Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Bad Pritt válasza Garsza (#2950) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát a kérdés az, hogy te hogy akarod tovább? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2952) Garsza válasza Bad Pritt (#2951) üzenetére


Garsza
veterán

Fogalmam sincs. Mert nem nagyon követtem a sztorit csak mentem az események után (nem nagyon vágom englis) majd lehet ha lesz hozzá magyarítás egyszer akkor foglalkozom a story -val is. Nagyon sok minden kimaradt de majd ng+ ban bepótolom.

De gondolom innen már boss nincs hátra.

[ Szerkesztve ]

(#2953) Bad Pritt válasza Garsza (#2952) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor válaszd Rannit, NG+-ban így nem kell végigvinni a küldetését.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2954) Garsza válasza Bad Pritt (#2953) üzenetére


Garsza
veterán

Az az amelyik után a Dark Moont kapom gondolom.

(#2955) Bad Pritt válasza Garsza (#2954) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dark Moon mint kard? Az már meg kéne, hogy legyen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2956) Garsza válasza Bad Pritt (#2955) üzenetére


Garsza
veterán

Igen az. Azt kérdeztem hogy a Rani questje az az amelyiknek a végén a Dark Moon kardot kapom.

(#2957) Bad Pritt válasza Garsza (#2956) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja igen, az az. És akkor többet nem kell megcsinálni, ha az acsi a cél.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2958) Garsza válasza Bad Pritt (#2957) üzenetére


Garsza
veterán

Egyébként nálam a RoB scill spam mimic agró talizmánnal volt a nyerő. És a mimic életerejének legalább a 2/3 meg kellett maradni eldenre hogy bírja végig. Meg pajzs volt nálam az elég sok fizikai damaget megfogott.

A benem gyűjtött dragon smithing stone -okot be lehet még gyűjteni mielőt interaktálok a végére?

[ Szerkesztve ]

(#2959) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Nem tudja valaki, hog Corhyn merre lehet miután átvittem a játékot de az ő questje félbe maradt? Azt tudom, hogy buktam már engem csak az érdekelne valahol megtalálható még?

(#2960) siposz


siposz
aktív tag

Oké hogy a váratlan invasion mindig benne van a FROM játékokban, de ez most aljas volt.

Megszereztem valami hülye medált, megyek vissza a Roundtable holdba és bumm egy invasion a semmiből, pedig már elindultam sörért a hűtő felé.

(#2961) slaye


slaye
csendes újonc

Ez a kegyetlen Malénia igen nehéz boss volt de meglett hogy rohadjon meg. de tetszetős volt egyedül a hp töltése nem tetszett.

(#2962) krokk válasza siposz (#2960) üzenetére


krokk
senior tag

na az nekem is olyan volt :D szintén már tettem le a controllert, hogy na akkor egy kicsit kinyújtózom... :D A nagy terembe beugrás jó még, haverral játszottunk volt kuvasok rúnám és nézelődtünk, hogy mi lehet még itt és hát van ugrás nézzük meg át lehet e ugrani a korlátot... majd invasion... :D persze offline voltunk, úgyhogy a vértócsák nem jelezték a problémát, szóval még párszor nekifutottunk de hagytuk a fenébe, szóval ott egy kevés rúnát sikerült bebukni. annyira még sem teljesen harc mentes a hely mint amennyire promózzák :D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2963) Döglött Róka válasza siposz (#2960) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En mindig kilepek, ha 5 perc szunetrol van szo, akkoris :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2964) persil válasza siposz (#2960) üzenetére


persil
nagyúr

Az csak egy npc, mindig ott van es csak akkor invade-el, ha odamesz, egyebkent alldogalhatsz ot evekig is, halalos biztonsagban.

Roundtable-ben egyebkent nem tudnak invadel-elni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2965) persil válasza Döglött Róka (#2963) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig megtamadni csak akkor tudnak, ha be van nyomva a furlcalling finger remedy, aminek abszolute semmi ertelme, ha eppen nem akarsz mas jatekost megidezni.

