Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mert itt biztos, hogy megmarad.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sidi: Samsung Deskmaster 386s/20n
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
mexel
veterán
válasz
Kernel #14682 üzenetére
Van olyan opció hogy készenlétből felvétel. ha be van kapcsolva, akkor készenlétből bekapcsol, felvesz, majd kikapcsol. Csak azt nem értem mi értelme hogy ezt ki is lehet kapcsolni?
Akkor a TS és PS nem a multiples felvételt jelöli valószínűleg mivel stb-ről van szó. Arra gondoltam talán minőségbeli különdség lehet. Sajnos a gyári leírások eléggé felületesek, ilyesmire nem térnek ki. Gondolom nem akarják megzavarni a felhasználókat
A Timeshift hogyan működik ( az elv)? Ha bekapcsolom akkor még nem rögzít gondolom, csak ha megnyomom a pause-t, akkor kezd rögzíteni. De ha megállítom, majd pár perc múlva folytatom a nézést akkor ugyanúgy rögzít tovább, csak az elejét elkezdem nézni a még felvétel alatt álló résznek? (talán érthető így )
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Z Fold6 ,Navy ,120 Hz AMOLED dupla kijelző, Snapdragon 8 Gen 3,12/512 GB,2027. 07. 11
- Bomba ár! Dell Latitude 5500 - i5-8GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB DDR5 RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Akció! Paidashu 10600MAH / 20700MAH Powerbank olcsón!
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3512
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest