Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sajtos75 válasza Cambi (#650) üzenetére


sajtos75
tag

Rosszul fogalmaztam. 😊 Arra gondoltam ahol a kamu nevű csapatokat valósra változtatja..

(#652) Cambi válasza sajtos75 (#651) üzenetére


Cambi
tag

Jah azokat pont itt írkálták feljebb pár sorral.

(#653) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Azért ez a matchday eléggé beteg! Semmit nem érő angol liga 4 csillagos trénerekért,kellene végig szopni a 3-4 órát, mindenféle aramburu meg MU csapatokkal akiknek kb semmit nem fúj a spori szabálytalannak.Pont mint az életbe míg az Alex Fergi ott volt, gondolom valamelyik japó programozó a coinaminál Mu fán lehet,mert amúgy is op az összes játékosuk,ami valljuk be a valóságban kurvára ne így van már évek óta!

Zoolee

(#654) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#653) üzenetére


VinoRosso
veterán

4000 pontnál coint is ad, meg 3-5000 GP-t ha a végén belépsz miután lement a döntő. Meg közben vannak skill/position trénerek is. Amúgy ezért kell összegyűjteni egy csapatnyi játékost a választott csapatból, úgy nem kell 3-4 órát játszani a 4000 pontért csak 2-3 meccset, ennyit meg mindenképp játszok ha elindítom a játékot.
Sokszor nekem elég csak kettőt, mert már minden ligára van 1-2 csapatom amiből megvan a teljes keret. De amúgy többet én se szoktam, sőt ha szopat a játék akkor az utolsó meccset már nem is irányítom mert nincs kedvem. Ma is csak azért játszottam 3-at mert a nyominger ellefél elcsalta a meccset, utána el is ment a kedvem a játéktól.

(#655) ROBREGGAE válasza VinoRosso (#654) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Ja én is ma így toltam. Nekem 5 'Pool játékosom van. Így összejött 4 meccs alatt ma a coin. A 97-es Salah-m ilyenkor eléggé op. :D

Igazából nekem így májusra megvannak azok a játékosok, meg felállások amikkel nagyjából elégedett vagyok, és ha játszok akkor coinért teszem vagy coop-ban játszom. Néha bejön egy- két fekete labdás, dehát a többihez képest gyengébbek.

Milan szurkolóként most is inkább azért toltam minden nap coinért, hogy hátha kipörgetném Maldinit vagy Baresit. :D Dehát már nincs olyan szerencsém, mint Batistutával volt.

(#656) VinoRosso válasza ROBREGGAE (#655) üzenetére


VinoRosso
veterán

Lehet véletlen, de megpróbáltam ezt, és elsőre összejött a Maldini.
Amúgy én is a Milanosokra hajtok, egyrészt belőlük van sok, meg ráadásul jók is.

(#657) alite válasza VinoRosso (#656) üzenetére


alite
aktív tag

Kipróbáltam én is, hátha.. Végül 1000 coinból sem adott egyet sem. :DDD

Mondjuk múltkor nekem is elsőre jött Beckham, trükközés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#658) csababarca


csababarca
őstag

volt valami legendes vs com event.
specify scout-ért.
megnyertem, mondom lássuk, megnéztem kiket dobhat.
Zico, Cruyff, Dinho, Deco stb játékosok....belehúztam Van Der Vaartba....kösz.

ilyen legends eventek ritkán vannak nem?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#659) VinoRosso válasza alite (#657) üzenetére


VinoRosso
veterán

Akkor csak véletlen volt. Gondolom clickbaitnek felteszik, aztán akinek dob valamit az beírja, hogy wow tényleg működik akinek meg nem az leszarja vagy tovább próbálkozik.

Próbáltam már pár ilyet de egyik se adta, ennél meg elsőre jött, és azt hittem már tényleg van ilyen :D

csababarca : Én egyre emlékszem de az már elég rég volt, még tavaly. Ha azóta tartogattad azt a scoutot akkor peched volt, mert pár hete nekiálltak 5* scoutokat dobálni szimpla meccsek után, amikkel össze tudod kombózni a legend scoutot és azt igazolhattál volna le akit akarsz. De remélem lesz még ilyen challage, mert én erre gyűjtögetem az 5* scoutokat. Kéne Beckenbauer meg Puyol.

