Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Igazából egy jobb DMF-re keresgélnék,

Hétfőtől:

Kanté
Rodri

(#802) sambarca válasza VinoRosso (#801) üzenetére


sambarca
újonc

Rodri igen, kante is felfogásban igen, de már csak ilyen maradi vagyok :) cmf az nálam cmf poszton játszik :) szoktam tolni ivo vieira edzővel is, akkor kroos, scholes a két cmf mert orchestrator mindkettő. Kantet sehova nem tudnám tenni, hiába jó. De köszönöm, természetesen.

Legend editionben kapnak ennyi legendát mások?

Egyébként partey nagy király a játékban dmf poszton. Erős, magas stamina

[ Szerkesztve ]

(#803) VinoRosso válasza sambarca (#802) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én meg igyekszem megszerezni majd mindegyiket.

Rodri-Kante-Messi klasszikus DMF-CMF-AMF hármas a cél.

(#804) Cambi válasza sambarca (#802) üzenetére


Cambi
tag

Legend editionhöz járt egy legenda. Azon kívül egyszer ingyen kapott mindenki egy Maradonát. Plusz akkor volt már 2-3 legend challenge szerintem. Ez már 5 szerencsés helyzetben.

Ehhez még hozzájönnek azok a hetek amikor coinert lehet pörgetni játékosokat és beraknak pár legendát direkt. Tavaly igazából simán meglett volna a full legendás csapatom csak a gyengébbeket sose tartottam még, kivéve ha nagy kedvencek voltak. Idén már nem játszottam túl sokat, de így is van 6-7 szerintem legalább. Majd legközelebb, ha elejétől játszol többet tudsz szerezni te is.

(#805) sambarca válasza Cambi (#804) üzenetére


sambarca
újonc

Okes köszi.

Ki milyen managert használ amúgy? Én flick - vieira. Most kiprobaltam gamberinit, nem rossz, de nagyon kellenek a gyors védők. Ligt-Koulibaly-Milito aki bevalt

(#806) Cambi válasza sambarca (#805) üzenetére


Cambi
tag

Nehéz ügy, minden évben megnézek vagy 10-et. :)

Amire rájöttem úgy a 20 év game után,hogy mindig visszatérek idővel a 4231-hez. Dm, cm, s egy irányító.

Short pass a lényeg, pressinget nem tudom hogyan is lenne a legeredményesebb. Védelmi vonalat inkább alacsonyabban szeretem tartani, mert ahogy írtad is elég 1 kiugratás és gól.

Én is szeretek labdát tartani, de nem vagyok annyira türelmes, hogy hátrapasszoljak még 20-at úgymond feleslegesen.

(#807) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Jó rég voltam itt, és mit látok?
Fifa az isten 😂😂😂
Emberek,ti mit láttok abban a fosban?
Grafika-sz@r.
Játékmenet - szintén sz@r.
Pes sem hibátlan, sőt.
De hogy a fifáért egy forintot nem adnék, az 100% 😂

(#808) Cambi


Cambi
tag

ML-t nyomja valaki? Nem írtok beszámolókat?

Én most este kezdtem egyet a Fradival, az első fordulóban a Vasast vertük 2-0-ra superstar fokozaton. ( 14 csapatos az NB1, így itt van az MTK és a Vasas is).

BL selejtezőben viszont hazai pályán vereséget szenvedtünk a Sportingtól, kegyetlenül kihasználtak egy középpályán eladott labdát. Persze így is reális eredmény született.
Visszavágóra azért úgy futottam neki, hogy megpróbálunk vezetést szerezni az első félidőben, onnantól kezdve pedig aztán bármi megtörténhet.

Jól is kezdtük a meccset, több távoli lövésünk volt, főleg Isael élt nagyon az irányító posztján, Boli meg Tokmac próbált betörni a 3 védő között. Egy szöglet után aztán Vécsei védhetetlenül lőtt egy kipattanó labdát a tehetetlen kapus mellett a hálóba, olyan jó 20-22 méterről! Kicsit meg is lepődtem, valószínűleg élete legszebb gólját lőtte Bálint, és minden bizonnyal a legfontosabbat is... HT:0-1, összesítésben 1-1

Második félidőben feljebb kapcsoltak a portugálok, de rendkivűl magabiztosan védekeztünk, a gyors játékosainkal pedig veszélyes támadásokat vezettünk. Gól azonban nem esett egészen a 89. percig.

