Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) Radeon.Z válasza KopaszÁllat (#1232) üzenetére


Radeon.Z
csendes tag

Hello,most olvastam hozzászólásod,csak annyit fűznék hozzá,hogy én is sokat ''kamerázok'',s mindíg Ulead videostudio 7 SE-t Vagy újabban 8-at használok.Capture tömörítetlen AVI-ban,(itt elvileg szerintem nincs minőségromlás)igaz sok helyet foglal(1 óra több giga),de megéri,majd Edit,(háttérzene,felirat,effektek stb.),majd Create disc.Itt ha akarsz tömöríthetsz AVI-ba bármilyen kodekkel,de egyből írhatsz DVD-re is.Én DVD-re írom,asztaliban is kifogástalan,tökéletes képpel,és hangal.(kamerám Sony TRV265E 16 bites sztereo hanggal)Hello.;)

Munkahelyemen én vagyok az Isten...mindenki tudja hogy létezem,de még senki sem látott...

(#1252) Dave0096 válasza strike-force (#30) üzenetére


Dave0096
csendes tag

Szevasztok emberek! Szeretném, ha újraindítanánk eme fórumot, ugyanis 1 éve érkezett az utolsó hozzászólás ebbe a dvd írással kapcsolatos fórumba. Egy év sok ídő a számítástechnika fejlődésében.http://prohardver.hu/pics/smileys/smile.gif
:)

by Dave0096

(#1253) Dave0096 válasza Dave0096 (#1252) üzenetére


Dave0096
csendes tag

sorry, elnéztem a dátumot!
Akit érdekel itt van a dvd íráshoz egy kis segítség:
(Original Dvd film [kb 7.5 gb] átírása normál 4.7 gb-os Dvd-re)
ajánlott programok:
Dvd Decrypter( Ez a dvd kódját töri fel )
Dvd Shrink( Ezzel tudjuk a kb. 7.5 gb-ot átalakítani kb. 4.1 gb-ra )
A minőség szemmelláthatóan nem változik, sőt még az összes extra és menü is rámegy a Dvd disc-re a teljes filmmel együtt HIBÁTLANUl. (legalábbis nálam így van)

Remélem tudtam segíteni azoknak, kik ilyen problemmal küszködnek(küszködtek!!!)

by Dave0096

(#1254) fokukac válasza Dave0096 (#1252) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ez jó... :D
hmm, nézd meg az utolsó hozzászólás dátumát... :D
azóta született még 1000 db hozzászólás...

bal oldalt van egy felfelé álló és egy lefelé álló fehér kisháromszög. ezekkel választhatsz, hogy milyen idősorrendben nézed a hozzászólásokat. ajánlott fordítva nézni, mert akkor mindig látod a legutóbbi reakciókat... :)

de azért ne ijedj meg, s további jó PH-zást! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1255) fokukac válasza Dave0096 (#1253) üzenetére


fokukac
nagyúr

látom rájöttél... :)

ha végigolvasod az 1000 hozzászólást, akkor meglátod, hogy pont a DVD Shrink az, amit nem ajánlanak, mert nem túl szép a végeredménye.

a DVDRebuilder + CCE páros a nyerő, legalábbis mindenki ezt dícséri, hogy sokkal szebb lesz a filmed, s tényleg.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1256) efge válasza KopaszÁllat (#1227) üzenetére


efge
aktív tag

mivel anno a philips ott volt amikor vajudtak a plusszos formatummal azt preferelja. csak mivel a vilag masik fele meg minuszot imad, ezert kenyteleen azt is olvastatni a jatekosaival. kulonben a kutya nem venne meg. de ezt nem veri nagydobra.

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#1257) Cyberslider válasza fokukac (#1255) üzenetére


Cyberslider
őstag

Ez talán egy jó leírás (angolul......)

