Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) lacikalacika


lacikalacika
friss újonc

Sziasztok
El kezdtem én is a LITE verzióval játszani kb két hete és olyan kérdésem lenne, hogy a veterán bónuszt meg fogom e kapni ha októberben megveszem a 21es frissítést, gondolok itt a legendákra mert most dobálja(van már 4)és ugye ennnyinél már 2 spéci agentet adna.
Előre is köszi a választ

(#952) VinoRosso válasza d3tox1c (#950) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én a Fifa 21-re azért kiváncsi leszek. Bár demo sajnos nem lesz belőle, de EA play-ben elvileg lesz early access 4 ajróért 10 óra. Annyit talán megér.

Igencsak jöhetne egy jól eltalált Fifa, a Konami megérdemelne egy jó nagy sallert amiért lezüllesztette PES-t. Tegnapi meccs:



(#953) ROBREGGAE válasza lacikalacika (#951) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Szia, én is a Lite-tal játszottam. Arsenal kiadást vettem, kaptam Bergkampot és még 5 legendát nyithattam ki. Nem számoltam, de a 20-ban a végére rohadt sok legendát nyitottam ki.

(#954) lacikalacika válasza ROBREGGAE (#953) üzenetére


lacikalacika
friss újonc

Köszi szépen :) Azóta már nekem is 7 van bár ez minden évben így van a végére dobja ha kell ha nem.

(#955) ROBREGGAE válasza lacikalacika (#954) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Mondjuk nekem a tavalyi volt az első myclubbom, de mivel a végére már csak egy agent maradt és nem lehetett ugyanazt nyitni belőle, adott volt, hogy szépen kinyitsz minden legendát. :D Nekem Van Basten nem jött össze csak a "nagyok" közül meg Gullit, 21-be meg 3 Milan legendát is sikerült, így meg még az értékeik is felboostolódnak.

Egyébként, ha valaki esetleg PC-n játszik, lehetne Co-op-ba tolni, ha szeretne.

(#956) lacikalacika


lacikalacika
friss újonc

Nekem meg a pes16 volt utoljára meg,nagyon élvezetes volt a myclub akkor még csak 4 legenda volt ha jól emlékszem.Ez a Coop meg a legjobb része ennek a 20nak de sajna én ps-en tolom.

(#957) alite


alite
aktív tag

21-ben a heten ket legends agent szerezheto a gep ellen, sajnos nem scout, de igy sem rossz ilyen koran a jatek elejen.

Nekem Pirlo es Bergkamp jott.. :(

(#958) csababarca válasza alite (#957) üzenetére


csababarca
őstag

Majd ránézek, sikerült a kezdő pakkokból pár legendát kiszedni, de csak Messinek örültem, többi hidegen hagy (Nedved, Rijkaard, Nakata, Rumennige). Remélem valami használható is jön, 20-ban már tök jó csapatom volt, lehet újra építkezni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#959) alite válasza csababarca (#958) üzenetére


alite
aktív tag

Rummenigge pedig franko, Rijkaard is hasznalhato az elejen, oket nekem is beadta. Nedved-re mondta valamelyik streamer napokban, hogy a legjobb box-to-box CM volt tavaly, kikerekedett a szemem.. :D Nakata kuka..

Robi Carlos, van Basten, Torres jott nekem, de mar egyik sem kezdo.

(#960) csababarca válasza alite (#959) üzenetére


csababarca
őstag

én élvezet miatt játszok, és aszerint ítélem meg.
pl Cruyff a 20ban az istenért nem jött össze, nagyon remélem majd az ideiben...nagy kedvencem a holland.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#961) csababarca válasza csababarca (#960) üzenetére


csababarca
őstag

és nagy nehezen super staron megverem a gépet (hosszabbítás, 0-2ről 4-3ra) és bead egy Onot :U
elfelejtettem miért nem játszottam néha hetekig a 20-al....

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#962) LoGeN90 válasza alite (#959) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Nekem Nedved nem rossz CMF-ben, de LWF-ben is tud jatszani, ha a szukseg ugy hozza. Rummenigge viszont 1 allat. :))

(#963) ROBREGGAE válasza csababarca (#961) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Jó nekem a 20-ban volt ez. Istennek nem jött Milan legenda, 21-nél meg az első nyitásnál az ötből 3(Gullit, Rijkaard, Inzaghi).

