- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- LG OLED48CX TV mint monitor
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gerner1
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Yézi: 10 év
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
Új hozzászólás Aktív témák
-
oxox
addikt
válasz
#70869248 #1236 üzenetére
nálam voltam én...törpe harcos, és Ali barátom, hátul meg két gyógyító/támadó varázsló...főleg a kővéváltoztatás, meg a ketreces varázslat durvult...egy kis fagyasztással....egyébként az is nyerő kombó, hogy két fagyasztó varázsló....és szépen folyamatosan egymást váltva lefagyasztják az ellent.
-
oxox
addikt
Én személy szerint nem ezt a warcraft 1-es módszert ajánlom
(a düne2-re már nem emlékszem, hogy ment e)...sokkal egyszerübb, ha egy varázslóval belelövetsz valakibe (ne a vezető legyen), akkor az szépen egyedül neked szalad (nekem a varázslóim leszedték mielőtt odaért volna)...nem kell a tankokkal meg sem mozdulni.
-
oxox
addikt
mint irtam egy elfet magust fogok másodiknak inditani...a mana regeneraciot mi fokozza?
Mert pl. Morrigan-nek sokkal tobb/gyorsabb mana visszanyerese van mint pl. wyvnek...
vagy csak targyal lehet fokozni...sot masik kerdes: van-e ertelme pl. egy harcosnak az eron kivul masra is tenni? (a torpemnek egy keveset tettem ugyessegre, minden mas ment erore...szepen daraltam is), tehat magusnal magia, meg akaratero...kell meg valami?
senki ne jojjon azzal, hogy kell a dorzsoltseg a parbeszedekhez, mert igy is siman ment minden...meg a bortonbe is belehetett jutni 16-os dorzsoltseggel....diablo2-ben is erre alapoztam a varazslo karakterem (mana visszanyeresre)....es gyorsabban is jott vissza a manam mintahogy eltudtam volna kolteni
...hatha itt is megy?! vagy csak targyakkal lehet?
Amugy gyurube, nyaklancba nem talalta valami nagy ereszteseket a jatek alatt...
-
oxox
addikt
válasz
*Z/\ck* #1161 üzenetére
ne is mond...Borderlands pechjére akkor jött ki a dragon, mikor már kb a felénél tartottam...most meg már cod.....
aporpó, én nem nyirtam ki végül a sárkányt a szent hamvaknál (de a mese szempontjából a végén ez igy jó befejezést adott), nem találtam küldetést amiért meg kellett volna ölnöm...Én meg mind feledhetetlen nem érzem nemes dolognak, egy ily ősi lényt megölni.
-
oxox
addikt
válasz
DerStauner #1151 üzenetére
igen, nekem nem is tudom, hogy az egész játék alatt volt-e, hogy 98 aranyam volt egyszerre a batyumban, mert könyvekre, hátizsákra folyamatosan költöttem....első táborozásnál meg elég elképzelhetetlen ennyi lóvé....eladtál valamit szerintem, és az ezüstöt felváltotta aranyra, és azért lett kevesebb ezüstöd (amit aranynak hittél).
jahh kicsit rövid lett a játék, de azt hiszem, most, hogy vége nekiindulok egy elf mágussal (aki csak személyes érdekeit foglya szem előtt tartani...csunya anyagias, és éllvezethajhász lesz
)...meg most már jut majd idő a cod-ra is
-
oxox
addikt
VÉGE!!!!
Én is beálltam a befejezők közé!!!, és ÉLŐ Törpe feledhetetlen lettem
Az Őssárkány mondjuk nem volt nagy etwas...Flemeth keményebb volt nekem...jópofa, hogy a végén van még egy levezető meseszöveg!
-
oxox
addikt
válasz
jaja1981 #1115 üzenetére
a kérdés, hogy van-e értelme mutyizni a kavarással...én a vége felé vagyok és a két varázsló lúnya bőven gyógyitja az egész csapatot, annyi potion amit találtam bőven elég volt (és támadni is nagyon durvák már a csajok...kővé változtatás, valami ketrecbezárás-ami miatt sebződik is az ellen...plussz a fagyasztás....és még lőnek is folyamatosan...a köv karakterem tuti vmi rosszéletü elf mágus lesz.)
