Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Cambi válasza zakarmihaly (#749) üzenetére


Cambi
tag

POnt ma töltöttem le ezt:

[link] 3 partos volt csak, kicsomagoltad, és egy másolás volt lényegében.

(#752) Cambi válasza Zoolee1976 (#746) üzenetére


Cambi
tag

Akkor már PES 2017, komplett magyar bajnoksággal, és rendkivűl sok extrával. :)

(#753) Zoolee1976 válasza Cambi (#752) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Felraktam a 2019 hez a legújabb Smoke patchot, és rendesen működik!Akinek kell ötlet honnan lehet könnyen ilyen dolgokat letölteni írjon privátot és megosztom a tudást! Legfőképpen olyan patchot keresek ami a játékmenetet javitja, főleg ugye az ai-t.Esetleg ha valaki tud ilyet bármelyik részhez, akkor ossza meg!A 2017 re bevallom már nem emlékszem,de a Magyar bajnokság semmilyen formában nem hoz lázba!Lehet azért mert Veszprémben nincs egy normális csapat,de szerintem az országban se nagyon.Én tuti behoznám azt ami pl az amerikai fociban van,hogy minden csapatnak megvan az az összeg amit egy idényben igazolásokra és egyebekre költhet.Mindenkinek azonos árfolyamon, és akkor igazságos lenne a nemzetközi porond.Kíváncsi lennék egy Psg Realra ilyen kondíciók között,de egy Barca Bayern is meg gyengülne rendesen!

Zoolee

(#754) alite


alite
aktív tag

Liverpool Featured Players-re tartogattam coint, gondoltam egy hasznalhatot majd csak dob..

2 x Origi
1 x Adrian

Most sem.. :DD

(#755) VinoRosso válasza alite (#754) üzenetére


VinoRosso
veterán

Tipikus...

Valaki tud erről a matchdayről valamit?

Azt írja:

Event Schedule:
25/05/2020 00:00 - 05/07/2020 23:59 (UTC)
*The Matchday event will be held multiple times during this period to give everyone a chance to participate.

Ehhez képest nézem és sehol semmi.

(#756) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Nem volt ket napig netem,hát feldobtam a megtalált pes 2014 dvd-t.A jaték során megdöbbentett hogy a gyökér csaló bíró már akkor is a PES része volt!Hihetelen hogy ezt nem javították 7 év alatt sem.Itt egy kis ízelítő a 17 részből,érdemes rálesni és újra átélni a foci sötét oldalát! :) https://www.youtube.com/watch?v=3eEWGkktPRM

Zoolee

(#757) alite válasza VinoRosso (#755) üzenetére


alite
aktív tag

A másik véglet mikor ma egymás után kétszer jött Cambiasso.. :D

(#758) VinoRosso válasza alite (#757) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ingyenes Inter scoutból? Nekem csak ezüstöt dobott a szemét :(((

A 2 Cambiból egyet rá tudsz legalább edzetni saját magára, betolsz még 1-2 DMF-et mellé és félig megvagy a feledzésével.

Nem tud valaki olyan menü modot ami lecseréli ezt az ocsmány lila színt és nem kell hozzá bizonytalan eredetű szoftvereket feltenni (sider, menu server, etc.)?

(#759) alite válasza VinoRosso (#758) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, a három ingyenes scout-ból jött 2 Cambiasso.

Az egyiket rá is dobtam a másikra egyből, így kapott kb. 62000XP-t, amellyel level 21 lett az összesen elérhető 22-ből. Még 6000XP kell és kimaxolva. :)

Átállítottam múlt héten kedvenc csapatot Liverpool-ra, most osztotta ki a 11db 5* Liverpool scout-ot, hétvégén bevásárolok. :D

(#760) VinoRosso válasza alite (#759) üzenetére


VinoRosso
veterán

Detto csak én a city-t választottam. Több featured+ramaty volt már meg mint a leverpoolból, és a city keretében több a black ball, szóval erősebb csapatot tudok összerakni.

(#761) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megvettem ps4re. 2400 forintért nem tudtam ellenállni.
Tudtok ajánlani egy jó edit filet, és hozzá egy útmutatót a telepítéshez?
:R

(#762) eddienhl999


eddienhl999
tag

Ha szükségem van egy adott játékosra - jelen esetben Dybalára - azt meglehet valahogy tudatosan szerezni? Vagy csak véletlenszerűen?

