot nem bannek, en meg nem jegyzeteltem. Köszi!

(#2527) Bad Pritt válasza Lefty (#2526) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kelet Caelid felé, van egy vár a délkeleti részén, ott lesz egy fontos boss.
Raya Lucaria Academy a liurniai tó közepén, szintén fontos boss.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2528) lajosx


lajosx
őstag

Meg is van, szeretnék segítséget kérni, mit érdemes használni ennél a fegyvernél? Továbbá nekem dexes karakter van ,mit kell emelni hogy jó legyen? Arc az nekem csak 8 látom hogy 20 kell azt kell emelnem? Úgy értem 20 főlé is? Továbbá ez a fegyver +10 húzható? És még egy utolsó kérdés hol lehet változtatni a karakteren? Mert raktam elég sokat str-re is és lehet átraknám inkább a fegyver miatt arc-ra ha arra van szükség hogy jó legyen! Olyan sokat dicsérték gondoltam ki próbálom. Köszönöm :R

(#2529) Bad Pritt válasza lajosx (#2528) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dex + Arc kell neked, utóbbi minél több, hogy több vérzést okozzon (soft cap 55 meg 80, előbbi legyen a cél minimum).
Igen, somber stone-nal +10-ig.
Rennalánál tudod újraosztani.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2530) Lefty válasza Bad Pritt (#2527) üzenetére


Lefty
addikt

Koszi! Radahn meg is volt, illetve a varat is kitakaritottam, ott meg volt 2 kisebb boss. Most akkor megyek a tohoz.

(#2531) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok! Ma kezdem a játékot. Egy közepesen béna, játékosnak milyen karaktert ajánlatok? Életképes egy pajzsos-kardos karakter mágiával kombinálva? Olyan battlemage féle. Tegnap elkezdtem a fórumot olvasni az elejétől, de még a "fúj de szar a grafika, Petőfi Sándor 1848-ben szebb grafikán tolta a COD-ot" szintű fanyalgásnál járok.....

RTX2060 I5-9500

(#2532) lajosx válasza Bad Pritt (#2529) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm :R lenne még egy kérdés a mimik summonhoz nincs szükség mind-re igaz? Mert az ott lévő pontokat is átraknám akkor. Korábbi summon miatt húztam azt is, de ha jó tudom a mimiknek nem kell csak hp. 80 piszok sok annyira sajna biztos nem tudom
fel tornazni jelenleg, esetleg 50 re.A dex az 55 jelenleg. :R

Vagy úgy értetted hogy mind a kettő minimum 55 legyen ,de a 80 lenne az igazán jó?

[ Szerkesztve ]

(#2533) siposz válasza Dlite (#2531) üzenetére


siposz
aktív tag

Hát azt mindenkinek magának kell kitalálni mi fekszik neki. Pajzsos kardosnak kezdésnek Vagabond, aztán a többit majd kitalálod.

(#2534) Dlite válasza siposz (#2533) üzenetére


Dlite
tag

Köszi.

RTX2060 I5-9500

(#2535) csabi0805 válasza Bad Pritt (#2523) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Margitot győztem le még csak,eddig a területeket fedeztem fel.
A teleportáló ládával jutottam igen oda.
Most fogok menni Godrick irányába,csak annyi dolog van hogy mindig elkalandozok másfelé. :D
Most tegnap például bejött ez a Melinás dolog aztán azzal ment el sok idő,de csak nem boldogultam vele azért írtam ide. :D
Amúgy köszi,hogy próbálsz segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#2536) Bad Pritt válasza csabi0805 (#2535) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na akkor innentől még egész egyszerű a fősztori, a kastély fedezd fel, takarítsd ki, győzd le az urat, utána az arany nyíl megint elég egyértelműen fog terelni egy új boss felé.

Melina néha csak beszél, nőből van, nem kell vele foglalkozni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2537) kiserik válasza siposz (#2533) üzenetére


kiserik
senior tag

Érdekes választás a bandit is kezdésnek a buckler shield miatt.

(#2538) Bad Pritt válasza kiserik (#2537) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk az egy érdekes kérdés, hogy közepes, kezdő játékos kezdjen inkább egy hülyebiztos karaktert, mint a Vagabond, vagy rögtön mélyvíz, tanuljon meg parry-zni és legyen parry god. :D

Ha most kezdeném a Souls pályafutásomat, biztos az utóbbi mellett tenném le a voksom amúgy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2539) csabi0805 válasza Bad Pritt (#2536) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Na akkor irány előre!
Köszönöm! :R

(#2540) Shadowguard válasza Bad Pritt (#2538) üzenetére


Shadowguard
senior tag

3 résznyi DS többszöri és az Elden ring másfélnyi végigjátszása alatt nem tanultam meg parryzni :DDD Párszor gondoltam rá, de valahogy nem az én világom.
Mondjuk múltkor láttam egy parryzős Elemer killt, az egy dolog, hogy a vörösen röpködő kardokat is ki lehet védeni egy feltartott pajzzsal, de az a boss konkrétan nevetséges volt így. :(((

