Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) M107 válasza Nor- (#8846) üzenetére


M107
addikt

3 éves maxell nem tudom milyen a pie-poi tesztje, de gyorsan olvassák a meghajtók.
Made in china volt arra emlékszem bár 3 éve még lehet hogy jobbak voltak azok a chinai lemezek is.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#8852) qnadam válasza KaiotEch (#8845) üzenetére


qnadam
veterán

ha meg valami hosszú távra kéne, van pár 8x plextor a polcon, de nem mondanám, hogy gyorsan fogy :B

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#8853) fer


fer
őstag

Most akkor milyen lemezre érdemes írni? Már csak kb. 25 db-om van a jófajta Philips-ből! Kéne rendelnem valami normálisat!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8854) fer


fer
őstag

Találtam Philipset, nem a legolcsóbb, de remélem a uo. mides lesz mint amilyenek a legutóbbiak voltak! philips-dvd+r-16x-carry-pack-30

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8855) Daywalkerke válasza fer (#8854) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Ne rendelj sokat ebből a lemezből mert ez pluszos(DVD+R) és ebből a carry pack-os kiszerelésből csak a mínuszos(DVD-R) volt a jó, inkább először 1-2 ilyen packot és teszteld és ha jó lehet még rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#8856) fer válasza Daywalkerke (#8855) üzenetére


fer
őstag

Hát szerintem valamit keversz, a mínuszos volt a gyengébb minőségű!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8857) Daywalkerke válasza fer (#8856) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Én pár ilyen 50+10-es packot rendeltem a mínuszosból a gold media-tól és azok nagyon jó eredményeket adnak, tegnap is írtam belőle 10 lemezt és mind kiváló eredményeket adott, majd ha megkaptad ezt a pluszosat rakj be pár tesztet ha tudsz.

(#8858) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Legfrissebb tesztem az 50+10-es carry packos Philips DVD-R lemezből(a manapság kapható lemezek közül a legjobb, kár, hogy nem vettem többet és már nem kapható):

(#8859) fer válasza Daywalkerke (#8858) üzenetére


fer
őstag

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8860) Flashget válasza fer (#8856) üzenetére


Flashget
félisten

Egyikőtöknek sincs igaza :)
mindkettő jó csak a +os esetében volt egy gyengébb széria. veribigboy majd megmondja melyik sorozatszámú.

Realme GT Master Edition

(#8861) honda23 válasza Flashget (#8860) üzenetére


honda23
aktív tag

Nekem mindegyik közepes minőségű volt...

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#8863) Nor- válasza Daywalkerke (#8858) üzenetére


Nor-
tag

Tehát akkor ez sem a manapság kapható lemezek közül a legjobb ...
Sajnos mint már írtam, ilyen lemezt a philips már nem fog szállítani.
(már nagyon régóta nem szállít amúgy, amik még voltak itt-ott, azok elfekvő / beragadt készletek voltak)

http://itmedia.sk/

(#8864) Flashget válasza verybigboy (#8862) üzenetére


Flashget
félisten

:Y :R :C

Realme GT Master Edition

(#8865) fer válasza Flashget (#8860) üzenetére


fer
őstag

Neked sincs igazad! :DDD

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8866) djculture


djculture
félisten

Helyi kiskerben vettem borítékos lemezt itthon megnézem két philips infome között 5db maxel xtreme protek. Jól jártam :D

(#8867) Joltee válasza djculture (#8866) üzenetére


Joltee
aktív tag

Mennyiért vesztegették, kíváncsi vagyok.

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8868) djculture válasza Joltee (#8867) üzenetére


djculture
félisten

200 pénzért de már nincs több. Visszamentem hátha akad még ilyen.:D

(#8869) Joltee válasza djculture (#8868) üzenetére


Joltee
aktív tag

Anno én is így jártam egy békéscsabai üzlettel, 8 db volt nekik. :D

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8870) Daywalkerke válasza Nor- (#8863) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Azok közül amiket én vettem ez a legjobb és azt kívánom, hogy ezután ennél rosszabb eredményem ne legyen(ami tudom, hogy lehetetlen).