[ Szerkesztve ]

(#660) csababarca válasza VinoRosso (#659) üzenetére


csababarca
őstag

Ez most volt nekem, most szereztem egy ilyet.

Kapok 5 csillagos scoutokat néha, de ilyen idióta Denmark pl, abból van 2-3, semmire nem jó.

nem tudom milyen meccsek után ad 5 csillagos scoutokat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#661) VinoRosso válasza csababarca (#660) üzenetére


VinoRosso
veterán

Bármilyen MyClub meccs után ad, ráadásul elég gyakran. Arra jó, hogy tudsz liciten venni hozzá scoutot amivel le tudsz igazolni egy konkrét játékost. Vagy pl egy ilyen legend scouttal. Összeraksz 3-mat pl Legend+Argentina+SS és kidobja a Maradonát. Eddig a +2 scoutot liciten kellett megvenni, most már dobál ilyeneket is meccsek után. Én gyűjtögetem őket, aztán előbb-utóbb valami összejön belőle.

Ezek szerint akkor van most ilyen Legend Challage. Ilyen hamar sikerült megcsinálnod? Elég nehezek szoktak lenni, csal benne a gép ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#662) csababarca válasza VinoRosso (#661) üzenetére


csababarca
őstag

elsőre sikerült.
egy meccset kellett nyerni Legend Bayern ellen.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#663) Cambi


Cambi
tag

Nekem a Barcát adta, 1-0-ra nyertem.

50-50 % labdabirtoklás, lövések 1-1. :D Nagy küzdelem volt a középpályán...

Zanettit kaptam, nagyon bírtam a játékát és azt az Intert is annak idején.

Most már kicsit bánom, hogy pár hónappal ezelőtt kidobtam a 100-as Maradonát, Zamoranot, öreg Ronaldinhot meg még valakit, már csak egy kapus meg pár védő kellett volna a full legend kezdőhöz. Valahogy már ez se motivált.

MU-ból megvan Scholes, Giggs, Cole.

(#664) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Én még egyelőre nem szórtam el, Beckenbauerre várok, és egy scoutot meg kell nyernem hozzá.

Pár kombó ha kellene valakinek:

(#665) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Mostanában a matchday nél is olyan csapatokkal van. 300 ratingos ellen hogy ha otthagyja a gépet akkor is kínszenvedés egy kurva gólt lőni.Letámadnak,de ha átpasszolom 6-7 passzból a középpályáját, akkor meg 8-9 emberrel védekezik a 16 osán belül,de ha labdát vesztek érdekes módon 15-20 méteres hátrányból a kapum elé érve marz van neki 4-5 méteres előnye, és ez az összes meccsre igaz.Ha éppen nem hibázok és a kapuja elé szegezem akkor meg vagy a kapusa védi ki a szemem,vagy támadásonként egy kapufát lövök.

Zoolee

(#666) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

A my club coopban valaki tudja hogy ha egyedül indítok meccset én most lvl 15 vagyok, akkor hogy a rákba adhat be nekem lvl 60-70 es ellenfeleket ráadásul hármat, és ez mostanság tendencia.Persze az összes három támadóval Lvl 101 Ronaldo Messi mbappe és full teljes gólvonalig történő letámadással.Az ilyen meccseket mostmár sem kezdem, rögtön kilépek.Kurva zavaró,mert a lvl 30-40 ig normális csapatok ellen sok jó meccset játszottam már.Nem lehet ezt valahogy szűrni a coopban?

Zoolee

(#667) Cambi válasza Zoolee1976 (#666) üzenetére


Cambi
tag

Teljesen mindegy ott a level száma, az csak annyit jelent kb, hogy mióta játssza a coop módot.

Ha te egyedül játszol rohadt nagy előnyben vagy, mivel az AI elég OP abban a játékmódban. Mi pont azokat a játékosokat utáljuk évek óta, akik egyedül játszanak két géppel. Vért kell izzadni ott minden egyes győzelemért.

Gép sokkal jobban védekezik, mint a három játékos, támadásban lehet, hogy ügyesek, de nézd meg védekezésnél a te géped simán kihasználja a helyezkedési hibáikat, persze azért neked is résen kell lenned, de te ahogy kilépsz pl. a gép automatikusan olyan labdákat ad neked, hogy csak be kell rúgnod, és ez fordítva is igaz.

