Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#365) underdark válasza TrueGooner (#363) üzenetére


underdark
aktív tag

Valamiért úgy érzem, hogy már nincs tervben semmilyen szinten az offline mód, de ne legyen igazam. Adtam neki egy esélyt, de egy meccs elég is volt, maradt a meta kontra, ötlettelen játékok csak spammelni a befutó embereknek :/
Jó nagy barom volt aki kitalálta ezeket a fix taktikákat ahelyett, hogy bővítették volna a beállítási lehetőségeket idefosták ezt a semmit

Lehet sok fifás kipróbálja az efootballt, főleg most uborkaszezonban, de hogy annak töredéke aki tényleg itt marad az is biztos, mert a rossz gameplay ellenére fifában ezerszer több időt el lehet tölteni a sok mód/dolog miatt

Nem tudom nekem az UFL hozzáállása tetszik, hogy kommunikálnak az emberekkel és figyelik a reakciókat
A legelső nyers videó olyan árkád volt, hogy én se hittem el, de úgy látom, hogy folyamatosan fejlődik a játék
Persze PES szinten úgy se lesz egyik focis játék se sebességet illetően, de árkádos vonalként is lehetne csinálni jót
Fifából kiölnék csak a dribblinget, már 50%-al jobb játék lenne, csak egy példa

Az a GOALS nekem már elejétől nem szimpi, olyan mintha vmi scifi focis játékot akarnának csinálni ami 2070-ben játszódik :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.