Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) DanielLong válasza Bad Pritt (#2900) üzenetére


DanielLong
senior tag

Köszi a választ!
Totál meg voltam győződve, hogy a szellemekkel lehet valami kezdeni, csak biztos egy speciális tárgy kell hozzá.

A questek kapcsán: Angollal nincs baj, inkább csak biztos akartam lenni, hogy nem hagyok ki semmi fontosat. Mondjuk az információkat nehéz észben tartani, mert kb 2 hét alatt játszottam 20 órát, így aztán valami elhomályosul.

(#2902) Hunpriest válasza DanielLong (#2901) üzenetére


Hunpriest
senior tag

nem válasz akart lenni

Most PS5-ön általában nem megy a coop, vagy csak a valiant gargolye-hoz nem rak le senki summont? Mondjuk én ha lerakok azonnal summonolnak.

[ Szerkesztve ]

(#2903) persil


persil
nagyúr

Ez mondjuk eleg badass, a franc sem gondolta volna. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2904) Garsza


Garsza
veterán

Azt hiszem, ez az Elden Beest véget is vetett a Souls pályafutásomnak. Egyszerűen sehogy nem bírom legyőzni. Még Astel meteoritjaival sem. Nem ál meg 25 secre egy helyben. Vagyis igen. De mire oda érek már nem ott van. kb 50x próbáltam már. Larval tearem sincs már. :O

(#2905) donki válasza Garsza (#2847) üzenetére


donki
aktív tag

Az a lovas (draconic tree sentinel) elég kemény dió. Én végül swarm of flies segítségével öltem meg. A swarm of flies minden ellen hasznos tud lenni, ami nem teljesen immunis a vérzésre. Én egyszerűen csak spammelem (ésszel azért, nehogy varázslás közben kapjon el). Ha az egyikbe belesétál, majdnem biztosan megtántorodik és én erre számítva merem várakozás nélkül elsütni azonnal a következőt. Pár spell után vérzés, nagy sebződés...

(#2906) donki válasza Garsza (#2904) üzenetére


donki
aktív tag

Az elden beast nekem sem megy megbízhatóan. De ha kitartóan próbálkozol, sikerülhet beállni úgy, hogy szemből a mimic, te meg pont a háta mögött (jobbról megkerülve (neki a baloldala felől)). Ha szerencséd van, téged nem támad és nem is menekül el, te meg szépen agyonvered mielőtt a mimic meghal. :) De ha elmenekül, akkor is türelmesen menj a háta mögé, az a legbiztonságosabb oldala.

(#2907) ThySoul válasza Garsza (#2904) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ha sehogy sem megy néz egy moveswap speedrunt, kB 2 perc alatt levered ha pontosan azt csinálod ahogy a videóban teszik

(#2908) sp8787


sp8787
addikt

Kikinlodtam de csakis azert mert minimalis hianyzott hozzajuk.

(#2909) Döglött Róka válasza donki (#2906) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Fentebb irtam mivel lehet verni. Top tipp, ne mimicet vigyel.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2910) Bad Pritt válasza sp8787 (#2908) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy ennél a játéknál pl. külön külön PS4-es meg 5-ös változattal is meg kellett mindent szerezni egyszer, vagy mindkét konzolhoz elszámolja ha egyszer megszerzel egy acsit?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2911) Garsza válasza Döglött Róka (#2909) üzenetére


Garsza
veterán

A Black knife meg van de nincs felfejlesztve. A csaj meg nincs a helyén akinél lehet fejleszteni. Hol lehet megtalálni?

(#2912) sp8787 válasza Bad Pritt (#2910) üzenetére


sp8787
addikt

Ket kulon verzio van , mindkettonel meg kell csinalni mindent.
A PS4-es amugy jobban fut a PS5-os fosch.

Mondjuk ha vki gyorsitani akar arra azert lenne egy modszer.
PS4-es verzioval kell jatszani es minden trophy elott atvinni a mentest a PS5-osbe es ott is megcsinalni pl. minden bossfight elott. Mivel a mentes atvitel egyiranyu.

