Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Master liga mennyit változott a 2018hoz képest?

(#252) myckey


myckey
veterán

KONAMI reagált a játékosoknak !

Október végére ígérnek játékmenet változtatásokat.
- Jobb ( életszerűbb ) reakciót a vesztett labdákra. 1 az 1 szituk kiélezettebbek lehetnek....
- A védelem és középpálya kapcsán jobb helyezkedést . Nem lesz tán jelentős mértékű szakadék....így a leindításokat nehezebb lesz kivitelezni a csatárok irányába. Jobban kell majd összpontosítani a konstruktív játékra, mintsem egy- egy mindent eldöntő zsugára.

vagy valami ilyesmi.

Meg aztán várják a visszajelzéseket is. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#253) d3tox1c válasza ProEvoFan (#251) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Szerintem sokat.
Foleg jatek menetben.
Vegre a vedelem sem idiota,nem nagyon tud az ellenfel befutni a vedelmem moge eros vedekezesnel.
Ami nekem nagyon tetszik, hogy vegre lathato, ha egy jatekos nincs jo formaban:sokkal tobb labdat veszit,pontatlanul passzol(nekem manual passz van beallitva, automatan nem tudom milyen).
Es vegre nem olyan egyszeru a jatekos vasarlas, kolcsonzes, eleg szepen alkudozik a gep ;)
En nagyon orulok, hogy meg vettem, szerintem rengeteget valtozott a regihez kepest.

[ Szerkesztve ]

(#254) d3tox1c válasza d3tox1c (#253) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Azt viszont meg mindig nem tudom felfogni, mikor akarjak mar bele rakni a jatekba a kez szabalyt

(#255) ROBREGGAE válasza d3tox1c (#253) üzenetére


ROBREGGAE
tag

S a játékvezetés milyen? Még mindig szökő évente ítélnek meg büntetőt a Master League-ben?

(#256) myckey


myckey
veterán


további
még
Jól olvasható méretben... :D

Kíváncsi leszek, hova jutnak a visszajelzések által...ha már ennyire belemerültek ebbe a dologba.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#257) VinoRosso válasza myckey (#256) üzenetére


VinoRosso
veterán


• Fix the issue of employing game designers who have never played soccer

(#258) d3tox1c válasza ROBREGGAE (#255) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Eddig 3 meccset játszottam, de büntető még nem volt....

(#259) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

na én befejeztem ezt a játékot meg szerintem a szériát is. anno a fifát azért hagytam abba mert a meccsek kb felén nem az történt amit én akartam. és most a pes is eljutott arra hogy a meccsek kb fele élvezhetetlen. szomorú, de erre tényleg nincs szükségem. amúgy redditet olvasgatva elég sokan ki vannak akadva, szóval nem egyedül vagyok ezzel. ha haver átjön, noymunk 1-2 coop meccset gép ellen, de ez a myclub kuka

(#260) VinoRosso válasza zakarmihaly (#259) üzenetére


VinoRosso
veterán

Te tudtál ma meccset játszani? Akkor még jól jártál mert a fórumok égnek a disconnection miatti nyavalygásoktól.

(#261) zakarmihaly válasza VinoRosso (#260) üzenetére


zakarmihaly
tag

tudni tudtam ,csak nem tudom minek :D persze azóta még játszottam 1-2 meccset. annyit kell csinálni hogy ha elkezd csalni a gép akkor szépen kilép az ember a picsába és nem idegesíti tovább magát. mondjuk én azt sem tudom élvezni amikor látványosan nekem csal a játék és azért nyerek. szóval mostmár van elég sok meccs a hátam mögött és sajnos nagyon rossz az élvezhető/nem élvezhető meccsek aránya. kb 10/6-7 meccsa ami okádék,scriptes,előre eldöntött trágya, a többi viszont nagyon élvezetes, mert amúgy egy jó játékról beszélünk. csak amikor mondjuk a lejátszott 10órádból 3at élvezel csak, akkor azért elgondolkozik az ember hogy mégis mi értelme van ennek : ]

(#262) d3tox1c válasza zakarmihaly (#261) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Én a ML-el vagyok igy.
Kezdem feladni ezt az egész konami fele focis dolgot.
Egyszeruen az oruletbe kerget a jatek, folyamatosan lefutjak a vedoimet, a taktikakat meg akar hogy allitom, semmit nem valtoztat a jatek kepen.
Az meg hogy a kez szabalyt most sem tettek bele, egy vicc, mint ahogy az is hogy a szunet alatt valtoznak csak a stadion arnyekai,nem hiszem hogy ezt ne lehetne maskepp megoldani.

