Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) persil válasza Shadowguard (#2100) üzenetére


persil
nagyúr

Hat a "celja" a spirit tuning, ami gondolom logikusabb, ha o maga is spirit(somehow). De ezekhez kell meg vagy 3 playthrough szerintem mindegyikunknek. :D

Ranninal mire gondolsz, az arcara?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2102) cyberkind válasza persil (#2076) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert kell, és még így is ropivá tudok alakulni ha a szitu olyan, és ehhez még boss se kell. :DD
De csakhogy megértsd, minden From soulslike-ban ahol van lehetőség a farmra, ott megtolom a karit az első körben, majd utána élvezem ennek gyümölcsét. :))

Paranormal Cocktivity

(#2103) persil válasza cyberkind (#2102) üzenetére


persil
nagyúr

Írtelek. :)

En pont ellenkezoleg. Mivel igy is, ugy is be lehet nezni egy harcot, aztan csak pislog az ember, szintjetol fuggetlen, nem is nagyon erolkodok a szintezesen, csak, ahogy jon termeszetesen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2104) Shadowguard válasza persil (#2101) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Arra. Elsőre totál fel sem tűnt, a secret ending miatt néztem meg jobban őt is, mert valami gyanús nekem. És egyébként adja is magát.

(#2105) persil válasza Shadowguard (#2104) üzenetére


persil
nagyúr

Ja gondoltam, hogy erre gondolsz.

Annyi ilyen apro kis titok/utalas van, hogy hihetetlen. Tobbek kozott ezert is szeretem a from jatekait.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2106) Bad Pritt válasza Shadowguard (#2104) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi van az arcával? A szellem második arc?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2107) Garsza


Garsza
veterán

Az jó irány lehet, hogy mivel a Bloodhonds Fangot felhúztam +9 re, ezért a sebzésnek elégnek kéne lenni. Így a dex str párost nem erősítem az elkövetkező szinteknél, hanem inkáb a többire koncentrálok..
24 és 28 jelenleg.

(#2108) Bad Pritt válasza Garsza (#2107) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi a scale str meg dexre +9-en? Hányas szintű vagy? Milyen területen jelenleg?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2109) Shadowguard válasza Bad Pritt (#2106) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igen, ami nagyon emlékeztet valakire :D

És egyébként meg pont össze is vágnak a dolgok, az elejétől kezdve gyanús volt, hogy Melina Marika lánya. Az pedig már kiderült a Goldmask quest alatt, hogy Marika és Radagon ugyanaz a személy. Ranni viszont Rennala és Radagon lánya.

Mondjuk hogy ez az egész hogy a francba áll össze egésszé annak még biztosan kell egy végigjátszás. Vagy egy pár DLC, mert bizonyos részeket tekintve teljes a homály nálam. Ha az str-es karakterrel a végére érek majd nézek pár magyarázó videót, hátha más jobban átlátta nálam :D

(#2110) Peace válasza Garsza (#2107) üzenetére


Peace
nagyúr

Én full DEX build-el használtam 10-esen azt a kardot. 80-as DEX-el elég jól sebzett. :DDD Végső bossfight-nál elő is kellett vennem újra.

(#2111) persil válasza Bad Pritt (#2108) üzenetére


persil
nagyúr

Mindig magasabb a dex scaling-je akarmeddig fejleszti az ember. Az alap az d/c.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2112) ThySoul


ThySoul
senior tag

El is felejtettem milyen kiceeszett irritáló az elden beast :C

(#2113) Peace válasza ThySoul (#2112) üzenetére


Peace
nagyúr

Gusztustalan!!! :(((

(#2114) Garsza válasza Bad Pritt (#2108) üzenetére


Garsza
veterán

Két print screan hogy álok jelenleg. Vigorra szügségem van mert a dodge nem megy túl jól.
[kép]
[kép]

(#2115) Bad Pritt válasza Garsza (#2114) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha újra tudod osztani Rennalánál, akkor a str-et hagyd a francba inkább, dex meg arc legyen húzva, utóbbival nő a blood loss képesség is.
Vigorra mehetne még pár pont és válts felszerelést vagy növeld az endurance-t, az növeli a max equip loadot, mert a heavy load miatt lassabban és rövidebb távolságra gurulsz. A mindenkori össz equip load max 70%-a legyen.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2116) sith7 válasza cyberkind (#2102) üzenetére


sith7
nagyúr

még így is ropivá tudok alakulni ha a szitu olyan, és ehhez még boss se kell

Ezt szomorúan állapítottam meg én is, bár én még nagyon az elején vagyok, de ahogy írod, akkor később se lesz olyan, hogy én vagyok a jani, mindenkit leverek, behúnyt szemmel, mert xy szinten vagyok
Ez mondjuk egy kicsit zavaró/fárasztó, hogy bármi a világban ki tud nyírni pillanatok alatt
Ez miért van így ?
A monszták is hozzám szinteződnek ? :F