(#2541) Bad Pritt válasza Shadowguard (#2540) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a játék remek kezdet a parry megtanulására, van egy fasza ash of war (golden parry), ami segít benne. Az igazán nehéz ellenfelek ellen óriási segítség.
Sekiro előtt én se nagyon használtam, viszont ott meg kellett tanulni a különböző védekezési mechanikákat, ahhoz képest a parry működése gyerekjáték. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2542) donki válasza lajosx (#2532) üzenetére


donki
aktív tag

Szia! Ha rivers of blood-ot használsz, a corpse plier skillt valószínűleg előszeretettel fogod spammelni, tehát mind-re feltétlenül kellenek pontok! Nem baj, ha nincs 50 se a dex se az arcane, akkor is felszeletelsz bármit.
Az arcane-nak 45-nél van egy nagyobb soft cap-je, afölött a vérzés csak keveset nő. A sebzés miatt persze érdemes az arcane-t is 99-re, vagy legalább 80-ra növelni, de ez csak egy nagyon hosszú távú cél.
Rövid távon 40-60 vigor, 30-40 mind, 30-40 endurance, (szerintem 25 faith), és 40-80 dex, arcane a cél. A 25 faith meglepően hasznos tud lenni, pláne ha megszerzed az arcane alapú sealt.
Én így fejlődtem, és idáig csak egy ellenfél típust találtam, ami gondot okozott: a crucible knight-ot. Azt végül csak távolsági varázslatokkal tudtam megölni (áldassék a 25-ös faith).
A demigodok elsőre vagy másodikra lementek ezzel a builddel. Maleniát első nekifutásra felszeleteltem. Semmi trükk, semmi taktika: mimic, river of blood, vérgőzfürdő!
Ja, a banished knight a másik, ami nehéz volt, de az meg Bloodhound's fang-gal triviális. (Úgyhogy 18-as erő is hasznos.)

[ Szerkesztve ]

(#2543) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Volcano Manor questline-t meg lehet csinalni vegigjatszas utan vagy mar nem lesz elerheto?

(#2544) Bad Pritt válasza birno (#2543) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Remek kérdés, teszteld le. :D Szerintem az alap contract killer meg Rya questline-t igen (feltéve, ha Rykard még él persze), de hogy Patches, Bernahl meg Diallos hogy viszonyul a befejezett játékhoz az jó kérdés.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2545) PETEE78


PETEE78
senior tag

Sziasztok, láma kérdés 1: ha 2 kezesen használom a fegyvert, és a hátamon van egy pajzs, az védelemben számít? gondolok itt a fire vagy egyéb sebzés elleni védelemre, de akár a fizikaira is....

You are being revived

(#2546) siposz válasza Bad Pritt (#2541) üzenetére


siposz
aktív tag

Sekiroban valahogy sokkal egyszerűbb a parry. Elden ring, DS3 egyszerűen nem adja be.

Meg sekiroban azért az első végigjátszásnál lehetett spammelni a védekezést, oszt vagy deflect lesz belőle vagy csak sima védekezés.

Itt meg ha elbaszod a parryt, akkor meghalsz a francba.

(#2547) Bad Pritt válasza siposz (#2546) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát igen, a parry... nehéz. :D Írhatnám, hogy gagyi, mert a Sekiro sokkal precízebb deflect meg counter rendszere után az Elden Ring kicsit gagyinak hat ezzel az ósdi parry rendszerrel. Az már csak adalék, hogy a rengeteg delayed attack miatt ebben a játékban még a Souls-oknál is nehezebb, Ongbal videóin látszik, hogy szuperhumán létére ő sem biztos sokszor a parry-ben, inkább megvárja azokat a támadásokat, ahol tuti tudja használni.
Én amúgy az evergaolban lévő crucible knighton tanulásztam a parry-t, neki nagyon jók a támadásai ehhez, bucklerrel egészen jól ment a végére.

A guard counter még egy érdekes adalék lenne, viszont a játék AI-ja miatt sok ellenfél ellen kivitelezhetetlen, mert blokkolsz, megnyomod a heavy attack gombot, érzékeli az AI és vagy elugrik előle, vagy a tiednél gyorsabb támadással megakasztja a támadásod. Egyszerűen lassú, engem se kapnak el vele pvp-ben vagy olyan npc-nél, aki használja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2548) donki


donki
aktív tag

Ez a dragonlord Placidusax hihetetlenül jól sikerült harc, de úgy érzem fedobta volna az élményt, ha egy kicsit hosszabb az odavezető út és a rámpán egy vagy két draconic tree sentinellel is meg kellett volna küzdeni...

(#2549) Bad Pritt válasza donki (#2548) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Naja, fasza ez a stake of marika rendszer, épp csak ott nincs, ahol igazán kéne. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2550) Garsza


Garsza
veterán

Meglett ma a Rivers of Blood. A Bloodhound Fang -al gyerekjáték volt az invaider.

Ki akarnám próbálni. Az alábbi sztatokat hogyan kéne értelmesen elosztani hozzá?
Jelenleg 5 elosztási lehetőségem van. +9 megvan az alapanyagom feltolni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.