Bővebben: link

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#1258) Dave0096 válasza fokukac (#1255) üzenetére


Dave0096
csendes tag

Szerintem te még nem próbáltál írni a DVD Shrin 3.2-vel, hamar kész a film tömörítése és a végeredmény kimagaslóan jó, de abban igazuk van a többieknek, hogy a régebbi verziók nem a legjobb minőségben készítették el a movie-t. De akkor is, ha nem próbáltad, akkor ne dumálj, OK?! Próbáld ki és a végeredmény ugyan az, mint ha a filmet leklónoztam volna. (tökéletes minőség)

Na csá

:((

by Dave0096

(#1259) erdoke válasza Dave0096 (#1258) üzenetére


erdoke
titán

Filmtől és a tömörítés arányától függ. Komolyabb zsugorításra a Shrink (ahogy más transzkóder) nem alkalmas. Próbáld ki mondjuk a Gyűrűk ura 3-at vagy a Gladiátort. Egy rakás fos lesz, amit a Shrink kinyom magából. :D
Ha kidobsz minden menüt és extrát, illetve csak egy nyelvet hagysz meg, akkor sok esetben jók a transzkóderek, ezt nem is vitatom, sőt magam is használom. Viszont nekem általában kell az eredeti és a magyar myelv is, kell a menü és az extrák egy része. Ma már átlagosnak mondható a 2 órás film, de nem ritka az ennél is hosszabb, ezek az említett körítéssel általában jól láthatóan jobb minőséget adnak újra enkódolva.
Úgy látom, nem sok tapasztalatod van a témában, inkább neked kellene inkább egy kicsit gyakorolni, mielőtt másokat leszólsz.;)

A legjobb aláírás a héten

(#1260) Dave0096 válasza erdoke (#1259) üzenetére


Dave0096
csendes tag

Na figyu Profi! A gyűrűk ura igaz hogy kb 200 perc de a dvd-n levő formátum 7.45 gb kb, ezt én tökéletesen megcsináltam a shrinkel, úgy hogy minden hang, felirat, menüpont és extra fullosan rajta van az általam írotton, úgy mint az eredetin, capise?!

Na most írj valami okosat!
Ja, én az előbb nem ''szóltam le'' az az embert.

Na pá!

:Y

by Dave0096

(#1261) erdoke válasza Dave0096 (#1260) üzenetére


erdoke
titán

Aha.:DD
Ha ilyen alacsonyak az igényeid, akkor azt írd le előtte, mert másnak esetleg mást jelent a ''tökéletes''. Próbaképpen én is lefuttattam Shrinkkel, egy rakás fos az eredmény. Kockásodik sok helyen, zavaros a határvonalaknál, stb. Analyze, smooth meg minden.

A legjobb aláírás a héten

(#1262) fokukac válasza Dave0096 (#1258) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kedves Dave0096.
Egyrészt használtam már DVDShrinket. Másrészt, ha Te is használtál volna CCE-t, akkor látnád a különbséget.

''De akkor is, ha nem próbáltad, akkor ne dumálj, OK?!''

Te meg ne beszélj velem ilyen stílusban, mert én azt nem szeretem.
Ez nem a korcsma, én meg nem vagyok a haverod.
:(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1263) edge1


edge1
csendes tag

Hi!

A cce-ről és a Shrink-ről tudnátok mondani lehetőleg magyar leírásokat??



Cs

(#1264) Olivér 83


Olivér 83
csendes tag


Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem. Sok hülye kérdés lesz mert nem értek igazán hozzá.
Mit jelent a rippelés?Milyen progi a legjobb dvd-írásra? Mivel szoktátok tömöríteni a dvd-ket, hogy ráférjenek a dvd cd-re? Meg hogy lehet az,hogy a dvd-ket le kell tömöríteni, hogy meg lehessen írni?Miért nem lehet normálisan átmásolni? Nem lehet olyan kapacitású dvd cd-t kapni?
Kaptam kölcsön dvd-ket az egyik haveromtól és nagy csodálkozásomra egyes filmek szarabb minőségűek, mint egy rossz minőségű dvd. Nem értem, hogy lehet ez a dvd, azért dvd mert szinte hibátlan a kép és a hangminőség is kitűnő.
Meg azon is elcsodálkoztam, hogy rengeteg csak 2.1-es hanggal bír, pedig én azt hittem, hogy minden dvd 5.1-es hangzású. Mivel 5.1-es hangfalam ezért iszonyat idegesített amikor meghallottam, hogy csak 2 hangfal szól.
Remélem nem fárasztok le senkit nagyon a hülye kérdéseimmel és választ kapok rájuk.

