Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Bad Pritt válasza Garsza (#2400) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, kell hozzá cookbook, mindenhez kell.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2402) Garsza


Garsza
veterán

És van egyáltalán olyan fegyver amire érdemes lecserélni a Bloodhound Fang -ot?

(#2403) Bad Pritt válasza Garsza (#2402) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erre nem tudom, milyen választ vársz. Van-e jobb curved gs? Van-e jobb bleed fegyver? Van-e jobb str, dex scale fegyver? Ha újraosztod a pontokat, lesz-e jobb opció nála? Van-e jobb weapon skill?
Objektíven, az a fegyver egy kezdő kezében baromi jó választás. Jók a statjai, jó a weapon art meg az L2 támadás, nagy előny, hogy lehet buffolni és ezzel minden helyzetben használható. Ha tetszik, használd, ha megunod, nézz valamit, ami menőnek tűnik és próbálgasd, a végén úgyis találsz valamit, ami bejöhet, száznál is több fegyver van a játékban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2404) lajosx válasza Bad Pritt (#2392) üzenetére


lajosx
őstag

És tényleg,a fene megeszi :DD még ilyennel
nem talàlkoztam hogy ok nélkül is rám támad egy npc. Köszönöm :R

(#2405) batai15


batai15
félisten

Gurranq és malekith nem ugyan az az entitas ? Utóbbit le vertem már de gurranq a helyén van .

(#2406) belan


belan
addikt

Csodálatos ez a játék csak nézelődik a ember egy cseppet . ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2407) Garsza


Garsza
veterán

Blaidd páncéljához hol lehet farkasfejet szerezni?

(#2408) belan válasza Garsza (#2407) üzenetére


belan
addikt

Ahol megölted ott van egyik toronynál fel lehet ugrálni hozzá sajnos meló van el küldeném neked képen .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2409) Garsza válasza belan (#2408) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm megvan.

(#2410) Imilenni


Imilenni
addikt

Vicc a játék!
Már 3 peccs jött, és azóta sem működik a Ranni's Dark Moon megszerzéséhez tartozó teknős puzzle.
Egyik sem spawnol.
Már újra is tettem a játékot, órákig nyomogattam ott az ajtót, és a könyvet.
Semmi!

:W

Press "F" to pay respects.

(#2411) kIsDe` válasza Imilenni (#2410) üzenetére


kIsDe`
tag

Pont ma szereztem meg, nekem mukodik current patch-csel. Tudom teged ez nem boldogit, de nem fix bugrol van szo. Milyen platform?

[ Szerkesztve ]

(#2412) Garsza válasza Imilenni (#2410) üzenetére


Garsza
veterán

---

[ Szerkesztve ]

(#2413) Bad Pritt válasza Imilenni (#2410) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az óriás teknősös? Próbáld meg, hogy csak odamész a három spawn ponthoz, először a torony mellettihez, majd a keleti részen lévőhöz és utoljára a spirit springeshez, hátha ezzel triggereled a kapu nyitását.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2414) S e t h válasza Imilenni (#2410) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az egyiket nem sem adta meg, de a legérdekesebb az, hogy a másik kettő megtalálása után úgy vette a game, hogy mind a három megvolt. Redditen vhol azt olvastam, hogy a harmadik valszeg meghótt magától szikláról leesés következtében.

Viszont ami a megfontosabb, nem szabad teleportálni a küldetés közben, mert az triggereli a feladatot és tuti nem lesz meg.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2415) Bad Pritt válasza S e t h (#2414) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, nekem is így volt. Egyet öltem meg, kettőhöz csak odalovagoltam és jött az üzi, hogy nyílt az ajtó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2416) kIsDe` válasza Bad Pritt (#2415) üzenetére


kIsDe`
tag

Nekem is 2 utan nyilt, de ami a sziklafalra volt tapadva azt pont megtalaltam.

