Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DVBViewer

Hozzászólások

(#754) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Csak a beszélgetés kedvéért visszatérve a szoftverfejlesztő utálatra.
Ez a verzió (7.2.2.0) június 2.-án került kiadásra. Valószínűleg azóta van tudomásuk erről az aprócska kis hibáról június 29.-én már volt rá megoldás, (Amit linkeltél) bár még tesztelés alatt volt. Azóta is majdnem eltelt két hónap. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ennyi idő alatt nem lehetett volna odalökni mondjuk egy 7.2.2.1-et csak úgy gyors tapaszként, vagy csak próbából.
Szívem szerint már írtam volna én is az adott fejlesztőnek, hogy ugyan küldje már el nekem is... Had "tesztelem", de úgy voltam vele, hogy: "Á, minek? Hisz, úgyis mindjárt kijön!" Na ezt játszom egy hónapja. "Na de, most már biztos...." És szépen lassan eltelik még egy, majd valószínűleg még egy hónap.

És mindezt úgy írom, hogy várok egy játék BÉTÁJÁRA is aminek megközelítőleg július elején kellett volna megjelennie, hisz a publikus megjelenést ígérték augusztus végére!
Lehet, hogy nincs rálátásom a fejlesztői tevékenységre, de számolni még tudok (Úgy ahogy)
Ja igen. És olyan férc (Nem ez a szó illik ide!) munkát végeznek, hogy nem győzik a modderek és jómagam kijavítani. Élhetőre, használhatóra reszelni.
Ezek után nekem jó véleménnyel kellene lennem róluk? Mert nincs az a tolerancia szint, amibe ezek a dolgok, amik engem érintenek beleférnének.

És akkor még ott van a világ összes baromsága ami mostanában ömlik a nyakunkba és az én idegeim szép lassan kezdik felmondani a szolgálatot. Lásd: Arecibo

Elnézést, hogy picsogás lett a vége. Ki is törölhetném, de akkor mivel büntetnélek benneteket?!?!? ;)

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DVBViewer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.