(#263) enterember válasza d3tox1c (#262) üzenetére


enterember
csendes tag

Mondjuk tényleg fura, hogy bénázok a 76-os csatárommal, csak ha pont úgy állok, pont megtolom és pont eltalálom az erőt akkor lövi úgy, hogy akár gól is lehet belőle (de sokszor a passz se megy máshogy emberhez) - ami amúgy tök életszerű, de, hogy a gép pro fokozaton ugyanolyan kutyaütő csatárral, álló helyből úgy beb@ssza, hogy öröm nézni, azt nehéz feldolgozni...

Ami még jobban idegesít mostanság az a bukdácsolás, az is marha jól meg van csinálva, de, hogy egyszerűen utána mindig a gép szerzi meg a labdát, az valami hihetetlen...mondjuk asszem azt most az október 3-i javítással orvosolják, ha akkor sem sikerül nem tudom mi lesz...

(#264) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sikerült valakinek már skill vagy position trainert szerznie?

Harmadik hét a játékban és csak xp trainerek voltak szerezhetőek eddig a challengekben. Nem tudom, hogy csak én nem találom hol lehet a többi trainert megszerezni, vagy egyszerűen ennyire képes a Konami?

[ Szerkesztve ]

(#265) enterember válasza VinoRosso (#264) üzenetére


enterember
csendes tag

Dehogy vannak, eleve alig van valami amit játszhatsz (MyClub). Az is milyen már, hogy Agentet se tudsz szerezni a challengekből csak GP-t...vagy az, hogy a matchday 17:00-20:00-ig van naponta, de például a múltkor 20:00-kor a 72-ik percben KIDOBOTT a meccsből!!!

[ Szerkesztve ]

(#266) VinoRosso válasza enterember (#265) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ez a matchday mire jó amúgy, lehet vele valamit még nyerni? Még nem volt hozzá szerencsém.

(#267) enterember válasza VinoRosso (#266) üzenetére


enterember
csendes tag

Igen, három szintre vannak osztva a nyeremények, attól függően, hogy hány pontot érsz el a challengeben : 500: 2db scout 4* a két matchday-ben résztvevő csapat nevével / 2000: mégegyszer ugyanaz,mint az első szinten / 4000: 20 coin.
Pontokat minden meccsért kapsz, nem számít, hogy milyen eredményt érsz el, csak nyilván ha nyersz akkor többet kapsz.
Ha letelt a 3 órás intervallum, akkor jön a Grand Final és azt ha megnézed, akkor kapsz 5000GP-t, plussz ha az a csapat nyer amit választottál a matchday-en akkor plussz 3000GP.
Asszem azt is lehet, hogy csak benevezel, de nem is játszol meccset, csak a végén megnézed (spectate grand final) a döntőt és akkor is megkapod a GP-t!

[ Szerkesztve ]

(#268) daver88


daver88
aktív tag

helló!

csak én érzem úgy, hogy a csütörtöki frissítés óta elvettek "némi szabadságot" a játékmenetből? mintha kicsit feszesebb lenne minden - játékosmozgások, emberváltás, reakcióidők...de lehet, hogy csak én érzem :DD

(#269) Citroware


Citroware
addikt

Melyik a legjobb adatbázis patch jelenleg? (játékosok/csapatok/bajnokságok)

Feltettem a CYPES 1.0-t a múltkor, most a 2.0-t is, de nem igazán jó. A Premier League-t nem importálja be jól, csak a csapatokat. A Bundesligánál meg a bajnokság és a csapatok jó néven szerepelnek, viszont a játékoskeret hibás.

Kellene egy jól összeszedett változat, ami minden érdemlegeset jól tartalmaz, amivel érdemes lehet menedzser karriert kezdeni.

(#270) underdark válasza Citroware (#269) üzenetére


underdark
aktív tag

Pesuniverse az egyik legjobb, de szerintem csak te csinátlál valamit rosszul
Bundesligánál be kell kapcsolni, hogy a squad datat adja hozzá, így ezt érdemes külön megcsinálni, csak a bundest kijelölve.

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#271) Citroware válasza underdark (#270) üzenetére


Citroware
addikt

Pesuniverse, akartam is kérdezni erről, hogy mivel fizetős, jobb minőség-e, mint a többi.

Egy másik fórumon olvastam, hogy az egyik fizetős szolgáltatásban még magyar bajnokság is van. Engem a magyar bajnokság nem érdekel, de az igen, hogy egy modder csapat ennyire igényes, hogy még azt is beleteszi, mert akkor az biztos hogy jó lehet, ezért arra volnék kíváncsi, hogy ezzel vajon a Pesuniverse-re gondolt-e, mert azt nem mondta, hogy melyik.

(#272) d3tox1c válasza Citroware (#271) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Pesklub hungary amit te irtal. Igen, benne van az otp bank liga, viszont a bundesliga epp emiatt nincs sajnos,nezni nezem az nb1-et, de jatszani azert nem fogok vele.
Tavaly lehetett valasztani hogy magyar vagy nemet bajnoksag, most sajnos nem :/
Pedig nagyon igenyes patch, de ez viszont eleg nagy hibaja.

(#273) myckey


myckey
veterán

Ezzel módosítottam a játékmenetet

Kicsit belepiszkált a jelenlegi dolgokba ami a labda, játékos megmozdulását illeti.

De totál ízlés kérdése, kinek mi jön be.
Mondjuk a labda mozgása/sebessége határozottan jobban tetszik, játékos sprint is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#274) myckey


myckey
veterán

Bedobom ide is, hátha...

Online nem tudok játszani, a hibaüzenet miatt. Meccs elindul, majd pár sec. és jön az üzenet.

This match will be abandoned due to unforseem circumstances
előző epizódokban is jött már ez a hibaüzenet

Ez egy ideje fennáll már.
De Szeptemberben még ment az Online játék, nem volt gond.

Neten nem találtam okosságot.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#275) myckey válasza myckey (#274) üzenetére


myckey
veterán

Megoldva.

Steam file ellenőrzés rendezte a hibát.

Nem volt meg egy file, azt letöltötte magának.

Online megy.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#276) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

egyre kevésbé van értelme egyedül játszani, viszont most átjött haverom és csak coopot játszottunk. olyan mintha egy másik játék lenne. olyan támadásokat, lövéseket, kombinációkat lehet csinálni amit sehol máshol még gép ellen sem. fura, de legalább ez élvezhető

(#277) zakarmihaly válasza zakarmihaly (#276) üzenetére


zakarmihaly
tag

a tegnapi haveros köröm (2v2 myclub coop) után ma nyomtam 2 meccset és döbbenetes a különbség. más is tapasztalt már ilyet? tehát a myclub coop (2v2) egész élvezhető, tök jó dolgokat lehet csinálni. viszont a sima meccsek (ugyanúgy myclub csak 1v1) teljesen mások. a labda folyamatosan össze vissza pattog, nem lehet támadást építeni rendesen, egy okádék az egész :D

(#278) d3tox1c válasza zakarmihaly (#276) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nekem megint az az érzésem, hogy vannak előre megírt meccsek.
Ma például egy tőlem sokkal gyengébb csapat ellen 3szor inditottam ujra a meccset, mind a háromszor ugyan ugy 0-1re kikaptam, mind a haromszor ugy :/
Egész meccset vegig nyomom, az ellenfél a terfelemre is alig jon at, es a vegen mind a harom alkalommal egy szelen elfutassal behuzza 0-1el a meccset.
Master Liege
Ha nem imadnam ennyire a jatekot, azt, amit a gameplay-el ad, akkor mar reg nem foglalkoznek vele :/

(#279) Toguro San válasza d3tox1c (#278) üzenetére


Toguro San
tag

Az élvezetes liga lehet ahol ha veszítesz újra lejátszod a meccset :C :C

(#280) d3tox1c válasza Toguro San (#279) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nem azért játszottam újra, mert veszítettem.
Próbálgattam beállításokat,formációkat,kamera beállítások stb.
Grat ha ennyi jött le, hogy újra játszottam.
👍👍👍👍👍

[ Szerkesztve ]

(#281) tiborv válasza d3tox1c (#280) üzenetére


tiborv
aktív tag

Mivel csak ennyi információt adtál az előző hozzászólásodban nyilván ennyi jön le az embereknek.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#282) d3tox1c válasza tiborv (#281) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Igazad van.
Maaskor pontosabban fogalmazok ;)

(#283) Cambi


Cambi
tag

Befejeztem az első évemet a MU-nál superstar fokozaton ML-ben, végül a 3. hely meglett, igazából többet nem is nagyon várhattam, EL-ben talán a negyeddöntő jelentette a végállommást (Atl. Madrid, az idegenbeli reményteljes 1-1 után... :( ).

Holnap majd írok szívesen egy hosszabb beszámolót hátha valaki szívesen olvassa.

(#284) Zoolee1976 válasza Cambi (#283) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Én vevő vagyok mindig egy jó kis offline játék leírásra.Vakaki tud olyan egyszerű platformot itt amin belül csinálhatnánk egy gól "szépségversenyt"?Aki az ötlet mellett van csak nyugodtan írja ide alább!😉

Zoolee

(#285) hajbel válasza Cambi (#283) üzenetére


hajbel
addikt

Én is vevő vagyok rá.

(#284) Zoolee1976: Nem tudom, de támogatnám az ötletet. Sajnos ugye a legtöbben PS-en játszanak, ezzel a facebook ki is van lőve.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#286) d3tox1c válasza Cambi (#283) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Jöhet ;)

(#287) Cambi


Cambi
tag

Köszi, akkor bele is kezdek egy nap késéssel. :)

Tehát, Manchester United, mint kedvenc külföldi csapatom, superstar erősség, 10 perces mérkőzésekkel. Már a felkészülési meccsek alatt éreztem, hogy a gép mintha erősebb lenne, mint a tavalyi részben. Persze először nem tudtam, hogy a 60-as Team Spiritnek ez mennyire köszönhető. Később arra a következtetésre jutottam, hogy bizony lesz itt kihívás bőven TS-től függetlenül is.

A keretet nem tartottam olyan gyengének, mint amit napjaink angol tabellája mutat, ezért is úgy döntöttem, hogy egyedül csak a mi nagy reménységünket, Szoboszlai Dominikot próbálom elcsábítani Angliába. Ez sikerült is, de csak a megfelelő minimális záradék kikötésével... Hogy ehhez miért ragaszkodik minden fiatal ebben a részben az nagyon dühítő. Az idősebb játékosokkal még sikerült úgy szerződést hosszabbítani, hogy kivettem a záradékot belőlük (persze az egyéb bonusok feltolásával), de a fiataloknak kb. csak ez számít, amit nehezen tudok megérteni.

Többféle felállást próbálgattam, végül az örök favorit mellett tettem le a voksom, talán túl későn is, ez pedig a 4-2-3-1 lett.

De Gea - Shaw, Maguire, Lindelöf, Wan-Bissaka - Fred,Pogba-Rashord,Mata,Lingard-Martial
kezdő 11 tűnt a legerősebbnek.

B csapat pedig, akik többnyire kupameccseken kaptak szerepet, illetve a teljes EL csoportkör meccseit ők tolták végig:

Romero - Rojo, Jones, Bailly, Young - Matic, McTominay - James, Szoboszlai, Pereira - Greenwood

Az ifiből is felhoztam pár játékost, őket sikerült kölcsönadni kisebb csapatoknak. Eladó listára nem került senki.

A gyengébb felkészülési torna után a bajnokságot sikerült 4 vagy 5 győzelemmel kezdeni, amin egy kicsit meg is lepődtem. EL csoportban veretlenül maradtunk a B csapattal,
Igaz itt több volt a 0-0, mint a győzelem, de a továbbjutás nem nagyon forgott veszélyben.

Utána viszont megkaptuk az Atl. Madridot, és bár jobban játszottunk idegenben, be kellett érnünk az 1-1-el, ami nem is volt rossz eredmény. Hazai pályán sem akartunk végig bekkelni természetesen, igyekeztem helyzetbe kerülni, de egyszerűen áttörhetetlen volt a védelmük. Helyzetük viszont nekik sem volt a 80. percig, akkor viszont egy beadás után csúnyán lemaradtak a védők Felixről, teljes hidegzuhany... Kitámadtunk, jött a 2. is egy kontrából, teljes csőd.

Még szerencse, hogy féltvávnál a vezetősséggel abban maradtunk, hogy az EL győzelemet, mint célkitűzést, lecseréljük a top 3 helyezésre. :) Akkor is már pont a 3. voltam egyébként, úgyhogy nem válllaltam lehetlen küldetést.