-
oxox
addikt
válasz
jaja1981 #1091 üzenetére
brownus- befolyásolja, de a végeredmény szinte mindig ugyanaz lesz....legalábbis ahol megpróbáltam a másik lehetőséget, ott mindig visszakanyarodott végül a másik megoldásához...de ennek ellenére szórakoztató...igaz mint emlitették (én nem gyilkoltam le mindenkit)
jaja
1-tábor, egészség csomag...és varázslat (de erre nem jöttem rá melyik lehet...pedig gyógyitó emberkém van)
2-vagy csapattagok tudják tanitani, vagy könyvből tudsz specializálódni (találod, vagy veszed)...lehet npc is tud tanitani, ezt nemtom
3. szerintem pont semennyire. árusoknál tudsz venni hátizsákot (ami plusz 10-et ad, ha jól emlékszem) -
oxox
addikt
válasz
Arnold2 #1013 üzenetére
jaja...a válaszok között van még olyan is, hogy: "hoppá!"
Megpróbáltam kétszer, de mindkétszer ledarált a palossal a lányzó (se kővéváltoztatni nem tudtam, se nem lebénitani)...aztán megpróbáltam a börtönt, és nagyon zora szövegek vannak benne (a csatlakozott törpével mentem, és miatta már érdemes volt).Mi az, hogy "úgy tünik"???? - "El akartak rabolni"...úgy tünik? Miután lekaszáltad a feltartoztató őröket mint mondott a Hercegnő?????
Most éppen (jó most éppen dolgozok), az elf rabszolga kereskedelmet próbálom felszámolni...nem nehéz. Apropó a hercegnő szerintem a legnagyobb köppenyeg forgató a játékban...azon se csodálkoznék, ha az egész hagyjuk meghalni a királyt, majd fogjuk szegény szürkepajtásokra ötlet az övé lett volna....
Amitől kivagyok, hogy néha véletlen ráklikkelek egy játékosra miközben éppen sétáltatom a karakterem valahova...és persze beszélni kell velük...a nagyobb gond, hogy Morgana már bas.ogat, hogy szeretem-e, wyw -meg bas.ogat, hogy látja ám, hogy mi folyik köztem meg Morgana között
-
oxox
addikt
válasz
Henker2 #1010 üzenetére
bevallom már nem emlékszem, hogy volt-e valami titkos taktika, de ment elsőre....ha nagyon nem megy, akkor itt többen csinálták, hogy visszavették a nehézséget.
spoiler: és segítség kérés
jó karaktert viszek, a választás előtt vagyok, és a rib.anc hercegnőt kell kiszabadítanom...már az elején éreztem, hogy ennél nagyobb hibát elkövetni, mint beosonni, és kilopni nem is lehet...tipikus csapda.
persze el is kapnak, és választhatok, hogy a börtönben ölök majd "ártatlanokat", vagy már az a feltartoztató csapatot hagyom, hogy rámtámadjon... (és igazuk is van, Én törtem be, és le is öltem jópár emberkét...többek között a tulajt)
szóval a jóságról ennyit....ha a börtönbe megyek a hercegnő kur.vulása ki se derül...
és ráadásul mindkét esetben igen erősre sikeredett a feladat..
ki melyik variációt választotta??? -
oxox
addikt
1000!
jozsef11 Én könyvből tanítottam Morgana-t
spoiler
Jelenleg a választás előtt vagyok, (jó karakter), már mindenki az oldalamon, sárkány-alakváltó boszi levesbe (tetszett, ahogy Alistair lovagolt a végén egyet)....viszont nekem az eddigi legkeményebb ellenfelem lent a törpéknél az egyik pók volt Blanka (vagy mi a neve) naplóját védte...az kemény volt, mert leköpködte a varázslóimat, azoknak meg két mérgezés után már nem volt kedvük talpon maradni...törpicsekemnek már majdnem 70-es ereje van
-
oxox
addikt
irtam erről korábban, hogy olvastam a runa magazinban (régen), valami azonnalisárkányölőpallosról mint ultra táp fegyverről....Bevallom sárkányal sok helyen még nem találkoztam (pc-s, és szerepjátékra gondolok), nem is túl gyakori sehol...nagy erejü lények, de szinte minden rendszerben volt azért több tipusa...tehát sárkány-és sárkány között is van külömbség...pc-nél maradva legyegyszerübb lásd heroes...ahol csak a számoknál maradva, kell jópár paraszt egy sárkány ellen
...
