Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) salapp válasza oriic (#2000) üzenetére


salapp
addikt

Ahh, ez jólesett!

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#2002) .LnB válasza oriic (#2000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Trónok harcás kiscsaj.

Remélem visszatalálnak a rendes útra és nem az utóbbi két évad gyenge színvonalát fogja hozni ez az évad, ha igen akkor Moffat-et ideje lesz leváltani, mert semmit nem kezd a sorozattal manapság. Nincs meg az a komplexitás az egészben amit nagyon szerettem.

Parás részekből úgy néz ki nem lesz hiány.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2003) consono válasza oriic (#2000) üzenetére


consono
nagyúr

Maisie Williams :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#2004) #54715584 válasza oriic (#2000) üzenetére


#54715584
törölt tag

Juppíííí
Azért hiányzik már. :B

(#2005) oriic válasza consono (#2003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh, köszi, tudom hogy honnan volt ismerős. :D YouTube-on a React videókban láttam a csajt sokszor. Trónok harcát nem nézek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2006) jonnyjoker01 válasza oriic (#2000) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Yeey Maisie :D Nyálcsorgatós trailer.

Üdv. Johnny

(#2007) Ragnar95 válasza oriic (#2000) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jónak ígérkezik, reméljük felülmúlja az előző évadot :K
Végén az a "You?", amikor Maisie Williams megjelenik :DDD
.Lnb: szerintem 7. évad még rendben volt, 8. lett nagyon gyenge. Nem is a komplexitás a fő baj szerintem, hanem a háttérszál hiánya + az,h kiszámíthatóak a részek és nagyon durván elkapkodják a lezárást. Csomó jó felvezetés volt, de aztán mindig elrontották egy elsietett befejezéssel őket...
"Dark" részekből valóban lesz bőven úgy tűnik, bár nekem azok pont kevésbé jönnek be, de meglátjuk, mit hoznak ki az évadból.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2008) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2009) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A BBC elvileg berendelte a Doctor Who 10. évadját. Azonban ezt nem bejelentették hivatalosan, hanem a BBC Worldwide Annual Review 32. oldalán szerepel, hogy a The Musketeers S3 mellett a Doctor Who S10-be is invesztálniuk kell pénzt. Szóval nem hivatalos-hivatalos a berendelése, de odaát több sajtótermék is lehozta így, szóval kezeljük annak.

Live-Die-Respawn

(#2010) Bucsi13 válasza oriic (#2000) üzenetére


Bucsi13
tag

Oh. My. Gawwwddd
Komolyan, 9-én reggel elszigetelem magamat az internettől 9 napra (cserkésztábor), és lemaradok erről?!?!?!?!?!?!??!?!?

Szeptember 19.-ig ne keressetek.

*megy, és 167493-adszorra is megnézi a trailert*

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#2011) macman507


macman507
aktív tag

Ki mit tud arról, hogy lesznek-e szinkronizálva az újabb Doctor Who évadok, vagy sem?

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#2012) Bucsi13 válasza macman507 (#2011) üzenetére


Bucsi13
tag

Az AXN egy "Semmi sem kizárt"-ba burkolva többször is mondott már nemet.
Viszont...

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#2013) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

9. évad trailer #2
Lesznek megint érdekes részek, úgy tűnik, remélhetőleg mostmár a sztorin is sikerül csiszolni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2014) cattus válasza Ragnar95 (#2013) üzenetére


cattus
őstag

Ez alapján elég darkosnak ígérkezik, aminek én csak örülök. Megmondom őszintén, nekem mindig is egy kicsit gyermetegnek tűnt a sorozat, főleg az elején (5. évadtól viszont mintha megkomolyodott volna).

Do the thing!

(#2015) #54715584 válasza Ragnar95 (#2013) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jeeeeeeee :)

(#2016) Ragnar95 válasza cattus (#2014) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én kibírnám darkabb részek nélkül is, de amik ebben a trailerben szerepelnek, azok jónak tűnnek :K
Számomra csak az 1. évad tűnt nagyon gyermetegnek, vagyis az is leginkább gagyinak (mármint CGI, jelmezek, díszletek tekintetében), de különösebb bajom azzal sem volt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2017) oriic válasza Ragnar95 (#2013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A mester, Dalekek...Lesz valami újdonság, átívelő szál? Félreértés ne essék, naaagyon nagyon várom, de jól jönne valami újdonság.

Live-Die-Respawn

(#2018) Ragnar95 válasza oriic (#2017) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem az átívelő szál ugyanaz lesz, ami az előző évadban volt, nem lesz új, de remélem nagyobb hangsúlyt kap, mert az előzőben nagyon elhanyagolták.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2019) Cyber_Bird


Cyber_Bird
senior tag

Nagyon nem vartam az elso trailer alapjan, ezt a masodikat viszont mar most megneztem otszor egymas utan :)

Azthiszem, jo lesz ez, legyen mar szeptember.

(#2020) #54715584 válasza oriic (#2017) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tele volt új lényekkel, az nem elég újdonság? :P

(#2021) oriic válasza #54715584 (#2020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha azok a lények csak a filler epizódokban lesznek benne, akkor nem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2022) Ragnar95 válasza #54715584 (#2020) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez az egyik, amit imádok a Doctor Who-ban, hogy bár van pár visszatérő faj, de alapvetően minden részben új bolygót és fajt ismerünk meg, hihetetlenül változatos az egész :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2023) bambano válasza Ragnar95 (#2022) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hogy utálom, hogy ezeket a nyüves dalekokat nem bírták 50 év alatt eltaposni...
olyan uncsi már, hogy megöli, stb. azután két rész múlva valahogy megint jön egy dalek hadsereg, mert mikor leköpte őket, abban megmaradt a dns-ük és ebből képesek voltak két hét alatt új birodalmat meg 5000 csillaghajót felépíteni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2024) Ragnar95 válasza bambano (#2023) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Dalekek, meg Cybermanek engem is idegesítettek egy ideig, hogy mindig visszatérnek, de mostmár belenyugodtam,h amíg lesz DW, addig ők is a részesei lesznek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2025) Armahun


Armahun
addikt

Már csak bő egy hónapot kell várni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2026) jonnyjoker01 válasza Armahun (#2025) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tényleg :Y

De gyorsan telik az idő :(

Üdv. Johnny

(#2027) Ragnar95 válasza jonnyjoker01 (#2026) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, ez a nyár is mindjárt véget ér :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2028) #40351744 válasza Ragnar95 (#2027) üzenetére


#40351744
törölt tag

Hát ilyen forró nyárban, már a TARDIS is megolvadni szeretne :W

(#2029) #54715584


#54715584
törölt tag

[link]

(#2030) Ragnar95 válasza #54715584 (#2029) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elég pontos grafikon :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2031) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Én meg a Sorozatjunkie ajánlása után megnéztem a The Five(ish) Doctors Reboot-ot. Vicces volt, tetszett :DDD

Live-Die-Respawn

(#2032) Bucsi13 válasza oriic (#2031) üzenetére


Bucsi13
tag

A Fiveish egyszerűen zseniális.
Állítólag második rész is készül :DD

+ néhány nagy felbontású kép az új évadból

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#2033) salapp válasza oriic (#2031) üzenetére


salapp
addikt

Ez hangulatos volt. Köszi, hogy ide is belinkelted.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#2034) Armahun


Armahun
addikt

Biztos volt már.
Ezen jót nevettem: [link]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2035) consono válasza Armahun (#2034) üzenetére


consono
nagyúr

:D

"In God we trust. All others must bring data"

(#2036) oriic válasza Armahun (#2034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeréves, de még mindig üt. :D

Live-Die-Respawn

(#2037) Ragnar95 válasza Armahun (#2034) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

:C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2038) jonnyjoker01 válasza Armahun (#2034) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:R :)) Örökzöld :C

Üdv. Johnny

(#2039) Secunda


Secunda
csendes tag

Nekem összességében nem tetszett ez az évad.