Nedved nekem tavaly az elsők között volt Batistutával, az argentin bevált, olyan lövő ereje van, talán csak Adriano ilyen. Viszont Nedved nekem nem volt az igazi, se CMF-ben Amf-ben, se LWf-ben. 4-4-2-őt meg sose alkalmaztam.

Egyébként ez is milyen érdekes, régebben elsőre megvertem a gépet, most meg kínlódok már vagy ötödjére... Hátha nekem is majd egy Ono jön vagy egy Van der Vaart a szenvedéseimért cserébe. :DDD

(#964) csababarca válasza ROBREGGAE (#963) üzenetére


csababarca
őstag

Legend-en gép ellen mennyire nehéz nyerni?
folyamat szívok, gólt nem tudok lőni, szinte helyzetbe sem kerülni. (ugye Son-t 10 méter hátrányból utoléri egy random védő...ezt továbbra sem akarják javítani)

lehet hagyom, próbálom tápolni a csapatot pár napot, aztán nekiugrok, mert csak egyre rosszabb és rosszabb meccseket játszok.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#965) ROBREGGAE válasza csababarca (#964) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én most legenden megvertem 2-0-ra, viszonylag "simán" a Bayernt. Kell az, szerintem, hogy formában legyenek a bekkek, mert nekem itt most kulcs volt, hogy tudtam velük szerelni, így nem nagyon tudtak helyzetet kialakítani. Meg nyilván koncentrálni kell erősen, pontos passzokat adni, nem belemenni rizikós átadásokba... Amúgy én is szívtam tegnap, meg ma is még.

Mondjuk az én csapatom elég erős papíron, középpályán egy Rijkaard, Gullit, védelembe Puyol-Beckenbauer, bár bal bekk nekem Spinazzola, de most formában volt és sokat jelentett.

Nekem se sikerült valami túl jót nyitnom, egy Arshavin lett... A superstaros meccset majd holnap lejátszom, elég volt egyszerre ennyi. :D

(#966) csababarca válasza ROBREGGAE (#965) üzenetére


csababarca
őstag

Majd próbálgatom, mondjuk nekem a védelemben van Rijkaard mert oda egyáltalán nincs emberem. Nyitogattam pedig ManU-Tottenham scoutokat, hátha dob védelmet, mert tényleg fontos, de semmi.

De hátha lesznek még valami scoutok a továbbiakban, és esik valami.
Super star az ment, gondolom az az egyel lejjebbi szint a Legendnél.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#967) csababarca válasza csababarca (#966) üzenetére


csababarca
őstag

miafranc, ezt nem hiszem el...legend messimet, akit kaptam mert barcás verziót vettem, véletlen expre váltottam :W :W :W félre kattintottam, ezt nem hiszem el :o

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#968) csababarca válasza csababarca (#967) üzenetére


csababarca
őstag

le is töröltem a franca, nem hiszem el, direkt ezért választottam a barcás pakkot, erre két nap után figyelmetlenségből kitörlöm a karaktert....vicc az egész.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#969) bilon73 válasza csababarca (#967) üzenetére


bilon73
aktív tag

ezert lockolom egybol a key playereimet :)

(#970) csababarca válasza bilon73 (#969) üzenetére


csababarca
őstag

Ezt hogy tudtam volna megtenni?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#971) bilon73 válasza csababarca (#970) üzenetére


bilon73
aktív tag

ahol exp trainerre konvertalod ott van olyan opcio is hogy lock player.

(#972) csababarca válasza bilon73 (#971) üzenetére


csababarca
őstag

Köszi. Mostmár mindegy igazából, majd talán télen előveszem a játékot.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#973) csababarca válasza bilon73 (#971) üzenetére


csababarca
őstag

my club-ban a reset team mit takar? kivág minden megvásárolt játékost, és csak a basic random arcok maradnak?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#974) csababarca


csababarca
őstag

Legend szintű gép ellen van valami bevált taktika? minden meccsen máshogy kapok ki :D

mondjuk mostmár pl tizikig eljutottam, lőhettem is a győzelemért, persze kihagytam, majd kövi körben is és kikaptam.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#975) bilon73 válasza csababarca (#973) üzenetére


bilon73
aktív tag

azt hiszem igen. es bonuszjatekosok sincsenek.

