Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) apóka válasza Thulcandra (#4000) üzenetére


apóka
aktív tag

Köszi!
Ismerem a Shrink hátrányait......a Clone DVD-t még nem használtam
Mintha az Any-t futtatva műkszene a Decrypter is ( valamelyik hsz-ben taglalták)...panasz volt az Any logóra ami belekerült :F

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#4002) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én meg már megint belefutottam egy jo kis védelembe.Jelen esetben a Csontdaráló c. filmről van szó.Fut az AnyDVD 5.6.1.1 és ugy szedem le Decrypterrel,de miutan a vinyon van onantol nem lehet tömöriteni,és sem a Shrink sem a Remake nem látja a fő filmet (!).
Tehát Shrinkben nemtudja tömöriteni 99%nál jobban,a Remake meg megse nyitja (nem Shrinkel tömöritek).Most akkor ez megint mi :F

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4003) Thulcandra válasza apóka (#4001) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ezt a logós dolgodat nem értem.

Az AnyDVD arra való, hogy a beékelődik a rippelő program elé, és on the fly eltávolítja a másolásvédelmet. Müxik a dvd decrypterrel is.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4004) Thulcandra válasza Zomb€€ (#4002) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Hát pedig mennie kéne. Abból következtetve, hogy a fő filmet nem látja, az egész lemez tartalmát rippeled le a winyóra. Próbáld meg csak a filmet magát leszedni. Meg külön a többit. IFOedit is hasznos ha értesz hozzá.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4005) Dare2Live válasza erdoke (#3931) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

és ha nem csak az ingyenes jáccik mitajánlasz?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4006) Zomb€€ válasza Thulcandra (#4004) üzenetére


Zomb€€
őstag

Leszedi az egészet,nincs azzal gond,kbytra megegyezik a DVDvel.Csak utána nemtom tömöriteni.Volt már ilyen gondom,de csak egyszer,a Rebuilder 8 ora kodolás után a rebuild résznél hibaüzit dobott hogy nem stimmel a frame szám a prepare meg a rebuild résznél...
Szal nemértem.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4007) Thulcandra válasza Zomb€€ (#4006) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Hát akkor csak annyit tudok elképzelni, hogy lehet v.mi szerkezeti hiba van a dvd struktúrájában, ami kiakasztja a dvdrebuildert. Gondolom abból is a legfrisebb verziót használod.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4008) apóka válasza Thulcandra (#4003) üzenetére


apóka
aktív tag

# 3965...Bocsi, itt a trial verzióra volt panasz,én nem olvastam figyelmesen :B

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#4009) erdoke válasza Dare2Live (#4005) üzenetére


erdoke
titán

Leírtam azt is. ;] A Basic 60 $ körül van, az SP potom 2k. :D

A legjobb aláírás a héten

(#4010) erdoke válasza Zomb€€ (#4006) üzenetére


erdoke
titán

Az nem feltétlenül jó, ha egy szerkezeti védelemmel ellátott film mérete pontosan megegyezik a védelmet már nélkülöző rippel. :F

A legjobb aláírás a héten

(#4011) afterburner_ válasza erdoke (#3998) üzenetére


afterburner_
őstag

nekem így nemsokat mond így elsőre, megkuksolom a progit, Köszike hogy segítessz! :R
írok ha van valmai fejlemeny:)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#4012) Zomb€€ válasza erdoke (#4010) üzenetére


Zomb€€
őstag

De akkor most mi tévő legyek? :F
Mindent ugy csináltam ahogy múltkor is javasoltad.Fent csücsül a gépen a film,de egyszerűen nemtok vele semmit se csinálni... :(
Nincs valami jo5leted?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4013) erdoke válasza Zomb€€ (#4012) üzenetére


erdoke
titán

Töltsd le itt a FreeDVD nevű progit, és futtasd a vinyón lévő fájlokra: [link]

Free DVD

Free DVD removes several protections from a DVD folder on the hard disk. It removes region code (RC), region code enhancement (RCE), analog copy protection, and user operation prohibitions (UOPs). You can use it to get a free DVD before you burn the DVD folder. It's only 44K.

