Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) oriic válasza jonnyjoker01 (#2849) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Női doktor-férfi társ. Szóval ezt most nem vágom mire érted.

Live-Die-Respawn

(#2852) consono válasza jonnyjoker01 (#2849) üzenetére


consono
nagyúr

Az egész csak azon múlik, hogy még Capaldiként lesz e companion váltás vagy sem :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#2853) Aucor válasza Alexios (#2850) üzenetére


Aucor
senior tag

Bill sem hetero, ez ugyanaz a kategória lenne.

(#2854) bambano válasza Aucor (#2853) üzenetére


bambano
titán

hol vannak már a régi szép idők, mikor még puszifutár volt az antré.... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2855) jonnyjoker01 válasza Alexios (#2850) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csak poénkodtam a leszbikus fekete női companion után :DDD

Ami igazából így elgondolkodtatott ezzel kapcsolatban, hogy a mai társadalommal ez a felállás elléggé abszurd. Kicsit furcsa lesz (DE SEMMIKÉPP SEM ROSSZ) látni ahogy egy 30as nő kerül vezető szerepbe, és segítője egy 50es férfi lesz. Nem akarok hímsovinisztának tűnni, teljesen támogatom a női egyenjogúság intézményét, egyszerűen csak nem megszokott ez ma, legalábbis itt Magyarországon nem. Ezért nagyon várom ezt az új korszakot, valami igazán újat fognak bemutatni a DW univerzumban.

Nagyon kíváncsi vagyok mi sül ki ebből, teljesen felhagy a tradíciókkal. Jodie Whittaker remek színésznő, szóval csak hajrá :C Amit nagyon remélek, hogy látunk valami szorosabb kapcsolatot doktor-kompánia között. Capaldi féle évadokban nem éreztem azt a kapcsolatot a főszereplők között, mint pl Rose - Tennant vagy Clara - Smith. Esetleg jöhetne valami komoly epic átívelő szál (bár igazat megvallva ezt a Missy-Mester sztorit imádtam :B )

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2856) #54715584


#54715584
törölt tag

Tényleg nem értem a problémátokat. Több száz éves téveszmékbe kapaszkodtok.
Ez egy scifi történet, ahol BÁRMI megtörténhet.
Ha nem tetszik, akkor nem kell nézni... De ne problémázzatok itt olyan dolgokon, amikről még semmi infótok nincsen. Mindenki engedje el a kis görcsös beidegződését.
Akinek problémája van a férfi - nő felállással is, arról már tényleg nem tudok mit mondani... Kapcsolja ki az internetet. :(

(#2857) bambano válasza jonnyjoker01 (#2855) üzenetére


bambano
titán

capaldinál azért nem érezted, mert billnek nem volt célpont a doki.

Van egy-két riport Missyvel a neten, kőarccal benyög olyan emeletes baromságokat, hogy még a többi riportalany is eldobja az agyát tőle. irl jobb, mint a sorozatban volt, emiatt kicsit pozitívabb nálam :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2858) brownus válasza jonnyjoker01 (#2847) üzenetére


brownus
veterán

mi a problémátok?

(#2859) jonnyjoker01 válasza brownus (#2858) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem probléma csak szokatlan. Kíváncsian várom mi sül ki belőle.

Üdv. Johnny

(#2860) brownus válasza jonnyjoker01 (#2859) üzenetére


brownus
veterán

oki,

amúgy ami a fácsén ment, amikor bejelentették, hogy nő lesz a doki, úristen mi ment ott. szomorú, hogy 2017ben itt tartanak emberek...

én nagggggyon örülök, hogy végre nem capaldi lesz a doki, ezt a nőt meg kedvelem már más sorozatból is.

[ Szerkesztve ]

(#2861) bambano


bambano
titán

[link] megkérdezték Capaldit, hogy milyen lesz nővé regenerálódni :P höhö

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2862) brownus válasza bambano (#2861) üzenetére


brownus
veterán

Lol, szivesen szivnek en is abbol amibol o.... jo zold lehetett :dd

Istenem az a csaj nagyon cuki :B

[ Szerkesztve ]

(#2863) brownus


brownus
veterán

(#2864) Armahun válasza brownus (#2863) üzenetére


Armahun
addikt

Első benyomás: Kinőtt hónaljgatya. :B

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2865) bambano válasza Armahun (#2864) üzenetére


bambano
titán

ja, kb. mint egy munkanélküli részeg matróz a dokkból... borzalom.

oké, egy fokkal jobb, mint az előző kompánia fürdőruhája.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2866) brownus válasza Armahun (#2864) üzenetére


brownus
veterán

nem érted a divat :)

(#2867) bambano


bambano
titán

bennem most felmerült egy kérdés: embernél a csöcsök:szívek aránya 2:1-hez.
a dokinak mindig két szíve van.
tehát?

:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2868) Cyber_Bird válasza bambano (#2867) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

ugyanugy 2 lesz, de bigger on the inside.

(#2869) brownus válasza bambano (#2867) üzenetére


brownus
veterán

:D

(#2870) bambano válasza brownus (#2869) üzenetére


bambano
titán

én is innen kezdtem extrapolálni :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2871) Zoli133


Zoli133
őstag

Karácsonyi epizód, kicsit vegyes, mert úgy jó volt nézni, jó volt. De nem tudom még mindig félek a következő évadtól.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2872) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Elég fura lesz nézni a Doctor Who-t ezentúl :)
Eddig a companion-ok voltak jó nők, most a Doctor az. :DDD
Capaldival nehezen barátkoztam meg, de hamar elment a többihez képest.

Broadchurchben nem volt rossz Jodie. De ott a régi dokit bírtam legjobban, meg a nyomozónővel a közös atmoszférát.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2873) jonnyjoker01 válasza Zoli133 (#2871) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is vegyes, maga a rész érdekes volt, a WW1 karácsonyos jelenet közben libabőrös voltam, az az igazi béke, nem az hogy Kevinhez hazajönnek karácsonykor :N

Jodie-re kíváncsi leszek ("Ah, Brilliant!" :DDD ) én inkább a részek megírásáért aggódok. Olyan sok kis zavaró dolog volt, meg a rész is olyan lassan haladt, valahogy nem éreztem, hogy olyan kiemelkedő lett volna. Ezt még Moffat rendezte?

Üdv. Johnny

(#2874) Aucor


Aucor
senior tag

Hú, ez nagyon vegyes. Hiányozni fog Capaldi, talán neki állt eddig a legjobban a Doki szerepe. Viszont a befejezése nekem nagyon nem tetszett, nem volt meg az az epic regeneráció amit megszokhattunk... Kicsit talán túl érzelgősre sikerült ez. Meg aztán ez a Testimony sztori inkább egy tölteléknek ment volna el, nem volt olyan erős...

Azért vannak pozitívumok is, jó emlékeket ébresztett a kilencedik doki theme songja és a visszautalás az első évadra (Villengard). Mondjuk nem csoda, ahogy olvastam a The Empty Child és a The Doctor Dances az elsé évadban volt Moffat első két része. Más is inkább Davros-ra számított Rusty helyett?

Mi lett aztán a Cybermanekkel? Lehet nekem maradt ki valami, de nekem úgy jött le, hogy simán otthagyta őket a doki..

[ Szerkesztve ]

(#2875) Zoli133 válasza Aucor (#2874) üzenetére


Zoli133
őstag

Én is Davrosra számítottam, rusty eszembe se jutott.

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2876) bambano


bambano
titán

no, megjött az új gizi, első mozdulatával le is zúzta a tardist... ezt vártam :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2877) Armahun


Armahun
addikt

Meddig kell várnunk, szeptemberig?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2878) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Doctor Who 11x00 (Karácsonyi rész)

Simán jó rész volt szerintem, de sajnálom hogy ilyen sokat kell várni az új évadra. (Valamikor jövő év végén érkezik)

Két dolog:

Egyrészt én azt hittem hogy a legnagyobb adatbázis felhozatalával láthatjuk újra Rivert a könyvtárban, de kicsit elnéztem a dolgot. :D

Másrészt: Clara <3 Jó volt újra látni a karaktert, még ha valójában nem is ő volt az.

Live-Die-Respawn

(#2879) #54715584 válasza oriic (#2878) üzenetére


#54715584
törölt tag

Riverre gondoltam én is. Már csak azért is, mert River tudja a Doctor nevét és érti is, épp ezért kicsit fura volt nekem az utolsó monológban a csak gyerekes oldal.
De egyébként jó rész volt, kicsit rövidelltem a játékidőt.

[ Szerkesztve ]

(#2880) jonnyjoker01 válasza bambano (#2876) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na erről jut eszembe, hogy írjak egy sort arról, hogy mi zavart.

1. Ami a kommentedhez is kötődik... Mi az életért nyomott le a Doki egy random gombot a Tardison? Semmi oka nem volt arra, hogy megnyomja + sikerült az egész Tardist összezúzni :C
.
2. A katona egyenruhák úgy néztek ki, mintha a tisztítóból jöttek volna ki, de a futár elesett egy kis ketchupban. Kösztümösök oda tehették volna magukat, hogy úgy nézzen ki a ruha, mintha tényleg háború lenne ott.
.
3. Doki mondta, hogy egy órával később érkezett oda a csatatérre, mikor a katonát visszavitték, ezért kezdődött el a 14'-es karácsonyi fegyverszünet, ezért végül nem halt meg az 'eltévedt' katona. Az üveglények megállították az időt mondjuk 14:00-kor a doki nem érkezhet oda 15:00-kor mert az idő le van állítva! :U Vagy ha mégis valami wibbily wobbly timey wimey dolog miatt lehet, a katonák az eredeti cselekményekhez képest le vannak maradva 1 órával, a döntéseik nem váltanak hirtelen az egy órával későbbi eseményekre mert egyszerűen nem születtek meg azok a gondolatok a fejükben hogy kezdjünk el énekelni :DDD
.
Ja szerk: hiányoltam a nagy grandiózus lezárást, River-t pl. nagyon jó lett volna viszont látni. Clara-ra hatalmas +, annak is nagyon örülök, hogy visszakapta az emlékeket a Doki :C Az az elfelejtős lezárás tavaly nagyon könnycsorgató volt :B

/rant vége :C Azért nem volt olyan rossz ez a rész, túl kritikus vagyok :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2881) bambano válasza jonnyjoker01 (#2880) üzenetére


bambano
titán

amikor matt smith lett a doki, akkor a tardis is újjászületett, szóval lehet, mégse az asszonypilóta az ok...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2882) Zoli133 válasza bambano (#2881) üzenetére


Zoli133
őstag

Capaldi meg nem tudott Tardist vezetni, szóval ez már csak ilyen azt hiszem.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2883) Armahun válasza Zoli133 (#2882) üzenetére


Armahun
addikt

River meg elment megnézni a :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2884) bambano válasza Armahun (#2883) üzenetére


bambano
titán

lehet, ezt kitárgyaltuk már, de csak érdekelne: akkor most Riverből akaratán kívül leszbi lett? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2885) Armahun válasza bambano (#2884) üzenetére


Armahun
addikt

Én úgy vettem ki a történetből, hogy a fordított idővonal miatt ők az éneklő tornyoknál találkoztak utoljára.
Tavalyi karácsonyi rész volt talán.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2886) bambano válasza Armahun (#2885) üzenetére


bambano
titán

időutazóknál csak az idővonal eleje meg vége fix.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2887) oriic válasza bambano (#2886) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

River esetében talán csak a könyvtár fix mint vég. Aztán ki tudja, lehet találkozunk még vele máshol.

Live-Die-Respawn

(#2888) bambano válasza oriic (#2887) üzenetére


bambano
titán

máris bonyolódik a dolog. most akkor a könyvtárban halt meg vagy az éneklő szikláknál?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2889) Armahun válasza bambano (#2888) üzenetére


Armahun
addikt

A tornyok után ment a könyvtárba.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2890) Zoli133 válasza Armahun (#2889) üzenetére


Zoli133
őstag

Csak hogy bonyolódjon: Trenzaloreban River idővonala szerint a könyvtár után vagyunk úgy rémlik

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2891) Armahun válasza Zoli133 (#2890) üzenetére


Armahun
addikt

Arra nem emlékszel véletlenül, hogy melyik rész?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2892) Zoli133 válasza Armahun (#2891) üzenetére


Zoli133
őstag

Name of the doctor (s7e13)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2893) Aucor válasza Zoli133 (#2890) üzenetére


Aucor
senior tag

Ha jól rémlik, River ott "szellem" volt csak.

(#2894) Zoli133 válasza Aucor (#2893) üzenetére


Zoli133
őstag

Nagyjából annyira mint a mostani részben Bill, a könyvtárba feltöltött tudata volt ott vmi fura formában.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2895) Aucor válasza Zoli133 (#2894) üzenetére


Aucor
senior tag

Igazad van. Mindenesetre én nagyon sajnálom, hogy Rivert a női dokival lényegében végleg kiírták a sorozatból... Talán egy picit keveset szerepelt.

[ Szerkesztve ]

(#2896) bambano válasza Aucor (#2893) üzenetére


bambano
titán

szerintem nem, a milliárdossal ment oda űrhajón és a végén rajta ment át az áram, vagy valami hasonló, tehát nem lehetett szellem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2897) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Szerintem jó rész volt, nagyon fog hiányozni Capaldi, alig bírtam ki, hogy ne hulljon a könnyem. :O :DDD Nőcire kiváncsi vagyok, de lehet kasználni fogom a sorozatot... majd kiderül.

(#2898) S1M0N


S1M0N
senior tag

Nekem kifejezetten tetszett a karácsonyi rész, jó volt ez a fekete-fehérből a modern képbe való átváltás.
Szórakoztató volt látni a két személyiség közötti különbséget, mind a két színész remek volt. Kár, hogy a Capaldi-féle doktornak elég rossz epizódokat írtak, mert egyébként a színész tényleg jó volt...

A női dokira kíváncsi vagyok, de sokat kell még várni rá.

(#2899) bambano válasza S1M0N (#2898) üzenetére


bambano
titán

"sokat kell még várni rá.": mert karosszéria lakatosnál van a tardis :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.