egy hitetlen nem ölhet sárkányt? Szerintem tapasztalat, ravaszság, fegyver (egy egyszerü tőrrel tényleg nem kéne), és programozó
kérdése...a sárkány is csak ember
-
oxox
addikt
-spoiler- !!!!
Lentről kiengedtem a vérmágust (ő ossza az észt később), és mikor fönt tanakodtunk, és a muter felajánlotta, hogy felfekszik az áldozó asztalra, akkor kérdezgetni kell, hogy "de nincs más megoldás", "de biztos nincs más megoldás", és akkor elirányitanak a körmágusokhoz...ahol....meglátod...kollégám feláldozta a mutert (tehát úgy is lehet, de ha már jó karakter viszel, akkor szerintem érdemes...meg a torony is jó móka)
-
oxox
addikt
pls-pls..az első pontott értelmezd nekem, mert ugyan értem szavanként de egybe nem nyer nálam értelmet... mivan
..egyenlőre nem töltök le hozzá semmit (tehát a többi nekem nem nagy segitség...a karakteralkotást valahogy azért megoldom, nincs very wide screenem ect)...aha közben úgy látom az elsőre már válaszoltál is
Nem emlékszem, hogy arra a kérdésemre láttam volna a választ, hogy 1 karakterrel többször is végig lehet-e vinni (úgy, hogy folytatom a karakter fejlesztést) ???
-
oxox
addikt
beteg...de réges-régen Győrben az egyik Sárkányszivroham találkozon volt egy fazon aki hasonlóan vitt vmi életképtelen varázslót...vicces volt, hogy alig birta megemelni a pallosát
...mindenesetre szórakoztató karakter volt...mellette csak az élet jellemü pap játékos tetszett jobban, aki felgyógyitotta a rátámadt orkokat akiket a csapattársai (mi)lecsaptak
-
-
oxox
addikt
-
oxox
addikt
Én nem emlékszem, hogy a diablo 1 vagy kettő bármivel is jutalmazott volna, hogy többször/nehezebb fogokozaton is végigtóltam...pedig jópárszór kipörgettem....de a baldursnál sem rémlik...az xp volt több a lényekért, de ezt szerintem nem jutalom...nyilván egy erősebb lényért több tp jár (a szerepjátékoknál is igy van).
-
oxox
addikt
elb.sztad
sorstárs....
Tegnap este sikerült Conan-t (a kisdémonbarbárt) kikúrálnom...bevallom Morganával nem volt nagy gond a démonvilágba szétkapni a démoncicababát...szürkepajtás meg igen hálás, hogy még az anyucinak se vettem vérét...Most meg megyek hamvakat keresgélni
találtam a bérgyilkosoknál egy levelet, amit Irvine asztalán lévő dobozzal lehet megnézni teljesen...ezt csinálta már valaki? érdemes visszamenni most érte a toronyba?
Apropó patch....sajnos hétvégén külhonba voltam...milyen patch ez? Mit javitottak már (sokáig nem birták ki javitás nélkül) ???? thx előre is az infót...
-
oxox
addikt
válasz
- = Zk = - #610 üzenetére
ha nem erre a sorsra akarsz jutni, akkor panelba költözz majd a nőddel
-
oxox
addikt
válasz
- = Zk = - #608 üzenetére
jahh muter után megnyertem az asszonyt ugyanazzal a problémával....sorstársak vagyunk...és azt hiszem vagyunk itt néhányan
-
oxox
addikt
válasz
- = Zk = - #605 üzenetére
pont ma mondtam a kollégának, hogy megvan az eső előnye is...nem kell az oldalbordát hallgatni, hogy mennyi munka van kint
-
-
oxox
addikt
és automatikusan ossza el a szintlépéskor adodó dolgokat, vagy ezt megtehetjük mi?
tehát a barbárból remélem nem csinál egy herbalista-tolvajt automatikusan, csakmert nem játszatom (azt hiszem a wy+morgana healers + két tank felállásnál maradok...legalábbis a mágustoronyba már nem nagyon volt ellenfél ezzel a felállással)
-
oxox
addikt
egyazon karakterrel többször is végig lehet vinni? lásd bg? vagy esetleg bevenni a csapatba? (pl. mint bg multi?)