A csereként beállt Varga elcsípett egy keresztlabdát, a szintén beugró Sighnevich pedig remek ütemben futott be a mélységbe a fáradtabb védők között, tökéletes passzt kapott és a kapus mellett begurított a hosszú sarokba!!! Hihetetlen feltámadást produkáltunk aminek köszönhetően be is kerültünk a BL csoportkörbe rögtön az első év elején.

Nem is láttam még iylen gólörömöt utána (feltételezem csak offline van??), az edző (vagyis én :D ) meg az egész kispad kb. a cserejátéksokkal befutott a pálya szélére és ráugrott mindenki a gólszerzőre! :) Szabályosan át lehetett érezni a gól fontosságát és az ezzel együtt járó euro milliók jelentőségét. Aprópó ilyenkor kapok is ennek megfelelő pénzt amúgy? :)

(#809) VinoRosso válasza Cambi (#808) üzenetére


VinoRosso
veterán

Mire jó az offline? Sose értettem... annyira kiszámítható, agyon szkriptelt, tényleg érezni, hogy egy robot ellen játszik az ember. És ha az ember jobb az tudja fokozni a kihívást, hogy gép csal. :W Mint amikor az AOE-ben gép ellen játszott az ember és a CPU már kész farmokkal indult az elején amikor én még csak bogyókat tudtam gyűjtögetni.

Ennyi erővel lehetne 0-3-ról indulni csalás nélkül, élvezetesebb lenne, mint azt nézni, hogy a 160 centi 60 kilós játékosával lefejeli a 2 méter 90 kilós védőmet.

(#810) d3tox1c válasza VinoRosso (#809) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Mire jó egy focis játékkal offline bajnokságot játszani?
Bajnokság, érted?
Pont mint az életben. X számú csapat játszik BL, EL helyekért,kiesés elkerülése, játékosok adása, vétele, cseréje, stbstbstb.
Ezt most komolyan kérdezed?
:C

(#811) Cambi válasza VinoRosso (#809) üzenetére


Cambi
tag

Most éppen a magyar bajnokság miatt... :) Ez adott motivációt, és kedvet a játékhoz újra. Online nem scriptelt a játék? Ugyanúgy vannak faszságok ott is, meg itt is. Egyelőre 3 meccs alapján egy kicsit sem csalt a gép superstaron. Csak nagyon figyelni kell, és simán játszható, élvezetes eddig.

S valóban kíváncsi vagyok a BL-ben mire megyek ezzel a kerettel ezen az erősségen, vagy hogy sikerülne-e akkora fölénnyel megnyernem a bajnokságot, mint a való életben.

Pont amúgy akik online szokták szidni legjobban a játékot offline tudnak megnyugvást találni. Te pedig általában csak a hibákkal szoktál itt jelentkezni vagy a bosszantó, amúgy jogos dolgokkal nyilván.

(#812) Cambi válasza VinoRosso (#809) üzenetére


Cambi
tag

Jah arról nem beszélve, hogy hiába robotos a gép, még mindig sokkal realisztikusabb egy-egy mérkőzés, a formációktól elkezdve.

Online mi van? 433, vagy esetleg diamond, négy CB-vel sokszor, és középpen kiugratás ezerrel erről szól a játék. Itt nyugodtan tudok játszani egy 4231-et, attackink full backekkel, s nem kell attól tartanom, hogy elöl áll 3 ST egymás seggében és két passzból lekontráz a gép.

Meg lehet nézni bármilyen csapatot mekkora intenzítással támadnak a szélső védők létszámfölényt kialakítva, itt ha online ezt megléped biztos, hogy kitömnek 3-5 góllal. Itt egyedül az az idegesítő ezen a szinten, hogy a gép 10 perceket is elpasszolgat hátul, bár ha az ember megnézni az NB1-et ugyanez megy :D , csak itt a 10 perces meccs time miatt szorongathat az idő, ha ezt így észreveszem hosszabb távon, hogy ez miatt lesz sok 0-0-ás meccs akkor csak felrakom 12 vagy 15 percre, ha ez kell a valósághűbb meccsélményhez.

(#813) hajbel válasza VinoRosso (#809) üzenetére


hajbel
addikt

A pass support level 3 nálam már jócskán elvesz az élményéből, plusz egy bajnokság kupa nagyon izgalmas tud lenni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#814) VinoRosso válasza Cambi (#811) üzenetére


VinoRosso
veterán

De scriptelt csak kevesebb benne az AI. Minél több az emberi input annál kevésbé lehet belenyúlni scriptekkel a játékba és annál természetesebbnek hat. Ezért szeretem a CO-OP-ot leginkább, bár ott meg már megjelentek azok a jelenetek, amiben nem lehet irányítani a játékost, hogy tudjon csalni a gép.

(#815) d3tox1c válasza hajbel (#813) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Level 3? :Y
Nem tudnam ugy jatszani.
Minden manualon van nalam.
Mas:a par fifa komment miatt ugy dontottem, felrakom a fifat(eddig csak a demot probaltam), ha mar ugyis van ea access-em.
Lehet teszek vele meg egy probat, egy meccset jatszottam, nem veszes,utana nezek, realisztikusabb bealitasokkal(passz segitseg, es egyeb szarsagok leveve) lehet tolok vele egy szezont, offline, termeszetesen.
Amikor probaltam meg a regi ps slim-em volt, egy regi tv-vel. Most a ps4pro, es a 4k tv sokat dobott a latvanyon.
De azt mar most latom, hogy jatekmenetben a pes kozelebe sem fog erni.

(#816) hajbel válasza VinoRosso (#814) üzenetére


hajbel
addikt

Kár, hogy a valóságban nem így van és az online meccsek scripteltebbek, mint a cpu elleni meccsek.

(#815) d3tox1c: Arra gondoltam, hogy online mindenki level 3-al játszik.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#817) csababarca válasza hajbel (#816) üzenetére


csababarca
őstag

hogy lehet ezeket a segéd beállításokat megcsinálni?
nekem egyik edzőmnél se engedte, Aranburu, Koeman, etc, mind fix beállítások, nem enged belenyúlni semmibe.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#818) Cambi válasza csababarca (#817) üzenetére


Cambi
tag

A passz rásegítésre gondolsz??

Csak meccs közben nem engedi, mivel lehet a pass support alapján szűrni ellenfelet, ezért furcsa lenne, ha meccs közben lehetne változtatni.

Opciókban a menüben, vagy akár offline meccs közben be tudod állítani, aztán elmenti a profilodba úgymond.

(#819) csababarca válasza Cambi (#818) üzenetére


csababarca
őstag

de akkor ezt nem a csapatnál a stratégiánál/taktikánál állítom, hanem külön a settingsben?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#820) eddienhl999 válasza Cambi (#808) üzenetére


eddienhl999
tag

Szia! A magyar bajnokságot honnan lehet beszerezni a játékhoz?

(#821) eddienhl999 válasza eddienhl999 (#820) üzenetére


eddienhl999
tag

Közben megtaláltam amit linkeltél régebben. Köszi!
Ez pc-n is működik?

[ Szerkesztve ]

(#822) eddienhl999 válasza eddienhl999 (#821) üzenetére


eddienhl999
tag

Az is kiderült, hogy sajna nem :-(

(#823) Cambi válasza csababarca (#819) üzenetére


Cambi
tag

Igen pontosan, elindítasz csak egy offline 1vs1 meccset, és belépsz a controls settingsbe.

Utána kiléphetsz, és elmenti automatikusan, és online már azokkal a beállításokkal tudsz kezdeni.

