Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) oriic válasza bambano (#1000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért? Tipikus Strax: :DDD

Live-Die-Respawn

(#1002) bambano válasza oriic (#1001) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hát nem is tudom, nekem eddig az volt a tipikus strax, aki minden válaszát úgy fejezi be, hogy megelőző termonukleáris csapás vagy hasonló :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1003) jonnyjoker01 válasza Armahun (#999) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

[SPOILER]
Ja ott is néztem nagyot :D Főleg amikor Clara ismertette "tervét", megkérdezte, hogy mit csinálunk a doktoral erre azt mondta, hogy savba mártjuk :D Tetszett az is, amikor Clara kifakadt :) Nem tudom láttam-e már idegesnek :)
[/SPOILER]

Üdv. Johnny

(#1004) k.kristof


k.kristof
őstag

No én is megnéztem. Tetszett a rengeteg visszakacsintás, Capaldi is szimpatikus, várom a következő részt.

(#1005) spammer


spammer
veterán

Na megnéztem végre én is a 8x01-et.

Az első 20 perc nem tetszett annyira, főleg a CGI, az fájóan low budget volt, nem kellett volna erőltetni. A folytatás sem volt nagy durranás, de azért korrekt volt, tipikus moffates történet/stílus, indításnak megfelelt. Capaldi szimpi, szerintem rendben lesz az új Doki. :K

szerk: ja és a főcím az a fan cucc lett, amit még a tavaly linkeltem, nem gondoltam volna, hogy felhasználják. Nem rossz, de "élesben" annyira nem nyert meg. De az még kisebb baj, a zene a nagyobb. Azt eléggé elcseszték. :(

[SPOILER]
Straxék hármasa most nem nagyon hiányzott nekem, valahogy kicsit untam őket, elég lett volna belőlük kevesebb. A végén viszont telefonos jelenet a 11-essel baromi jó húzás volt. :R És hát igen, a lényeg az átkötés volt és a nézők felé a tolmácsolás, hogy a 12-es lényegében ugyanaz a Doki, még ha más is. :)
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1006) oriic válasza jonnyjoker01 (#1003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott hangosan felröhögtem. :D

(#1007) bambano

SPOILER
Tudta, hogy a múltbéli énje hívja fel, nem véletlenül mondta utána hogy nem hallgatózott.
SPOILER

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1007) bambano válasza spammer (#1005) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

[SPOILER]
az a telefonálás igazi gagyi megoldás volt... csörög Klárika telefonja, a doki rászól, hogy biztos a barátja vagy ki, mintha nem tudná, hogy ki az.

(#1006) orichalcos amely tény indokolatlanná tette az előzőleg előadott színjátékot

[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1008) spammer válasza bambano (#1007) üzenetére


spammer
veterán

[SPOILER]
Nem volt színjáték, csak Clara a 11-eshez kötődött, a fiatal "boyfriend", és Clara mondta, hogy már azt sem tudja, hogy a Doki már kicsoda. Ezért mondta, hogy "akkor beszélj vele és megtudod". Hogy lényegében ugyanaz, csak lásson az "álarc" mögé. Ezt nem tudom, hogyan lehet félreérteni, vagy ezen mi volt a színjáték. :U A 11-estől kellett hallania, neki elhitte.
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1009) oriic válasza spammer (#1008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a pont. Ebből plusz azt is le lehet vonni hogy 11-es tudta hogy ez fog történni.

Live-Die-Respawn

(#1010) bambano válasza oriic (#1009) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ez kérdés, hogy tudta-e, mert a korábbi doktorok öregebbek voltak, ezzel szemben az utolsó három nem, most meg megint egy hikomat. honnan tudta volna matt, hogy klárika hogy viszonyul peterhez?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1011) spammer válasza bambano (#1010) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem nem azon van a hangsúly, hogy most öreg lett. Hanem azon, hogy más lett. Mármint azon, hogy megváltozott és már nem a 11-es. Clara őt ismerte meg, hozzá kötődött, valószínűleg teljesen mindegy, milyen lett volna az új külső, a 11-es tudta, hogy Clarat meg fogja viselni a "változás", az, hogy nem látja többé a régi, megszokott Doktort.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1012) oriic válasza bambano (#1010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak annyit tudott hogy mindegyik regenerációkor kicsit más lesz a személyisége és ezt Clara-nak az új Doki érkezésével el kell fogadnia.

Live-Die-Respawn

(#1013) k.kristof


k.kristof
őstag

Az amúgy hogy jött ki, hogy több mint 2000 éves a Doktor? Ha jól emlékszem, maximum 1200-nak kellene lennie, 903 éves volt, amikor a tónál River lelőtte, majd körülbelül 300 évet töltött Trenzalore-on a regeneráció előtt. Valamiről lemaradtam?