-
oxox
addikt
válasz
#70869248 #588 üzenetére
tudom, hogy nem (sajnos), csak az értékek szemléltetéséhez használtam, 20vs7-es erő.
jaja más volt....bevallom sokáig azt hittem, hogy csak szellemalakba lehet aktiválni őket...aztán véletlen ráklikkeltem, és "jééé" ..egyébként megéri minden járatot végignézni, mert van ahol 2-3 is van elrejtve.
-
oxox
addikt
válasz
#70869248 #580 üzenetére
ez igaz.. (márhogy mindenhol máshogy oldják meg...talán, hogy ne hasonlitson egy korábbira) .De az azért az életszerü, hogy egy (ad&d-nél maradva), 20 erejü törpe két öszvérnyi árut is elvisz (a mágikus zsákot most hagyjuk), a 7-es erővel rendelkező elfnek (tök mindegy a faj), törpe meg küzd az élettel (nemhogy még cipeljen is).
Qru - jaja a szövegek jók / meg az arány is
-
oxox
addikt
ezt majd megnézem, thx....még1 marhaság...komolyan mondom, ha nem csináltak volna ilyen apró hibákat (meg kicsit több szerepjáték elem lenne benne, kevésbé lineáris történettel), akkor lehet a helyet foglalt volna a szivembe a baldurs helyett/mellett..de igy is nagyon szórakoztató!!!
-
oxox
addikt
jaja azok szépen átváltoztak...aztán szépen eltávoztak (ebben segitettem nekik), volt, hogy látam valami rócsaszin-zöld kört, odaszaladtam, inventoryztam veszettül, de semmi nem történt....akkor újratábla, és megpróbálom megint.
kösz mindenkinek.
Még egy kérdés viszont nyitott maradt...tárgyakat lehet-e részelni (mondjuk az baromság, hogy eldogni nem lehet...apropó hullának átadni? , vagy valami rekeszbe betenni? )
a kérdés, hogy részezni lehet-e? tehát ha van mondjuk 6 darab egycsapásrasárkányölődémonkardom (ez még valami runa magazinba olvastam, mint ultratápolás), és egyet szeretnék csak "mesemmisiteni", akkor lehet-e? -
oxox
addikt
-
oxox
addikt
köszi, akkor visszamentem.
oxox
jahh még 1 dolog, megtelt az inventorym, mindenféle vacakkal (az ajándékokat osztogatom most a csapattársaknak, hogy még valami beférjen)...vicces, mert van nálam fölöslegbe talán két kard, meg két ruha...1 el lehet-e valamit dobni? lehet-e részelni? Mit érdemes magunknál tartani?
-
oxox
addikt
Ave néktek,
nahh hál Isten tegnap-ma tudtam folytatni...most sajnos melóba kell mennem, de gondoltam rákérdezek, hogy a körmágusoknál ha fent kinyírom uldren-t (vagy hogyhívjákot), akkor a litániát amit a csávó testéről vettem el (aki korábban az álomvilágban rekedt) automatikusan használja, vagy csinálnom kell valamit? , hogy megmentsek néhány körmágust (pl. Irvint a főmókust). Próbáltam használni a litániát (inventory-ból), de sehogy se sikerült (most meg nincs már a cuccaim között, és úgy konstatálták, hogy mindenki megmurdált)
pont most végeztem ki Uldrent, tehát még visszatudom tölteni...ill. az a kérdés, hogy a Conorból a csatlakozott mágusnénivel megtudom-e gyógyítani, vagy ahhoz több körmágus kéne?????