(#976) bilon73 válasza csababarca (#974) üzenetére


bilon73
aktív tag

szerintem nincs, és csapatfüggő is a taktika.

nekem nem okoz gondot a legend.

ellenben a 400 ratingű ellenfél a myclubban az igen :D :D :D :O :O :O

(#977) csababarca válasza bilon73 (#976) üzenetére


csababarca
őstag

Na én meg azokat verem simán.

Nagyon nehéz mert hiába ugrok ki egy Sonnal, simán utolérnek pl.
Ők meg minden helyzetből gólt lőnek, és pl sose érem utol a védőimmel.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#978) hajbel


hajbel
addikt

Milyen pass support levelen szoktatok játszani?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#979) bilon73 válasza hajbel (#978) üzenetére


bilon73
aktív tag

level 1

(#980) hajbel válasza bilon73 (#979) üzenetére


hajbel
addikt

Online is? Én is azon tolom, de online úgy érzem, hogy hátrányban vagyok miatta.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#981) koppasz1986


koppasz1986
tag

Amúgy ezek a 800as körüli verebek mind csalnak. De milyen programmal lehet vagy hogy? Kiugrok lépéselonyben tartok a kapu felé azt hátránybol befut az ellenfél azt hátulról elkezd buziskodni azt végül lelassitja a játékosom azt elveszi a labdát hát mi a geci ez? Ráadásul Mbappéval vagyok azt lazan beér... Vagy van erre valami gombkombináció? Meg mi az hogy alig lehet a játékosaiktol elvenni a labdát? Nyomom azt a rákos szerelést meg a többit is rákuldom azt csak kisérgetik a buzigyereket lazán elbohóckodik 3 játékosom mellett is azt nem szerelik le... olyankor szoktam becsúszással beléjük szállni hogy megdögöljenek azt persze sárga vagy piros... de ha szabályoan probálom is elvenni azt ha sikerul is lefujja a biró.. Miért van ez igy? Vagy melyik gombot nyomják, hogy nem lehet tőluk elvenni? Az én játékosaim miért nem tudják ezt megcsinálni? Ha én probálom fedezni a labdát fél másodperc azt elveszik és nekik sosem fujja le a biró... Nálam 10 szerelésbol 9et lefuj pedig nem a becsúszást nyomom csak simán a szerelést... Azt még 10 percenként megállítják a meccset csak, hogy felbasszák az ember agyát ezek a büdös kutyák olyat beverdesnék nekik az agyuk kiszakadna

(#982) Cambi


Cambi
tag

Én nem is tudtam, hogy ide még írtok, nem jöttök át a 2021-es topicba? Az meg kihalt teljesen.

(#983) TrueGooner válasza Cambi (#982) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Mondjuk a feletted lévő kommentére nem igazán érte meg a várakozás, nemde? :DD
Én egyébként kerestem PES21-es topicot, ezekszerint Velem van a baj mert nem találtam... :D

(#984) csababarca válasza koppasz1986 (#981) üzenetére


csababarca
őstag

évek óta ez a rákfenéje a játéknak.
gondolom így kompenzál.
mikor félpályáról leindítok egy Manét, Sterlinget, MBappét 10 méterre senki tőle, de mire a 16-ra érek fixen utolérik....marha reális.
Persze fordítva nem működik, ha ellenem egy Cét kiugratnak, akkor ahogy kell 5 méteren kapok a védőmmel 2-3 métert, majd beteszi a ziccert.

Azt nem tudom, hogy hogy tudtak sokan már annyi legendát nyitni. Ráadásul faszákat, nem ilyen Ono szintűeket. :DDD
mondjuk már nem panaszkodom, mert egész jó kezdővel tudok már kiállni, meg cserék is vannak jók.

amit nagyon sajnálok, hogy Barca club editiont vettem, és a második nap véletlen beconvertáltam a kapott legend Messimet....remélem előbb utóbb tudok szerezni egyet.
meg ugye Cruyff...20-ban szűk egy évig próbáltam megszerezni, nem sikerült...