(#763) Cambi válasza ProEvoFan (#761) üzenetére


Cambi
tag

Én is megvettem PS-re is , mert beszart a gépem. :)


[link] Én ezt tudom javasolni. Összes létező csapat korrekt mezekkel, nevekkel, címerrel, mindennel, meg persze magyar bajnoksággal. :) Kezdtem is egy legend módot a bombaerős Kaposvár színeiben. :)
1-2 ezer FT támogatás cserébe azonnal küldik a linket a patchhez, igazán segítőkészek. Megvan a miértje is miért "várják" el a támogatást, szerintem nincs ezzel gond.

(#764) Cambi válasza eddienhl999 (#762) üzenetére


Cambi
tag

[link] Minden konkrét játékoshoz meg tudod nézni a 100%-os kombinációkat.

Csak kattints a Show only 100% Combinations- ra.

[ Szerkesztve ]

(#765) ProEvoFan válasza Cambi (#763) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az honlapon azt írják, hogy nem kötelező fizetni, csak emailben kell kérni a letöltés linket.
Ingyenes külföldi letöltési mód már nincs is?

[ Szerkesztve ]

(#766) Cambi válasza ProEvoFan (#765) üzenetére


Cambi
tag

Biztos van rengeteg, pár sorral feljebb írtak ilyenekről a srácok, nekem az NB1 kellett így nem néztem szét.

(#767) eddienhl999 válasza Cambi (#764) üzenetére


eddienhl999
tag

Köszi!!! :C

(#768) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Edit fileba bele tud "rondítani" a live update?
Régen ki kellett kapcsolni, most is?Ha igen hol lehet kikapcsolni?
:R

(#769) Cambi válasza ProEvoFan (#768) üzenetére


Cambi
tag

Ne menj be az opciókba és ne töltsd le a legújabbat.

Sima meccseknél fogja csak automatikusan frissíteni, ott alul írja valahol a csapatválasztásnál vagy előtte, hogy ki lehet kapcsolni, de ha letöltöttél valamit és felraktad akkor kezdhetsz bármit nem kell külön tiltani én úgy tudom.

(#770) hajbel


hajbel
addikt

Elég jó lett az EB dlc, a hangulatra nem lehet panasz. A garafikák, eredményjelző, reklámtáblák tökéletesek. A gameplay is demosabb lett, habár a bíró még mindig b*zi, és a script is ott van.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#771) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Azok akik matchdayel próbálnak játszani és nincs über csapatuk lvl 30 ronaldoval ,azoknak üzenem hogy 450 rating alatt kezdjenek ha kell egy két intézett vereséggel is,mert a fölött csak a géphez ragadt bugcsiter gyökerek játszanak tisztelet a kivételnek.Persze ez alól a gyökér török és orosz "playerek"nem mentesülnek.Egészség!

Zoolee

(#772) Cambi


Cambi
tag

Hallottátok, hogy felröppent az a pletyka, hogy nem fog most idén megjelenni a PES 2021?

Egyes források szerint, csak fizetős DLC formájában jönne a keret és az egyéb frissítések. A vírus miatt nem dolgoztak elvileg több hónapon keresztül a játékon és az új konzolok megjelenése miatt inkább arra koncentrálnak már, ez volt még a cikkben.

Azért meglepődnék rendesen, ha így lenne végül. S akkor csak a PES 2022 jönne valamikor 1 év múlva? :U

(#773) VinoRosso válasza Cambi (#772) üzenetére


VinoRosso
veterán

Őszintén szólva nem igazán érdekel. Szerintem amúgy se sokan vennék meg a 2021-et ezután az ótvaros 2020 után. Nem leszek meglepődve, ha drasztikusan visszaesik a player pool.

Én biztos nem fogom megvenni. Nekiállok játszani és 1-2 meccs után elmegy a kedvem amilyen mocskos módon csal egyfolytában.