oxox -
oxox
addikt
-Zeratul-
Én megpróbáltam a táborba elbeszélgetni vele...eleinte tő mondatokba sikerült válaszolnia...igen...nem...aztán már ment olyan is, hogy "mennünk kéne"
A végére már mesélt a népéről is, egész meglepődtem, hogy az igen-nemből eljutottam odáig
dunc -nem csak más játékot nem tür meg...várom már az asszony hisztiét (eddig annyit kaptam, hogy "nem kéne este 1-ig ott ülni"...), és félek, hogy milesz jővőhéten, ha jön az új cod.....ohh jaj
Én is lángolok...eleinte mindig azt hittem, hogy szintet léptem...szerintem vmi tárgy okozhatja....Most a táborba hagytam abba, a faluba a csapdán/gyógykenőcsön kivül minden mást megcsináltam (azt is csak azért mert nincs hozzá skill-em)...azt hiszem első körben megpróbálom lábra állitani earl bácsit.... -
oxox
addikt
nonono...de az adnd-ben az eszmefuttatás szerint lennie kéne sötételfnek is...ill. lehetnének, és akkor más faj lenne...minthogy vannak arany elfek, hold elfek, stb.., ehelyett csak drow van...a törpék meg az elfek meg a germán népek védett terméke lenne?
Az Én fogalmazásom szerint a drow és a sötételf egy faj...csak az adnd-be drownak hivják (fogadni nem mernék, de mintha regényekbe is olvastam volna ezt a kifejezést rá)...mint ahogy a félszerzet és a hobbit is ugyanaz...halfing az adnd-ben ha jól emlékszem...
én is 5 részre emlékszem....lehet húznak még bőrt róla...
-
oxox
addikt
gyenge utánzat vagy sem, sötét elfnek hivták...akkor itt lehetne "black" elf akár
hamár a drow-t nem merték...bár ennyi erővel az elf kifejezés miatt meg a germán népcsoportok perelhetnék a DnD alkotóit...meg Tolkient
Mindenki felszinlakó lett? ilyet...
Azért a kiegészitőkbe még bizthatunk, hogy lesz néhány plussz faj...volt valami adnd regény....abban szimpi volt a árnysárkánysötételf faj...ez egy faj volt!!! (jó kis alakváltó übertáp
)!
-
oxox
addikt
válasz
scyllafren #252 üzenetére
erre meg azt mondta az elák (elektromos áramkörök) tanárom, hogy minden kör egyenesekből áll...csak megfelelő nagyitás kell...okos volt mint a tök
-
oxox
addikt
válasz
scyllafren #250 üzenetére
akkor lehet Drizz-t is csak néger elf?
azért van nekik néhány spec tulajdonságuk is, amit nehéz kijátszani (pl. mágia ellenállás)
-
oxox
addikt
jaja
a menekültek falujába majd beszélgess a "vészmadár" nevü emberkével...a főhadiszállás bejáratánál van bal oldalt....vicces emberke...Ő volt az első akit a "jó...élet/rend" karakterem majdnem kardélre hánytQru a regenerálás most jut eszembe neked is megy elég jól....mint ifjú sátán csak úgy növeszted a tagokat vissza
-
oxox
addikt
nekem az tetszett mikor a kutya szellemi kapacitását úgy jellemezte "annyi eszük simán van ezeknek a kutyáknak mint egy adószedónek"
-Zeratul- ez a gyors gyógyulás is nagy marhaság...korábbi játékokban pont az volt a jó, hogy visszamentettem...najó akkor még ez a kis hp elég lesz...."b@sszus" mégse...visszatöltés.
BG-be is csak a sokat emlegetett törpicsekem regenerálta magát mint valami gyik.
kár, hogy nem bg folytatás, és nem lehet áthozni a karakterert, mint egyből a kettőbe -
oxox
addikt
az asszony mondja, hogy mindig az jár a fejembe...lehet igaza van?!
egy runát már találtam (remélem a börtönlátogatásom után) egy runa rakható egy fegyverbe?
