Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) VinoRosso válasza csababarca (#850) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hogy van az, hogy neked mindig ilyeneket dobál :(( ? Nekem alig ad be legendet, pedig egy csomó nehezen összekuporgatott coint elszórok rá, de ha ad is csak ilyen Rosicky-ket meg Roy Keane-eket :W

TrueGooner: Van egy tippem erről a megérős árról...

(#852) alite válasza csababarca (#850) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem ma csak silverek jottek, de iden mar nem szolok semmit. Rummenigge, Cruyff, Beckham is csatlakoztak az elmult hetekben. :D

(#853) csababarca válasza VinoRosso (#851) üzenetére


csababarca
őstag

Nem tudom, de sose azok jönnek akiket akarok.
Van Iniesta, Beckenbauer, Baresi, Maldini, és Matheus legendem, de ennyi. Máshol sokkal komolyabbakkal szaladgálnak.

Igazából addig áldozok rá coint, amíg Cruyff és/vagy Rivaldo nem esik be. Őket akarnám nagyon.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#854) alite válasza alite (#849) üzenetére


alite
aktív tag

Kivancsi leszek nullazak-e myClub-ot a szezon frissitessel, vegyes erzeseim vannak.

(#855) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Lehet le vagyok maradva, de az idei PES alatt is Unreal Engine fut nem? Vagy rosszul tudom?

Szerk.: Utána néztem, félig- jól tudtam. :) Konzolon Fox Engine, Mobilokon Unreal. Na így viszont egyre jobban érdekel a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#856) alite válasza alite (#854) üzenetére


alite
aktív tag

Hivatalos: Szeptember 15-en jon a 2021 frissites

Sok mindenre ugy nez ki tenyleg nem kell szamitani :D

[ Szerkesztve ]

(#857) alite válasza alite (#856) üzenetére


alite
aktív tag

PS Store-ban el is erheto a pre-order 10.490 Ft-ert. PES 2020-bol nezve elvileg ad 20% kedvezmenyt.

(#858) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

2 honap utan raprobaltam az online reszre!Meg fizetosebb mint volt.Aki nem az eppen aktualis jo formaban levo panzert megveheto jatekosokkal es legendakkal nyomja,annak elfelejt a gep jatszani!Remelem felkopik az alluk ezeknek a fasszopo japan kocsogognek.Raboljak a szarjukkal az emberek idejet mar kb 5-6 eve!!!

Zoolee

(#859) VinoRosso válasza alite (#857) üzenetére


VinoRosso
veterán

-20% LOL :C

(#860) koppasz1986 válasza Zoolee1976 (#858) üzenetére


koppasz1986
tag

Szivemből beszélsz :R gépnyomta verebek ellen felesleges játszani... scriptelt hulladék az egész játék.. az ember játékosai egyik meccsről másikra nem tudnak egy egyeneset passzolni, mig a gyökereknek 50 méteres hajszálpontos passz után lazán leveszi feldekázza magának ollóra azt olyan gólt ver, mint az ilyen 10 éves peses pályafutása alatt még sose.. persze rajta a 95ös védőm azt végig nézi dögöljön meg hiába nyomom a geci szerelés gombokat már úgy, hogy a kontroller alján már majd kiszakad... az összes ilyen majmot offline hülyére verném.. kajak hányingerem van ettől az online okádéktól