Emellé még a játék is szar. A játékosok nem tudnak passzolni, labdát kezelni. 99-es top forma De Ligt és talppal akarja átvenni a labdát! A megye III serdülőben tanítják a gyerekeknek, hogy füvön talppal nem kezelünk labát...

(#774) hajbel válasza Cambi (#772) üzenetére


hajbel
addikt

TheTrueBrits szerint nem igaz. Nem hivatalos oldalról jött a szivárgás és semmi értelme nem lenne ha nem új játékként jelenne meg a PES 2021. A fifa is kiadja évente ugyanazt a játékot, ilyen alapon a patchel szerintem nekik lenne óriási bevételkiesésük.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#775) Cambi válasza hajbel (#774) üzenetére


Cambi
tag

Igen én is ezt gondolom. Viszont nyáron szoktak jönni mindig az első hírek úgyhogy hamarosan biztos kiderül mi az igazság.

Azért abban is lehet valami, hogy elkérnek 20-30 eurot majd az új keretekért és a Myclubot megtolják jó sok (coinos) tartalommal, aztán így nyernek időt úgymond.

(#776) dombi81 válasza VinoRosso (#773) üzenetére


dombi81
senior tag

20 évig footballoztam, egy kis időre lenyűgözött a jóval korábbi években megjelenő PES, "hasonlított" a focira. Annyira szomorú konstatálni, hogy a játékélmény bőven mára a FIFA alá ment. Nem is értem miért? Pedig soha nem fogom elfelejteni azt az érzést, amikor anno ráeszméltem, hihetetlen mit nyújt játékélményben a PES. Ez az érzés mára rég tovatűnt.

[ Szerkesztve ]

(#777) ProEvoFan válasza dombi81 (#776) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Érdekes, de nekem ugyan akkora az élmény, mint a régi PESeknél.
Pár hete vettem PS storeban és teljesen ugyan az, mint régen.Benne vannak a szokásos PES baromságok; pl a bírók balfaszok, nem kapok tizenegyest és csal a gép.Ez mindig is ilyen volt.A játékélmény ugyan az maradt.Teljesen ok, "focisabb", mint az idei Fifa.

(#778) dombi81 válasza ProEvoFan (#777) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem sok közét látom a régebbi PES-ekhez ennek. De jó szórakozást hozzá! :R

[ Szerkesztve ]

(#779) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Most egy csúnya oldalról letöltöttem a játék update 5 ös verzióját, aztán ráraktam a Smoke patchot,kb 13 giga.Most sem túl jó de legalább offline tudok egy Bundesligát nyomni a Paderbornnal profin manuális irányítás mellett!A bíró így is csal, ahogy a játék is scriptelt,de profin nem csak akkorát mint felette.A profit avval kompenzálom hogy gyengébb csapattal nyomom és manuálon.Az onlinet végleg elengedtem,nem kell a 100 as Ronaldo Neymar Messi mbappe contra futóverseny,meg a hülye edzők akik lvl 99 meg 120% familitary mellet nem tudnak hatni a játékosokra hogy két passzt egymás után tudjanak adni.Persze az Aramburu az lvl 61 és kb 68% familitary mellet is isteneket csinál a játékosokból.Vicc az egész,! Azért arra valaki válaszoljon már hogy lőtt már olyan gólt ami nem a hosszabbításban volt,nem kontrából,nem trackback után esett,vagy nem szabadrúgásból és szöglet után ilyen elépattanás után.Egyszerűen a távoli lövéseket mind védik a kapusok,vagy kapufa.Az ellenfél tuti legalább 8 embere van a 16 oson belül és.kb semmi esély hogy.távoli lövés bemenjen,max akkor ha sokkal erősebb a kerete a támadó csapatnak, akkor jön a szerencse faktor,de mindig szigorúan a jobb játékos felé pattan a labda, kivéve persze a gépet.