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#985) koppasz1986 válasza csababarca (#984) üzenetére


koppasz1986
tag

De mit kompenzál így? A 2020as pesben a végére már megvolt az összes sztár játékos, a védelmemet már nem lehetett jobb játékosokkal összerakni, de az ilyen 800-900as ellenfelekkel szemben nem értek két fillért.. az ő védőik hogyan reagalnak gyorsabban meg jobban, mint az enyémek? Ezt nem birom megérteni... amikor én kiugrattam egybol reagált a védelme azt már be is érte, bezzeg az enyémek néznek mint a birkák meg mire megfordultak már az ellenfé rájuk vert beérhetetlen előnyt beszarás... na meg a kapusuk is jobban véd még akkor is ha gyengébb az enyémnél.. Megfogadtam, hogy az idei játékban nem fogom megszakitani a meccseket, de hát amik vannak ebbe a játékba az agyam elborul nem birom elviselni már lassan c-be leszek az alt+f4 levan kopba a billentyüzeten

(#986) csababarca válasza koppasz1986 (#985) üzenetére


csababarca
őstag

nem tudom, csak tipp volt, hidd el engem is baromira idegesít ez a dolog.

700-800-as csapatok ellen is van meccsenként 4-5 tiszta kiugrásom, védők sehol, de utolérnek...lehet csalásnak is hívni, hogy nem enged gólokat rúgni...egyszerűen a játékot kellene úgy megcsinálni, hogy nehezebb legyen akkor kiugratni...de ha már az ember kiugrat egy MBappét, vagy Manét, akkor egy Maguire féle lépegető ne érjen már utol 10-15 méteres hátrányból.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#987) bodnar123 válasza koppasz1986 (#985) üzenetére


bodnar123
senior tag

Húúú elég erőteljes kirohanás volt az előző.... :D azon nem gondolkodtál, hogy ne a kiugratásokra játszál? Csak mert valszeg akinek 600-800 pontja van már simán ezt levédekezi. Ha már eleve sprintel hátra Maguire, akkor a labda átvétel miatt bárkit utolérhet. Ez nem a fifa ahol valaki egyből 32 kmh-val fut... Amúgy valszeg deep defensive linet használ és eleve sprintel vissza. Amióta így játszom, nem nagyon kapok kiugratásból gólt, viszont eléggé idegesítőek azok akik csak ezt játszák... :D Mert figyelni kell erre... Ami ha Mbappe ha nem egy focimeccsen ritkán fordul elő...

(#988) koppasz1986 válasza bodnar123 (#987) üzenetére


koppasz1986
tag

Egyáltalán nem játszok kiugratósdit gyülölöm azt az amatőr játékstilust, de van, hogy úgy jön ki a lépés, hogy előfordul 1-2szer egy meccsen. Én is 800-900 közt szoktam lenni, de mig nekem megkell szenvedni minden egyes gólért egy félóráig addig az ilyeneknek utána elég 2-3 perc meg 2-3 labdaérintés azt a semmibol gól. Meccs kezdésekor kiirja az ellenfél advanced instructions beállitásait azt a deep defensive-t nem nagyon látom mostanság senkinél, hogy használná... De inkább az érdekelne, hogy melyik gombot nyomja olyankor mikor hátulrol beér azt visszahúz vagy én nem tudom mitcsinál de elveszi a labdát, nekem meg forditott helyzetben csak megy utána vagy mellette azt végig nézi ahogy kapura lő, hiába nyomom a szerelést meg hiába nyomok bármit, ezt nem értem, hogy tőluk miért sokkal nehezebb elvenni a labdát, mint nekik tőlem... van olyan nála a labda rámegyek a játékosommal plusz még 2vel akit ráküldok, 3an vagyunk a nyakán és nem tudom elvenni tőle a labdát, pedig nem háttal van nekem meg nem a labdafedezést csinálja csak megy és beviszi igy a 16oson belülre hiába nyomom a szerelés gombot úgy hogy a kontroller alján jön ki meg azt a jocey-t vagy bármit egyik se ér semmit. Fordított esetben meg rámjön egyedul azt én hiába próbálnám fedezni lazan elveszi azt kész...