(#2417) S e t h


S e t h
nagyúr

:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2418) Scholes9 válasza S e t h (#2417) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2419) S e t h


S e t h
nagyúr

Kérdés srácok.

Megcsináltam az Iron Alexander questlinet, eljutottam Farum Azulaba és a létező legamatőrebb módon jártam el. Tisztában voltam vele mi a vége és véletlenül a legutolsó beszélgetés befejezése előtt támadtam rá, és nem is kaptam meg a hőn áhított talizmánt.
Gondolom ezt már buktam és nincs más alternatív mód, hogy megszerezzem.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2420) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Olyan jó fight lehetne ez a Radagon a telibevert aoe effektek nélkül... :( Komolyan, olyan keserű szájízzel kell befejezni ezt a játékot, amitől sírva tudnék fakadni.
Az Elden Beast harcot elfogadtam, hogy egy kalap szar, de legalább a felvezetés lehetne értelmesebb...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2421) Lefty


Lefty
addikt

Hat ezzel a Godskin apostollal megszenvedtem kicsit, de kellett a kardja. Ez, hogy heal-re triggerel nagyon aljas.

Vegul a swarm of flies incantation segitsegevel oltem meg, iszonyat jok ezek a verlegyek, staggerelnek es blood losst okoznak. Tudom ajanlani.

[ Szerkesztve ]

(#2422) krokk


krokk
senior tag

Ha valakit érdekel nagyon kellemesen lehet rúna boostot szerezni multi csoportokkal: "SEEKERS", "FEXTRA"
Én beléptem mindkettőbe és 5-10percenként mindig van valamennyi bónusz a rúnákra. Ha valaki a csoportban megöl egy nagyobb bosst vagy elden lorddá válik akkor van bónusz mindenkinek a csapatban. Forrás: [link]
Plusz meg vannak jelölve az üzenetek amik ezekből a csoportokból jönnek és áltaában haszosabbak mint az alap troll multi üzenetek :D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2423) ThySoul válasza Bad Pritt (#2420) üzenetére


ThySoul
senior tag

Mi a baj a teleport-teleport-felugrik delayed villám - újabb villám-mágneses grab-spell-spell-teleport-teleport-teleport-teleport-aoe kombóval? ;]

(#2424) Garsza válasza krokk (#2422) üzenetére


Garsza
veterán

Miz ez pontosabban? Hol lehet ilyenbe belépni?

(#2425) Imilenni válasza Garsza (#2424) üzenetére


Imilenni
addikt

A jelszónak kell beírni az általa említetteket :)

Press "F" to pay respects.

(#2426) krokk válasza Garsza (#2424) üzenetére


krokk
senior tag


Ennél a felületnél a multiplayer menüben kell beírni a "SEEKERS" és "FEXTRA" szavakat az I és II-es Group password helyekre. Ne a multiplayer passwordhöz. ÉS akkor ezen csoportok tagja vagy olyankor.
Annyi még, hogy ezt karakterenként be kell állítani, ha esetleg van más is aki nem csak egy karakterrel rohangál mint én :D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2427) Bad Pritt válasza ThySoul (#2423) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyan, legjobb élmény, boss design csúcsa. :D Kedvencem a földre csap, aoe, majd delayed második aoe. Háromból két mozdulatának van valamilyen területi sebzése, nevetséges.
Előtte Godfrey is katasztrófa ilyen szempontból, utána az Elden Beast is, bár ott nekem a legnagyobb szívás az egy percig követő csillag mini csillagokkal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2428) Garsza válasza krokk (#2426) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm. És ez ad valami aprót, ha valaki valamit elér. Vagy csak a megölt ellenségek után kapok x % több runat?

(#2429) Imilenni válasza krokk (#2426) üzenetére


Imilenni
addikt

A jelszónak akkor am van valami értelme? :F

Press "F" to pay respects.