Zoolee

(#780) koppasz1986 válasza Zoolee1976 (#771) üzenetére


koppasz1986
tag

Azon a matchdayen az összes egy csaló geci.. ranked matchról jövök 5 megnyert meccsel zsinórba 600-800 közötti ratinges játékosok ellen, itt meg nem tudok mit kezdeni 500as verebekkel.. egymás után 3 vereség úgy hogy közöm sincs a meccshez hát mi a rák ez? A kimaxolt Ronaldomat meg Messit hulladék védőkkel úgy megfogják, hogy mozdulni sem tudnak? Arról nem is beszélve, hogy a kapcsolat egyből szar érdekes módon..Köpedelem az egész játék utoljára adtam pénzt ezért a szarért... Jövőre fifa lesz inkább idegeskedek azon, mint ezen

(#781) Zoolee1976 válasza koppasz1986 (#780) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Az online része egy beteg fős,csak és kizárólag a konami bevétel oldalára játszik.Az.a vicc hogy random nyomja a gép hogy éppen kinek kedvez,de persze elvileg főleg azoknak akik jó sok pénzt elvertek coinra.Viszont nagy ritkán olyan is van hogy belépő szintű aramburu csapattal valaki megveri a nála jobb fullos playert.legendákkal.etc etc,de csak azért segíti a legendary ai,hogy ne menjen el a kedve az egésztől az elején és ő is basszon el pénzt a coinra.Ennek ellenére vannak olyanok akik pl 120win 10 draw.és kb 8 loose stattal állnak.Ugyan már!Ezek éppen hogy tudják mikor kell kilépni Circumstances al,vagy amikor az ember támad ellenük.akkor érdekes módon elkezd laggolni a játék, és csak azt veszed észre hogy beverte neked,de kb közöd nwm volt az egészhez!Sok török nyomja így, irreális statokkal.Érdekes.amikor.meg 1vs 1 bajnokság van a.konaminal.akkor.egy török sincs a mezőnyben!?Hogy a picsaba?😄

Zoolee

(#782) koppasz1986 válasza Zoolee1976 (#781) üzenetére


koppasz1986
tag

Így van... nem is idegesitem tovább ezen magam, az elmúlt 4 évben pes-t vettem, de ez volt az utolsó.. az összes haverom fifás szóval nincs kivel játszanom offline a gép elleni játék meg nem izgat.. az online része meg hulladék max a co-op ami elmegy, de azért meg nem fogok pénzt adni úgy is ingyenes mindig a myclub... innentől kezdve fifa

(#783) VinoRosso válasza koppasz1986 (#782) üzenetére


VinoRosso
veterán

ugyanez. :D

Konaminak a büdös életben nem fogok többet egy fityinget sem adni. Fifa kérdéses. Sima játék jó, viszont a FUT ott is hulladék. Egy licit az egész, aki több lét tol bele, jobb játékosai vannak, simán nyer.

Viszont a többi része jó, és vannak új dolgok benne.

A mystery ballt kifejezetten élvezem, ha már csal legalább tudom mikor csal és mikor csal nekem és mikor az ellenfélnek és tudom befolyásolni is. Nem akar szimulátornak látszani, viszont videójátéknak kifejezetten jó.

[ Szerkesztve ]

(#784) ProEvoFan válasza Zoolee1976 (#781) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha rámész a Fifa FUTra akkor kb ugyan ilyen ideges leszel, mint most.
Én szóltam. :K

koppasz1986
Ez neked akart menni válasznak.

[ Szerkesztve ]

(#785) Cambi válasza ProEvoFan (#784) üzenetére


Cambi
tag

Én FIFA-ban két dolgot szeretek, mint régi PES fan.

LEhetőségem van Magyaroszággal ugyanolyan erejű csapatok ellen játszani, illetve a pro clubs, és persze az ehhez kapcsolodó Hungarian Pro Club Leagues, elég kemény, hogy már három osztályban játszanak, játszunk,, és élőben közvetitik a mecccseket. Viszont a játékmenete nagyon gagyi PES után, pedig én aztán már évek óta veszem mindkettőt a fentebb említett okok miatt. Azért 70-80%-ban idén is peseztem, bár közrejátszik az is, hogy nem tudok már FIFA-ban jelen lenni az edzéseken és a bajnokikon se.