Mi szinte csak olyan gólokat kapunk, hogy a két gép csinál mindent az emberi játékos helyett. :D Ezen szoktunk röhögni, a fogyi meg biztos büszke rá, hogy semmit nem csinálva két géppel nyeri a meccseket. :)

Persze ez most nem ellened szól, ha te így élvezed a játékot, nekem ez nem gond, egyedül csak a Konami a hibás, hogy ezt évek óta benne hagyja a játékban.

Alap esetben az első X másodpercben amúgy hasonló szintű játékosokat próbál keresni, ott alul látod is hogy írja ezt a szűrést, bár az való igaz, igen hamar feladja ezt a próbálkozást... Onnantól kezdve 99-ig berakhat bárkit.

De hidd el attól nem kell megijedned egyáltalán, rakás játékost láttam 99-en akik a két géppel játszanak, és ők a legszarabbak sokszor tényleg. Csak mivel mindent a gép csinál helyettük fokozatosan csak nő a level szintjük, mert adják a gólpasszokat így is, meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#668) Cambi válasza VinoRosso (#664) üzenetére


Cambi
tag

Wow, a Cambiassot köszönöm szépen, a többi nem érdekel annyira. :) Tavaly sikerült megszereznem. Igaz soha nem volt kedvenc játékosom vagy ilyesmi, de volt csapattársak elneveztek egyszer róla, aztán rajtam is ragadt, így hát a név kötelez. :)

(#669) VinoRosso válasza Cambi (#668) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nekem is megvolt még tavaly goldként, idén Vieira azért jobb, kezdő védekező közepem CO-OPban, pedig van nála jobb OVR-ű a keretben nem is egy. Viszont minden védekező skillje ilyen kombóban senki másnál nincs meg, ráadásul gyors is, ami Dos Santos+attacking fullback taktikánál elengedhetetlen.

(#670) Zoolee1976 válasza Cambi (#667) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Arra már rájöttem hogy egyedül jobb mint a hasonló szintű játékosokkal,mert általában a playerek 80 százaléka előrebaszkodja a labdát meg ahelyett hogy vissza passzolna hátra belefordul az éppen letámadó cr mbappe insignebe aztán már kapjuk is a gólt.Egyedül meg lehet szar a taktikám de a gép olyan szinten passzolja el a labdát hátul hogy abból aztán jön a gól.Azt is megfigyeltem hogy félidőnként változik az ai játéka, általában a másodikban nagyot tol,de az elsőben meg a hülyesége miatt kapsz kettőt akkor már csak futsz az eredmény után! Lehet az a bajom hogy pl én félidőben két gólos hátránynál már feladom és kilépek, mivel időpocsékolásnak tartom végig játszani.Amúgy meg főleg a brazilokkal van probléma,mivel néha úgy laggolnak hogy képtelenség normális tiki takát játszani ellenük, mivel a kő egyszerű 30 méteres lapos kereszt passzal indítsunk egy 98-99 sebességű támadót mindig bejön, mivel a nagy passz játékban állandóan elöl ragadnak a CB im! Hiába tolom rájuk hogy maradjanak hátul.

Zoolee

(#671) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#669) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Amúgy az tényleg vicc hogy a MU összes arany játékosa OP! Szerintem aki a Konaminál ezért felel,az egyszerűen egy fan!.Próbáltam pl a Liverpool középpályás sorát, és sehol nincsenek egy pl McTominayhoz képest akiről kb az ember azt sem tudja hogy ki.A Rashfordról ne is beszéljünk, hozzá képest a Maradóna egy kiscsoportos labdaszedő.A Poolban , Mané és Van Dijk beteg a többiek csak a feketelabdás közép mezőnyben vannak.Kedvencem Firminho,de itt a játékban egy Insigne sokkal jobb.Ez a De Light és De Jong, elhiszem hogy tehetségesek de pl a játékban akkora OP mindkettő hogy pl az látom sokaknál hogy helyettük padozik s De Bruyne meg a Van Dijk!😉Tavaly tolták Lukakut, idén eltűnt, viszont ez a kur..a CR nem akar öregedni a játékban.Lehet ez is ilyen Giggs lesz, még 39 évesen 8 masszázs és 3 jeges fürdő után játssza a Pl meccseket!😀

