Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS IQ7

Hozzászólások

(#122) szajmon válasza sonyhun (#120) üzenetére


szajmon
csendes tag

Milyen típusú mobilstick-ed van? Érdekes a jelenség. Ha ilyet ír ki, hogy sim kártya blokkolva, akkor szerintem kezeli a sticket. Én ezekkel próbálkoznék:
1: Betenném azt a SIM kártyát egy telefonba, és megnézném, hogy rendesen működik-e.
2: Ha már benne van a telefonban, és működik, akkor beállítanám, hogy ne kérjen PIN kódot, és így tenném vissza a stick-be.
3: A legtutibb, ha PC-re feltelepíted a stick-et, és a saját kezelőprogramjával próbálod ki, és szeded le a PIN kódot.
4: Ha sehogy sem akar működni ÉS nyugis napod van, úgy érzed semmi sem tud felhúzni, hívd fel a Digi ügyfélszolgálatát! :DDD

3: Közben eszembe jutott még valami. Megnéztem a DIGI oldalán, hogy kinek a mobilnetjét árulják sajátjukként: "szolgáltatás mobilhálózatát a Telenor biztosítja". Szóval az is lehet, hogy a stick-ed nem független, és nem telenoros. De ha a Digi-s internetet úgy vetted, hogy egy pakkban kaptad a stick-et, és a SIM kártyát, akkor ez nem lehet gond. Viszont a szolgáltató ismeretében, a SIM kártyát független, vagy telenoros telefonban kell tesztelni.

De a legfontosabb, amivel kezdtem, hogy milyen típusú a stick. Mert lehet, hogy nem támogatja a készülék. (Nem tudom, hogy ez Android verzió, vagy készülék gyártó/típus kérdése.)

[ Szerkesztve ]

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS IQ7
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.