(#1265) fityfiritty válasza Olivér 83 (#1264) üzenetére


fityfiritty
csendes tag

Kedves Olivér

Javaslom rágd át magad ezen a topicon, mielőtt felteszed a kérdéseid. Egyrészt nagyon tanulságos, még akkor is, ha néha feltűnik egy-egy arc, aki ''vakon igét hirdet''. Tudom, néha fárasztó a sok hozzászólást átnézni, de rengeteg kérdésre választ találhatsz anélkül, hogy újra és újra leíratnád azokat a ''nagy öregekkel'' (magamat nem sorolom közéjük :U), akiket nyugodtan zaklathatsz ha megválaszolatlan kérdésed maradt. Hidd el, ők is szívesebben segítenek ebben az esetben...
Na jó olvasást:D

Maradtam
Fityfiritty

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#1266) Dave0096 válasza erdoke (#1261) üzenetére


Dave0096
csendes tag

Na figyu, maximalista vagyok ezen téren, tehát ha valamire azt mondom, hogy tökéletes, akkor az az is.
Amúgy a minőség szemmel láthatóan ugyan az, mint az eredetinél!!!

De ha tudsz olyan progit, ami jobb a Shrink 3.2-nél, akkor írd le a nevét és azt, hogy honnan lehet letölteni (kösz) !


:))

by Dave0096

(#1267) fokukac válasza Dave0096 (#1266) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, ha maximalista vagy, az más... :D
maximalistákkal ne kezdjen az ember... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1268) Olivér 83


Olivér 83
csendes tag


Ha hiszed, ha nem szoktam olvasgatni fityfirity a fórumokat, csak valahogy nem igazán volt kedvem majdnem 1300 oldalt elolvasni azért, hogy az 1-2 két olyan kérdésemre amit a többség tök kiráz a kisujjából megkapjam a választ.
Gondoltam lesz azért 1-2 olyan rendes emberke, akinek van annyi ideje és akaratereje, hogy választ adjon ezekre. (Eddig nem volt!)
Gondolom te is örülnél (el is várnád),ha van valami kérdésed van akkor arra normálisan válaszoljanak és ne azt lökjék oda, hogy valahol leírtuk olvass el 1300 oldal hozzászólást.
Én ha értenék hozzá és kérdeznének biztos segítenék 20.X-ra is és nem azzal szúrnám ki a szemét, hogy baszki valahol le van írva olvasd el!

(#1269) erdoke válasza Dave0096 (#1266) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudok olyan ingyenes programot, ami lényegesen jobb minőséget adna a Shrinknél. Talán még a QuEnc és a DVD Rebuilder kombináció egy jó ingyenes alternatíva.
Egy CCE Basic 58 $, nem egy ló ára.;)

A legjobb aláírás a héten

(#1270) erdoke válasza Olivér 83 (#1268) üzenetére


erdoke
titán

Bocs, de nálam bő négy oldal ez a téma. Állítsd 300-ra a hozzászólásszámot. :D
Igazából arra nekem sincs most időm, hogy az alapokat igényesen végignyálazzam veled, erre vannak specifikus oldalak, ott megtalálod ezeket leírva.
Pl. doom9.hu

A legjobb aláírás a héten

(#1271) fokukac válasza erdoke (#1269) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért az ilyen fizetős problémákon könnyen lehet segíteni... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1272) misstick


misstick
csendes tag

Sziasztok, szőke nő lévén ulead video studio 7el próbálok panasonic camcorderről filmet netántán képet capture-ölni. tök csík az egész nem megy a deinterlace. tudnátok tippet adni mit kezdjek vele? más progi? filter? de ha lehet szájbarágósan... köszi
ja és nem többórás vágott effektes filmet szeretnék hanem egy nyamvadt ötperces tökmindegymekkora de jó minőségű felvételt. köszi

(#1273) fokukac válasza misstick (#1272) üzenetére


fokukac
nagyúr

a capture-öléshez nem értek, de azt megjegyezném, hogy ''az ész a fontos, nem a haj(szín)'' :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1274) szucsi válasza Olivér 83 (#1264) üzenetére


szucsi
őstag

Klattyints ide, drága barátom, és okulj.

Bővebben: link



Üdv

(#1275) Olivér 83


Olivér 83
csendes tag

Köszönöm szépen szucsi!

Azért vannak kedves, rendes emberek is szerencsére!

(#1276) Olivér 83


Olivér 83
csendes tag

Kösz erdoke!

Nekem bőven elég ennyi is,hogy utaltok arra,hogy hol találom meg. Csak nem tetszett az a hozzáállás, hogy cseszd meg volt róla valahol szó keresd meg. Mert ha mondjuk nem lenne sok hozzászolás,akkor simán átnézem a topicot, de itt már majdnem 1300 hozzászólás volt.
És ha mindenki így állna hozzá,akkor senki nem segítene senkinek. És ha jól értem ennek a fórumnak a célját ,az hogy segítsünk egymáson és megosszik egymással a tapasztalatainkat és ezekből tanuljunk. Nagyon hasznos ez a fórum, csak lennének egy kicsit segítőkészebbek az emberkék néha, (tisztelet a kivételnek), mert nem születhet mindenki, úgy hogy mindent tud.

(#1277) fityfiritty válasza Olivér 83 (#1276) üzenetére


fityfiritty
csendes tag

Kedves Olivér

Nem akartam a szívedbe markolni, hidd el. Egyébként én is sokat tanultam abból, hogy bogarásztam a korábbi hozzászólásokat ezért mertem javasolni neked is. Tévedtem. bocsi.
Miután a gondod megoldódni látszik, okafogyottá vált a dvdtodivx oldalra való utalásom, ahol kimerítő ismertetést találhatsz, hiszen kaptál másik linket, ami szintén nagyon jó.
Remélem nincs harag,

Maradtam
Fityfiritty

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#1278) erdoke válasza Olivér 83 (#1276) üzenetére


erdoke
titán

Van különbség segítségadás és segítségadás között is.
Sajnos többoldalas ismertetők és alapozók megírására nekem sincs időm, és hidd el, én is úgy szedegettem össze azt a keveset, amit tudok, hogy olvasgattam a különféle fórumokat.
Akik itt segítenek másokon, pusztán humánusan cselekszenek, emellett dolgoznak, családjuk van, stb. Akárcsak a segítséget kérőknek.;)

A legjobb aláírás a héten

(#1279) fokukac válasza Olivér 83 (#1276) üzenetére


fokukac
nagyúr

kedves Olivér, lehet kersni fórumon belül is, a jobb fölső sarokban van a kereső.

Ha beírod oda, mondjuk, hogy Rebuilder, vagy CCE, biztos sok értékes találatot fog kihozni. :)

''Lenne egy pár kérdésem. Sok hülye kérdés lesz mert nem értek igazán hozzá.
Mit jelent a rippelés?''

A DVD adatainak kiolvasása a vinyóra.

''Milyen progi a legjobb dvd-írásra? ''
ha image fájl, DVD DEcrypter, ha adat, Nero

''Mivel szoktátok tömöríteni a dvd-ket, hogy ráférjenek a dvd cd-re? ''
DVDREbuilder + CCE páros, kicsit bonyolult, de az eredmény megéri.
esetleg a pinnacle instant copy.
de a DVDShrink-et kerüld el.