(#1014) jonnyjoker01 válasza k.kristof (#1013) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Pont ez a kérdés fogalmazódott bennem is, várom a választ :)

[SPOILER]
Szerintem a telefonálós rész jól meg volt oldva, a Doktornak sikerült is elérnie a célját.
Btw egy kicsit parás volt az éttermes jelenet szerintem... Amikor Clara is rádöbbent, hogy nem esznek... Az is klassz volt, amikor kiderült, hogy nem a cyborg-ember adta fel a hirdetést :) Doktor szerelme, persze, még ezzel is meg kell barátkozni. Valószínűleg Clara-t az a bizonyos nőszemély váltja le? Hmmm mennyi kérdés mennyi megbeszélni való... Ennyi kérdést az egész topicban nem tettem fel szerintem :)

[/SPOILER]

Üdv. Johnny

(#1015) bambano válasza oriic (#1012) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Rose-nak nem volt ilyen problémája.

(#1013) k.kristof: mikor lelövik a 903 éves dokit, egy 1100 év körüli verziójával futnak össze rögtön utána a kocsmában, tehát legalább 1400 éves, ha jól emlékszem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1016) jonnyjoker01 válasza bambano (#1015) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

De ez sem több, mint 2000 :)

Amúgy valahogy rámjött a nosztalgia feeling. Most újra meg akarom nézni az egész 2005-ös sorozatot elölről :O

Üdv. Johnny

(#1017) oriic válasza bambano (#1015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát...Clara az impossible girl. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1018) k.kristof válasza bambano (#1015) üzenetére


k.kristof
őstag

A-a, csak 909 éves a Doktor, akivel a másik Doktor lelövése után találkoznak a kávézóban.

(#1019) greenity


greenity
aktív tag

The thing I keep banging on about is that he doesn't know what age he is. He's lying. How could he know, unless he's marking it on a wall? He could be 8,000 years old, he could be a million. He has no clue. The calendar will give him no clues.

Moffat

:D :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1020) jonnyjoker01 válasza greenity (#1019) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Minden tiszta :) :R

Üdv. Johnny

(#1021) spammer válasza greenity (#1019) üzenetére


spammer
veterán

Problem solved. :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1022) spammer


spammer
veterán

Azért ez a tekintet sejteti, hogy mire lehet számítani. ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1023) jonnyjoker01 válasza spammer (#1022) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bekeményít az öreg csóka :)

Üdv. Johnny

(#1024) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úristen! elfelejtettem az idénynyitót! :W Azt a rohadt de szégyenlem a pofámat!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1025) jonnyjoker01 válasza .LnB (#1024) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szégyeljed magadot!!!! ;]

Én is elfelejtettem (pontosabban valami miatt azt gondoltam, hogy vasárnap lesz :W)

Üdv. Johnny

(#1026) oriic válasza .LnB (#1024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Büntetésed két óra Titanfall, majd Call of Duty: GHOSTS. PC-n...

Live-Die-Respawn

(#1027) .LnB válasza oriic (#1026) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazd, de felnevettem ezen :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Matt Smith Ice Bucket Challenge. :D

És kihívta Amy Pond-ot. :DDD :C

Live-Die-Respawn

(#1029) jonnyjoker01 válasza oriic (#1028) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hahahaaa :DDD :C

Üdv. Johnny

(#1030) spammer válasza oriic (#1028) üzenetére


spammer
veterán

Manapság mindenki 4 magos 10-20 megapixeles telefonokkal rohangál (kivéve én :DDD) , de ezek a challenge videók mindig ilyen szar minőségűek. :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1031) kossza válasza k.kristof (#1013) üzenetére


kossza
tag

Amikor a 300 évet említi még nem olyan öreg mint a regeneráció előtt, eltelhetett addig még pár száz év. 35. perc

Have a Nice Day

(#1032) Armahun válasza kossza (#1031) üzenetére


Armahun
addikt

Plusz még elment valahova mielőtt vissza jött Claraért. Ki tudja, hogy akkor meddig volt távol.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1033) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Közben meg van mit fog csinálni Matt a DW után:

[link] :DDD

@arni és kossza: higgyünk inkább Moffatnak, hiszen ő a rendező :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1034) oriic válasza jonnyjoker01 (#1033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ezt már látni lehett ice challenge videót megnézve is.

Live-Die-Respawn

(#1035) bambano válasza oriic (#1028) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ebben az a szemétség, hogy ahogy romlik az idő, egyre inkább challenge lesz...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1036) Armahun válasza jonnyjoker01 (#1033) üzenetére


Armahun
addikt

Hittünk mi már a Lost íróinak is, hogy tudják mit akarnak, erre mi lett belőle...

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1037) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem végre! Ajj de jól esett. Nézem a DW-t, és végig érzem, hogy ez más mint a többi sorozat. Számomra mindenek felett áll (sorozatokat tekintve). Semmivel össze nem keverhető.

A részről annyit, hogy (#994) Arni itt tökéletesen összefoglalta.
A saját véleményem az, hogy a főcim nagyon faszányos, látszik, hogy itt bizony időlordosdi lesz, vagyis a sok óra erre enged következtetni. Mikor Clara meglátja a Tardis-t a Doktor ott is említ valamit, hogy

[SPOILER]
"Azt hiszem, több kerek izé kéne legyen a falon."
"Régen nagyon sok kerek izém volt. Vajon hova tettem őket?"