(#2913) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Azt hiszem véletlenül összeraktam egy tök jó buildet. Valószínűleg nem annyira erős mint rivers of blood és társai amivel tele van a youtube. Great Star fegyver kell, Eruption aow-val, heavy affinityvel. Kell minimum 15 Faith, hogy tudd használni a flame grant me strength és a blood flame blade spelleket. Talizmánból a "LORD OF BLOOD'S EXULTATION" mindenképpen kell. Green turtle is elég jól jön. Az aow-val először nem csak meg csapod az ellenfelet, de azonnal láva tócsa keletkezik alatta, ami folyamatosan tolja fel rá a bleed effectet. Lehet én vettem észre rosszul de a blood flame bladdel buffolt fegyver támadása után az ellenfelek egy rövidke ideig tovább égnek és ez is ugyanúgy növeli a vérzést rajtuk.

(#2914) donki válasza Garsza (#2911) üzenetére


donki
aktív tag

A nagy teremben.

(#2915) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A Wondrous physick mix-hez a hozzávalók hol esnek? 57-es vagyok az új karival, aránylag jól bejárok, de csak a hp visszatöltő cucc van meg...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2916) Shadowguard válasza ThySoul (#2889) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Inkább kihagyom... Ma már szerintem Radagont is elengedem, első try átvezető helyett crashelt a játék, azóta meg van bolondulva, már újra is indítottam a játékot, de csak spammel és nem enged inni se.

(#2917) Shadowguard válasza Shadowguard (#2916) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nah, nagy nehezen csak lement, nem akartam már otthagyni. Radagon 1G, de a bálna másodikra meglett. Bár továbbra sem tudom, hogy mi történik itt pontosan. Volt egy rész, amikor simán engedte, hogy álljak és üssem, staggert kapott és fél HP-ról agyonvertem.
első try-on meg rámküldött cirka 500 célkövető izét és simán belehaltam abba.
Lvl181 lett a vége, ezzel a karakterrel minden páncélt, fegyvert összefarmoltam, minden spellt megvettem és ami fegyvert maxolni lehetett maxoltam is. A DLC-ig vagy minimum fél évig ennyi nekem elég is volt az Elden ringből.

(#2918) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2915) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tree avatarok dobálják a mini óriás fáknál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2919) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Pure STR mennyire lesz életképes a későbbiek során? Ahogy látom, a korábbi játékoktól eltérően nem skálázódik annyira brutálisan a sebzésem, hiába is pakolnám a pontokat strength-re. Kell majd áttalentezni str/faith v. str/int-re?

Köszi.

(#2920) persil válasza Coccolino_O (#2919) üzenetére


persil
nagyúr

A fegyvertol fugg a skalazodas. Hiaba pakolsz strength-re, ha a bicskadon csak D van, vagy eppen semmi.

A pure str meg pont annyira eletkepes, mint az osszes tobbi build, nyugodtan csinald, ha az tetszik.
Nem "kell" csak, ha meggondolod magad es inkabb ugy nyomulnal.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2921) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2918) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ohh köszi szépen!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2922) sp8787


sp8787
addikt

Kivancsisagbol osszeszedtem mennti ido kellett az elso nohit-hez:

(#2923) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Caelid északi részén van egy benyúló félsziget, ahol van egy erőd és van egy nagy köcsög. Valami hasadékon keresztül lehet odajutni, de oda le hogyan?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2924) Shadowguard válasza MikeWazowski (#2923) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nem le, fel a föld alól :D
Először Mistwoodban lemész Siofra Wellbe és ott egy idő után lesz egy imp szoborral lezárt lift, az visz majd fel.

(#2925) MikeWazowski válasza Shadowguard (#2924) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R:R:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2926) Döglött Róka válasza sp8787 (#2922) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Azért az open world meg Torrent igen sokat segít ebben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2927) batai15 válasza Coccolino_O (#2919) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem kellően. Pure str-el tolom , igazából minden boss masodik tryra megvan , kivéve radagon na vele szívok rendesen.