Sajnos ritkábban adnak ki PC-re magyar bajnokságot, bár akkor teljesen fullos szurkolói hangokkal érkeznek stb, PS4-en korlázotobbak a lehetőségek, de elkészítik minden évben.

PC-re utoljára 2017-ben készült el.

(#824) eddienhl999 válasza Cambi (#823) üzenetére


eddienhl999
tag

Pedig Diósgyőrrel nagyon szívesen tolnám.

(#825) Cambi válasza eddienhl999 (#824) üzenetére


Cambi
tag

Elhiszem. :) Én csak ezért vettem meg most PS-re is a játékot, én is PC-n toltam megjelenés óta.

Viszont egy kicsit fura ez az ML. :) A gép még hátrányban sem támad, még a mentalitást is nagy ritkán rakja fel eggyel. Olyat, hogy kitámadjon teljesen, nem láttam még 5-6 meccs után. Sajnos ez így roppant kellemetlen. 1-0-ra nyerem a meccseimet, nem azért, mert nem rúgnék én többet szívem szerint, csak annyira védekezik még a 90. percben is, mintha ő vezetne. Nem értem, az évek alatt hogy lett csak egyre rosszabb az AI.

Régen úgy emlékszem még a formációkat is változatta a meccsek előtt az AI. Tehát nem az volt, hogy egy MU mindig 433-mal jött pl., hanem változatosabb volt az egész, és persze meccsek közben is eszközölt váloztatásokat, védő helyett behozott csatárt stb, nem értem azóta ezeket miért vették ki a játékból?

d3tox1c , hogy tetszik a FIFA?

[ Szerkesztve ]

(#826) d3tox1c válasza eddienhl999 (#824) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Én is úgy voltam vele.
Aztán az igazi "csapat" elvette a kedvem az egésztől :O Marad a második számú kedvencem, a Lazio :)
Fifa:pár meccs után mondom :a körítés, szurkolói hangok, stb iszonyú jók, a meccsek viszont 👎
Ps-hez képest 0,a pálya is mintha kispálya lenne a pes-hez képest.
De jó lenne a két játékból 1 igazán jó focis gamet össze gyúrni :/

(#827) d3tox1c válasza d3tox1c (#826) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ps-hez képest pes-hez képest akart lenni, már nem enged szerkeszteni

(#828) sambarca


sambarca
újonc

Ennyit rodrirol meg kanterol.....Aguero - ottamendi - fernandinho. Rudiger 2x-willian

(#829) Cambi


Cambi
tag

2-3 hónapja nem nagyon léptem be Myclubba, PS-en kezdtem el csak a csapatépítést, tegnap viszont kedvünk támadt coopozni PC-n haverral, és meglepődve tapasztaltam, hogy kaptam egy Özilt, Messit, Rashfordot, valamiféle 10-es mezszámú játékosok keretében.

Ezt miért kaptuk amúgy, vagy miről maradtam le? Igaz, mindhárom ment trainerbe, de legalább kaptam egy még jobb Rashfordot így. :)

sambarca, most tudsz két legendás játékost szerezni, igaz japánok. :D Legend challenge van értük megint.

[ Szerkesztve ]

(#830) sambarca


sambarca
újonc

Igen, meg is lett mindkettő. Álmaim netovábbja mindkettő 😂

(#831) csababarca


csababarca
őstag

Idegből le is töröltem a játékot.
3k coint vertem el hogy hátha beadja Rivaldot barca iconicból...gyerekkorom kedvence volt...hát nem adta be...de még Decot v Kluivertet sem.
Másoknak meg megvan mindharom, plusz arsenalbol, muból is az aktualis iconicok.
Hihetetlen hogy nem adja be.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#832) Cambi válasza csababarca (#831) üzenetére


Cambi
tag

Nem szabad költeni erre a szarra, most már tanultál belőle. :(

Legközelebb lehet beadja 300 coinból, ilyen ez. Sajnos pont ezekből szedik meg magukat, undorító a Konami meg az EA is egy az egyben.