Zoolee

(#672) Cambi válasza Zoolee1976 (#671) üzenetére


Cambi
tag

McTominayról nem tudni ki? Roy Keane óta nem láttam csapatban ilyen labdaszerző embert a középpályán. 23 éves, persze hogy PES-ben nagy max levelt kapott. Szerintem aki egy top angol csapatban kezdő tud lenni huszonéves korában az nem lehet szar játékos, csapattól függetlenül. A sima arany lapja 80-ról indul, összehasonlításként Szalai 77-ről indul.

Rashford pedig csak nagyon gyors, ahogy igazából is. A befejezése még max levelen se megy 90 fölé az arany gold játékosnak. A featured játékosok közül meg mindenki túlságosan OP volt, bárki is került be. Szóval azokat ne is sorold ide. Egyébként semmi szükség szerintem erre, hogy a Ronaldo Messi félékre még rádobjanak + 5-10 ratinget. :) Csak sajnos ebből jön a bevétel neki, hogy veszik a coint az emberek. A 95-ös Ronaldo helyett lehet nekik 102-es mondjuk, ez minden pénzt megér.

Amúgy, ha ennyire idegesít az egész Myclub játsszál sima Online meccseket rendes csapatokkal rendes csapatok ellen. Sajnos online coopban ugyanúgy Myclub csapatokat ad be. :(

Viszont 1vs1-ben talán élvezhetőbb meccseket lehet játszani. Nem lesz mindenki 99-es.

(#673) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Szenzáció! A Császár az ETO-ban! :D

(#674) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Nos, ahogy korábban írtam pl. most ment a játék rohadtul. Tegnap leültem játszani, először sikerült 0-0 után tizikkel a Barca ellen megszerezni a scoutot, majd két meccset nyerve összejött a 25 ezer GP, aztán hogy ennyire benne voltam Coop-ban is toltam, sikerült 2 fasza társat találnom és 4 meccset toltam velük, 3 győzelem 1 döntetlen és élvezet volt együtt tolni velük. Szóval most megint azt éreztem, hogy ad a gép és egész este nyomtam a PES-t. Ráadásul sikerült öt csillagos LB-vel összepárosítanom a legenda scoutot és megszereztem Robi Carlost. :D

Bal bekk fekete labdásom meg pont hiányzott még. Így ez is letudva, bár filóztam, hogy várjak CB-re vagy AMF-re, hogy Gullitot vagy Maldiniékat behúzzam, de nagyon kellett egy fekete labdás balhátvéd. Igazából annyi vigasztal, hogy legalább a 38 éves Ibra megvan és Romagnoli, mint Milanosok.

Nekem Liverpool játékosokból van a legtöbb, de nem érzem, hogy Van Dijk szar lenne. Illetve Alexander-Arnold és Keita is nagyon jó kis játékosok. Plusz Rashford is megvan nekem, de nála én is azt érzem, hogy befejezésekben szar, egyébként mikor A-s formában van egész használható.

(#675) csababarca válasza ROBREGGAE (#674) üzenetére


csababarca
őstag

Hogy lehet specifikusan pl barca 5csillagos scoutot szerezni?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#676) VinoRosso válasza csababarca (#675) üzenetére


VinoRosso
veterán

Liciten. Mondjuk elég drága a Messi miatt 2-300K GP. Ha lehet mással is leigazolni akit akarsz akkor lehet olcsóbban kijössz.

(#677) csababarca válasza VinoRosso (#676) üzenetére


csababarca
őstag

Kolléga azt írta, hogy megverte a barcát, és kapta a scoutot.
Erre kérdeztem, hogy milyen event volt?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#678) ROBREGGAE válasza csababarca (#675) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Nekem négy csillagosok vannak csapatokból. Gondolom licitálni lehet rájuk vagy, mint pl. most, volt ez a challenge, akkor szerezhető...

Dehát ezt a licites dolgot hagytam a francba egy idő után, mert sok értelmét nem láttam. Meg nyilván én biztosan nem fogok egy garast se GP-re vagy Coinra költeni a játékban.