A legjobb aláírás a héten

(#4014) Zomb€€ válasza erdoke (#4013) üzenetére


Zomb€€
őstag

Köszönöm.Meg is próbáltam.Erre meg ezt a választ kaptam hogy:There isn't any protection in folder...
No Comment :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4015) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#4014) üzenetére


Zomb€€
őstag

:C
Éjjen!Éjjen!megcsináltam :DD
A problémámat a DVDFabDecrypter oldotta meg.Azon az oldalon találtam amit linkeltél erdoke,köszönöm a segítséget :R
Megvágtam PgcEdittel és most probaképp 2pass CCE-t küldtem rá,és nem akadt meg a rebuild résznél!
Szerintem ezzel a sony pictures féle ''arcos'' ( :DDD ) védelemmel volt a gond,amit a Decr. legujabb verziója tudott csak leszedni.
Szóval akinek bármi ilyen jellegű problémája van----->>>>Legújabb DVDFabDecrypter

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4016) afterburner_ válasza erdoke (#4013) üzenetére


afterburner_
őstag

hat sajna nem sikerült az ügyködésem...:( esetleg valami tutorial linket tudsz mutatni a menü levételére, azutan annak berakására?mondjuk aztan ha nagyon bonyolult hagyom .... csak ha már van menüs verzióm szeretnem aláraknia rendest:)

Előre is köszi majd a válaszod!

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#4017) erdoke válasza afterburner_ (#4016) üzenetére


erdoke
titán

Nem szükséges különösebb leírás.
Megnyitod a menü nélküli filmet PgcEditben. Ráállsz a a film PGC-jére (ahol az 1:43:37 vagy hasonló van, a film hossza). Felmész a Menu menüpontba, majd az Import Menu-t választod. Megkeresed a menüs változatot, majd kiválasztod a menünek megfelelő számú IFO-t és OK (ha nem tudod, melyikben van a fő menü, akkor előtte nézd meg PgcEditben. Ahol a sok gombot mutatja a PGC mellett, pl. 8b). Ha van fontos menürész a VMG-ben (VIDEO_TS.VOB-ban) is, akkor arra is ráállsz, majd beimportálod a megfelelő nevű IFO-ból. Végül a First Play PGC és a film PGC parancsait másolod át, és elvileg kész is vagy.

A legjobb aláírás a héten

(#4018) afterburner_ válasza erdoke (#4017) üzenetére


afterburner_
őstag

Köszzke!!!!! :R :R :R :R :R

racuppanok! :)) beszamolok a fejlemenyekről majd, végül is megmutatom hogy hogy nez ki a két dvd.

[link]

nah szóval ez az most elszedem shrinkel a sérültről a hangoakt ugy mint ahogy a masikon van aztan megkuksolom:)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#4019) afterburner_ válasza erdoke (#4017) üzenetére


afterburner_
őstag

nah szóval most már ha shrinkel ellenorzom akkor nem ír ki hibát, de sajnos a menüt még mindig nem akarja behozni:(( :O

[link]

szal így fest a két tartalom alsó a menüs a felső meg amibe beimportáltam a menüt, utana pedig a first play ill a film pgc-t most meg probalkozom hatha sikerül...

pedig mikor a shrinkel olvastatom, akkor latszik hogy benne van a menü csak épp power dvd nem jeleniti meg :((

[Szerkesztve]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#4020) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!


Van egy kis gondom!

Vettem tegnap egy vadi új DVD-t.
Biztonsági másolatot kívántam csinálni belőle, de sem Shrinkel sem Decrypterrel nem tudtam vele csinálni semmit, mert errorokkal megáll elég hamar.

Mi ez?

Valami új másoládvédelem? Vagy csak a lemez hibás?


Előre is köszi!

H.

Aquila non captat muscas.

(#4021) erdoke válasza Hegyirabló (#4020) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg az előbbi. Legújabb DVDFab Decrypterrel vagy a legújabb AnyDVD háttérben futásával próbálkozz. Ez működik a Torta, a Madagaszkár, a Csontritkulás (:D) és más újabb filmeknél is. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#4022) erdoke válasza afterburner_ (#4019) üzenetére


erdoke
titán

A FP parancsait mindenképpen másold át, mert az indítja el a navigációt. A film PGC parancsai is fontosak általában a normális működéshez.
Tehát ami ott van a menü nélküli filmben, azokat töröld ki, majd másold át mind a Pre mind a Post mind a Cell Command részt a menüsből. Save, és mennie kellene rendesen.