(#786) ProEvoFan válasza Cambi (#785) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Edzés, bajnoki.
Komoly! :C
A jó társaság sokat tud tolni egy játékon. :K

(#787) eddienhl999


eddienhl999
tag

Sziasztok! Egy valamiben tudna valaki segíteni? Meg van a játék eredetiben, saját profil, saját myclub stb. Az én steam fiókomban lett aktiválva. A fiam is kedvet kapott hozzá és szeretne saját profilt, saját myclub stb. Gondoltam leszedem a lite verziót és a steam fiókjával tud játszani. De nem tud. Eleve azt írja a fiókja, hogy már tartalmazza a játékot és csak rá kell kattintania a "játék" feliratra. De hiába, a betöltő képernyő után már nem tud tovább lépni. Hogy lehet megoldani, hogy Ő is játszhasson a saját kis myclubjával? Egyáltalán lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#788) Cambi válasza ProEvoFan (#786) üzenetére


Cambi
tag

Igen ahogy mondod. :) Még a játék is jobbnak tűnik abban a módban egyébként.

PES-ben is erre várok már évek óta. Az egy nagy lófos, hogy betöltöd a legend emberedet barátságos meccsekre online. :D

Legalább arra a szintre kéne eljutni, hogy megalkotod a saját emberedet és online fejlődsz, saját csapat, division rendszer. Szerintem ez áll a legközelebb a valós fociábrázoláshoz, mármint a 11 vs 11. Ezért is szeretem offline jobban a legendet már, mint az ML-t.

[ Szerkesztve ]

(#789) VinoRosso


VinoRosso
veterán












No comment..

(#790) LoGeN90 válasza VinoRosso (#789) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Több órányi hasonló anyagot lehetne linkelni a másik oldalról is. :)

(#791) ROBREGGAE válasza VinoRosso (#789) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Hát, engem ez basz fel a legkevésbé. Ellenben az elkúrt bírókkal Master League-ben is. Hogy ott basszus a védő akárhogy ráncigálhat hátulról, nem fújja le. Arcon vágnak, nem fújja le.

Juve ellen múltkor szabálytalankodtam kétszer kapumtól 20-30 méterre. Pjanic mindkétszer bebaszta a ficakba, ezeken kívül kapura lövésük se volt... Én értem hogy kurva jó Pjanic a valóságban is, főleg a mélységi labdái, meg Ronaldo egy megtestesült terminátor. De engem ezek mindig idegesítettek... A pattogó labdákat is elfogadtam már, mert pl. múltkor a Parma kapusa pont elém ütötte ki a labdát amit utána üres kapuba szépen be, szóval ez oda-vissza adja legalább a játék...

Amúgy most kipróbáltam, s egyáltalán nem állítok be advanced instructions-ban semmit, esküszöm jobb a játékmenet, aztán már lehet én is belebolondultam az állítgatásokba. :D

(#792) VinoRosso válasza ROBREGGAE (#791) üzenetére


VinoRosso
veterán

Az a baj, hogy nekem már minden meccsen több ilyen van amikből gólokat kapok, úgy kicsit nehezebb elviselni. Pl az imént:





(#793) dombi81 válasza VinoRosso (#792) üzenetére


dombi81
senior tag

Szuperbéna védekezés, agyoncsalás, nem tudom miképpen lehetne még ezt jellemezni :DDD

(#794) ProEvoFan válasza VinoRosso (#792) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez online meccsnél van?

(#795) ROBREGGAE válasza VinoRosso (#792) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Ja, mondjuk ilyen belevezeti, meg nem tud a belső védőm felszabadítani gólokat 2-3 meccsenként kapok. :D De már nem idegesítem magam fel rajta. Pont most kaptam hasonló gólt, mint a tied. Bár azt röhögtem ML-ben, hogy eleinte gyengébb védőkkel felállva kevesebb gólt kaptam a Cagliarival, mint később, amikor igazolgattam Thiago Silvát, Ajert vagy Todibót, mind 80 felettiek. Azokkal ezek a faszságok többször előjönnek.

Egyébként szerintem a 19-ben még nem volt ilyen, legalábbis nem emlékszem e fajta csetlő-botló hülyeségekre az összevissza pattanó labdák mellett.

Engem anno felkúrt valamelyik rész( természetesen akkor is már a bíró, meg a 2 kapura lövésből megnyeri a gép a meccset szitu), emlékszem fogtam és letöröltem, nem is játszottam 2-3 hónapig vele. Max ezt lehet javasolni, ha valakit idegesít.