Kraptor - szerintem nem tudsz nagyon választani a sorsod alakulásán, csak az odavezető uton tudsz kicsit...de ettől függetlenül szórakoztató...mind az elején vagyunk
-
oxox
addikt
jaja, én is számolom vissza az órákat, és kérdezgetem az oldalbordát, hogy nem megy ma tornázni, vagy anyóshoz, vagy akárhova
ládaszétzúzást én is hiányolom (ezért kéne egy rouge), még akkor is ha meglenne az esélye, hogy széttöröm ami benne van (legalább töltögethetném a játékot vissza
)
még egy dolog...a képességeknek nincs különböző szintje ugye??? tehát egy dolog nem vehető fel kétszer (pl. pajzstámadás)? mert akkor nincs sok képesség/tanulható dolog azt kell mondanom.
Móci- kutyakaját Én nem találtam meg
...de azért egy-két csontot mindig dobok neki (legtöbbször még mozog is
)
még egy kérdés: mennyi a tulajdonságok maximuma?
ezért volt jó az ad&d szabály, tudtam, hogy a 18/00 az már igen jó, a 19 emberfeletti....a törpém 23-as erejét meg nem is tudtam már besorolni
-
oxox
addikt
hmm..tehát gyakorlatilag nem lehet senkit sem kirugni végleg (mint pl. a baldursban)?
minden egyes világtérképnél választhatok, hogy hova kivel megyek? A "saját táborom" egy konkrét hely lesz a térképen?
kezdem úgy érezni, hogy be kell adnom a vállópert, mert nem lesz idő az asszonyra
oxox -
oxox
addikt
megelőztek...de hama ráérzel
kraptor Igen fentről kicsi a látható terület...Én inkább közelitek görgővel, és próbálom a köztest megtalálni....de az is idegesitő, hogy ráklikkelek egy mozgás pontra, és nem indul el, mert egy láda, vagy valami fadarab elötte van (ergo nem érzékeli, hogy hova klikkelek)....szokni kell.
A gép okosságáról:
..a hidon rámugrottak a banditák, 1 emberem (a kutya volt már csak talpon), erre egyszercsak megadták magukat (elérte a vergögő kutyám a kritikus sebzéspontot), és sopánkodtak, hogy jajajaj benézték, és bocsi....később ugyanigy vert helyzetben voltam a kocsmában mikor a katonák megadták magukat...tiszta vicc volt.
-
oxox
addikt
ugy emlékszem jobb klikk nyomvatartva...de ráérzel egy pillanat alatt...nekem görgőn közelit-távolit..a billentyün csak az "I" betüt használom...de azt se gyakran, mert sokszor inkább fent klikkelek...
tegnap sajnos sok időm nem volt, mert otthon volt a cenzúra (szerencsére sikerült neki beadnom, hogy "tök jó, mert gyakorlom az angolt"). Menekülteknél vagyok, kutyával, boszilányal, meg a cimbivel a szürkék közül...
apropó, ha valakit nem veszek fel a csapatba (konkrétan az álmot látó papnőcit a kocsmában), akkor erre még van mód....reméltem, hogy 5 karakterem lehet majd, és mikor feljött, hogy kit hagyok hátra csak klikkeltem, hogy mindenki marad, erre a papnő eltünt a kocsmából (és a csapatba se került...) de igy azt hiszem a kutyát hagyom inkább hátra...bár egy elf rouge ijjal-csapdakereséssel-zárnyitással nagyon kéne a teambe!
Ki milyen társakkal barangol? jahh és az Earl csávónak a hamvas kalandját csinálja valaki?
-
oxox
addikt
nemnemnem...csak gondolom, hogy kinyirták, merthogy vesztettük a csatát...legalábbis az utolsó emlékem, hogy 4-5 nyilvesszö mered az ég felé....a mellkasomból, ahogy fekszem a torony legfelsö emeletén, a hideg kövön, s, hogy már látom a fehér fényt....és miután a boszinál ébredeztem mentettem a játékot....de most nézegettem youtube-os videokat, ahol láttam valami nagy kutyaszerü csapattársat, szóval van remény
(bár ha a királyt odavágták a falhoz, a szürke-pajtás meg baltába nézett, akkor a kutyám, hogy birta ki ?!