Visszatérve a bajnokság eredményeir, a kezdeti győzelmi széria után jöttek a vereségek, és a nevetséges ikszek, amikor végigtámadtuk a meccseket, de tehetetlenek voltunk a kapu előtt. Én azért egy Lukakut el tudtam volna képzelni ott benn középpen még mindig... Rashfordot is próbátlam csatárban, de a helyzetkihasználása még gyengébb, mint Martialé, így a franciának kellett szállítani a gólokat, végül házi gólkirály is lett 14 találattal, és bekerült az év csapatába is, mint egyetlenegy MU játékos.

A bajnokság hajrájában volt egy széria, amikor az Arsenallal, Cityvel, és a Poolal is megküzdöttünk, egy esetleges 9 pont esetén simán lett volna esélyünk a bajnokságra is... Arsenalt nagyjából lefociztuk a pályáról kis túlzással, "persze" csak 1-0 volt ide, amikor is a meccs végefelé egy beadásnál Lindelöf lukat rúgott, Romero (De Gea épp pados volt) pedig olyan ügyetlenül nyúlt a labda felé estében, hogy egyszerűen odapaksolta Aubameyang elé a labdát, aki köszönte szépen. Ha Romero egyáltalán nem is akarta volna elérni a labdát, érintés nélkül kiment volna a másik oldalon. :) 1-1...

City ellen pedig egy küzdelmes meccsen szintén iksz, 0-0, itt is úgy éreztem, mi álltunk közelebb a győzelemhez, Martial érzésem szerint két ziccert is elhibázott, lehet, ő máshogy gondolná... :U

Végül Liverpool, ahol ugyancsak nem sikerült kiharcolni a wint. :) 1-1 itt is, örülhettünk annak a 3. helynek az az igazság. Ezen a meccsen inkább mi voltunk a szerencsésebbek azt is hozzá kell tenni.

Amikor véget ért az év, felkérést kaptam a Magyar Labdarugó Szövetségtől. :) Természetesen el is fogadtam, voltak már más csapatoktól megkeresések, de én csak erre vártam. A kinevezésem után viszont kicsit el is ment a kedvem az egész játéktól...

Szerintem az nagy dolog, hogy teljesen licenszelve bekerült a játékba egy Málta, San Marino, Andorra, vagy egy Kosovo, és a többi... Gondoltam is, milyen fasza lesz majd ML-ben játszani egy vb selejtezőt ilyen csapatok ellen, végre tök valóságos lesz az egész, és nem mindig csak abból a 30-40 csapatból kerülnek ki az ellenfelek. Jah, a fenéket. Nem tudom mit szívtak a Konaminál, de megdöbbenve láttam, hogy az EB SELEJTEZŐ csoportokban van összesen 32 csapat, 8 csoportban. :F :F :F Európa legjobb 32 csapata nagyjából, sehol egy Malta, vagy Andorra. Megkaptam a németeket, törököket, és a bosnyákokat. Tudom, lesz majd EB DLC, és majd ott esetleg, de így ebben a formában ez az egész szomorú.

A 2. évet 3 győzelemmel kezdtük, és a BL első meccsét is nyertük Marseille-ben. A Real és a Zürich van még egy csoportban velünk. A Team Spirit immáron 93. :) Nem lehet több kifogás, rá szeretnék menni a bajnoksgára, ez is a célkitűzés. Pedig aztán a csapat nem erősödőtt, csak amennyire fejlődtek. Nem is igazoltam senkit most se, csak az utánpótlásra szeretnék építeni. Young eladó lett, mert az eddig kölcsönben lévő Dalot most már overallban is lehagyta a rutinos angolt, így ő lett Van-Bissaka cseréje. Igazából más változás nem nagyon történt a keretben, felhoztam újabb fiatalokat, akik mennek kölcsönbe. Az értékeinket meg sikerült egyben tartani. Szoboszlai még csak 69-es... :( Myclubban 84 körülire lehet felnyomni elvileg. Remélem annyi meg lesz itt is évek múlva.

Írjatok ti is beszámolókat! :)

(#288) Cambi


Cambi
tag

Bocsánat, egy kicsit belezavarodtam abba a mondatba, ahol az EL csoportról írtam, természetesen a 0-0-ból nem volt több, mint a winből, de az biztos, hogy 3 ikszem volt a 3 győzelem mellett, és két meccsen biztos, hogy gól nélkül maradtunk, de akár az is lehet, hogy mind a 3 ikszem 0-0 volt és azért akartam valahogy így írni. :B

Köszi annak, aki végigolvasta, írok majd gyakrabban, hogy ne egy egész évről kelljen összecsapnom a lényeget. Mutatok majd képet a csapatról az overall értékekkel, kíváncsi lennék, hogy szerintetek ezzel a csapattal elvárható a bajnoki cím?