(#2928) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#2926) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább a wrong warp. A játék kötelező elemeinek kétharmada kihagyható.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2929) Coccolino_O válasza persil (#2920) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igen, az sem mellékes. Jól láttam, hogy Ashes of War segítségével lehet cserélni, hogy hogyan skálázódik a fegyver? És elbukom a jelenlegit örökre, ha kicserélem? Köszi.

(#2930) kiserik válasza Coccolino_O (#2929) üzenetére


kiserik
senior tag

Nem bukod el, bármikor lehet őket variálni, de egy fogpiszkálóból nem csinálhatsz így vasdorongot.

[ Szerkesztve ]

(#2931) sp8787 válasza Bad Pritt (#2928) üzenetére


sp8787
addikt

Az a speedrun-ra igaz.

(#2932) ThySoul válasza Bad Pritt (#2928) üzenetére


ThySoul
senior tag

Meg a zip glitch, meg a repülő torrent, meg a Boss ai glitchek :)

Egyébként szimplán egyre jobb lesz a játékos társadalom ilyen szempontból, egyre könnyebben jut át az ember az ilyeneken a sokadik ds után

(#2933) Bad Pritt válasza sp8787 (#2931) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jahm, most nézem, hogy glitchless.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2934) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nem találom a linket de egy srác kapott ütés nélkül vitte végig.... 3 órás videó volt, de valami döbbenet mit művelt. Seki a neve talán.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2935) sp8787 válasza MikeWazowski (#2934) üzenetére


sp8787
addikt

Az nem no hit hanem no damage, az mas.
Viszont glitch-es azaz mehhh.

(#2936) Bad Pritt válasza ThySoul (#2932) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az tuti benne van, hogy többen cuppantak rá, sokat segít a közösség, meg tényleg nem sokat változnak a Souls játékok ilyen szempontból.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2937) persil válasza Coccolino_O (#2929) üzenetére


persil
nagyúr

Cserelgetheted szabadon es az alapra is visszallithatod barmikor.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2938) Garsza


Garsza
veterán

A Nagakiba .t meg tudom még szerezni ha már ég a fa?

(#2939) Bad Pritt válasza Garsza (#2938) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát akkor már valszeg a Zamor Ruins grace-nél van a csávó a havas területen. Ha nincs ott, akkor szerintem nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2940) Garsza válasza Bad Pritt (#2939) üzenetére


Garsza
veterán

Ő az? Mert ezt már egyszer megöltem, de kardot nem dobott, csak páncélt. De akkor visszatöltöttem mentést.

Megöltem ezeket dobta

[ Szerkesztve ]

(#2941) Bad Pritt válasza Garsza (#2940) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Öld meg, a fegyver itt lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2942) Garsza válasza Bad Pritt (#2941) üzenetére


Garsza
veterán

Nincs ott a fegyver. Vagyis nem látom.

(#2943) Bad Pritt válasza Garsza (#2942) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor offos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2944) persil válasza Garsza (#2940) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebkent OT meg nem olted meg, ez shabriri, csak felvette yura alakjat.

Szrk.: Legalabbis akkor, amikor eloszor irtad. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2945) Garsza válasza Bad Pritt (#2943) üzenetére


Garsza
veterán

GOndolom a híd alatt kéne lennie ahol Yura volt.

Akkor Yura hol lehet? Igen Sabriri írt névnek

[ Szerkesztve ]

(#2946) Bad Pritt válasza Garsza (#2945) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Yura ekkor már nincs, Shabriri él a testében (vagy mi). Még valahol ennek a közelében lehet, wiki szerint délre a romoktól.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2947) Garsza válasza Bad Pritt (#2946) üzenetére


Garsza
veterán

[kép]
Itt volt

(#2948) Bad Pritt válasza Garsza (#2947) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez fogalmam sincs hol van, de örülök, hogy meglett. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2949) Garsza válasza Bad Pritt (#2948) üzenetére


Garsza
veterán

Azon a részen amit küldtél.

(#2950) Garsza


Garsza
veterán

Csak meglett ez a bálna. :DD

Mi kell tovább csinálni? Hívhaatom Rani -t meg valami törött Marika szobor is van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.