A legjobb aláírás a héten

(#4023) Zomb€€ válasza erdoke (#4021) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem az AnyDVD nem segített,szerintem abba nem volt megfelelő az Arccos (vagy mi) törése ;] A Csontritkulás az meik uj film :F
Szerk: LOL! láma vok,vágom :DDD

[Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4024) Hegyirabló válasza erdoke (#4021) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hé, köszi! :))

Aquila non captat muscas.

(#4025) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Előre is elnézést az OFF-ért:
Nemtudom melyik topicba tegyem fel ezt a kérdést,mert az ehhez kapcsolodokban nem láttam sok reményt hogy választ kapjak szoval ide irom.
Van nekem egy asztali DVD playám de nincs rajt 5.1-es kimenet,csak optikai,meg sztereo (AC+ és DTS dekoderes) és van mellé egy aktiv 5.1-es hangfalszettem amin csak RCA bemenetek vannak (Jazz 9940).
Hogy tudnám ezeket összekötni hogy mind a 6 csatorna szóljon az eredeti formájában?Egyáltalán lehetséges ez?
Előre is köszönöm a választ.


[Szerkesztve]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4026) erdoke válasza Zomb€€ (#4025) üzenetére


erdoke
titán

Analóg 6 csatorna kell neki, ami neked nincs. Vehetsz egy DD/DTS dekódert, amin van ilyen, de olcsóbban kapsz egy középkategóriás házimozi erősítőt, amin van. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#4027) Zomb€€ válasza erdoke (#4026) üzenetére


Zomb€€
őstag

És akkor az ugy müködne hogy az erősítő kapna egy optikai jelet a playerből és azt továbbitja az RCA kimenetein?Mennyibe kerül egy ilyen ''középkategóriás'' erősitő?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4028) erdoke válasza Zomb€€ (#4027) üzenetére


erdoke
titán

Misszósz ehhez: [link] :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#4029) Zomb€€ válasza erdoke (#4028) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ehh :DDD
Még az elején tetszett aztán legördítettem az árához :DDD :DDD :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4030) apóka válasza erdoke (#4028) üzenetére


apóka
aktív tag

Teccik....2-tőt vennék....ez ugye lejácca a Győzike DvD-t :DDD

[Szerkesztve]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#4031) apóka válasza Zomb€€ (#4029) üzenetére


apóka
aktív tag

Vegyél Yamadát :)) ..occsó, osztan mindent visz, az 5220-as 5.1-es

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#4032) erdoke válasza apóka (#4030) üzenetére


erdoke
titán

EISA díjas, úgyhogy csaktán. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#4033) -conrad-


-conrad-
addikt

Valaki segíthetne :O
5.6.1.1-es anydvd + dvdshrink és ez a hibaüzi
[link]
SOS lenne... :(

(#4034) róland válasza -conrad- (#4033) üzenetére


róland
veterán

DVD Decrypter, CloneDVD. Ezeket már próbáltad?

Amúgy nekem még nem kellett AnyDVD a Shrinkhez.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4035) -conrad- válasza róland (#4034) üzenetére


-conrad-
addikt

megpróbálom... lopakodo c film. mi is az az oldal ahol ezek mind fennvannak? thx.

(#4036) róland válasza erdoke (#4021) üzenetére


róland
veterán

Az miért van, ha a Shrink hibaüzenettel leáll, hogy nem megfelelő a fájlok elhelyezkedése, akkor a Nero DVD Copy-val simán át lehet másolni a DVD-t?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4037) róland válasza -conrad- (#4035) üzenetére


róland
veterán

Filmekről semmit nem tudok. A programok nevére meg keress rá a gúgliban.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4038) róland válasza -conrad- (#4035) üzenetére


róland
veterán

AnyDVD a CloneDVD-hez kell.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4039) erdoke válasza -conrad- (#4033) üzenetére


erdoke
titán

És ha először leszeded egy VIDEO_TS könyvtárba, majd onnan nyitod meg Shrinkkel?