(#833) csababarca válasza Cambi (#832) üzenetére


csababarca
őstag

Szerencsére gyüjtögettem őket, nem fizettem érte. Halmozódott egy ideje.
Viszont most a legendből dobott 3at is.
Fura.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#834) Zoolee1976 válasza csababarca (#833) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Ha minden nap belépsz akkor nem adja,de ha kivársz pár napot egy hetet akkor igen.Tudod csak azért hogy maradj.Én már a Balatonnál kempingelek jó ideje és mivel fán vagyok a PES 2013 al xatag patchel nyomok minden nap egy meccset.Komolyan mondom nem rosszabb mint a mostani, teljesen szórakoztató!Az online játékot meg felejtsétek el,vagyis a my clubbot,a többi elfogadható!

Zoolee

(#835) sambarca


sambarca
újonc

Nekem is kellett volna kluivert, de megalltam, jól tettem így utólag. Legend packbol beadta, iniestat is. 500 coinbol,persze nagy mák. Megerte gyűjteni és az angol, holland, orosz pakkbol úgyse érdekel majd senki, lehet tovább gyűjteni.

(#836) VinoRosso válasza csababarca (#833) üzenetére


VinoRosso
veterán

Mondtam korábban, hogy akkor dobál amikor be van állítva, hogy dobjon. Nekem se dobot egy kurva legendet se az elmúlt hetekben pedig én is akartam a Robi Karcsit meg a Del Pierot de már azelőtt is csak ezüst szarokat dobált.
Most meg nekem is dobott legendát mint mindenkinek, igaz és a Keane-t kaptam ami majdnem olyan mintha nem kaptam volna semmit. :D
Arra megy rá, hogy lehúzgáljon a coinokért amennyire csak lehet. Nem tudom miért várunk többet egy olyan játéktól ami jól látatóan csal a pályán. Totál csalás ez a játék még a randomnak tűnő játékos pörgetésben is, oda van írva, hogy hány százalék az ilyen-olyan színű labdának az esélye, de nekiállsz sorban leigazolni, tuti, hogy csak a végén fogja bedobni a legjobbakat.
SŐT! Most volt 11 City-s 5* ticketem amiből le tudtam igazolni a Silvat, de volt mellette egy fehér labdás AMF is amit a kombó kiadott és csak egy 5* ticketet szántam rá, mondom sebaj legiazolom azt a fehéret ingyen scoutokból és probléma megoldva.

Ezt a kombót használtam, mit gondolsz hanyadikra dobta be? Hát naná, hogy a legutolsónak! Még az ezüstöket is előbb dobálta be. Le merem fogadni, hogy ha nincs meg a Silvára a scoutom akkor az ezüstöket dobta volna utoljára. Ennyire egy filléres szar ez.
Szóval legend csapatot idén marha nehéz lesz összerakni én már fel is adtam, csak ha látom, hogy sok ember írja, hogy sikerült behúznia akkor költök rá 1x100-at mert akkor szinte biztos, hogy nekem is dob. Ezeket a japán legendeket se húzom be, minek szenvedjek velük semmire nem jók.

Sokkal értelmesebb featured playerekre elkölteni a coint, azokat meg hihetetlenül egyszerű megszerezni. A mostani csapatom ilyen:



Még a Felixet kell egy kicsit eddzenem aztán összeáll a 100-as támadószekció :D
Jövő héten rámegyek a 99-es De Jongra, megy Kante Busquets helyére és ki kell raknom a keretből a 96-os Busqutes-t. Ilyenek hogy Neymar, Levandowksi, Aubameyang, De Bruyne, Dybala, Sergio Ramos még a padra se férnek oda. Vicc :DD

(#837) csababarca válasza VinoRosso (#836) üzenetére


csababarca
őstag

Hat igen, rájöttem én is:)

Viszonylag jó csapatom van, bár csak Messi 100as.

TerStegen (95)-Kimmich (92), DeLigt 95, Beckenbauer 95, Alex Telles 95- Scholes 95, DeJong 95, Iniesta 96- Salah 95, Messi 100, Mané 96.

Ezt a kezdőt használom legtöbbször.
Padon meg 94-96ig vannak: Oblak, Cr, Joao Felix, Bale, Oxlade-Chamberlain...

Mind featured, pár legenda.
Ezeken kívül vannak még 92-95 kereten kívül DiMaria, Rashford, Martial, Kroos, legend Iniesta, Mattheus, Lewa, Auirier, Matuidi, Origi, stb.

Nem panaszkodom azért.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#838) sambarca válasza VinoRosso (#836) üzenetére


sambarca
újonc

Ez jó kis csapat, grat.

Nekem sanson nagy kedvenc, jól védekezik, és tartani vele a labdát mesés :)

Teljesen jogos, featured playerekbol nagyon bitang csapatot lehet osszerakni. Én most egy oblak - alaba - rudiger - ligt-semedo - vieira-sanson - messi-iniesta-salah-kluivert csapatot tartok a legjobbnak. Pedig nekem is van 97es lewa a padon vagy 98 aguero, 96 kroos, 95 scholes stb. De pk9 nosztalgia, sanson meg kurva jó 😁

(#839) alite


alite
aktív tag

Lehet feladok a heten egy lottoszelvenyt. :)

Az angol Featured Players-eket nezegettem, gondoltam Sterling, Sancho, Chilwell triot elfogadnam. Beadta oket sorban, pedig az elejen csak egyet akartam nyitni. :B

(#840) alite válasza alite (#839) üzenetére


alite
aktív tag

UI.: Erdemes belogolni a kovetkezo harom hetben, mert hetente 300 coin-t ad ajandekba. Ebbol jott ma a harom angol nekem. :)

(#841) Carvus válasza alite (#840) üzenetére


Carvus
senior tag

Hétvégén töröltem le, mert idegállapotba tett...:W...és elkezdtem helyette Nioh-zni, lehet inkább visszarakom! :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#842) alite válasza Carvus (#841) üzenetére


alite
aktív tag

Nioh nem biztos, hogy a legjobb valasztas kikapcsolodasra, ha jol emlekszem a masodik boss-nal jottem ra, hogy "konnyedebb" DS sem az en vilagom.. :DDD

(#843) Carvus válasza alite (#842) üzenetére


Carvus
senior tag

Jaja azért is írtam lehet inkább szenvedek újra PES-ben, tegnap este majdnem összecsavartam a kontrollert... ;]

(#844) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Ezt láttátok?

https://realsport101.com/pes/pes-2021-season-update-confirmed-details-reddit-reactions-price-myclub-more/

(#845) alite válasza TrueGooner (#844) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, útközben hivatalos is lett: https://www.konami.com/wepes/25th/en/

Unreal motorra költözik a PES jövő év közepétől. Újradolgozzák a Master League és myClub módokat, kifejezetten rápörögtem. :)

Addig ki sem adnak egy új külön álló részt, hanem a PES 2021 inkább update formájában jön. Kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni..

[ Szerkesztve ]

(#846) csababarca válasza alite (#845) üzenetére


csababarca
őstag

De akkor a mostani részhez majd kapunk keret/mez frissítéseket ősszel?
Vagy akkor most semmi ilyesmi nem lesz?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#847) alite válasza csababarca (#846) üzenetére


alite
aktív tag

Szezonfrissítést kapunk csökkentett áron, így csapatokat és a mezeket frissítik, minden más a régi marad.

(#848) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Így van, egy nagyon "megérős áron" szezon frissítéstnkap a játék (mezek, keretek, stb...), és sok-sok bónuszt a MyClub módba. Ezek lettek beígérve.

A PES 2022 pedig teljesen átdolgozva érkezik majd NextGenre. Őszintén nagyon kíváncsi vagyok rá. :D

(#849) alite válasza TrueGooner (#848) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem az Unreal motor eladta már, a myClub teljes újradolgozása csak hab a tortán.

Felőlem nyugodtan dolgozzanak rajta évekig, csak legyen minél jobb. :)

(#850) csababarca


csababarca
őstag

Ejj ez a Cruyff a keresztem, megint ott van a legendsben de nem adta be.
Helyette két Maldini meg egy Baresi...az se rossz :D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.