(#861) VinoRosso válasza koppasz1986 (#860) üzenetére


VinoRosso
veterán

Detto. Szerintem valami nagyon ótvaros módon elkezdett csalni a játék mostanában MyClubban. Nekem olyan mintha nem lenne kapusom, ami kapura megy gól, viszont az ellenfelem kapusa a lehetetlent is kivédi. Számolgattam a héten 34 kapuralövésből 28 kapott gól, mindemellett nálam 45 kapuralövésből 6 rúgott gól. Egyszerűen nem tudok nyerni,mintha elvágtak volna a játékban. Legjobb eset egy szenvedős 0-0 vagy 1-1. Nem értem, hogy ez miért jó a Konaminak, hacsak azért nem, hogy megutáltassa a játékot azokkal, akik látják mi folyik.
Ami érdekes, hogy a CO-OP-ban meg mintha nekünk csalna, szinte nincs ellenfél 5-ből egy meccs amit bukunk de azt nagyon, a többit meg nyerjük és azt is nagyon. Alig van meccs ahol ne lenne vagy 6 gól. Pedig gyengébb kerettel játszunk meg haveromnak nincsenek olyan jó játékosai. A taktika meg ugyanaz mert én állítom, mégis ég és föld a single meg a CO-OP.
Az egész játék a CO-OP-ot leszámítva egy okádás lett, ilyen körülmények mellett én biztos, hogy nem fogok mégcsak csapatot se indítani a 21-ben, az biztos, hogy a Fifát veszem meg mert tized ennyit ha csal.

(#862) Cambi válasza VinoRosso (#859) üzenetére


Cambi
tag

PS-en még ezt a 20%-ot se mutatja egyelőre, steamen le van vonva. PS-en 35 euro van írva mindegyik verzióhoz, hiába nézem őket egyenesen a játékból még úgy se észleli, hogy megvan a PES 2020. :D Érdekes.

(#863) alite válasza Cambi (#862) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, elvileg valami hiba volt a rendszerben es egyelore lekapcsoltak..

(#864) alite válasza Cambi (#862) üzenetére


alite
aktív tag

Holnaptól működik újra azt írják twitter-en.

(#865) Cambi válasza alite (#864) üzenetére


Cambi
tag

Jaah, így már értem, köszönöm szépen. No nem mintha egyelőre gondolkodnék a vásárláson. :)

Ezt bármelyik modder csapat megcsinálja a 2020-ra is, tök ingyen. Itt megint a Myclub az elemi rész, lehet előről kezdeni a csapatépítést, debil módon még ez az egy motiválna is valahol, de a játékot már nem indítottam el vagy egy hónapja, olyan sok kedvem van hozzá nekem is.

(#866) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Azért aki ezeket az euro 2020 csoportosításokat kitalálja, az szöges léccel... Magyarország Franciaország 😀 a barmok.

Zoolee

(#867) Zoolee1976 válasza Cambi (#865) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Nem is csodálom hogy nem indítottad el,kb csak így lehet nem agyvérzést kapni tőle!Azt csoffadt picsa frissítést kb 28 euróért árulják a steamen.Hát elmehetnek a picsába,ez egy idő temető ami még online nem is szórakoztató!Nincs normális rang beállítva a playereknek,aki meg a "toppon" van annak a 100 százaléka bug csiter na maradék meg normál.Itt nincs jó meccs,max ha a haveroddal otthonról a kanapéról nyomjátok!Arra meg ott van a korábbi száz rész!GG konami :C

Zoolee

(#868) csababarca


csababarca
őstag

Ami nem világos, hogy ez a 21 rátelepül a 20-ra, vagy egy teljesen külön játékként kerül kiadásra? (úgy értem az újat, hogy nem rátelepül a 20-ra, hanem mindkettő futtatható lesz egymástól függetlenül.)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#869) VinoRosso válasza csababarca (#868) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nekem teljesen világos volt, hogy a season update = DLC, tehát rátelepül. Persze lehet tévedek.

(#870) underdark válasza csababarca (#868) üzenetére


underdark
aktív tag

Teljesen külön steam oldala van és nem DLC-nek van feltűntetve, így egy különálló játéknak kell lennie.
Myclub miatt is csak így lehet. Onnantól, hogy megjelent jönnek új featured játékosok stb. gondolom a 2020 verzió már nem lesz támogatott.

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#871) Cambi


Cambi
tag

Elvileg teljesen "új" játék lesz, hiszen steamen és PS storeban is önálló játékként hirdetik, nem a 2020-hoz készült DLC-ként.

Éppen azért gondolom, mert elég fura lenne, ha egy 95-ös átlagratingű csapat játszana egy teljesen újonnan alakult 2021-es csapat ellen. Szóval így tudják kivédeni, hogy a 2020 base és a 2021-es új játékosok egymás ellen játszanak.