A legjobb aláírás a héten

(#4040) erdoke válasza róland (#4036) üzenetére


erdoke
titán

Gondolom azért, mert nem ugyanúgy kezeli a szabványtól eltérő szerkezetű anyagokat a két program.

A legjobb aláírás a héten

(#4041) róland válasza erdoke (#4039) üzenetére


róland
veterán

Ha leszedte egy VIDEO_TS könyvtárba, akkor akár a Neroval is meg tudja már írni, hacsak nem akarja kiszedni belőle a felesleges részeket.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4042) erdoke válasza róland (#4041) üzenetére


erdoke
titán

Valószínűleg nem elsősorban kiírni akarja a Shrinkkel.

A legjobb aláírás a héten

(#4043) -conrad- válasza erdoke (#4039) üzenetére


-conrad-
addikt

Most lemásolom a dvd-t a vincsire, has kész utána megpróbálom shrinkelni. Te szoktál egy oldalt ajánlani, egy fórum, ahol ilyesmiről van szó.. mi is az? :B

nem másolta le úgy sem, ha futott az anydvd. :(

[Szerkesztve]

(#4044) erdoke válasza -conrad- (#4043) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, melyikre gondolsz. Talán itt: [link]

A legjobb aláírás a héten

(#4045) -conrad- válasza erdoke (#4044) üzenetére


-conrad-
addikt

Igen, köszi. :B csak elkevertem a linket. Most próbáltam decrypterrel, de ez is megakad 6%-nál... :( na jó ennyi, majd holnap folytatom...

(#4046) bigalexander válasza -conrad- (#4045) üzenetére


bigalexander
csendes tag

Hali.
Nekem simán lejött. Any fut a hátérben, DVDFab decrypter winyora és DVD2ONE tömörit.
Nem magamnak csináltam nem nálam de egy átlagos konfigon 1.7 cerka 512 ram pio 109.
A shrink tényleg nem ment asszem tul nagy file méret hibaüzivel.

Üdv

(#4047) -conrad- válasza bigalexander (#4046) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem is sikerült levenni a vincsire, de a dvd2one az lemegy -600%ra, meg fel, stb, és egy órája ezzel játszik, az iso file megy csak 1,6gb.

(#4048) bigalexander válasza -conrad- (#4047) üzenetére


bigalexander
csendes tag

Hali.
Hát akkor passz.Probáld meg decrypteld le file modba és csak a filmet csináld ,menü,extrák nélkül,DVD2ONE val.
Nekünk kb 30 perc volt a film tömöritése extrák ,egyéb nélkül angol,magyar hanggal.
Olvasgattam a neten itt ,ott és vannak akiknek nehezebben sikerul ,talán valami
fut a háttérben ami bekavar.
Van mégegy megoldás akinek pl: a DVD REGION +CSS FREE progi oldotta meg.
30 napos trial.
Üdv

(#4049) numera007


numera007
tag

A lopakodóval én is így jártam. Semmi nem tudta levenni a régi progikból. A DVDfab-ot még nem próbáltam, mert egy külf oldalon rátaláltam egy Pgcedit Psl2 pluginra, meg egy varázslóra ami a Decrypterrel együttműködve képes volt a Shrinknek használható mentést adni a vinyóra, ami után már lehetett dolgozni a filmmel. Ez egyébként a legújabb Sony Arccos védelem ha jól tudom. :C

(#4050) Smogus


Smogus
őstag

Olyan kérdésem van hogy van egy két darabos avi-m ezt most én szépen összefűzöm VirtualDub-al majd Cucusoft progival csinálok video és audio fájlokat majd ezt ifoedittel szépen dvd-vé kreálom vagy mi a fene és ezt kiírom neroval mondjuk
ez eddig mind jó szinkronos filmmel sikerült is de van egy filmem ami két darabos és feliratos
l
azt akrom kérdezni hogy a hozzátartozó feliratot hogyan tegyem hozzá mivel kell összefűzni és mikor kell azt is hozzá adni???

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD film írás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.