(#796) VinoRosso válasza ProEvoFan (#794) üzenetére


VinoRosso
veterán

Persze, csak online játszom.

(#797) Golyo69 válasza VinoRosso (#792) üzenetére


Golyo69
senior tag

Sztem ennél sokkal fosabb a fifa,
ott ami gólokat kaptam online az vicc volt! A PES azért egy fokkal játszhatóbb lett.

Én fifáva vagyok úgy soha egy fillért sem!!! nem éri meg idegeskedni azon a szarkupacon!
a pes-t megveszem ha jön új!

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#798) zakarmihaly válasza Golyo69 (#797) üzenetére


zakarmihaly
tag

bár sokkal kevesebbet játszottam a fifával de a PES sem jobb már sajnos. olyan szinten tönkretették ezzel a p2w iránnyal hogy hiába jobbak az animációk mondjuk, vagy realisztikusabb egy kicsit a gameplay élvezhetetlen lett. én sokadjára töröltem le, többet nem fogom megvenni elég volt ebből. őszintén remélem hogy nagyon rossz irányba megy tovább a szekerük, hiába van talán több játékos idén (tavalyhoz képest), nem érdemelnek semmi jót ezek a szemétládák

[ Szerkesztve ]

(#799) sambarca


sambarca
újonc

Sziasztok.

Én azt szeretném megkérdezni, hogy olvasgattam hogy mostanában is csináltatok legend challenget. Azt hol? Én csak addig jutottam, hogy a whats on, cpu challengenél egyszer kidobta, meg is vertem a gépet. De ez jó pár hete volt.

Nekem sima game passes Pes van, standard edition. Lehet ez a gond?

Amúgy szerintem jó játék, én nagyon szeretem Fifa után felüdülés.
Az valóban bosszantó, hogy elképesztően sokan nem is akarnak játszani online, csak rugdossák fel a labdákat. Olyankor én is leteszem mikor valaki úgy húz ki egy ikszet vagy ne adj Isten nyer, hogy 25 sikeres passza van egész meccsen. Én Barcelona-val vagyok, a stílus is ugyanaz, nekem ez a futball. Folyamatosan felépített támadások, lapos passzok, testcselek, fedezés. Matchday szerintem kifejezetten élvezetes, ott nem lehetnek nagy különbségek. Nekem is volt olyan, hogy 700as szintű vagyok és összerakott egy 1500+ szintűvel. Vicc hogy döntetlen lett, de jobb volt, elismerem. Nem tudtam úgy tartani labdát, sok veszélyes kontrát indított. Ez szerintem a játék egyetlen hibája, hogy idén borzasztóan a kontratámadásoké a főszerep. Én nekem a zsigereimben sincs ez benne, csak a tikitaka :) Nem lenne élvezetes számomra ha 30-40%ban lenne nálam a labda....Na mindegy, köszönöm előre is a válaszokat, gyűjtöttem egy csomó 5 csillagos scoutot (67 van) mikor lehetett, s ha van mód szeretnék beváltani legendákra. Eddig a challengeből csak Vieira jött, mondjuk ő egy állat.

A csapatom

95-Oblak

92 Alba-97 Ligt-94 Lenglet-93 Carvajal
95Vieira-97 Pjanic
97Salah-99 Messi-98 Ronaldo
98 Mbappé

Igazából egy jobb DMF-re keresgélnék, Guardiola vagy Rijkaard a nagy álmom :)

Nyilván védelembe is lehetne eerősíteni, de nem vagyok telhetetlen, Puyolt is megnézném, de igazából a védőim úgyis kevésszer vannak játékban, annyira meg tudnak ők is szerelni amennyire kell. Kulcs a játékomban mindig is a kp, 1 destroyer 1 anchor
Creative playmaker, s Prolific wingers

(#800) ROBREGGAE válasza sambarca (#799) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Szerintem az is volt az utolsó, azóta én a zsinórba 3 megnyert meccsért fekete labdára, meg 25e GP-s mini bajnokságra emlékszem. Ezek a szokásosak amik általában vannak. Például most úgy láttam nincs is semmi a What's on-ban.

Vagyis lehet mai naptól van valami, mert csütörtök van. Majd este lesz időm ránézni a PES-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.