...szivos egy dög)
-
oxox
addikt
válasz
frame>24 #166 üzenetére
najó de ha valós életet akarok, akkor nem kapcsolom be a gépet.....bemegyek a volt iskolámba két mordájal....ez ugy is divat mostanában
1x már igaz sikerült a rossznak elnyernie méltó jutalmát.. az elején volt egy nemes törp családfö aki elhintette, hogy majd álljak mellé egy szavazáson, mert az a felszinen élö törpök-testvéreink érdekeit képviseli...aztán kiderült, hogy nem a jószándék vezérli, csak, hogy a családomat lejárassa...becsületsértés tisztázása miatt kihivtam párbajra...a fiát küldte *a kétszeres bajnokot*...levágtam mint a szalámit
...fene se gondolta, hogy halálig megy majd a dolog
-
oxox
addikt
válasz
PhilBrick #164 üzenetére
ohh a pór nép szülötte vagy...én mint irtam királyi sarj vagyok
bár pont addig jutottam mint Te, szóval ez talán már mind1 is....nekem is tetszett, csak tényleg zavaró volt, hogy próbálok becsületes jó karakter lenni, és mindenki, de tényleg mindenki hátba akar támadni....én miután visszatértem a vérszerzésböl, a csatlakozás elött odavittem a virágot a pajtásnak, aki velem rakatta fel a szájkosarat, és azt mondta a csata után nézzem meg, mert könnyen lehet, hogy ezután engem ismer el gazdájának (merthogy annyi eszük van ezeknek a kutyáknak mint egy adószedönek
)
én is begyújtottam a toronyba a vackot, s az ágyban mentettem (hajnali egykor már ideje volt lekapcsolni)...eddig tényleg szórakoztató
-
oxox
addikt
válasz
PhilBrick #162 üzenetére
nem tudod, hogy a megnemcsinált kalandokat később még belehet-e fejezni?
Nem volt konkrétan a quest-ek között, de találtam valami halott hamvakat, még a szürkések beavatásánál (én is törpe vagyok), mikor véres fiolákat gyüjtöttem, és ha azokat valami félig elsülyedt kupola mellett elszórom akkor megjelenik vmi szelem...ezt megcsináltad? ill. a kutya kérdéssel, hogy állsz? annak is kampec lett? -
oxox
addikt
Nagyon pöpec játék!!!!
Egy dolog nem tetszik...tegnap kb 4óra játék után (oxox a törpe király második fiaként...(a BG I -II-t is törpe harcossal toltam végig jópárszor)), kb 8-an árultak el...köztük a két testvérem, az egyik nemes törpe, egy felderitö, egy harcos, egy ember királyi tanácsos, ect...kicsit nehéz igy nemes/megbocsátó karaktert játszani...a következmények is szépek, meghalt az elsöszülött bátyám, lemészároltak egy csomó katonát és bajtársat, az apám ágynak esett, lecsuktak kitaszitottak, vért itattak velem, lelöttek és ráadásul egy bögyös boszorkány ágyába ébredtem....kitudja mit tett velemnajó ezzel van a legkevésbé baj.
jó game!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Egy hét múlva érkezik a Huawei kamerabajnoka
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Egyéni arckép 1. lépés: ARCKÉPHEZ VALÓ JOGOSULTSÁG
- Moderátort keresek a fórumhoz!
- Milyen okostelefont vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Motoros topic
- További aktív témák...
- Xiaomi 13 Pro
- Új Zebra Symbol LS2208 LS2208-SR20007R vonalkód olvasó eladó, több db.
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga 260 - i5-G6 I 8GB I 256SSD I 12,5" Touch I W10 I Cam I Gari!
- Dell Inspiron 7577 GAMER LAPTOP
- Xiaomi 14T Pro 12/512GB Titán ezüst színű 3év Vodafone garanciával dobozával + 120W gyári töltővel
- Asus TUF A15 FA507NU - 15.6"FHD IPS 144Hz - Ryzen 7 7735HS - 8GB - 512GB - RTX 4050 -2.5 év gari
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 Plus Enermax 750W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X 32GB DDR4 512GB SSD RX Nitro+ 6700XT 12GB Corsair 4000D ASUS ROG 650W
- Újszerű Apple Macbook Air 15,3" M3 8C CPU/10C GPU/16GB/256GB - (MC9G4MG/A) Éjfekete - 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged