Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) Woodslave válasza mcwolf79 (#2750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lassan az lesz ha le akarok nyugidni játszok pár rivals meccset ;] :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2752) Garsza


Garsza
veterán

Rykard -nál általánosságban nem lehet a marikához spaunolni? Vagy csak nálam van gond?

(#2753) Bad Pritt válasza Garsza (#2752) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálad lehet gond, én mindig a szobortól indultam újra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2754) Garsza válasza Bad Pritt (#2753) üzenetére


Garsza
veterán

Mindegy meglett. vagy 4x vissza kellett futnom.

(#2755) Garsza


Garsza
veterán

A szigony amit Rykard -nál lehet felvenni a skilje az csak ott működik? Próbáltam a Fire Giant ellent de ott nem ment.

(#2756) MikeWazowski válasza Garsza (#2745) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen, persil Neked is!

Még annyi lenne hogy Ranadhanhoz mit kell csinálni, hogy mehessek hozzá? Caelidet bejártam, dex amu quest is kész, de a csíkos gatyás szakállas bácsi csak elküld. Ja előtte a cicaember és cruci knight duplaboss halott.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2757) Viper26


Viper26
nagyúr

Corrupt save megjavul reinstall után? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#2758) Garsza válasza Viper26 (#2757) üzenetére


Garsza
veterán

Szerintem nem.
Nálam is volt mikor virágbolti verzió mentései próbáltam átvinni az eredetire.
Hogy jött lelő neked?

[ Szerkesztve ]

(#2759) Viper26 válasza Garsza (#2758) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem egy mod miatt.

iPhone 14 | FR955

(#2760) Garsza válasza Viper26 (#2759) üzenetére


Garsza
veterán

Ha nem mentedted előtte, akkor szerintem nem tudsz vele semmit kezdeni. Vagy ha esetleg nem szinkronizálta a felhőt.

(#2761) ThySoul


ThySoul
senior tag

Szerintetek mennyire életképes egy greatsword rl1 run? Szerintem ilyet még nem használtam egy From játékban sem :))

(#2762) hunvarlan válasza ThySoul (#2761) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Bocs a láma kérdésért de mi az a rl1 run?

(#2763) ricshard444


ricshard444
veterán

Próbáltam megszerezni a Lusats Armor-t, viszont bebugolt az egyik npc, igy kiléptem majd vissza. Ezután már beszélt velem, elmentem Chamber Outside the Plaza-ba, ahol beszélnem kellett volna egy emberkével, de elötte beadott egy Boss fight-t, mondom csak nem számit, igy megküzdöttem velük, de ennek az lett az eredménye, hogy az npc akivel beszélnem kellett volna többé nem volt már ott a széken.

Hallgattam a Guide-t és mondták, hogy nem szabad velük megküzdeni, tehát elbuktam a quest chain-t...., nem lehet visszatölteni a mentést gondolom sehogy, csak az újrajátszás során lesz esélyem megszerezni? :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#2764) persil válasza hunvarlan (#2762) üzenetére


persil
nagyúr

Nem lepsz szintet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2765) ThySoul


ThySoul
senior tag

Emlékszem mennyit szenvedtem anno Margittal, most meg ledaráltam új karival :D

Flamberge lett a weapon egyenlőre, okoz bleedet, tudom is használni egyes szinten még úgy sem használtam még ilyet szóval illett kipróbálni

(#2766) Viper26 válasza Garsza (#2760) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az úgy szép. :(

iPhone 14 | FR955

(#2767) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jó ez az ng+. Lyndell fele futok erre megjelenik Margit. :B Ahol nem volt enemy most van kettő tree sentinel :) De simán haladok, minden elsőre, Godfrey szelleme is baromi egyszerű volt. Radahn is elég sima volt. Remélem azért lassan már nehezebb lesz.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2768) persil válasza MikeWazowski (#2767) üzenetére


persil
nagyúr

Az extra margit es a ket sentinel is ott van elso journey alatt is. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2769) MikeWazowski válasza persil (#2768) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:Y:Y akkor ezt csúnyán beneztem. :D nem emlékeztem rájuk.

egyébként dlc mikor jöhet? Ds3 esetében mennyi idő múlva jött az első? Az egyébként nem lesz baj ha mondjuk már ng+8ba leszek?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2770) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2769) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fél éven belül, ha a korábbi játékokból indulunk ki.
NG+7 a max, szóval odáig nyugodtan menj el. :D
Én amúgy új karaktert fogok indítani a dlc-hez, ha meg többet terveznek, akkor bevárom az összeset.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2771) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Az Somber Dragon smiting stone mennyire korlátoltan szerezhető egy run alatt? Hányat lehet szerezni?

(#2772) Bad Pritt válasza Garsza (#2771) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

8.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2773) Garsza válasza Bad Pritt (#2772) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm.
40-25-25-20-45-9-9-45.
Ezek a statok elegek lehetnek a végjátékra?
Nem vagyok a legpengéb játékos.

Mert akkor elkezdeném tolni az inteligenst a Dark moon és Moonvill miatt. Ki akarom próbálni őket.

(#2774) MikeWazowski válasza Bad Pritt (#2770) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Csak 7? Ds3 esetében korlátlan volt, nem?
Dlc miatt új karit kezdesz? Az miért jó?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2775) belan


belan
addikt

meg van összes legendás fegyver de nem adja be a kupát ilyenkor mi van ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2776) lastmohican2 válasza belan (#2775) üzenetére


lastmohican2
tag

Ez lehet egy megoldás: " If you have them stored in the chest equip them to the inventory. If that doesn’t fix it, try upgrading each Legendary Weapon to +1 at the Blacksmith, there are reports that this pops it."