(#989) bilon73 válasza koppasz1986 (#988) üzenetére


bilon73
aktív tag

nem nyom semmit, siman az a cel hogy az embernek menjen neki. ekkor huzza vissza

(#990) bodnar123 válasza koppasz1986 (#988) üzenetére


bodnar123
senior tag

Amúgy amennyire én észrevettem a jockeyt tilos nyomni... A teammate pressurt kell hasznalni és te fedezed... Akkor nehezen lesz solo gól... Bár én még elég kezdő vagyok, de mostmár kezdek ráérezni.. Azóta csak olyan gólokat kapok amiket tudom hogy én cseszek el...amúgy van olyan "csel" aminél simán átmegy emberen, ezért kell fedezni...

(#991) VinoRosso válasza koppasz1986 (#988) üzenetére


VinoRosso
veterán

Úgy hívják: scripting. Simán lefuthat egy papíron lassabb játékos egy gyorsabbat, egyszerűen módosjtja a skilljeit a játék az adott meccsre és kész. Nézd meg legend nehézségen miket csinál. Salah sorozatosan lefejeli a Van Dijkot meg ilyenek. Ugyanez megy online is.
Az összes lehetséges módon csal a játék, valószínű azért, hogy minél több játékos legyen online, kinek azért, hogy ne menjen el a kedve a vereség miatt, vagy azért, hogy nem győz, kinek meg azért, hogy ne nyerjen, mert csak az első győztes meccsig játszik.
Ezért nem vettem meg, és nem is fogok egy fityinget se adni a Konaminak soha emiatt.

(#992) bilon73 válasza VinoRosso (#991) üzenetére


bilon73
aktív tag

azt áruld el - amúgy valóban van scripting - akkor, hogy tudnak csinálni egyesek 25, de volt aki 50-es win streaket?

(#993) VinoRosso válasza bilon73 (#992) üzenetére


VinoRosso
veterán

Őszintén fogalmam sincs, nem vagyok ott nem látom, hogy mi történik azon a meccseken. Lehet, hogy kilépnek következmények nélkül, lehet, hogy ennyire jók mert éjjel nappal játszanak, lehet, hogy van annyi véletlenszerűség a scriptingben, hogy ezt megengedi. A nagy számok törvénye alapján egy fej vagy írás játékban is vannak ilyen nyerő szériák pedig teljesen random a kimenetel.
Az biztos, hogy ellenük is csal a játék, mert vertem már én is el ilyen 1200-1400 körüli játékosokat úgy, hogy esélyük se volt, pedig messze nem vagyok azon a szinten. Csak az én csapatom kb legend szintre volt állíva az ellenfélé meg regularra.

(#994) VinoRosso válasza VinoRosso (#993) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hehe, pont találtam egy 21-es videót ettől a BOT gyerektől amit azt példázza amit írtam. Ugyanaz ellen az ellenfél ellen játszik 2 meccset, aki egy közepes játékos. Egyik meccsen kiszopott mint az állat, a következő meccsen meg az ellenfelének nem volt esélye sem. Pedig óriási különbség van a két játékos közt.

[link]

Ilyen az amikor a játék mondja meg, ki nyer.

(#995) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#994) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Ez a preferált játék!Csak a földön tartott labda, flipper passzok hármas szupporttal és Overpowered még a szertáros is a csapatban! Jó ez e sportnak,csak sajnos már a focihoz nincs semmi köze,kb semennyire!!!De aki ezt szereti annak hajrá. :C

Zoolee

(#996) bilon73 válasza VinoRosso (#994) üzenetére


bilon73
aktív tag

mondjuk a BOT gyerek pont olyan, aki 25-ös win streaket-tol. tavaly elérte a max 9999 ratinget.
szóval, nála mondjuk van ilyen amit nem tud kezelni 100 meccsenként 4. a többinél is megvan, mégis kezeli, és tud nyerni...
nem beszélve a kams-rór, E_C-ről, és a többiről. ok ők prok, de valahogy mégiscsak nyernek.
Indominator szokott néha dühöngeni, de valahogy ő is tud hozni egy 20-es streaket...