Szoval csak akkor kaphatsz invasion-t, ha akarod, tehat total felesleges kilepkedni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2966) krokk válasza persil (#2964) üzenetére


krokk
senior tag

Szerintem ő nem arra gondol amit írtam. hanem van egy npc invade ott ami talán godrick megölése után van... nem tudom pontosan mikor és akkor a többi npc nincs is ott csak ahogy odaportalolsz megtámad. na az elég váratlan.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2967) Bad Pritt válasza krokk (#2966) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ensha invadel (csávó, aki csak az egyik ajtó mellett álldigál és beszélni se lehet vele), Siposz rá gondolt, de nem Godrick megölése, hanem az egyik medál egyik felének megtalálása a trigger.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2968) persil válasza krokk (#2966) üzenetére


persil
nagyúr

Ja igen, van egy olyan is, de az meg nagyon scriptelt, mar a hold-ba megerkezve azonnal latni, hogy valami nem oke.

Egyebkent tobb ilyen nincs, szoval nem kell tole megijedni. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2969) Out


Out
addikt

Egy percet sem játszottam még az Elden Ring-el, de nézni nagyon szeretem. Tegnap találtam erre a "gyöngyszemre".
Káromkodás, gyűlölködés, sírás-rívás. 5 órányi feledhetetlen szórakozás! :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2970) krokk válasza Bad Pritt (#2967) üzenetére


krokk
senior tag

Köszi, azt most nem tudtam pontosan mi.
#2968 persil: Jah az az ember odafigyel akkor látja, csak nálam is az volt, hogy elindítottam a portalt és amíg töltött elugrottam innivalóért, amikor visszaértem meg már néztem, hogy wtf... biztonságos helyen vagyok vagy mi... :D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2971) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Segítsetek pls.

Gelmir Heros Grave-be vagyok. Van egy rész ahol egyszerűen nem lehet túljutni, mert nincs annyi időm, hogy átfussak a köv pihenőhöz. [link] ennek aq videónak a 2:53-as részénél állok, és nem tudok lefutni, mert nekem egyből jön a kocsis. Mit rontok el? Most is ott állok, egyszerűen lehetetlen lefutni, nem értem miért más mint a videóban...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2972) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#2971) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ok, sikerült minden. :B én voltam a béna.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2973) melega


melega
őstag

Srácok végigvittem magamtól a Demon soulstól, szerintem a Dark Souls 1 és Sekiro nehezebb játékok.
Az Elden Ringbe meg dlcket várok.

(#2974) MikeWazowski válasza melega (#2973) üzenetére


MikeWazowski
addikt

DS1 szerintem nagyon könnyű volt. DS3 meg nehezebb, mint az Elden Ring.
Ám nem vagyok egy pro, de az új karimmal lenyomtam a dupla Erdtree-t, adott asszem 80k soult én meg bementem fire gianthoz... na mondom fasza, erre lenyomtam elsőre :) Gyorsan lett 4 lvl.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2975) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! A rivers of blood katanához ajánlott bármit is berakni ? Gondolok itt medál vagy valami? Egy ideje próbálgatom,de én eléggé gyengének érzem a nagakiba katana után. Persze a weapon arts az erős, de a sima ütés az gyenge. Olyan sokan istenítik azt a fegyvert, gondoltam lehet valamit nem jól csinálok! +10 es egyébként. A stat dex 40, arc 55, mind 25. Köszönöm a választ!

(#2976) persil válasza lajosx (#2975) üzenetére


persil
nagyúr

White mask sisaknak, talizman meg lord of blood, rotten winged sword/millicents prosthetic, illetve alexanders shard a weapon art miatt, a negyedik total opcionalis.

Dex mehet feljebb, foleg 55 arcane melle. Plusz tehetsz be melle masik fegyvert is, egy katananal csak ket katana a jobb. :)

Egyebkent a nagakiba ilyen tipikus kezdofegyver, huuu de nagy a sebzese, meg 10 meterre eler, amugy meg total atlagos.

Nem mellesleg irtozat benan nez ki az az ot meteres huvely, ahogy belelog mindenbe, es ugye fashion mindenek felett. :D

Szrk.: "Olyan sokan istenitik" ----> a fele csak latta youtube-on valamelyik majom streamer kezeben. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2977) donki válasza lajosx (#2975) üzenetére


donki
aktív tag

A rivers of blood sebzésének a fele fire. Ha valami ellenáll a tűznek, pláne ha még a vérzésnek is, akkor ott másik fegyvert kell választani. De összességében nem tudom van-e ennél erősebb fegyver.

(#2978) melega válasza MikeWazowski (#2974) üzenetére


melega
őstag

Igen a dlcket beleszámítva, azokba sok a 2-3 fázisú bossfight.

(#2979) Garsza válasza lajosx (#2975) üzenetére


Garsza
veterán

A RoB elsősorban a Skilje miatt nagyon jó, az kell nyomni, meg a mikor beüt a vérzés.