Más
Csontváz miért nem hal meg varázslattól ?
Miért kell odamenni, és mielőtt újra összeszedi magát, karddal megcsapkodni ? :F

Barlangok még mindig instant halálok, mire felemelem a pálcát már rajtam vannak :((
Szabadban úgy ahogy megvagyok, varázsolok - menekülök :B

Sokat nem tudtam még játszani azóta se , hogy kaptam a tippet a staff - ról - azóta se értem oda - elmentem délre, ahogy javasoltátok, hát ott is van minden :D
Gondolom van valami méreg semlegesítő potion/akármi, mert az elég gáz, hogy leköp a virág, és nem tudok egyelőre ellene mit tenni.

(#2117) Bad Pritt válasza sith7 (#2116) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez mondjuk egy kicsit zavaró/fárasztó, hogy bármi a világban ki tud nyírni pillanatok alatt
Ez miért van így ?
A monszták is hozzám szinteződnek ? :F

Nem, a területektől függ az erősségük, itt a térkép felosztása.

Csontváz miért nem hal meg varázslattól ?
Miért kell odamenni, és mielőtt újra összeszedi magát, karddal megcsapkodni ? :F

Ebben a játékban így működik már.

Gondolom van valami méreg semlegesítő potion/akármi, mert az elég gáz, hogy leköp a virág, és nem tudok egyelőre ellene mit tenni.

Van, meg a játék felétől kb. te is tudsz majd kraftolni. Általánosságban színkódolt a játék, a különböző boluses nevű tárgyakkal az azonos színű effektet lehet megszüntetni. Neked poison ellen a zöld kell, nála tudsz venni, ha nincs kéznél.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2118) Garsza válasza Bad Pritt (#2115) üzenetére


Garsza
veterán

Azért van streghten pakolva mert a Bloodhbond előtt Claymort használtam.
Mikor lehet lesz újraosztani? Meg a páncél minősége nem befolyásolja az állóképességem?

(#2119) sith7 válasza Bad Pritt (#2117) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#2120) Bad Pritt válasza Garsza (#2118) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rennala nevű bossharc után nála lehet újraosztani Larval Tear nevű tárgy segítségével.

Páncél adatai a bekapott sebzés mértékét meg a poise értékedet módosítják, illetve néhány esetben adnak különböző bónuszokat.

Ami neked most fontos, hogy a piros körvonalon belüli tárgyaidnak súlya van, amik összeadva az össz equip load súlynak több mint a 70%-t teszik ki, ezt húztam alá bal oldalt. Az a cél, hogy vagy a 64.1 legyen több (endurance növelése, arsenal charm talizmán használata a két legjobb opció) vagy a 48 legyen kevesebb (leveszel valamit), hogy a kettő aránya 70% alá kerüljön és ne heavy load legyen alatta, hanem med load, mert akkor faszán fogsz gurulgatni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2121) donki válasza Garsza (#2088) üzenetére


donki
aktív tag

Itt van egy kis segítség.
https://www.reddit.com/r/Eldenring/comments/tc3lyy/helpful_charts_for_offensive_stat_scaling/
Van amelyik stat 50 körül a végleges érték 80%-át adja, a maradék 49 (99 a maximum érték) csak további 20%-ot ad. De ez nem mindenre érvényes.

(#2122) ThySoul válasza ThySoul (#2112) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ott is hagytam egy időre, visszaszivok mindent, inkább ezerszer malenia mint ez a két nyomorult a játék végén

(#2123) birno válasza sith7 (#2116) üzenetére


birno
addikt

Amugy csontikat nem csak karddal lehet vegleg kinyirni, ahogy elkezdodik az ujjaeledesi animacioja mar targetelheto, 0 health mutat olyankor es ha rakuldesz meg egy spell-t, akkor ugyanugy meghal.

(#2124) batai15


batai15
félisten

Morgott boss helyszínen hogy lehet tovább menni ? A roundtable-ba a két új már a levegőbe áll , meg van a kígyó boss is vulcano manorba + rhadan is .