''Meg hogy lehet az,hogy a dvd-ket le kell tömöríteni, hogy meg lehessen írni?''

mert a gyári DVD-k 2rétegűek (közel 9 GB fér rájuk)
az írható DVD-k pedig ezidáig zömmel 1 rétegűek voltak, 4,31 GB fér rájuk ezért tömöríteni kell, hogy ráférjen.
persze vannak már kétrétegű íható DVD-k is, de még rohadt drágák, és kiforratlan a technológia.

''Miért nem lehet normálisan átmásolni? ''

egyérszt, mert másolásvédett (ezért kell ''rippelni'', és nem lehet simán totalcommanderben másolni)
másrészt, mert az előbb említett méretkülönbség miatt nem fér rá az íható lemezre.


''Nem lehet olyan kapacitású dvd cd-t kapni?''

?? nem értelmes a kérdés.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1280) Olivér 83


Olivér 83
csendes tag


Kedves fityfiritty!

Nincs harag és ahogy már írtam én is szoktam olvasgatni a fórumokat és tényleg iszonyat sokat lehet belőlük tanulni. Ezek alapján vásároltam meg a pio 108-om is. Csak néha hasonló témákból nyitnak több topikot, azon belül is rengeteg hozzászólással és akkor találd meg ami épp neked kell.
Tényleg nem azt vártam el, hogy majd leírod minden kérdezőnek /bár van akinek megteszik ezt is/ a kérdésére a választ. Csak tényleg utalásszerűen, hogy pl. web cím, vagy hol volt róla szó kb.
A másik meg az, hogy amikor a nagy számítógépguruk beszélgetnek egymással,az nekem aki tök laikus a számítástechnika terén néha tök kínai. pl. Hiába kezdenek beszélgetni egy x programról, ha fogalmam sincs hogy az mi az.
Illetve sokan elfelejtik, hogy mindenki volt valamikor olyan szerencsétlen balfasz, mint én és ha ők nem kaptak volna segítséget valakitől ők se állnának olyan magsa szinten, mint ahogy most állnak.
De tényleg nincs harag, csak egy kicsit bántott, hogy kérdezek valamit és le vagyok szarva.

(#1281) Olivér 83


Olivér 83
csendes tag

Kösz fokukac az infót!

(#1282) Olivér 83


Olivér 83
csendes tag

Szia erdoke!

Ahogy már írtam és meg is köszöntem nekem annyi is elég, hogy hol találok róla infót.pl. 300.hozzászólás vagy webcím stb. Szerencsére már többen is megszántak és segítettek.
Ahogy elnéztem te már nem keveset szedtél össze, eléggé vágod a témát!
Ja és te vagy az egyik leglelkesebb fóromozó, szinte minden topicba minden oldalon van hozzászólásod. Akkor kinek nincs ideje? :))

(#1283) fityfiritty


fityfiritty
csendes tag

A DVDShrink sokak által ''megvetett'' program, azonban van amikor jó szolgálatot tehet.

Tegnap este történt, hogy kaptam egy DVD-t, rajta egy, a gyerek versenyén készült rövid kis filmmel (nem egész tíz perc). DVD DEcrypter kb 40 percig nézelődött, majd sorban olvasási hibákat produkált :(((. Próbáljuk meg a CloneDVD-t, gondoltam. Valami érthetetlen hibaüzenettel elzavart a náthába. Ezután próbáltam meg az ''átkozott'' Shrinket, persze nem komplett lemez másolási, hanem rebuild(?) módban. Leszedtem a filmet és kész.

Ez persze csak annyit jelent, hogy ez a progi is használható valamire ;] és ha csak arra használjuk, akár kedves is lehet. Persze a Titanic-ot továbbra se akarjuk ezzel tömöríteni...
Hát ennyi.

Maradtam
Fityfiritty

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#1284) fokukac válasza fityfiritty (#1283) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyszer én is vettem már hasznát a dvdshrinknek.