(#8871) Kcsabi válasza verybigboy (#8862) üzenetére


Kcsabi
tag

A 06JB06XX sorozat is nagyon jó, nekem van egy pár abból is.
06JB0623 223L 12X

(#8872) verybigboy válasza Kcsabi (#8871) üzenetére


verybigboy
senior tag

Én a DVD-R ről írtam, nekem főképp abból van "raktáron", de természetesen DVD+R ből is bespájzoltam, nehogy még véletlenül zavarba kerülhessek :K

Hát igen, ez is egy szép írás, gyönyörű, már csak a jitter-re lennék kíváncsi, hogy az mit mutat!

(#8873) Kcsabi válasza verybigboy (#8872) üzenetére


Kcsabi
tag

Csak mert a 06JB07XX nagyon jó széria, amiről írtál az pluszos, azért bátorkodtam hozzászólni. :R
A jitterre én is kíváncsi lennék, de most már azért nem veszek még egy írót.

(#8874) verybigboy válasza Kcsabi (#8873) üzenetére


verybigboy
senior tag

Igazad van, elnéztem ... köszönöm!!! :R

(#8875) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Talántam pár tucat régi(2-3 éves) üres JVC DVD-R(yuden) lemezt, íme az első teszt eredménye(sajna ma már ilyet esélytelen találni, de nem értem, hogy miért, hiszen a technika az évek folyamán egyre változik-megújul és inkább az várná az ember, hogy egyre jobb lesz a minőség is így, de nem tudom miért ez sajna nem így van, szerintetek ez miért van így?)
íme tehát a teszt eredmény:

(#8876) djculture válasza Daywalkerke (#8875) üzenetére


djculture
félisten

Azért van így mert egyre fogy az a réteg aki dvd-t ír, a gyártóknak meg neméri meg legyártani a minőséget és beleőlni a pénzt ha nincs rá kereslet.

[ Szerkesztve ]

(#8877) fer válasza Daywalkerke (#8875) üzenetére


fer
őstag

Egy szóval: költségcsökkentés! Mikor megjelentek az első írható DL lemezek, már onnantól romlottak az egyrétegű lemezek minőségei, minden gyártó a kétrétegűre hajazott! A BD-ről nem is beszélve! Ez utóbbi hozza a legtöbb pénzt nekik, így nemcsoda hogy a sima R-es lemezeket hanyagolják! Tisztelet a kivételnek, amit már nem is lehet nagyon találni!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8878) pami5


pami5
aktív tag

Sziasztok! Mai írás, Verbatim-R-re, ImgBurn prg, 3 avi film.
6x írás, FHT és OHT bekapcsolva

Ki, milyenek találja?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#8879) Flashget válasza pami5 (#8878) üzenetére


Flashget
félisten

:(

amivel teszteltél az LiteOn vagy asus volt? Mert ha LiteOn én azt biza lecserélném GL27 vagy GL29 fw-re.
normál DVD lemezt nem tudtam vele elfogadhatóan megirni..

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#8880) pami5 válasza Flashget (#8879) üzenetére


pami5
aktív tag

Írás PX-880SA 1.13 gyári fw, tesztelve (LiteOn-ként adták) iHAS624 B GL2A fw-el. Erre is érdemes lenne feltenni valamelyik fw-t? A módosított fw a Plextornál a B vagy a Z verzió??
Sajnos, ebből a lemezből van bőven. :R

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#8881) Flashget válasza pami5 (#8880) üzenetére


Flashget
félisten

innen ted rá a GL29 fw-t és utána írd meg a lemezt majd teszteld.
6x-8x-12x sebességeken írjál és 8x-on teszteld. azért kell legalább a 3 féle sebesség hogy kiderüljön melyik a legjobb ehhez a lemezhez és fw-hez.

Realme GT Master Edition

(#8882) pami5 válasza Flashget (#8881) üzenetére


pami5
aktív tag

A GL29 fw letöltöttem. De mivel semmi gyakorlatom nincs, angol tudásom se, nem tudom, hogyan kéne visszatenni. Milyen prg. kéne hozzá és mit, milyen sorrendbe kéne csinálnom? Ha van türelmed, részletesen írd le. Ha ehhez e-mail cím kell, akkor a pami5@freemail.hu címen elérsz. Fáradozásodat köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#8883) pami5


pami5
aktív tag

Az ImgBurn-ben a Force HT-Online HT-Over Speed-Smart Burn opció választható. Az optimális írás érdekében melyiket érdemes választani? :C

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#8884) fer válasza pami5 (#8882) üzenetére


fer
őstag

Jó az ami rajta van, semmi értelme a régebbit visszatenned, nálam tökéletesen működik a GL2A!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8885) pami5 válasza fer (#8884) üzenetére


pami5
aktív tag

:R

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#8886) Flashget válasza fer (#8884) üzenetére


Flashget
félisten

ne biztasd butaságokra..egy csomó mid nem szerepel az fw-ben.