[/SPOILER]

Clara-t én még mindig nem szeretem :) (Amy Pond a kedvencem) de nem zavar, csak ő túl cuki ide. Főleg most, hogy Capaldi lett a doktor. És még milyen jó Doktor! Nekem nagyon szimpatikus, szerettem Smith-t, de úgy érzem Capaldi jobb lesz. Már a kiállása is "keményebb". Nagy dolgok lesznek itt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1038) k.kristof válasza .LnB (#1037) üzenetére


k.kristof
őstag

Vagy az, amikor a Doktor mondja, hogy jó lenne egy hosszú, színes sál :)

(#1039) br.rak


br.rak
őstag

Erős idegzetűeknek: 8x1 kritika (én is legszívesebben Föld körüli pályára állítanám Moffatot, de ez már kicsit túl sok fika)

(#1040) k.kristof válasza br.rak (#1039) üzenetére


k.kristof
őstag

Jó, a geekz blogban szinte csak fikázni tudnak, általában van ugyan igazság abban, amit írnak, de akkor is fontolgatom néha, hogy nem olvasom többet a blogot.

(#1041) br.rak válasza k.kristof (#1040) üzenetére


br.rak
őstag

Nem tudom, én eddig nem olvastam, most is véletlenül görgettem le a 444-en, ez volt az első értelmes cikk cím amiben nem volt valami fika elrejtve,de kár volt elolvasni. Idomul az anyaoldal mostani színvonalához.

(#1042) remington2 válasza oriic (#996) üzenetére


remington2
senior tag

Van még egy kicsi aprólék, hogy azért figyelnek írásnál:

SPOILER
Amikor a Doki megtudja, hogy ez a hajó a Marie Antoinette volt, a Pompadour testvérhajója, bár a kannibalizáló javítórobotok miatt rémlik valami, de a hajók neve nem mond neki semmit. Tudniillik nem tudta a Pompadour nevét, hiszen annak idején a Tardis kitakarta, kiről is nevezték el a hajót, miért éppen azt a bizonyos lányt kergették az időn keresztül. A nézők persze a végén megtudták, mi is volt a helyzet, de a Doki nem. Amint kivette azt a kis alkatrészt, amire rá volt írva a hajó neve, rögtön beugrott, hogy vajon bakot lőnek-e. És nem :DDD
SPOILER VÉGE

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1043) Armahun


Armahun
addikt

Sp

Két kérdés fogalmazódott meg bennem.

Az ugye az alap, hogy a doktor hazudik.

1. Tényleg elcserélte a ruhát az óráért a hajléktalannal, vagy elvette tőle?
2. Ami érdekesebb: Kiugrott, vagy kilökte?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1044) oriic válasza Armahun (#1043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvette.

Kidobta. :D

Live-Die-Respawn

(#1045) spammer válasza Armahun (#1043) üzenetére


spammer
veterán

Ez a tekintet elárulja, hogy kilökte-e. ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1046) .LnB válasza Armahun (#1043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A rész végén mondja az ismeretlen nő, hogy nagyon gonosz tud lenni, szóval szerintem kilökte.

Csak nekem fura, hogy most a Doki regenerációjára ilyen nagy figyelmet fordítanak? Én úgy emlékszem egyszer se volt ez ennyire kiemelve. Nem változott a Doktor ekkorát mint most nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1047) spammer válasza .LnB (#1046) üzenetére


spammer
veterán

Hát, minden váltás elején volt ilyen "zakkant" időszak, Tennant is Rose-ék lakásában hevert, Smith meg pudingot evett halrudakkal, kellett nekik egy kis idő, amíg helyreálltak. Capaldi is feküdt, meg a szobában firkálgatott, meg hajléktalantól lopott ruhát, aztán a vendéglős résznél kezdett "normális" lenni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1048) .LnB válasza spammer (#1047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De míg az előzőek egy-egy jelenetet kaptak erre a zakkantságra, addig most szinte az egész rész ráment erre. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1049) spammer válasza .LnB (#1048) üzenetére


spammer
veterán

Azért nem csak egy-egy jelenet volt. :N Meg ez a rész nem is normál hosszúságú volt, hanem 75 perces, több idő volt tökölni. :) Szerintem amikor megérkeztek a robot faszihoz, onnantól már javult, amikor meg beszélgetett vele, mielőtt kilökte volna, meg amikor meglátta azon az ezüsttálcán a tükörképét, akkor nagyjából rendben volt. Nyilván teljesen akkorra jött rendbe, miután visszajött Clarahoz, de addig nem tudjuk, hogy mennyi idő telt el, mert közben a Tardist is újradekorálta meg beszerezte az új ruháját is. :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1050) k.kristof válasza .LnB (#1048) üzenetére


k.kristof
őstag

David és Matt is egy-egy részt kapott a regeneráció után, Davidnél a karácsonyi külön rész volt, amikor a sycorax megtámadta a Földet (és kardozott a megmentésünkért), Mattnél pedig a The Eleventh Hour, a legvégén azzal a földbe döngölő két mondattal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.