Vettem egy CBA-ban 600 foriintért egy akciós ASterix DVD-t, ami azért volt olyan akciós, mert nem játszotta le semmi. (pedig nyomott DVD volt)
több asztalin is próbáltam, semmi.... régebbi pio 106s olvas fel sem ismerte... haver 106D -íója felismerte, el is kezdte lejátszani, de meghülyült tőle....

amikor pár hónappal később megvettem a 107 D írómat, tettem egy kísérletet, és lőn, a 107 lejátszani ugyan nem volt hajlandó, de 1x sebességgel berippelte. nyögvenyelősen...

ott volt hát az image-fájl, amit már le lehetett játszani, de ez egy gagyi ''promóciós'' DVD volt (értsd : végig kel nézned 15 perc reklámot előtte),és valahogy úgy volt megcsinálva, hogy a filmbe sem lehetett beletekerni, csak 8 chapter volt, és ennyi.

és bármivel is kódoltam át (akkor még csak az instant copy-t ismertem) a reklámot ki tudtam vágni belőle, de az anyag valamiért olyan maradt, hogy nem lehet beletekerni, ami egy filmnél kellemetlen.

A problémámat ebben az esetben a SChrink oldotta meg, ami képes volt úgy eltűntetni a reklámot, hogy úgy kódolta át az anyagot, hogy normális lett a film, és végre bele is lehetett tekerni.

az eredeti DVD-t kidobtam a picsába, és most az van a tokban...
szóval ennyi. :D

Persze a minőség itt sem tuti, viszont az eredetinek is ratyi volt a képminősége is. dehát 600 Ft-ért egy CBA-ban... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1285) deedee


deedee
őstag

Úgy látom,hogy itt csak én használok egyedül dvd2one-t dvddecrypterrel kombinálva.sztem így se olyan rossz a képminőség,még 72 cm-es tv-n sem.... :ccc

[Szerkesztve]

(#1286) I_Am válasza deedee (#1285) üzenetére


I_Am
veterán

Tényleg nem annyira rossz, ha a film ideje nem annyira hosszú. De ha egy 2 órás vagy hosszabb filmet dvd2one-al kódolsz, akkor bizony már 2.35:1-es képarány mellett is erősen kockázódik. Ezért éri meg a CCE-t használni, mert ott nincs ilyen probléma. Igaz eleinte nagyon nehéznek tűnik a dolog, de ma már annyira részletes leirásokat lehet találni, hogy nem okoz akkora nehézséget egy kezdő számára sem használni a programot. (emellett mindenki használja azt ami számára megfelelő, nem téritési szándékkal irom azt amit irok)

Más: a clonedvd sem kódol olyan rosszul, ha teheted próbáld ki a legújabb verziót egy hosszabb film esetében, meglátod majd a különbséget. (már a monitoron is, ki sem kell írni)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1287) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Gondoltam leírom a véleményem. Én is elég sokat írok, témába is kérdezősködtem.
Na már most. Hogy melyik jobb s miért? Szerintem nem lehet összevetni a dvdshrinket a dvddecrypter+cce által kapott dolgokkal.
Az igazat megvalva én csak a shrinket használom. Tudom, hogy ez transzkodek meg minden. A gépem még csak csak bírna a 5-10 óra alakítgatást, de én nem. Meló után 1 film egy nap lenne. Ez számomra túl sok. A shrinkkel megvan 1 óra alatt. Igaz néha menü és extra nélkül. Maximalistának vallom magam de ezen a téren számomra ez a maximum.
Mindegyik progi jó. Ha valakinek van rá ideje s gépe akkor ne shrinkkel csinálja mert biztos hogy gyengébb minőséget tud mint a cce. Viszont ha nincs idő akkor minek a cce. Legegyszerűbben shrink. Néztem az általam megírt dvd-t pc-n, meg 1,5 millás házimozi cuccon is. Én vak vagyok illetve süket de nekem az igényeimnek tökéletesen megfelel.
Mindenki maga döntse el hogy melyik a legalkalmasabb számára.
Nem akartam okoskodónak tűnni ha az lettem volna akkor bocsánat.
Csak már unom hogy a shrink így a cce úgy