(#289) hajbel válasza Cambi (#287) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz szépen a beszámolót! Annyit kérdeznék, hogy milyen beállításokkal vágtál neki a ML-nek, és hogy mennyibe került Szoboszlai, valamint mekkora kivásárlási záradékot kért?

Sajnos én folyamatosan moddolok PC-n, így a teljes Ewo web patch (bundesligával) előtt nem szeretnék karriert kezdeni. Szerintem majd world classon kezdem az elsőt, még nem döntöttem el, hogy kivel. Olyan csapatot szeretnék, ahol Szoboszlai, Gulácsi, Orbán elférnek. Lazio és Feyenoord között vacillálok, talán még a Marseille jöhet szóba.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#290) Cambi válasza hajbel (#289) üzenetére


Cambi
tag

Minden beállítás normal, tehát pénz, igazolások gyakorisága, stb, így a legreálisabb papíron. Mondjuk hiába van 150 millió eurom igazolni, nincs rá semmi szükségem.

Sajnos arra nem emlékszem, mennyiért vettem Szoboszlait, de a kivásárlási ára 2,5 millió euro. Szóval ez alatt volt az ára, olyan 1,5 millió euro körül lehetett, nagyon olcsó volt, FIFA-ban alapból 74-es, itt meg csak 66-os azt hiszem. Majd jövőre jobb lesz ő is alapból, viszont nagyon sok player skillje van.

Most nézem, közben a jelenlegi ára már 10 millió euro, tehát 2,5 millióért bárki bejelentkezne érte a világból, köteles vagyok elengedni, természetesen ő mondhat nemet ettől függetlenül, de ez így vicces kicsit. Ilyen záradékok mellett évente meg kéne újítani a szerződést a fiatal leendő sztároknak.

Miért pont az Ewo web patch a választásod? Mármint, miért az a legjobb? Én is PC-n játszok, de egyedül csak a magyar fake játékosok zavarnak jelenleg, mert a legjobb csatár és AM is a válogatottban egy nem létező fake játékos, persze tudom, hogy nem lenne muszáj behívni őket. :U Inkább játszatom is Szoboszlait előtte, hadd fejlődjön.

Gulácsi és Orbán a világ bármelyik csapatába beférnek szerintem. Gulácsi 88-as, Orbán 89-es a Myclub csapatomban. Orbán még tud egy szintet lépni, de szerintem már marad 89. :)

[ Szerkesztve ]

(#291) hajbel válasza Cambi (#290) üzenetére


hajbel
addikt

Azért várok az ewo web patchre, mert az reményeim szerint logikusan lesz felépítve, így további modokat könnyű lesz majd hozzáadni. Jelenleg a BMPES All in one patchet használom, ami papíron tök jó, de nehéz hozzáadni dolgokat, mivel minden portugálul van elnevezve benne, pl. a Signal Iduna park és az Anfield hiányzik. A szurkolói hangok sem működnek, valamint több labda nincs benne, pl. a premier leagué sem. Viszont az új logok és az új zenék nagyon jók benne, valamint rengeteg játékos arc is bele lett integrálva, a csukák, grafikák, reklámtáblák sokat dobnak az élményen.

Orbánnal és Gulácsival úgy vagyok, hogy nem tudom, mennyire rontanám a népszerűségem és a reputációm ha olyan játékosokat igazolnék, akik amúgy nem szükségesek. Szoboszlai pedig mire elérné a 75+ overallt, már meg is unnám a ML-et. PS-es option fileban 72-es. Lehet, hogy majd editorban átírom. Mégiscsak az ő fejlesztése lenne a fő attrakció számomra. Ezért szeretnék kicsit gyengébb csapattal menni.