(#2430) Garsza válasza krokk (#2426) üzenetére


Garsza
veterán

Tényleg ez platform független? Én PC -n vagyok.

(#2431) Ryoo


Ryoo
senior tag

Sziasztok! Nem tudom volt-e már ez! Én még most is visítok! :DD :DD

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#2432) Imilenni válasza Garsza (#2430) üzenetére


Imilenni
addikt

Nálam PC-n működik.

Press "F" to pay respects.

(#2433) ThySoul válasza Bad Pritt (#2427) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem elden beatsnél az volt a legnagyobb bajom (mint pl malenianál is) hogy a kinézete és a támadásai miatt egy csomószor nem látod hogy ki történik. Tök szépen néz ki, csillog minden csak az ég világon semmit nem látsz belőle :D

Radagon meg a spam mániájával készített ki, amikor beakad akkor tényleg olyan szinten hihetetlen dolgokra képes hogy csak nézed. Mikor 5x egymás után teleportál de ott áll melletted az egészen brilliáns :C
De malekith is ugyanez volt, csak ő P1-Ben spammelte a tüske dobálást, Malenia a kaszabolást, Morgott a késdobálást/speart. Szóval tolta itt mindenki a kombókat folyamatosan (ráadásul ugye a legtöbb boss annyira szét van tényleg effektezve, hogy a képernyő nagyrészén csak egy nagy színkavalkád lesz)

(#2434) Bad Pritt válasza ThySoul (#2433) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Teljesen igaz, brutálisan erősek az effektek és sokszor maszkolják a mozdulatokat, az meg már tényleg a legjobb, hogy ha valami ki se fér a képernyőre (Elden Beast), akkor vagy nézed, hogy mit csinál, vagy ütöd, de akkor ő is elkaphat. :D
Amúgy pont ezért tartom baromi jónak a Fire Giant fightot, mert ugyan ő se fér bele a képbe, de minden mozdulata kikövetkeztethető pár run után, mert vagy látod a lábán, hogy épp melyik mozdulatot kezdi el, vagy a földön a tűz effektet az aoe tűzköpés előtt, vagy a tányérjának az árnyékát akár.

Azért is baromi szomorú ez valahol, mert mind a Soul of Cinder, mind a Gehrman + Moon Presence duo irgalmatlan erős lezárása volt a DS3 meg Bloodborne sztorijának, Radagont meg a csillogó blobot semmilyen szempontból nem tudom melléjük rakni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2435) persil válasza Imilenni (#2429) üzenetére


persil
nagyúr

Oda van irva, hogy mi az ertelme.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2436) ThySoul válasza Bad Pritt (#2434) üzenetére


ThySoul
senior tag

A legjobb final bosst kihagyod Ishin személyében? :(

(#2437) Bad Pritt válasza ThySoul (#2436) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a Sekirót teljesen külön kezelem, annyira más a játék. :)
Amúgy én is megvettem most Xboxra, hát egészen más élmény így 200 óra Elden Ring után, de nem hasonlítgatnám össze a kettőt, nem jönne ki jól belőle ez a játék. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2438) ThySoul válasza Bad Pritt (#2437) üzenetére


ThySoul
senior tag

Majd valamikor én is újra akarom kezdeni mert egy trófea kimaradt (összes skill), mivel úgy votlam vele hogy csak egy hiányzik és azt majd a DLC -ben kifarmolom :O

Pls from, Sekiro DLC-t a népnek

(#2439) ThySoul


ThySoul
senior tag

[link] ha csak egy videót néztek meg ma

(#2440) Bad Pritt válasza ThySoul (#2438) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy fun fact: a modern From játékok közül a Sekiro az egyetlen, aminek a jogai kizárólag a Fromnál vannak.
A Demon's Souls, Bloodborne a Sony-é, Dark Souls, Armored Core, Elden Ring a Bandai Namco tulajdona. Valamiért pont az egyetlen saját játékuknak nem akartak dlc-t gyártani. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2441) ThySoul válasza Bad Pritt (#2440) üzenetére