(#2125) donki


donki
aktív tag

Idáig ambivalens érzésem volt a játékkal kapcsolatban, de már egyre inkább eltolódik a negatív irányba. Akkor kezdtem el megunni, amikor megjelentek a dupla dungeonok, ahol a dungeonon belül ismétlődött ugyanaz. De a kaput Malenia tette be. Nem is önmagában a boss, mert még csak kétszer futottam neki és a második fázis feléig eljutottam, úgyhogy van rá remény, hanem az odáig vezető úttal együtt. A liturgical town-ban már pislogtam, hogy na mi ez a szar, végtelen távolságra lövő mesterlövészek a háztetőn? Ja, de ezen túl kell jutni. Aztán végig jumpingolni magam az unalmas zónán, a 16. lesser avatar meg tree spirit, meg minden egyéb... Ennek egyetlen percét sem élveztem. Közben még délben is vak sötét van, alig látni valamit, a szemem majd kifolyik.
És akkor ez fogad a végén.

(#2126) persil válasza sith7 (#2116) üzenetére


persil
nagyúr

"Ez miért van így ?
A monszták is hozzám szinteződnek ? "

Megnezted, hogy mit jelent egesz pontosan egy szintlepes? Gyakorlatilag semmit. Itt(es az egesz mufajban) 20-30 szintekrol beszelunk, aminek mar van jelentosege. Nem szintezodik senki, sehova, egyszeruen csak az a +30 hp vagy +2 sebzes gyakorlatilag semmit nem jelent(gondolj bele, egy-egy boss-nak tobb ezer hp-ja van. Mennyit szamit, hogy 2-vel tobbet sebez egy utesed?)
Arrol nem beszelve, amikor mind-ra, endurance tesz az ember egy pontot.

Ez igy van az egesz mufajban es igy van baromi jol. Semmi elvezet nem lenne abban, ha az elso par oraban feltapolnad magad, aztan megszunne a kihivas. Szia skyrim.. :U

Mert az eloholtak ilyenek. A lore resze, olvasgasd el, amit talalsz es kepbe kerulsz. De nem kell karddal megcsapkodni, egesz egyszeruen a feltapaszkodas animacioja alatt(amig nulla a hp-ja) sebezd meg ujra, mindegy mivel. De amugy holy sebzestol azonnal meghalnak es nem is kelnek fel masodjara.

A mereg az semmi, ha beut sem gaz, nagyon lassan sebez, a vilag osszes ideje ott van, hogy semlegesitsd. Neutralizing boluses a targy neve, venni is lehet, de craftolni is. Erdemes egy 10-10et magadnal tartani ezekbol, aztan csak gyors eleresbol betolni, ha kell.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2127) batai15 válasza persil (#2126) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk meg mondom őszintén hogy amennyire nehéz volt (3 óra ) a kezdő helyen a sentinel boss most annyira izi win a játék már nekem 110es szinten . Igazából a havas tájon találkoztam egy mobbal akinek a páncélját meg lehet szerezni , és le csapott mert szerencsétlen voltam de el mondható hogy a legtöbb MOB már 1 hit nekem ,a legtöbb boss max harmadik próbálkozásra meg van. A a demigod kígyó boss is azért lett meg másodikra mert elsőnek nem használtam a speart ellene. Utoljára kihívás rhadan volt 4 órámba telt.

(#2128) persil válasza batai15 (#2127) üzenetére


persil
nagyúr

Nyilvan, de:
1.Ehhez kellett 110 szint. Latod a koncepciot. Egy szintlepes itt semmi. Nincs olyan, mint mas jatekokban, hogy 5 szinttel feljebb vagy, akkor mar nem is sebeznek.
2. Ha nem figyelsz oda, gyakorlatilag barmi megolhet. A leutom, mielott eszrevesz, nyilvan mukodik, de mikor benezel egy dodge-ot es a legutolso senki leveri a hp-d 30%-at egy utessel 150-es szinten, akkor atertekelodik a szintlepes kerdeskore. De pl. Malenia is ugy tudja eltorolni az ember 1200-1500 hp-jat, mintha sosem lett volna, pedig az meg csak nem is a jatek vege.

A legtobb ellenfel egyhit mindenkinek egyebkent, ha normalisan fejleszted a fegyvereid. Meg mondjuk mountaintops-on ~90esek az ellenfelek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2129) batai15 válasza persil (#2128) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk ebben igazad van , ha nem figyelek oda azért kapok be sebzest . De a játék korántsem olyan nehéz már így mint volt.