Normalon mennyire gyakran igazolnak a csapatok? Káosz? Mennyire nehéz pl. valakit leigazolni? Én vettem volna azért egy jó csatárt Man Utd-be. Akár Ibrát is. Cserének jó lenne ha nehéz helyzetben van a csapat + ha újjászületik nagyon állat lesz.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#292) Cambi válasza hajbel (#291) üzenetére


Cambi
tag

Jah értelek, egyébként engem így PS 1 óta egyáltalán nem zavartak soha a licenszek, vagy a mezek hiánya, ott még a játékosok nevei se voltak jól írva, mégis fel lehetett ismerni mindenkit. Persze azért egy fullos kis patch teljesen feldobja a játékot, a HUN PATCH 2017 PC még a mai napig fenn van a gépemen pl.

Megmondom őszíntén úgy a többi csapat dolgait annyira nem követtem figyelemmel. Biztos igazoltak azért. Én meg senkit nem próbáltam így sajnos ebben nem tudok véleményt alkotni. De szerintem bárkit meg lehet venni, ha van pénz így normal "igazolási erősségen". :)

Minden évben úgy szoktam kezdeni ML-t, (ha kezdek), hogy csak akkor igazolok, ha nagyon muszáj, mert szeretek az igazi csapattal játszani, akiket látok is hétről-hétre. Legalábbis az első 1-2 évben. Az biztos, hogy csatárposztra az eszem szerint már hoztam volna egy Kane-t, akit mondjuk már 5 évvel ezelőtt le kellett volna igazolni...

Egyelőre megadom az esélyt Martialnak, gyors, és elég szépen fejez be az utóbbi időben, nyilván a beadásokkal nem fogom megtalálni így egyedüli csatárként, esetleg lapos labdákkal néha sikerül , ha olyan a helyzet.

Greenwood meg "wonderkid" mondhatni, ő tőle is azt várom, hogy 5 éven belül 80-an felüli csatár legyen, és még mindig csak 18 éves. Ő lesz az új Rooney, ezért sem szeretnék hozni egy világklasszis csatárt, mert akkor neki se tudnék ilyen sok szerepet adni.

Szeretek amúgy is rotálni, stamina és formafüggő minden meccsen az összeállítás.

[ Szerkesztve ]

(#293) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Csak 2 gyors kérdés, látom beindult megint a topic (vegre)
1:en amikor elkezdtem az ML-t, nem voltak felkeszulesi meccsek, egyből bajnokikkal kezdtem.Valamit be kell alkitani, hogy legyen felkeszules?(ps4)
2:ti a formacional hasznaljatok a fluid formation-t?
Ennyi lenne a kérdésem, a beszámolót nagyon köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#294) underdark válasza d3tox1c (#293) üzenetére


underdark
aktív tag

Nagyobb csapatokkal van csak felkészülés, gondolom ez vmi bug..
Én próbáltam a fluidot, egy darabig tetszett, de végül felhagytam vele.
Sokkal jobb a 3 Sub taktika amit be lehet állítani
Ma jön a patch? Jó lenne, mert jelenleg ez a gameplay nem az igazi.

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#295) d3tox1c válasza underdark (#294) üzenetére


d3tox1c
senior tag

3 sub?
Ezt nem értem....
Patch változtat a gameplay-en is?

[ Szerkesztve ]

(#296) underdark válasza d3tox1c (#295) üzenetére


underdark
aktív tag

[link]
Meccsen d-pad fel-le hosszan tudsz változtatni, de kinek mi jön be.
Nekem azért tetszik jobban, mert mindnek külön be lehet állítani az advanced instrukciót.
Igen reakciókat javítja és a középpálya védelem közti ürességet stb.

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#297) hajbel válasza underdark (#294) üzenetére


hajbel
addikt

Ma jön a patch. Itt megtalálható a tartalma. Csak azt nem tudom, hogy miért nem lehetett úgy hagyni a gameplayt, mint a demoban. Mindenkinek tetszett. Most azt mondják, megpróbálják visszahozni a demo gameplayt, de minden alkalommal amikor egy problémát kijavítanak, 2 másik keletkezik. Ilyen ez a bugfix :((

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#298) d3tox1c válasza underdark (#296) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi, erről nem is tudtam. Kipróbálom.

(#299) myckey válasza hajbel (#297) üzenetére


myckey
veterán

Hasonlóan érzek én is...

De remélem hogy nem hoz magával újabb gondokat.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#300) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Egy felidot játszottam le, ez az uj gameplay valami szornyu :(
Vagy szerintetek jobb lett?
Nekem olyan gagyinak tunik az egesz, a labda fizikaja,a jatekosaim ossze-vissza szaladgalasa. Nem tetszik :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.