(#679) ROBREGGAE válasza csababarca (#677) üzenetére


ROBREGGAE
tag

A legenda scout amiért Barcát kellett legyőznöm legendás szinten.

(#680) csababarca válasza ROBREGGAE (#679) üzenetére


csababarca
őstag

jah vágom, nekem ez a bayern volt 2 napja.

Igazából Cruyff-ra vágyom, illetve védelembe egy Puyol, Baresi párosra, de a milanos legend coinért nem adta be, pedig elvertem rá 900-at.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#681) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ez azért már bicskanyitogató:



Na az ilyenek miatt nem fogom megvenni a játékot soha többet...

(#682) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#681) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Az új rajongói bázis már a mikrotranzakción nőtt fel, így hát ez lesz csak egyre durvábban!Miközben alapvető hibákat basznak kijavítani a játékban ,amit amúgy egypár lelkes amatőr 1-2 hónap alatt össze dob mód formájában.Majd odáig fajul a dolog,hogy lesz licensz meg rendes mezek és bírói döntések, kommentár,csak majd külön coinert kell meg venned ha szeretnél úgy játszani.Legyen így,de akkor megjelenésekor ne kérjenek már a játékért 60 eurót!

Zoolee

(#683) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Amúgy ha valakit becserélek a második félidőben akkor az is egy meccsnek számít a contract szempontjából?

Zoolee

(#684) ROBREGGAE válasza Zoolee1976 (#682) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Egyes hibákat meg szerintem direkt benne hagynak évek óta. Nem hiszem el, hogy nem lehetne egyszerre javítgatni rajtuk és úgy kiadni egy részt. Gondolom baromi sokan visszajeleznek a KONAMI-nak. Ám muszáj benne hagyniuk, hogy a paraszt kövi évben is megvegye, hátha jobb ez vagy az. Illetve egy része meg amúgy is megveszi, tehát nem vesződnek vele...

Például el nem hiszem, hogy a játékvezetést évek óta nem sikerülne korrektebbé tenniük. Konkrétan legalább 3-4 éve ugyanolyan a bíró... Hozzá se nyúltak, pedig kurva sok a panasz rá. Az, hogy engem rengetegszer basztak pofán már a tizenhatoson belül és természetesen szökő évente kapok tizit, rohadt vicces. Vagy, amikor a gép presszinggel az egyenlítésért, mindenért szabadrúgást kap, nálam meg alám is rúghatnak megy tovább a meccs. Amíg ilyeneket nem javítanak én biztos nem adok ki rá pénzt véletlen se. Demóban ráadásul a játékvezetést rohadtul nem tudod kitapasztalni... Mer nyilván sokan mondják azt, hogy játssz azzal és döntsd el megveszed e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#685) Zoolee1976 válasza ROBREGGAE (#684) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Teljesen,igaz.A bírótól,az idióta csaló ai tol már agyfaszt lehet kapni.Tudnának normálisan.megirt ai csinálni,de az offlineből csak egyszer jön lóvé.Bezzeg tudnak olyan ai írni, hogy a kezdőket a.legend ai segíti,amikor meg már jobban megy elkezd random szoptatni a gép,meg az új coinos játékosok éppen mindig jó formában vannak, meg aki drága.300000 gp ért megy egy egy fekete scout az aukción.Szerinted hogy marad a parasztnak annyi hogy ennyit felrakjon?Coinert hosszabbít játékos szerződéseket és így megmarad a gp, persze lehet hogy összejött neki az idők folyamán de ez a 10-20 százalék.Persze kell a.mbappe meg a.kroos meg.a roni stb mert különben esélyed sincs egy meccsen,ki van ez találva persze,de ez így nekem kurvára nem tetszik és nem vagyok egyedül vele!Szeretem a játékot, és tényleg fizetnék havi díjat is érte csak vegyék ki a faszságokat, csináljanak egy normális net kódot.és ne laggoljunk egész meccsen, akkor keressen 1 perccel tovább stb.A Coin,script, bíró és a laggolás.teljesen elbassza a játékot, és ezek mindig a licencekkel jönnek!A kutyát sem érdekelné ha a többi rendben lenne.Ha visszaszámolok, mennyi időm ment el jó szórakozással és mennyi bosszankodással? Már sajna 2 éve inkább csak basz az ideg a játék miatt,de hát néha még annyira király!De már régóta csak néha,nagyon néha király...