(#2130) persil válasza batai15 (#2129) üzenetére


persil
nagyúr

Egyertelmu, nyilvan erezheto a progresszio, csak fejlodik az ember. De ha meg "csak" a mountaintops-on jarsz es elso vegigjatszas, akkor igy is lesz nehany kellemesebb helyzet. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2131) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a választ mindenkinek ... van egy olyan érzésem , hogy kidobtam egy csomó pénzt az ablakon :(( :(((

(#2132) persil válasza sith7 (#2131) üzenetére


persil
nagyúr

Dehogy is, majd belejossz. Elso from jatekkent frusztralo is lehet, de ha odafigyelsz es beletanulsz, akkor beszippant.

Esetleg az angolon kell dolgozni, hogy jobban ertsd, meg "lassulj" le, nezz szet, gondold at a helyzeteket, kicsit mashogy kell hozzaallni, mint egy szokvanyos akcio rpg-hez.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2133) sith7 válasza persil (#2132) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom, tényleg frusztráló, lementem délre , ahogy javasoltad, előtte néztem térképet, látta egy helyet, ahol van egy staff. Mig odaértem, belefutottam pár enemy csapatba, a legjobb az volt, amikor menekülés közben, még mást is magamra húztam

Jó pár halál után meglett a staff, de ez nem játék, hogy egész idő alatt menekülnöm kell minden elől, mert agyoncsap :(

Meg ez az open world is ... áldás is meg átok is egyben, néha olyan össze-visszának érzem az egészet
Az elején, ahol volt a katonai tábor, arra mutatott a sárga nyíl, ami elvileg a story vonal

Lementem délre, ott is van story nyíl .... most ilyenkor mi van ?
Mindegy merre, mindegy milyen sorrendbe megyek, néha belebotlok story küldetésbe ?

Nézem a térképet, tele van barlangokkal, oda kapásból be se megyek, mert esélytelen

Az egyik legnagyobb baj, hogy este 9-10 előtt nem tudok nekiállni , akkor meg már sok türelmem, kedvem nem mindig van

A varázslás is olyan lassú, körülményes, a legjobb, amikor próbálok gyorsan "lövöldözni", aztán a már megölt, és éppen eleső ellenfélbe csapódik bele a második lövés is ... a mana meg ugye fogy :W

Ezt se értem, feltölteni csak úgy tudok kulacsot, hogy a tábortűznél pass time, de akkor mire visszamegyek, él mindenki újra :F

Nem tudom .... azt mondod 20-30 szintet lehet észrevenni, addig 32135x meghalok mire eljutok

Varázslót hogyan éri meg szintezni ?
Mindent az int - re, vigor - ra , mind - ra ?
Milyen elosztásban , körforgásszerűen ? 1-1-1 ?

Lehet kellene kezdenem egy nem varázslós karaktert , ezt meg hagyni a fenébe ... :F

(#2134) rakkimcer válasza sith7 (#2133) üzenetére


rakkimcer
tag

nem vagyok profi DS játékos, varázslót indítottam
Ezek alapján haladok:
Game Progress Route [link]
Mapgenie [link]
Meteorit staff és Rock Sling az elején [link]
Warmaster's Shack helyen az óriásokat jól lehet ezekkel írtani, ott tudsz fejlődni
és ahogy azt már írták feljebb türelem és sok türelem
Rock Sling lassúnak tűnik, de jó idő érzékkel használható

(#2135) Bad Pritt válasza sith7 (#2133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dobsz majd egy equipment meg status lapot? Mint Garsza délelőtt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2136) donki válasza sith7 (#2133) üzenetére