persze. megvab a scripting, megvan a kompenzálás, de ha van tudás, akkor túl lehet lépni ezen.
nem azt mondom, hogy tökéletes, hogy én nem török kontrollert de be kell látnom én vagyok a nem elég jó...

az jobban idegesít, hogy ha megverek egy nálam jóval erősebbet, akkor kapok 6-8 rating pontot, ha veszítek egy gyngébb ellen akkor vesztek 12-15-öt :) ez nagyon nincs arányban :D

(#997) VinoRosso válasza bilon73 (#996) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ha van tudás túl lehet lépni? Kösz. Ez olyan mintha a BL-ben a Fradi 3-0-ás előnyből indulna a Barcelona ellen csak mert gyengébb csapat. Tudod miért nincs ilyen? Azért mert sportszerűtlen, nettó csalás. Éppen, hogy a két csapat skill levelje közti valós különbséget tünteti el, sokszor úgy, hogy az eredmény múlik rajta.
Vágd le Usain Bolt fél lábát, aztán mond neki, hogy ha van elég tudása fél lábbal is meg tudja dönteni a 100 méter rekordját. Van erről egy jó film, bár ennek a története a balos egyenlítősdi kritikájának íródott még a 60-as években, de a sportra ugyanúgy igazak ezek a gondolatok.
Én undorítónak találom ha bárhogyan belenyúlnak a meccsbe, a coinami meg szopjon lovat, amiért nem tud gátat szabni a profitéhségének és emiatt ilyenekre vetemedik.

(#998) koppasz1986


koppasz1986
tag

Na én letakaritottam a rákba ezt a szart...darabokra törtem a kontrollert is ez nem játék... minden köcsögöt tol a gép ezt már nem lehet elviselni, tegnap 10 meccset nyertem zsinórba most meg 10 meccset bukok egymas után, mert a gép lebutitja a csapatom a majmokét meg feljavitja azt minden szar bemegy nekik, meg lehetetlen elvenni a labdát tőlük becsuszáson kivül semmivel.. idegesitség a vágottszemüek az anyjukat ezzel a hulladék játékkal engem még egyszer nem fognak

(#999) bodnar123


bodnar123
senior tag

Néha én is így érzem... De ez még mindig jobb mint a Fifa, ahol idegrángást hívják cselezésnek, és egy játékos gyorsulása 0-30kmphra fél tized másodperc alatt történik... Itt azért ennyire nem vészes, mármint amikor nyersz jobban lehet élvezni, egy gyengébb csapattal is megverhetsz erősebbet persze nehezebb... Fifában meg kb az a kérdés 5 vagy 8 gól lesz köztetek... Én is abban látom a csalást hogy az AI hogyan helyezkedik... Ez nem tudom miért kell, néha azt érzem az ellenfél gegenpresst nyom de nincs semmi bekapcsolva, de egy passzt nem lehet megcsinálni... De vegulis a foci is ilyen... Szerencse és veletlenek sorozata, de hosszú távon kijön a tudás... Csak hát nehéz elviselni ha egy meccsen kapsz egy olyan gólt ahol át megy a labda a védőid lábán többször, majd az utolsó védőd nem passzol időben és amint a letámadó csatár odaér lefagy... Majd a mindent megpecsételő félpályás indítás... Szóval zéro tudás... De még így is ez a játék elviselhető és focira emlékeztet, mindig figyelni kell védekezésnél...

(#1000) d3tox1c válasza koppasz1986 (#998) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Én csak ml-t játszottam, de ugyan ez az érzésem. Mintha előre meg lenne irva melyik meccseken nem nyerhetek.
Már én sem jatszok vele, nyugodtabb is az életem....
Majd talán egyszer megint veszek focis játékot, legyen fifa, vagy pes,de az olyan legyen, amire érdemes időt szánni. Erre már egyáltalán nem, legalábbis én sajnálom rá az időmet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.