(#872) VinoRosso válasza Cambi (#871) üzenetére


VinoRosso
veterán

De akkor mitől update? Nincs mit updateljen, amikor kijön az lesz az 1.0. Nekem úgy tűnt, hogy nem indulnak új csapatok MyClubban, csak az igazolások lesznek frissítve a szezon szerint, míg a 2020 nem kapja meg a transfer updateket.

(#873) Cambi válasza VinoRosso (#872) üzenetére


Cambi
tag

Attól update, hogy a PES 2020 játék motorja lesz, s az egész update arra a játékra épül.

Gondolom véletlenül se azt akarják eladni, hogy ez egy teljes értékű új játék lesz, ezért a játék címe ez elvileg, de attól még külön játék lesz, és nem fog tudni együtt játszani a két banda.
Nyilván ez az érdekük, hogy előről kezdjék a Myclubot és a coin vásárlást az emberek.

(#874) VinoRosso válasza Cambi (#873) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hát azt várhatják, mert nem sokan lesznek a 2021-ben. És nem azért mert nincsenek új feature-ök, hanem mert a 2020 egy mocsok volt.

(#875) Cambi válasza VinoRosso (#874) üzenetére


Cambi
tag

Egyetértek, engem is max. a jövő évi játék érdekelne az új motorral.

(#876) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Valaki esetleg tudja hogy ez ellen a gyökér fernando Santos plusz ronimessimbappe és a többi op.player Spawn ellen lehet e tenni valamit egy 3-4 csillagos csapattal?Ha igen kérlek titeket adjatok valami edző nevet akivel épkézláb focit lehet tenni ellene.Vicc amúgy ez a fos OP spam,a sok.gyökér meg csak ezt tolja úgy 90 százalékban 600 rating felett.Érdekes hogy ez nem tűnik fel a konaminak.Vicc az egész online rész, egyszerűen nem tudom elégszer leírni!Aki meg meri venni a 2021 es részt,az már most elkönyvelhet egy kurva nagy pofont tőlem! Oké hogy nincs más,de akkor is kapjanak már észbe ezek a kapzsi ge.cik!

Zoolee

(#877) Stylerr válasza Zoolee1976 (#876) üzenetére


Stylerr
addikt

Rossz olvasni, hogy minden írásodban jelen van a játék szidása. Pedig szerintem igencsak jó a játék, főleg az idei Fifához képest.

(#878) dombi81 válasza Stylerr (#877) üzenetére


dombi81
senior tag

Vagy inkább majdnem.

(#879) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#876) üzenetére


VinoRosso
veterán

3-4 csillagossal :D ? Ugye csak viccelsz. A legújabb data pack óta Kloppot használom Dos Santos ellen középen támad és középen védekezik, ami pont jó a Dos Santos szélen védekező középen támadó taktikája ellen. A 4-3-3 annyira nem jó a gyémánt 4-4-2 ellen, viszont ez valamiért működik. Ha nem megy SS-CF-SS verzió akkor CF-CF-CF-re szoktam váltani és azt már nemigen tudja levédekezni.


Stylerr: Ja kicsit lehangoló ez a negativitás de én totál megértem, amit mostanában a játék művel az alapján be kéne szántani a Konami stúdióit és sóval behinteni. Már nem is igen játszom csak CO-OP-ot. A matchday most is megy a háttérben, de nem irányítom, nincs értelme. A coinok így is meglesznek, játékélmény meg nincs. Vagyis van, csak szar. Ahogy nézem rengetegen csinálják ezt, kapnak egy-két gólt, amiről lerí, hogy csal a játék, és utána leteszik a controllert. Nem lépnek ki, csak nem irányítják. És tényleg nincs is értelme, ha a játék eldöntötte, hogy ki nyer, onnantól az már nem verseny.