donki
aktív tag

A legjobban a hp-n és a manaponton érződik a fejlődés. Szerintem 40. szintre 20-as vigort és 21-es mindot érdemes megszerezni. Endurance-ra nem tennék 100. szint alatt, sőt 150. szint alatt. Ezek után én intre pakoltam mindent, (dex-et is 20-ra felhúztam előtte) hogy meglegyen az 52 intes staff, de nem érte meg, mert csak kb. +8-nál (ez a staff 10-ig fejleszthető) kezd jobb lenni mint a meteorit staff. Tehát ráér a fejlesztés, nem kell vele rohanni.
21-es mind elég Lhutel megidézéséhez, tehát sokáig kitart, vigorra és intre tegyél felváltva. 30-40-es vigor megvan, akkor a dex-et is fejleszd az int mellett.
Az a lényeg, hogy egy területen többször kell végigmenni. Egyszer lassan, szöszmötölősen, minden sarok mögött megállva és pásztázva a kamerával, hogy felszedegesd a tárgyakat. Majd újra végigmész, de csak keresztülrohansz a szörnyeken, egyenesen a bossig.
Meg kell szoknod, hogy nem szabad pánik nyomkodni a gombokat, és nem szabad félni a szörnyek közelségétől. Keress egy erős szörnyet, vagy akár gyengét és kezdj el gyakorolni, hogy akkor dodge-olj, amikor üt. Amikor nem üt, akkor ne dodge-olj pánikból.
Meg azt is meg kell szoknod, hogy két dodge között csak egyet-kettőt támadj, ne kezd el spammelni a támadást, mert akkor nem tudsz idejében dodge-olni.

[ Szerkesztve ]

(#2137) persil válasza sith7 (#2133) üzenetére


persil
nagyúr

Ha ennyire "kezdo" vagy(es most ne erts felre, nem rosszbol mondom), akkor indits egy vagabond-ot, annak nagyon jok a kezdofelszerelesei. Hasznald a pajzsot, az uj guard counter nagyon jol mukodik, igazi easy mode a jatekhoz.

A barlangok semmivel nem nehezebbek, mint a felszin, csak fejben igy erzed, de valojaban ott is az szamit, hogy hol van. A jatek elso 1-2 regiojaban tobbnyire(!) konnyuek, kesobb nyilvan nehezednek, de ugyanugy a felszinen is.

Nezz neten progress route-ot, akkor latod, hogy hova kb. hanyas szinten erdemes menni(az eddigiek alapjan azt mondom, hogy nyugodtan dobj ra egy tizest).

A sorrend NAGYJABOL tenyleg mindegy, kovetheted a grace-eket is, de el is koricalhatsz, utobbi altalaban megeri. A story vonal sok szalbol tevodik ossze, az elso feladatod viszont nagyjabol az, hogy limgrave-ben osszeszedd magad, aztan margitot eltakaritva mehetsz az elso normalis dungeon-be, ami a stormveil kastely. Ide azert kell olyan 30-40-es szint, de ha picit tobb, az sem baj.

Azt, hogy a mar elhullo mocskot lovod le ujra, neked kell kifigyelni. Nagyjabol fixek a sebzesek, szoval konnyu letesztelni. A "paniknyomkodas" nem jo ebben a mufajban, szepen ritmikusan, ahogy veget er az animacio, akkor megy a kovetkezo, nem otvenszer lenyomom egy masodperc alatt, mert akkor a karakter hulyesegeket fog csinalni, te meg az animacioban ragadsz. Szimplan figyeld meg(ellenfel tipusonkent), hogy hanyszor kell raloni, hogy elhulljon.

Az ellen ujraeledese egy fontos jatekmechanika, ezzel egyutt kell elni, de a flaska akkor is feltoltodik(csak kint a szabadban!), ha egy ellenfel-csapatot, vagy egy erosebb ellenfelet versz le, illetve vannak olyan szkarabeuszok is, amik feltoltik, ha megolod oket(a mennyiseg valtozo).

Alapvetoen igen, varazslashoz int/vigor es mind, DE erdemes nezni, hogy milyen bot, milyen spell, elbirod-e a pancelodat, akarsz-e kozelharci fegyvert melle stb. Van mar a topikban ezer link, nezz egyet at, amibol otletet tudsz meriteni. Az elosztasrol szinten. Van a jatekban ugy nevezett soft-cap a statokon, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy idovel egyre kevesbe eri meg ra pontot aldozni. Ez pont mostanaban lett itt felettunk leirva.