ThySoul
senior tag

Szinte biztos hogy nem is kapunk hozzá semmit, valószínűleg egy esetleges második rész is akkor jönne majd ha túl sok idő telik el 2 játékuk között is kell valami csont a játékosbázisnak :(

(#2442) krokk válasza Garsza (#2428) üzenetére


krokk
senior tag

Csak a bónuszt kapod a rúnákra, szóval csak ha valamit leölsz az lesz több. de csak úgy nem fogsz kapni rúnát hogy álldolgálsz egy helyben. Illetve ha pihensz gracenél vagy csak fast travelolsz akkor el is veszik a bónusz, nem úgy mint az arany csirkeláb ami marad.

Azt nem tudom, hogy plaform független-e a csoportozás... passz nem néztem utána.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2443) terratech


terratech
csendes tag

Sziasztok.

Van olyan streaming szolgáltató, ahol játszható az Elden Ring? A laptopom gyenge hozzá és ahogy látom Xbox One S-en is nagyon gyengén fut :(

Köszönöm!

(#2444) Bad Pritt válasza terratech (#2443) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A preview-t streaming keretében játszották az arra érdemesek Grath ezen kommentje alapján, szerintem ennek nézz utána első körben. A nagyobb streaming szolgáltatókhoz (Geforce Now, Stadia, Xcloud) nem került még be.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2445) donki válasza Lefty (#2421) üzenetére


donki
aktív tag

A vérlegyeket én is használom előszeretettel. Nagyon jó kis varázslat!

(#2446) _drk


_drk
őstag

Sziasztok
Mi ez a fesztivál dolog a játékban? Olvastam, hogy vigyázzak vele mert változnak dolgok a játékban.
Én már elvileg elkezdtem, mert akkor triggerel ha beszélgetsz a kék csajjal fent, vagy alteus platou-n mászkálsz. Nah nekem ezek megvoltak, nem veszek észre semmit, csak azt hogy a vörös map Caelid nagyon kemény.
Utána olvastam és csak annyit írnak, hogy az kell egy Boss-hoz.
Azt se tudom aktiváltam-e a rendesen, de a quest-et elkeztem a csajnál.

(#2447) Bad Pritt válasza _drk (#2446) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szia,

a kék csaj nem aktiválja, csak az, ha Altus Plateau-ra feljutsz.
Komolyabban csak a Redmane Castle helyszínen következik be változás, a fesztivál előtt tele van katonákkal, két oroszlán szörnnyel meg egy duo miniboss-szal és minden ajtó nyitva van.
A fesztivál alatt kihalt a kastély, csak a két oroszlánkutya marad a helyén és az ajtók nagy része zárva van.
A fesztivál után szintén kihalt, viszont visszatér a duo miniboss és az ajtók is zárva maradnak. Hogy a zárt helyeken lévő lootot valahogy össze lehet így szedni, azt nem tudom, nekem nem sikerült, a második karakteremmel kifosztottam inkább a kastélyt még a feszt előtt. :D
Több questhez és opcionálisan a fő sztorihoz is szükséges Radahn legyőzése, ajánlott szint min. 60.

(Amire gondolhatnak, mint nagy változás, hogy utána megnyílik egy új terület, de az negatív hatással nem jár, szóval vigyázni sem kell miatta.)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2448) Garsza válasza krokk (#2442) üzenetére


Garsza
veterán

Arany csirkeláb is elveszik fast travel után.

(#2449) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Elden Ring Any% Speedrun in 18:57 (WORLD FIRST SUB 20 MINUTES)

Baromi jók ezek a zip skipek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2450) krokk válasza Garsza (#2448) üzenetére


krokk
senior tag

igen? pihire nem veszett el azt tudom. akkor sorry azt hittem marad utazásnál is ez alapján.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.