Zoolee

(#686) sajtos75 válasza VinoRosso (#681) üzenetére


sajtos75
tag

Instant agyfasz. Ilyenkor vagy a joy vagy ami kezem ügyében van az bánja. :D

(#687) sajtos75 válasza Zoolee1976 (#685) üzenetére


sajtos75
tag

A haverjaimnak azt mondom erre, hogy "nyomokban focira emlékeztető momentumokat is tartalmaz".

(#688) Cambi válasza VinoRosso (#681) üzenetére


Cambi
tag

Amúgy az ilyenek is benne vannak 1998 PS1 óta a játékban. :D

Így kell a hibáival együtt szeretni sajnos erre én se tudok jobbat mondani már.

Zooleee, ha csak 20 percre áll be egy játékos akkor is levonja a contractot. Régen még a perceket számolta anno a Master League Onlineban talán, most már egy meccs rögtön...

Coopban viszont biztos észrevetted, hogy az egész keret játékosaiból levonja automatikusan az 1 contractot, így érdemes is elhasználni mind a három lehetőséget meccs közben.

(#689) VinoRosso válasza Cambi (#688) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én 2010 óta játszom ezzel 2014 óta online is és ennyire nem volt elcseszett egy rész sem. Még ez sem a 6-os patchig. Azóta elképesztő módon összecsal mindent a játék, hogy x-re hozza ki a meccset.

Ilyenek vannak, hogy 1 méterről nem lehet berúgni az üres kapura egy top formában lévő black ball játékossal, közben meg olyan gólt kapok, hogy a szintén top kapusom luftot üt egy olyan erejű lövésre amit leszarnak a legyek.

Hiába vagyok jobb, hiába borul fel a pálya nem tudom leradírozni az ellenfelemet a pályáról mert nem hagyja a játék. De ez fordítva is igaz. A minap játszottam egy 1100-as ratingű ellenféllel volt 2 helyzetem neki meg 9 1:1 lett, aztán meg egy 400-assal az meg 2:2. 2-0 pár perc után, aztán meg már semmit nem tudtam belőni pedig ugyanúgy jöttek a helyzetek, de a kapusa leheteteneket védett, és elment két kontrából azt ki is egyenlített.
Ennyi luftot meg kötényt amennyit a védőim kapnak ha vezetek az életben nem láttam összesen, nem egy meccsen.
Odapasszolja az ellenfél a labdát az én emberemhez olyan erővel, amit ha a saját játékosától kap simán átvesz, de ha az ellenféltől kapja akkor elmegy neki kötényben vagy elpattanik tőle méterekre.
Erre annyira rá fog ba..ni a coinami mint az állat, aki rendszeres játékos elpártol a gametől, a sok casualt megnyerik maguknak de ők meg nem fognak rendszeresen játszani a játékkal és szépen elsorvad majd a player pool.

(#690) Cambi válasza VinoRosso (#689) üzenetére


Cambi
tag

Elhiszem, hogy így van, én most már megint nem is játszottam egy hete, vannak most olyan játékok, amelyek jobban lekötnek.Legend meccset lenyomtam és elég is volt a hétre szerintem.

Amúgy azt nem tudom, PS4-en ez a srác, hogy érte el a 9999 ratinget? :D

[link]

(#692) Zoolee1976 válasza Cambi (#691) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Evvel a Karesz gyerekkel asszem még én is játszottam anno míg Pc-n nyomta.Ennyivel többen nyomtatják PS4 én s játékot mint Pc-n és Boxon?Ez a bot gyerek elég hihetetlenül pontosan passzol állandóan,meg minden oda és vissza pattan hozzá és persze egy paraszt hajszállal előbb ér oda mindig.Azért az agyon gyúrt Roni és Lukaku helyett én megnézném mire menne egy Dzsudzsák Szalai kettőssel!😀 Valszeg esne vagy kilenc ezret! Amúgy szerintem abszolút lehetetlen ennyi pontot összegyűjteni.