Probalj ki akkor mas stilust is, ha varazslovak neheznek tunik az eleje, de teny, hogy tullendulsz par dolgon, akkor spellekkel a jatek jo resze egy kicsit konnyebb lehet.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2138) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a választ mindenkinek, elmentem ezeket is, és megpróbálok ezek szerint menni :R :R :R

Bad Pritt

Lvl 16 vagyok, minden pontot az int - re tettem, minden cuccom ugyanaz, mint kezdéskor, kivéve a staff, délen szedtem össze, valami patkányképű dobta
Demi-Human Queen's Staff

persil
Neked is köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#2139) persil válasza sith7 (#2138) üzenetére


persil
nagyúr

Tehat zanzasitva, amin nagyon konnyu elcsuszni:
1. Ne panikolj, abbol csak halal van
2. Jokor gurulj es csak annyit, amennyit feltetlen kell
3. Ne legyel kapzsi. Ha csak egy utesre van idod, ne akarj tobbet utni
4. Fedezz fel mindent
5. Lassan, turelmesen
6. Ha valami nem megy, fordulj meg es menj a masik iranyba

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2140) sith7 válasza persil (#2139) üzenetére


sith7
nagyúr

1-2-3 nehéz lesz :D , de megpróbálom :K

(#2141) DanielLong válasza sith7 (#2138) üzenetére


DanielLong
senior tag

Te abban a szituban vagy, mint én voltam. Azt hittem, hogy annyira felesleges vigorra, mindra meg endurance-re tenni, hogy mindent intre nyomtam, aztán igyekeztem a távolból varázsolgatni. Viszont pont ilyen lvl 12-13 környékén olvastam itt a tanácsokat és utána csak az előbbi három dologra tettem. Sokkal jobb lett az érzet már lvl 21-re is. 5 flaskából 3 FP-t tölt vissza. Szedtem fel kis extra páncélzatot is. Azóta voltam a Stormcastle bejáratánál Margitnál, felééig tudtam megsebezni, az még kevés, úgyhogy mentem másfelé. Viszont egyáltalán nem para Limgrave már, most majd megszerzem a Meteorite staffot it. Mióta még arra is rájöttem, hogy a jobb kézbe is lehet tenni a staffot, már sokkal gyorsabban haladok a tisztogatásokkal is, tudok lóról varázsolni :D

[ Szerkesztve ]

(#2142) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Elsőre etap kész a bubble blowing op végigjátszáshoz, draconic sentinel halott. :D Most kell két great rune, aztán bubble blowing horn farmolás és indulhat a tánc.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2143) siposz


siposz
aktív tag

Ez a festményes sztori tud még érdekes lenni. Liurniába találtam az artist shackben egy festményt, na mondom ezt most megkeresem.

2 tereptárgyat sikerült azonosítanom, gondoltam innentől egyszerű lesz.

4 óra, végtelen zsákutca és útkeresés, 10+ grace, kb. 4 új ash of war, 2 letérdelt mausoleum, 1 boss. De meglett a hely. És találtam pár ruhát. :)

[ Szerkesztve ]

(#2144) ThySoul


ThySoul
senior tag

Megvan a platina :D

Két végigjátszás kellett hozzá, a második csak egy gyors run volt. Emellett minden boss amihez kötődik trófea (ergo ebben benne vannak a remembrancet adó bossok) megvolt minimum egyszer

A legutáltabb egyértelműen a radagon - beast kettős, az a shitshow ami ott össze tud jönni nevetséges, főleg radagon mikor nekiáll teleportálni, varázsolni, villámot dobálni meg még nem is tudom mit csinálni

Többet nem írnék jelenleg mert baromira felmergelt az az egy fight :D valszeg DLC-ig hozzá sem nyúlok, lehet inkább előveszem a sekirot, ott úgy is csak egy trófea hiányzott a platinához, meg az elden ring meg sem közelíti azt a minőséget

(#2145) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki tudja mire mutat az a kék nyil?

Interaktív mapon nem találok semmit róla.

Press "F" to pay respects.

(#2146) Bad Pritt válasza Imilenni (#2145) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aktiváltál egy irányjelzős szobrot, menj oda hozzá és nézd meg, hova vezet a sugár, egy katakomba lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2147) Imilenni válasza Bad Pritt (#2146) üzenetére


Imilenni
addikt

Engem konkrétan az érdekel hogy melyik katakombára, utolsó 3-at vadászom.

Press "F" to pay respects.

(#2148) Bad Pritt válasza Imilenni (#2147) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezért mondom, hogy menj oda és nézd meg, a szobor kezéből fog menni egy kék csóva, azt kell követni.
Auriza Side Tomb amúgy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2149) Ctrl+Alt~Del válasza ThySoul (#2087) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Szerintem kötelező. És nem értem, miért skippelné valaki, még az én karakteremmel is kb. öt vágás volt.

W | W | H | W | W | W | H

(#2150) Ctrl+Alt~Del válasza ThySoul (#2144) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Miért kétszer?

W | W | H | W | W | W | H

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.