(#880) Zoolee1976 válasza Stylerr (#877) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Én a játékot önmagához mérem mivel 2004;, óta játszom vele.Ebből kifolyólag szidom,mivel régebben tényleg kurva jó volt.A Fifát próbáltam majdnem minden évben,de hát ugye egy ilyen szint után az kb a semmi játékmenetben!Ami zavar az az online,my club script és kapzsiság ami felütötte fejét a játékban! Rajongó vagyok, hajlandó lennék havi díjat fizetni a játékért ha ténylegesen megoldják.a bíró,script , és kommentátor stb problémát!Ez nem negatív komment tőlem csak a realitás!!! Viszont amíg azért a fosért amit minden évben új részeként kiadnak,kifizetek 30 ezer forintot, elvárom jogosan azt hogy látom azt hogy a játék halad valahová!Ezt most is látom, és azt is hogy ezért a pay for win szarért idén nem adok egy fillért sem.Megértem hogy fifásként te máshogy gondolod,de ez a játék mindig is foci szimuláció volt,ami most igen csak csorbát szenved! Már sajnos évek óta látni lehetett a jeleit.Csak beállt a.sorba.a.konami.is.ezekkel.a.mikro menedzsment szarok.kal.

Zoolee

(#881) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#879) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Hát fás.zom, azért kérdeztem mert te.vagy nálunk a Mezei a.mágus!😀 Amúgy köszi, és kipróbálom! :R
.

Zoolee

(#882) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#881) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Aztán rájöttem hogy klopp nincs,de fatih terimmel próbálom orvosolni a problémát!

Zoolee

(#883) Cambi válasza Zoolee1976 (#880) üzenetére


Cambi
tag

Ez a pay to win szerintem amúgy marhaság. Mi coopban haverral full magyar csapattal meg tudjuk verni a 99-es fosokat. Persze nem minden meccsen, mert akik normálisan tudnak játszani és nem csak valami fos sablont próbálgatnak végig, és emellett még a védekezéshez is értenek azok ellen nyilván nem sok esély van, és ez még rendben is van teljesen.

Viszont amikor egy Szalaival rúgunk mesterhármast az mindenért kárpótol. Az a gondom csak, hogy haver így is idegbeteg amikor kikapunk mondjuk minden 5. vagy 6. meccsen, pedig kurvára felfoghatná hogy a csapatok közti különbség miatt büdös nagy szó az is, ha sikerül ikszelnünk. Így meg legalább van kihívás és a legnagyobb fun számomra velük játszani.

Vagy ez a script dolog csak 1vs1-ben jelentkezik? :F

(#884) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Ezekben a percekben is ezt az eFootball.Pro Cup bajnokságot nézem YT-n, és Nekem sem rémlik, hogy ennyi anomália kísérte volna végig a játékmenetet. 3-4 hónapja nem toltam, mert eladtam a PS4-em, de ebben a formában rendesen ciki bajnokságot szervezni ennek a játéknak, annyira gyengének tűnik.. :/

Azért nézem, mert olvasgattam a panaszokat, és valóban nem túlzóak. :D

(#885) Zoolee1976 válasza Zoolee1976 (#882) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Nem jött be.Ez a fa.sz cigány portugál edző annyival opbb mint más hogy el nem lehet mondani.Minden gyökér ezt nyomja, remélem pár hónap múlva nem találnak más ellenfelet csak ezt a nyomorék bugcsiter fasz.t.Ámen...

Zoolee

(#886) Zoolee1976 válasza Cambi (#883) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Script egyenlő gép irányította játék.Lehet ti jobbak vagytok mintw az átlag de attól függetlenül,ha valaki ott hagyja az OP csapatát annak még úgy is sőt nehezebb gólt lőni.Be van ez lőve sokszor legendás fokozatra!Ami a lényeg, és örülök hogy ti nem látjátok,az az hogy kurvára nem az nyeri a játékot aki amúgy q jobb játékos!