Zoolee

(#693) Cambi válasza Zoolee1976 (#692) üzenetére


Cambi
tag

Élőben streamel minden nap állítólag Twitchen, szóval lehet látni, hogy nem csaló. PS4-en vannak többen 2-3 ezer ponttal, nyernek egymás után 50 meccseket. Ők valahogy képesek erre.

De ez a BOT gyerek is naponta 6-8 órákat játszik. :D Sok élete lehet. A Top játékosok amúgy ezt a taktikát játsszák kivétel nélkül, hogy középpályán egymás hegyén-hátán középpen vannak a playerek, és középpen kiugratás, egyérintő, kényszerítő, és még inkább kiugratás.

Szélsőkkel senki nem játszik. Beadások, mint olyan náluk nem létezik, tudják hogy az lutri. Az a biztos, ha középpen beviszik a kapu elé közvetlenül a labdákat, vagy ott ugratják ki a csatárokat. Vagy csak passz, és befordulnak. Tudnak ezek mindent a játékról.

Peshungaryn anno te fenn voltál vagy mi? Ott játszottuk az első ligáinkat a Pesklub előtt, oda csatlakozott anno Karesz is. Peshungaryn még én "számítottam" a legjobb pc-s játékosnak,hogy egy kicsit menőzzek. :)) Legalábbis egy ideig mondjuk. Azóta az oldal is bedöglött, és én is. :)

Jah, és ez a BOT álllítólag pass support 1-gyel játszik, szerintem itt kezdődik a hazugság, Bazz ahogy írtad is, mértani pontosággal nyílegyenesen erősen odamennek a kiugratások ahova tökéletesen kéne mennie. Hagyjuk már ezt, legalább ne nézze hülyének az embereket. Kétlem, hogy van oylan TOP 100-as játékos, aki mondjuk level1-en nyomja.

Legalábbis én amikor próbálgattam őket, érezhetően több volt a lószar passz, mert sokkal több volt a hibalehetőség, igaz szabadságban sokkal többet nyújt, mint a support 3-as, ahol sokszor kb. az AI felülírja a passzokat, mert hogy ő úgy pontosabbnak érzi és tök máshova adja, mint ahová szánná az ember.

Azért láttam olyan hozzászólásokat, hogy ez a BOT gyerek se EU-ból játszik, és hogy minden ellenfele szinte lagol ellene. :D Na, ezt akár simán el tudom képzelni megmondom őszíntén, kis túlzással persze. Biztos, hogy engem porig alázna egy félidő alatt. Sajnos mivel ez is csak egy játék, ki lehet ismerni annyira, hogy nekünk esélyünk ne legyen ezek ellen. Hiába tudunk többet a labdarúgásról mondjuk, formáciokról, taktikákról, mindenről, ők kettőt úgy tudnak passzolni, hogy az ziccer legyen. :)

Pesklubon egyébként sok Ps4-es van igen, nyomják a ligákat, igaz vannak ott pcsek is, akikkel még legutóbb én is játszogattam, de szerényebb létszámban. Viszont nekik van 11vs11 csapatuk is, akikkel indulnak ilyen bajnokságokon. Az is jó móka, igaz valódi csapatból irányítanak egy játékost, nem úgy mint pl. a FIFA pro clubban.

[ Szerkesztve ]

(#694) VinoRosso válasza Cambi (#693) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hát szerintem élőben csak annyit lehet látni, hogy nyomogatja a kontrollert.Vagy lehet annyit se. Aztán hogy ő irányítja vagy valami más van mögötte azt már a homály fedi. A neve elég beszédes: (aim?)bot.
Én annyit vettem észre, hogy azok a kitekert mozdulatok, amiknél nálam méterekre félre megy a labda nála mind pontos passz. Hogy hogyan lehet megcsinálni elképzelésem sincs, nem látom, hogy manuálozna, de azt sem, hogy labdaátvétel előtt fordulna a játékossal valahogy. Nekem ahhoz, hogy ilyen pontosan tudjak passzolni mindig irányba kell fordulnom ami miatt rohadtul lelassul a játék, szóval vagy gyorsan játszok sok hibával vagy lassan de pontosan.