Realme GT Master Edition

(#8887) pami5


pami5
aktív tag

Van aki butaságokra biztatja a tapasztalatlant, van amire nem is kapok választ...

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#8888) M107


M107
addikt

Csütörtökön hozzá jutok 300 db Jvc dvd +r egy itt fórumozó kedves ph társ-tól.

Pénteken vagy legkésőbb vasárnap tesztelem a lemezt milyen.

További szép napot addig is.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#8889) fer


fer
őstag

Új beszerzés!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8890) Joltee válasza fer (#8889) üzenetére


Joltee
aktív tag

Jófajta lemez: minden jó, a jitter is igen jó. :K Honnan a lemez? (Ja, sorozatszám lemaradt... talán 02JB széria? Azaz bocs... ez verybigboy posztja megkérdezni. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8891) Joltee


Joltee
aktív tag

Lemeztisztítás felsőfokon(?) :U

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8892) karmacsila


karmacsila
csendes tag

Rendeltem néhány hete "Philips DVD-R ***16x*** 10cake INFO!!! (IT2413)" az ITMedia-nál. Azt hittem, (mivel oda van írva, hogy "INFO"), hogy INFOMEDIA30 lesz. Sajnos RitekF1 van benne.
Megírtam egyet, de a minősége a Maxell RitekF1-hez hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#8893) Joltee válasza karmacsila (#8892) üzenetére


Joltee
aktív tag

Szerintem oda volt írva, hogy nem garantált RitekF1 alapanyag (most legalábbis oda van)...

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8894) karmacsila válasza Joltee (#8893) üzenetére


karmacsila
csendes tag

Igazad van. Sajnos erre nem figyeltem, mert a decemberi rendelésnél még Infomedia30 volt és azt hittem, hogy a nevébe beleírt INFO a MID-re utal (vagy csak benne felejtették?).
Pl. a Verbatimnál is a nevéhez írták, hogy "Taiwan" és akkor garantálták, hogy onnan származik.

[ Szerkesztve ]

(#8895) Joltee válasza kicsirigó7 (#8550) üzenetére


Joltee
aktív tag

Az FTI-R08 65/41-re a megoldás: 41 hexában = 65 decimálisan... ;)

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8896) Joltee


Joltee
aktív tag

Tegnap megkaptam én is az ITmedia FTI DL lemezeket. Kettőt megírtam, íme az eredmények:

NEC 7200A, 1.09 bitsetting fw, 4x írás:

Asus 24B3LT, iHAS 624B-vé crossflashelve, GL29 fw, 4x írás:
.

Áttekintés kedvéért a fórumtársak régebbi tesztjei: Samsung 223L, Plextor 880SA, Lite-On iHAS 324@524A, Lite-On 624B, Optiarc 7260S, Pio 215L.

A Pioneerek fw-je konkrétan az FTI-R08-065 MID-et nem tartalmazza, de az "FTI_____" MID R08-as revízióját igen; nem lehet, hogy ez végül is azt jelenti, hogy ismeri? :U :U (Erre utalhat az is, hogy a fentebb linkelt 215L írás elég jóra sikerült!)

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8897) fer válasza Joltee (#8890) üzenetére


fer
őstag

Nem tudom leolvasni róla, nagyon el van mosódva! De egyébként vonalkódos, ami nálam régebben gyengébb minőséget produkált, meg is lepődtem rajta!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#8898) Joltee válasza fer (#8897) üzenetére


Joltee
aktív tag

Elég nehéz leolvasni, az biztos! :K Nem túl erős fény (monitor) felé tartva, bizonyos szögből (mozgasd a lemezt erre-arra) sikerülhet! ;]

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8899) Joltee


Joltee
aktív tag

FTI-s lemez Samsung 222L-lel (SB03) írva, 4x-esen, elég jól sikerült:

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#8900) Nor- válasza karmacsila (#8894) üzenetére


Nor-
tag

Az INFO!!! arra vonatkozik, hogy olvasd el a bővebb leírást is.
Sajnos szerencsétlen félreértésről van szó a te esetedben.

http://itmedia.sk/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.