Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3241) doc válasza consono (#3240) üzenetére


doc
nagyúr

szoval gyakorlatilag sztori-szempontbol nincs valtozas, koszi :)

(#3242) AlexWolf válasza doc (#3239) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hát számomra a Special 2. részében az derült ki, hogy Isaac Newton indiai volt. De amúgy számomra úgy tűnik, hogy a 12. doktorral együtt halt meg a sorozat.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3243) Zoli133 válasza AlexWolf (#3242) üzenetére


Zoli133
őstag

Én az 1. special után elengedtem a dolgot, eddig úgy tűnik nem baj az....
Hiába Davies, Tennant, Tate a nosztalgiafakotr is kevés volt hogy élvezhető epizód legyen belőle.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3244) Narxis


Narxis
nagyúr

Szerintem nem volt rossz az első két special, legjobban a 2. tetszett mert majdnem annyira bizarr volt mint némelyik régi Tennant rész. Tény, hogy a 3. viszont tele volt cringe -el meg nem is értem miért kellett ezt így megoldani. Majd meglátjuk mi lesz a következő évadban, sokat nem várok de legalább legyen jobb mint a Chibnail éra.

Thanos was right.

(#3245) eldrah


eldrah
aktív tag

Nos, most jutottam el a harmadik kulonkiadasig. Vegyesek az érzelmeim🤣🙈 Bevallom a binaris, nem binaris szöveg, es a transz fiu/lány nem zavart, még szimpi is volt picit,pedig ezektől mar herotom van. Meglehet, amiatt, mert itt kellett a történethez, még ha erőltetett módon is.
A masodik rész, jó volt. Szines, szagos őrület, de valami hianyzott abbol is. Az uj doki megjelenese, ez a..szoval ahogy megtörtént, haaat...Harmadik rész..nem tudom hova tenni ezt a dokit. Kovezzetek meg, de nekem ettől még a női doktor is jobb volt. Baromi jól hozta a szerepet csak a tortenetek voltak bénák, de itt ..Ha nem lenne egesz jo csaj vegre a társ újra....De olyan kapkodos, szedett vetett volt erzesre nekem..meg ez a spoiler!!!!! oregasszony...ez ki volt? Mi az,hogy nem láttak még tardist..Nem tudtam hova tenni..ha meg tudta mi az a tardis...mit vergődött előtte hogy. A fickó tette oda a jardara a fülkét, hogy őt szivassa... Ügye volt egy megszólalása, 50 eve nem latott ilyen fülkét, akkor meg gondoltam öreg..ennyi...de a végén azzal megvaltoztatta a dolgot. Vagy csak en kepzelek bele tobbet? Ő lehet valamelyik társa volt egy nagyon régi dokinak?

(#3246) Cyber_Bird válasza eldrah (#3245) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Rani_(Doctor_Who)
Redditen a fanok szerinte o lehet az

(#3247) eldrah válasza Cyber_Bird (#3246) üzenetére


eldrah
aktív tag

Majdnem azt irtam basszus dehat mar meghalt mikor a nő, hogy lehetne Ő az amúgy miből gondoljak vajon? Elég jo ellenfélnek tűnne mondjuk, bar a színésznő ritka ellenszenves volt...

[ Szerkesztve ]

(#3248) Cyber_Bird válasza eldrah (#3247) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

wibbly wobbly timey wimey.

(#3249) bambano


bambano
titán

Mi van ezzel a Doctor Who-val, imdb-n újra felvették, kapott magyar szinkront, el akarnak távolodni JW-től?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3250) consono válasza bambano (#3249) üzenetére


consono
nagyúr

Pár hete megy az új évad, fent van a Disney +-on, de még nem néztem bele. Új Doktor, új útitárs. A felvezető nekem nem fájt, majd sorrakerülnek a részek is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3251) bambano válasza consono (#3250) üzenetére


bambano
titán

oké, de a feliratok meg az elnevezések szerint ez nem új évad, hanem egy új sorozat első évada. ezt nem értem. tehát nem doctor who (2005) s14, hanem doctor who (2023) s01.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3252) doc válasza bambano (#3251) üzenetére


doc
nagyúr

Ezt en sem ertettem, es nem is ertem a mai napig, valoszinuleg siman csak marketing.
Egyertelmuen egy uj evad az eddigi sorozathoz es kesz.

(#3253) consono válasza doc (#3252) üzenetére


consono
nagyúr

Jaja. Nem volt reset, nem rebootoltak, semmi ilyen nem volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3254) bambano válasza consono (#3253) üzenetére


bambano
titán

pedig igény volna rá...
:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3255) consono válasza bambano (#3254) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem nem :) Szerintem eljárt az idő a Doki felett is a mostani formájában. Nem tud semmi újat mutatni. A #meetoo meg a sok woke baromság, ami tönkretette, sajnos a világunk része lett. Egy reboot ezen nem változtatna...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3256) oriic válasza bambano (#3251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos oldalon is Season 1 van, szóval lényegében egy új sorozatnak tekintik, ami mégis a régiek folytatása. Szóval marketing ugyanúgy mint a régi meg a 2005-ös sorozat. Semmi értelme nyilván szerintem. [link]

Live-Die-Respawn

(#3257) doc válasza oriic (#3256) üzenetére


doc
nagyúr

Oke, de a 2005-os elott tobb evtizedes szunet volt, igy valamennyire indokolt volt ujnak tekinteni, ez a mostani siman csak marketing es kesz.

(#3258) oriic válasza doc (#3257) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

¯\_(ツ)_/¯

Halál felesleges döntés volt szerintem, bár mondjuk engem már nem érint, elengedtem a sorozatot. Néha visszanézek pár régi király részt.

Live-Die-Respawn

(#3259) oriic válasza oriic (#3258) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont a napokban jött szembe YT-on a Speech to Akhaten, na az ilyenek hiányoznak nekem... [link]

Live-Die-Respawn

(#3260) Narxis


Narxis
nagyúr

Megnéztem az első részt gyerekek, igazából Russel T. Davis se a régi már bár látszik nyomokban, hogy azért van tehetsége de ez se menti meg a sorozatot átszövő ideológiai igehirdetéstől. A lehetsz bármi, úgy vagy szép ahogy vagy lózungok emlegetése 10 percenként előjön, aztán egy totál idióta végkifejlet mindenféle dráma nélkül nehogy valakinek sérüljön a pici lelke bár hozzáteszem lehet, hogy csak nem akarták elijeszteni a potenciális új nézőket ha vannak egyáltalán, mert az első 5 perc is arról szólt, hogy dióhéjban elmondják, hogy ki is a Doktor honnan származik stb. tehát egy ilyen gyorstalpaló volt összesürítve. Viszont az epizód vége nagyon sejtelmes, csak én érzem úgy, hogy elhintették, hogy ez a Doktor igazából, lehet, hogy a Master?

Nagyon nincs kedvem a 2. részhez.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.