Zoolee

(#887) VinoRosso válasza Cambi (#883) üzenetére


VinoRosso
veterán

Van a CO-OP-ban is furcsaság, pl amit korábban ide linkeltem ahogy a kapussal kijöttem és megállt a labda előtt mikor simán elrúghatta volna, és megvárta míg elviszi az ellenfél csatára és csak utána jelent meg a lövőerő csík, na az csak CO-OP-ban fordult elő. Viszont a CO-OP-ban azt érzem, hogy sokkal kevésbé nyúl bele a játékba a gép, kb tizede. Talán azért mert több az emberi tényező és ezt nem lehet annyira kiszámítani. Vagy egyszerűen csak így van beállítva.
Játsz rendszeresen 1v1 My Clubot, aztán meglátod. Az összes elképzelhető módon csal a játék a bíráskodástól kezdve a lagokis és a disconnectionökig. a múltkor például CO-OP-ban szakadtam meg és itt bukott ki, hogy ez a disconnection is a csalás része. Ha ugyanis hálózati hiba miatt szakadsz meg, akkor a chatben megjelenik egy státusz üzenet, hogy elhagytad a szobát. Onnét tudom, hogy havernek szar volt a netje és ő folyamatosan ki-be ugrált a szobából. Na engem ledobott a match szerver, viszont nálam nem volt ilyen üzenet. A netet is ellenőriztem semmi szakadás nem volt, a My Clubba se kellett újra bejelentkeznem. Egyszerűen csak megszakította a kapcsolatot. Vagy pl olyan volt, hogy totál elkezdett nálam lagolni a játék, játszhatatlan szinten, közben havromnál aki itt lakik tőlem 100 méterre meg semmi lag. Néztem a pingemet pingtesttel 15ms, az én oldalamon semmi network lag nem volt. Ugyanaz a szerver, ugyanaz a hálózat, egyik helyen van lag a másikon meg nincs. Ezalapján kizártnak tartom, hogy ez valami bug vagy egyéb hiba lett volna, ez feature.
Aztán most adtak egy legend scoutot a hálózati hibák miatt de ettől nem lett jobb a kedvem.
Amit művelnek az a sportszerűtlenség netovábbja.

(#888) VinoRosso válasza Zoolee1976 (#885) üzenetére


VinoRosso
veterán

Terim szerintem annyira nem felel meg a célnak, két szélső kp-al játszik és nem 3 belső csatárral.

(#889) Cambi válasza VinoRosso (#887) üzenetére


Cambi
tag

Sajnos nincs túl sok időm játszani jelenleg, a kevés szabadidőmben meg igazából más elfoglaltságok kötnek le.

Az a csalás már PES 4 óta létezik, hogy úgy szakítják meg a játékot, hogy nem ír be eredményt. Azóta nem tud vele mit kezdeni a Konami. :D Érdekes módon FIFA-nal ilyen nem nagyon létezik, bár azért PC-n ott is akadnak csalók a draft módban ahogy olvasgattam.

Steamen minden 2. hozzászoló kb. csalót jelent be a fórumon, legalábbis akkoriban amikor még aktívabban toltam. Konaminak is van oldala ahol lehet jelenteni őket, elvileg sokat bannoltak már. Utána meg azok mentek sírni a fórumra, hogy ők tök ártatlanok. Vicces volt.

Az is vicces, hogyha megnézed a SIM rankingot, több száz nyert meccs zsinórban, ha nem 1-2 ezer már azóta. Na ők 100%, hogy csalók, csak gondolom mivel nincs rá "bizonyíték", videót se lehet felvenni róluk se semmi, így Konamit nem zavarja. Gondoljatok bele hány millió GP-t csaltak már össze azok a semmirekellők. Bár ott szerintem más módon csalnak, mert ha mindig kilépnének, ha nem nyernek, az úgy szerintem kurva nagy időpazarlás. Biztos van rá valami faszább csíter program. :)

(#890) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Totálisan újonc vagyok a játékban régesrégen játszottam még a konkurenciával amikor még magyar nyelv is volt benne.
Viszont most látom hogy Ps4 konzolon még a Legend kiadás is 2997 forint és gondoltam néhanapján jó lenne egy kis foci a konzolon.

Ha ezt a kiadást megveszem mire számítsak? Mennyire vannak a csapatok a saját nevükön (a játék kirakatcsapatai biztosan - azoknak a bajnokságaiban szereplő csapatok is mind saját nevükön vannak bent?

Ha létezik rá mód akkor az összes csapatot Ps4-en is lehet valahogy átnevezni adatbázisilag?

Valamint olvastam hogy a 2021-es verzió erre épül majd rá. Ez miként lesz? Dlc által egy csinos összeg ellenében vagy egy kisebb árcédula lesz az update ára?

Bocs a sok kérdés miatt, de tényleg újonc vagyok a témában. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#891) VinoRosso válasza Cambi (#889) üzenetére


VinoRosso
veterán

Az a csalás már PES 4 óta létezik,


Nem én nem arról a csalásról beszélek. Annál a csalásnál az van, hogy ha megszakad a játék, akkor nem von le se tőlem se az ellenféltől pontot, hanem VOID-nak írja be a meccset. Én arról beszélek, hogy úgy szakad meg a játék, mintha elment volna a hálózati kapcsolatom, tehát tőlem von le rating pontot az ellenfélnek meg beírja a győzelmet, csakhogy a valóságban nekem semmi probléma nincs a hálózatommal, egyszerűen csak megszakítja a játékot a szerver, és utána rám fogja, hogy az én oldalamról szakadt meg. De hogy ez nincs így azt a saját játékuk bizonyítja, pontosabban a chat szoba, mert az elfelejtették belekódolni, hogy a chat szobában is jelezve legyen a szakadás. Ugyanis ha ténylegesen megszakad a kapcsolat a kliens és a szerver közt, akkor a chat szoba kiír egy üzenetet jelezve, hogy elhagytam a szobát. Viszont abban az esetben amikor csal a játék maga (tehát nem az ellenfél, hanem a PES) akkor nincsen ilyen üzenet, vagyis a kapcsolat végig stabil, szakadás nélküli, mégis ki vagyok rakva a meccsről, mintha megszakadtam volna. Azaz valójában nincs disconnection, csak egyszerűen beírják az ellenfélnek 0-3-mal a meccset.

A valóságban ez annak felelne meg, mintha elmennél egy meccsre, aztán közölnék veled miután felmentél a pályára, hogy 0-3 az ellenfélnek, mert nem jelentél meg a meccsen. Ezt csinálja a Konami az utóbbi 3-4 hétben folyamatosan hetente több alkalommal. De ez csak egy a sok közül, van hogy csak játszhatatlanná teszik a játékot a laggal, van, hogy a bírók csalják el a meccset, van, hogy a játékosaid alibiznek, pl mostanában vagy 3 kapufát rúgok meccsenkénti átlagban. Ne mondja nekem senki, hogy ez normális. De amennyi kötény van egy meccsen átlagban a játék eleje óta kb a Stahl Judit összesben nincs annyi. Nem egyszer linkeltem ide is videókat arról, hogy megy el a játékban lévő legerősebb védők talpa alatt/mellett/között vagy éppen a bokájukon keresztül a labda. Ez nem azért van, mert balfaszok a játékosok, hanem mert annak a labdának ott át kell menni, akkor is ha az fizikailag lehetetlen. Ilyenre van megcsinálva a játék, és ez nem a véletlen műve, hanem ezt szándékosan csinálták ilyenre. Ha a véletlen műve lenne, akkor már tavaly szeptember óta amióta kijött javították volna. Csakhogy nem javították, azért mert ez nem bug, hanem ez feature.

(#892) underdark válasza VinoRosso (#891) üzenetére


underdark
aktív tag

nyugi ez is egy csalás, ami már ezer éve bent van... amit már régen láttam azok a 99-es minden értéke a játékosnak, az is futottak még kategória volt évekig a PES-ben =

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#893) Cambi válasza Bogyi007 (#890) üzenetére


Cambi
tag

PSre van magyar bajnokság is 1-2 ezer ftért lehet "megvásárolni", ha érdekel. Természetesen az összes csapatnak eredeti lesz a címere és a neve is, logoja is, tehát mindent tartalmaz az is egy az egyben. [link]

A 2021 elvileg egy önálló, külön játék lesz, a játék motorja teljesen ugyanaz lesz, csak frissítik a kereteket, esetleg bekerül majd 1-2 új legenda a myclub módba ilyesmik, de a többségnek az a véleménye, hogy az nem fog megérni 30 eurot, mert annyiba fog fájni.

(#894) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#891) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Minden cég addig tesz le az asztalra értékelhető teljesítményt amíg nem fut be.A konami befutott, és szívlapáttal merik a dollárt!Meg is látszik a játékon.Viszont sajnos azt kell mondjam,ez már az újabb generáció tagjainak készült! És ők szeretik is.

Zoolee

(#895) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Most volt egy kis időm feltöltögettem egy-két gyöngyszemet.

1) Egy 10 pontos ippon (nem hiába Japán játék), igaz itt csak 3 pontot ér (egyelőre):




2) PES AI avagy az ötödik hadoszlop:



3) Lenyűgöző fizika




4) Labdaátvétel és passzolás a Saul féle balett iskolában (bal külivel keresztbe tett lábakkal ahogy tanítják):




És ahogy a gyerekeknek oktatják: [link]

Mondjuk azt sem igazán értem, ha nincs kontakt akkor mitől fordul el a teste és miért rúg luftot, ha meg összeérnek a térdek akkor miért nincs síp:


(#896) Bogyi007 válasza Cambi (#893) üzenetére


Bogyi007
veterán

Helló. Köszi az infókat a magyar OTP ligás patchről már tudtam és a külföldieket is próbálgatom már az itteni leírás alapján

Viszont vannak még kérdőjelek. A linken szereplő külföldi YouTube videó alatt van egy elérés külföldi bajnokságok edit fájljához. Ebben kupasorozatok, olasz, spanyol, angol bajnokságok adatai vannak.

Ezek mellé ha szeretnék pl még német bajnokságot és pl egyéb kupaszereplőket akkor azok könyvtárát is csak feldobom a pendrive WEPES könyvtárába és a szokásos módon ezeket is felpakolom?
Előtte még kell-e csinálnom a Live update-t vagy sem és kell-e törölni az Image fiókot a menüből a telepítés előtt - s utána kell-e egyáltalán külön képeket vissza másolni a pendriveról.

És ha mindezek megvannak akkor a Live Update legyen-e kikapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#897) Zoolee1976 válasza VinoRosso (#895) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

A Pes 2013 xatab patchal szoktam még néha játszani,ott is van furcsaság de kb negyed ennyi sem mint ebben a részben!Minden meccsen csak a bíró,mindig a a Black hall player elé pattan minden,kb gólpasszal egyenértékű felszabadításokat nyom a gép!A kedvenc meccsem volt ma,16(14) kapura rúgás stat mellet a gépnek volt 3(1) és nyert egy nullra, úgy hogy közben rúgtam 3 kapufát és 12 szer védett ziccert.a.75 ös kapusa!No comment...

Zoolee

(#898) ROBREGGAE válasza Zoolee1976 (#897) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Körülbelül én akkor fogom megvenni a játékot legközelebb, ha ezt kiveszik. Amellett amit írtál a legjobb még mikor a hatvanas játékos tudomisén, egy Leccéből vagy Bresciából 20-25 méterről bebassza a szabadrúgást. S teljesen mindegy ki áll a kapumban. A gép dönti el azt is, hogy jól védjen-e vagy se. Van egy Cragno-m, aki 82-es, meg van egy 37 esztendős egyre gyengébb Olsenem a Cagliariban, van vagy 76-os már, de múltkor nagyobb védéseket mutatott be. :D Ez is röhejes.

Amiket én próbáltam és működött ML-ben, hogy egyáltalán nem használom az instrukciókat, illetve érdemes 1-2 szezon után a formációt is cserélni, mer egyszerűen ki ismer a gép... Meg a játékosokat edzeni, javítani a képességeiken, mert hasznosak a team role-ok.

(#899) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Srácok találtam egy elég lelkesnek tűnő tagot, aki ingyen is elérhetővé teszi a frissítéseit.

Ő már a 8. Opciós fájlt csinálja, ezek közül nekem elég feltenni a legfrissebbet vagy pedig az összeset fel kell raknom sorban egymás után?

Ő PesVícioBr

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#900) Cambi válasza Bogyi007 (#899) üzenetére


Cambi
tag

Rakd fel aztán kiderül, sajnos nem tudok segíteni részletesebben a patchekben. HUN PATCH-et egyszer felraktam és kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.