Amúgy valószínű azért nyomulnak középen, mert nem ütközik ellenállásba, és ha az a legrövidebb út a kapuig akkor minek vigye ki a szélére. Na meg a játék is ilyen, azt a játékmódot favorizálja, hogy minél gyorsabban juttasd a 16-on belülre a labdát az meg középen a leggyorsabb.
Amit játszik azt pedig épp a szélén lehetne megverni, mert ott 70 méternyi hely van a csatársor és a védelem közt. Egy 4-5-1-el vagy esetleg wingbackes 3-5-2-vel lehetne ott létszámfölényes szitukat kialakítani.

(#695) Cambi válasza VinoRosso (#694) üzenetére


Cambi
tag

Egyetértek teljes mértékben. Múlt héten PS-en a pár hetes csapatommal kikaptam valami profi Genoa esport playert, 2000 pont felett volt, Top 20 körül volt, egy félidő alatt rúgott négyet, aztán fel is adtam félidőben.

Ugyanez volt, 433, 1 DM, 2 CM, egymástól 2 méterre, 3 CF egymástól 2 méterre. :) Képtelen voltam levédekezni. Azért a csapatok közt is volt 2-3 gólos különbség.

Azt szokták még csinálni, hogy 4 CB-vel játszanak, akik előre nem lépnek egy métert se, így lekontrázni se lehet őket. Ez megint mindent elárul a játékról sajnos, hogy ilyet egyáltalán meg lehet csinálni. :) FIFA-ban ugye rárakják a Stay back when attackinget a szélsővédőkre, de azért még úgy is fel-fel mennek a középpályáig, azért az ott reálisabb is kissé ez a dolog.

Ők meg ahogy megszerzik a labdát lövik előre a 3 ST-nek, és semmi hátrányuk nem származik abból, hogy 3 csatár közül 2-re rárakják a konta támadást, és végig elöl állnak.

(#696) VinoRosso válasza Cambi (#695) üzenetére


VinoRosso
veterán

Szerintem ha bármit játszana nem tudnád levédekezni. Ott már akkora a különbség a két oldal közt amit taktikával nem lehet kompenzálni. Taktika addig játszik szerepet amíg nagyjából azonos súlycsoportok mérkőznek meg egymással.

Mi haverral tavaly a Monaco esport csapata ellen játszottunk selejtezőn, akik az aktuális CO-OP világbajnokok voltak. 10-0-ra kaptunk ki, de a vicc, hogy a játék nagyjából kiegyenlített volt. Náluk 10 lövés, 10 kaput talált és 10 gól. Mintha nem lett volna kapusunk semmit nem védett. Nálunk 11 kapura lövés 5 kaput talált 0 gól. OIyan ziccerek maradtak ki amit máskor mindig berúgunk. Néztünk is, hogy ez valami csalás? Aztán láttuk meg, hogy kikkel játszottunk. Valami 150 rúgott 3 kapott góllal fejezték be a 10 meccses selejtezőt. Ugyanezt játszották 4 CB 3CF.

Ami segíthet ezellen még az, a faultokkal tördeled a labdakihozatalát amíg jóval több embert nem tudsz bevinni a labda mögé mint amennyi neki elől van. Így nem tud lekontrázni és két sort feltörni 4 támadóval még ezeknek is nehéz. Ha nemigen van helyzete akkor meg lehet fogni, de ha eljut a kapuig akkor kb vége a dalnak.

(#697) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

My club coop kísérlet! Én egyedül 11 fehér kapussal az egész keretben, az összetartás kb 50-60 között,az ellenfél op letámadós 5 csillag Superior csapat.A 88 percben rúgtak egy gólt nekem úgy hogy közben egy nagy határ szarok voltak.Mindkettő lvl 40+ coop player, én vagyok most lvl 12.Grat konami,ez is egy hatalmas fos.Mi a fasznak ide bármit is készülni?

Zoolee

(#698) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#697) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Ja és a szégyen az volt hogy ezek után tőlem levont 9 pontot,nekik még 9 pontot adott!Bazd meg coinami, ennél nagyobb furkóságot még az a farok viktor sem csinált!!!

Zoolee

(#700) Zoolee1976 válasza Cambi (#699) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Azt hittem lesz valami meccs,erre csicsereg a semmiről fél órában.

Zoolee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.