(#2777) Bad Pritt válasza MikeWazowski (#2774) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy tudom igen, NG+7 a vége.
Hát mire dlc jön úgyis újra kezdeném valami mással. De lehet a GS Guts karit fogom folytatni, az csak lvl 40 és a játék elején jár.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2778) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

üdv! nem indul el a játék, egész pontosan elindul ,de a mentett állásomat nemtölti be, megakad a töltőképernyő 100% on és ugymarad, inditottam egy új játékot azzal nincs gond, remélem nembuktam el a karakterem...!?

(#2779) belan válasza lastmohican2 (#2776) üzenetére


belan
addikt

El kellet dobni a összeset utána fel venni újra .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2780) Garsza


Garsza
veterán

A páncéloknál mit takarnak pontosan a ellenálóság számok amik fel vannak tüntetve?
Százalékok? Vagy valami szorzók, mennyire fontos a minél nagyobb védelmet biztosító?

(#2781) Garsza


Garsza
veterán

WAR SURGEON SET
Van itt valaki PC-n aki NG+ ban tolja már, vagy csak egyszerűen nincs szügsége erre a szetre és kidobná nekem? Akár Runaért is.

(#2782) sp8787 válasza MikeWazowski (#2774) üzenetére


sp8787
addikt

NG+6 a max mint a From-nal altalaban de azt akarhanyszor ujrajatszhatod.
A DLC(k)-nel bedurvulnak altalaban.

EDIT
(NG)+(6)=7

[ Szerkesztve ]

(#2783) sp8787 válasza Garsza (#2771) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt (is) csak a BB-nal tudtak normalisan megoldani.

(#2784) Woodslave válasza sp8787 (#2783) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De a lényeg tetszik amúgy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#2785) sp8787 válasza Woodslave (#2784) üzenetére


sp8787
addikt

Ha nem teszne mar lelottem volna.
Nagyon jo game > olyan 6-7/10 sztem.

(#2786) ludxjk


ludxjk
kezdő

Rennala greater runájával mit lehet kezdeni? Nem talàlok csidejót.Radahn tornya megvan jó kis parkour :D

(#2787) Bad Pritt válasza ludxjk (#2786) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Semmit, Rennaláé egyedi ebből a szempontból, csak ahhoz kell, hogy újra tudd osztani a pontjaid.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2788) ThySoul


ThySoul
senior tag

Margit és Godrick pipa rl1-en, jöhet rennala meg a farkas

(#2789) Garsza


Garsza
veterán

Ennek mi baja lett? Otthagytam a karaktert, majd mikor visszalogoltam ez fogadott.

(#2790) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Elden ring miatt steam -en be kellett kapcsolni a kontroller beállításban, az xbox config support -ot . Azóta ledobálja a kontrollert a gép. :W
Van erre valami megoldás?

(#2791) Garsza


Garsza
veterán

Na az ikreknél lezsíroztam mind a 9 Somber Smithing Stone vásárolhatóságát. Így mostmár bármit fejleszthetek. Kipróbálhatom az arzenált. Következőre a sima Smithing stonet zsírozom le.

(#2792) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ng1-en Maliketh is megvolt, harmadikra.. Godskin duo elsőre. Nem tudom, nem vagyok ennyire jó... :DD river blooddal megyek, de a dupla radahn kard sokkal jobban bejott.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2793) belan


belan
addikt

Meg van végre imádtam nagyon nagy kaland volt végén több befejezés is volt , nálam 10/10 a játék .bug meg a sok kis idegesítő dolog volt azért még .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2794) belan


belan
addikt

Ng+ számít melyik végig játszást választom ? Nektek melyik befejezés tetszett nekem sima . De ranni is jó volt.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2795) Bad Pritt válasza belan (#2793) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Baromi érdekes, hogy mindhárom platformon több embernek van meg a Ranni ending mint a sima. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2796) belan válasza Bad Pritt (#2795) üzenetére


belan
addikt

Kár vége a játéknak 170 óra sok pvp stbi elég magas szinten is hagytam abba mindent fel fedeztem .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2797) ThySoul válasza Bad Pritt (#2795) üzenetére


ThySoul
senior tag

Ranni ugyebár az ultimate waifu a játékban ;]

(#2798) Phoen|x válasza belan (#2796) üzenetére


Phoen|x
őstag

:Y

Go Gunners!

(#2799) belan válasza Phoen|x (#2798) üzenetére


belan
addikt

élveztem sajnos nem is tudom ezek után mivel fogok játszani . Pvp 20 óra legalább . Mindent fel fedeztem rejtett helyeket is .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#2800) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Próbálom spoiler nélkül írni, aki járt ott tudja fogja úgy is. Van egy boss ami után titkos rész van, ilyen “ugrálos,, ott a végén a földön lévő szövegek azt írják, páncél nélkül menjek tovább, és hogy gondoljam meg ezt akarom e? Néztem egy videót tudom mi vár a fal mögött, mert nem mertem kinyitni nehogy rosszat tegyek. De még így sem tudom mi történik? Vagy mit jelent? Bemenjek ? Vagy ne? Ez változtat az endingen? Vagy ez alapba mindenkinél volt? Köszi a választ :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elden Ring
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.