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1288) neduddki válasza deedee (#1285) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nem is a tv fogod latni a kulomseget hanem vmi szep nagy crt/tft, de ott nagyon /meg persze az eljovo szep uj kijezlokon/monghyuk mar az eredti dvd is laccik, de lasd korabbannbeszetunk mar errul vhol...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1289) deedee válasza I_Am (#1286) üzenetére


deedee
őstag

az én clone dvd-m -et még a nyár elején szereztem.nem túl soxor használtam.viszont most kell megcsinálnom a tróját a haveromnak/MERT AZ EREDETI LEMEZT NEM ADOM SENKINEK!!/ és az két és fél órás....

mindjárt megnézem a verziószámot...

(#1290) deedee válasza I_Am (#1286) üzenetére


deedee
őstag

az én clone dvd-m -et még a nyár elején szereztem.nem túl soxor használtam.viszont most kell megcsinálnom a tróját a haveromnak/MERT AZ EREDETI LEMEZT NEM ADOM SENKINEK!!/ és az két és fél órás....

mindjárt megnézem a verziószámot...

(#1291) fokukac válasza _Hunter_ (#1287) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyrészt, akkor használj inkább instant copy-t, az is ''gyors'', de sokkal jobb a shrinknél... :D

másrészt, egyáltalán nem 1 nap egy film CCE-vel, nekem 4 pass-os átkódolással
(az alap 2) 5 óra alatt megvan egy 2 órás film. 2600+ Bartonnal.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1292) deedee válasza I_Am (#1286) üzenetére


deedee
őstag

a verziószám: 1.3.11.2. ez régi ,vagy már az új?

(#1293) I_Am válasza fokukac (#1291) üzenetére


I_Am
veterán

Mindenki használja azt ami neki tetszik.

Instant copy tényleg jó.

Hunter: a füleddel semmi baj a transzkóderek és egyébb kódolók nem nyúlnak a hanghoz. ;) (Neked külön kell hozzányúlni más progival, ha változtatni akarsz a minőségén)

deedee: CloneDVD 2 (Version 2.4.5.4) Bővebben: link

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1294) _Hunter_ válasza fokukac (#1291) üzenetére


_Hunter_
őstag

Ok. 5 óra 2600+Bartonnal
Az mennyi lenne cerkával?

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1295) fokukac válasza _Hunter_ (#1294) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézd, a video--és hangkódolásban nem olyan rossz a cerka, oda nyers órajel kell...
szóval nem hiszem, hogy tovább tartana... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1296) _Hunter_ válasza fokukac (#1295) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nekem akkor is sok az 5 óra.
Instant copy. Ezt nem ismerem. Ez jobb mint a shrink? Transzkodek ez is?

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1297) fokukac válasza _Hunter_ (#1296) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy-másfél óra. s szerintem jobb. :)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1298) Tomcat13


Tomcat13
senior tag

Nagy kérdésem van, érdemes-e a Shrinket használni, mert viszonylag gyors, de mi van a minőséggel?

'' Meghalni lehet, de elfáradni sohasem''

(#1299) _Hunter_ válasza fokukac (#1297) üzenetére


_Hunter_
őstag

Most már csak az a kérdés, hogyan legyen nekem ilyen progim?
Honnan tudom letölteni?

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1300) Tomcat13


Tomcat13
senior tag

Másik kérdésem, álítólag van olyan progi amelyik megtudgja mondani milyen lemezt tettem be az íróba, ezzel ki lehet szúrni a hamisítványokat, álítólag, valaki tud ilyen progit, és esetleg azt, hogy honnan lehetne letölteni!

'' Meghalni lehet, de elfáradni sohasem''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.