(#2980) lajosx válasza persil (#2976) üzenetére


lajosx
őstag

Gondoltam rá hogy másik katanát rakok mellé, igaz béna a hosszú hüvely az engem is zavar, de nagyon hasznos tud lenni a hosszú fegyver, lovon is szerettem. Persze van hátránya kis helyen beleakad a falba stb. Akkor még húzom majd kicsit a dexet, meg megnézem a talizmànokat is. A maszk már oda azt elbuktam. Köszönöm a választ neked , és a többieknek is :R

(#2981) persil válasza lajosx (#2980) üzenetére


persil
nagyúr

Jo lett volna a maszk, az is 10% de nyilvan nem a vilagvege, a miatt ne aggodj. Az emlitett talizmanok viszont sokat dobnak a dolgon, amit tudsz szerezz be kozuluk(mindharomnak van gyengebb, de konnyebben beszerezheto valtozata).

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2982) lajosx válasza persil (#2981) üzenetére


lajosx
őstag

Ha haza érek szétnézek, lehet van is olyan medálom, vagy valamelyik. Szinte mindent bejártam, nagyon alapos vagyok,valszeg enyém lesz a leghosszabb első végigjátszás :DD 170 óránál járok kb, és még kb a játék 70% van meg🤷‍♂️Jó sok idő a fordításra megy el , hogy értsem mit kell csinálnom. Köszönöm a válaszod :R

(#2983) siposz válasza lajosx (#2982) üzenetére


siposz
aktív tag

Hold my beer.

50+ óra, és még nem végeztem Liurniával. Elleszek ezzel egy darabig.

(#2984) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Help.

Sifora river végénél följutottam Caelidbe, és elmentem a nagy köcsöghöz. Na de ott mit kell csinálni? Mögötte valami aréna féle van. Beszéltem vele, valami olyat írt, hogy meg tudok idézni valakit, de gyorsan kinyomtam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2985) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2984) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Előtte a földön van három piros idézhető npc ellenfél, azokat kell lenyomni egymás után.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2986) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2985) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2987) melega válasza Bad Pritt (#2985) üzenetére


melega
őstag

Ezt én se tudtam.

(#2988) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A piros keretben lévő helyre, hogy lehet eljutni? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2989) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2988) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Astel bossfight után tudsz felliftezni oda.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2990) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2989) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, pont fél órája öltem le, de láttam, hogy tovább nem tudok menni, mert fehér füstös a barlang arra. Akkor oda quest kell, ugye?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2991) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2990) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó kérdés, akkor lehetséges. Rannihoz kapcsolódik, de nem tudtam, hogy maga a lift elérhető meg működik-e anélkül, hogy haladnál a questjével.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2992) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2991) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na mindegy, várok vele. Megvolt Mogh the Omen is. Szép helyen élt. :)

Hogy is lehet a fire golemes helyről nyugatra jutni? Nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2993) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2992) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt nézd meg amúgy, hogy ha odamészba fog wallhoz ír-e valamit, mi kell hozzá.

Fire Golem alatt mire gondolsz? Van golem a játékban, de nem egy helyen.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2994) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2993) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, azt az itemet kéri, ami Rannala queen melletti ládába van. Videót néztem róla, nem tudom az item nevét.

Tehát a havas hely ahol a Fire golem boss van, attól nyugatra van egy új terület. Csak nem emlékszem, oda hogy jutok. Talán grand lift?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2995) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2994) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fire Giant. Utána Farum Azula jön és oda sztori szerint a fagyújtás után teleportálsz.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2996) terratech


terratech
csendes tag

Sziasztok. Még csak kb 18 órám van a játékban, de nem nagyon értem, hogyan lehet a fegyvereket módosítani. A Dark Soulsban lehetett pl magic, bleed, poison stb effekteket a fegyverhez adni. Itt van ilyen lehetőség? Köszi!

(#2997) siposz válasza terratech (#2996) üzenetére


siposz
aktív tag

első körben az Ash of wart lehet fegyverek pakolni, azok módosíthatják a fegyver affinityt. Később lesznek egyébb lehetőségek is.

(#2998) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2995) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerintem elbeszélünk egymás mellett. :B Kétszer végigvittem már, de nem emlékszem :)
Szóval a piros keretes helyszínre hogy jutok:

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2999) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2998) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valóban. :D Haligtree medál két fele kell, egyiket Albus adja, másik Castle Solban van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3000) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2999) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Óhh és tényleg, köszönöm szépen! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.