Úgy érzem, Capaldi Doktora és Clara között nulla, zéró, semmi kémia nincs. Ezt szerintem az öreg doki okozza, egyszerűen nem megy az "együttműködés" a fiatal útitárssal. Az első egy-két rész alapján az volt várható, hogy komolyabbra, kicsit megtörtebbre veszik a figurát, és a társ morális, irányban tartó szerepe sokkal erősebb lesz. Ehhez képest nem nagyon volt semmi, még annyi sem, mint régebbi évadokban. Volt jó sok lelkizés, csak valahogy most nem jött be. Tipikus, hogy Clara évados átívelésként / útitársnak történő behozatala Matt Smith mellé Amy Pond helyett, Smith utolsó évadában is köröket vert az egész új évadra (impossible girl).

Az átívelő sztori kicsi volt, de sajnos még így is sok. Maga a Mester még hagyján, mert az időlordsága miatt óriási benne a potenciál. De kiforratlan volt, keveset szerepelt, még kevesebbet tudtunk meg az aktuális női Mesterről, így lényegében egy zavaros, fogatlan oroszlán lett a nagy átívelésből. Ezt az "elmebetegsége" még inkább segítette.

Ami jó volt: voltak nagyon jó részek, amelyek szuperek voltak, bár úgy érzem, az írók sok-sok ziccert hagytak ki, olyanokat, amelyeket korábban be bírtak lőni. Jó lett volna némi kis háttértörténet a múmiának, valami extra, amely extrát hasonló szuper történetként régebben megmutattak, általában a nagy Doktoros reveláció formájában, és tökéletessé tette a részt, most meg hiányzik. A legjobban ez a fás résznél érezhető, ziccer ziccer hátán.

Ezen hibák nagy része szvsz az íráshoz köthető. Remélem, a következő évadban javítanak rajta, mert ez eléggé gyenge lett. Szerencsére a DW univerzum van olyan erős, hogy még így is nagyon élvezhető és jó, de vannak javítanivalók.

Uhh, majdnem kihagytam a legjobbat: azok a részek, amelyekben Clara időlordot "játszott", nagyon jók voltak, érdemes lenne végre egy női időlordot is csinálni végre. Nem elmebeteget, gonoszat, stb, hanem főszereplőként.

[ Szerkesztve ]

Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

(#2040) Secunda válasza Secunda (#2039) üzenetére


Secunda
csendes tag

Jujj, a spoiler tag nagyon menő lett :DDD

Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

(#2041) bambano válasza Secunda (#2039) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

tisztára olyan vagy, mint r2d2, annak is kifütyülték minden szavát...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2042) brownus válasza Secunda (#2039) üzenetére


brownus
veterán

ő volt az igazi doki... a kép kurvanagy :)

tudom, kinek mi, smitht megszoktam egy évad alatt... de ez a vénfaszcapaldi, nem megy... hagytam is a francba az egészet, megvárom míg új dokink lesz :D (láttam vagy 3 részt....)

[ Szerkesztve ]

(#2043) Cyber_Bird válasza brownus (#2042) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Capaldi nem rossz, csak a story-k nagy resze amit irtak neki...

(#2044) spammer válasza brownus (#2042) üzenetére


spammer
veterán

Ismerősöm a 2. évad elején hagyta abba, mondván, hogy nem szimpi neki ez a Doki. Pedig az első évad nagyon tetszett neki. Pont az első. :DDD Nem normális. :DDD Hiába magyaráztam, hogy csak jobb lesz, meg a fináléknál beszarik-behugyozik majd, de nem... :U A képen látható finálé volt az egyik legjobb. Majd egyszer ráveszem, hogy folytassa. :))

Remélem az új évad jobb lesz, Capaldival nekem sem lenne problémám, csak darkos, erősen átívelős, magunk alá csinálós sztori kell.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2045) k.kristof


k.kristof
őstag

Avagy River Song visszatér a karácsonyi részre.

(#2046) bambano válasza k.kristof (#2045) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

pont ez a gond az évaddal, hogy a doki meg az útitársa között nem működik a kémia.

de érdekelne, hogy amikor a doki átalakul, akkor mi a helyzet az örökléssel? mert a tardist elörökölte, de a feleségét is? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2047) k.kristof válasza bambano (#2046) üzenetére


k.kristof
őstag

Egy átalakulást már megért, River idővonala szerint utoljára, a Doktoré szerint először a tizedik alatt találkoztak (Silence in the Library).

No meg ugye az átalakulással ő még a Doktor maradt, és a "míg a halál el nem választ" kitétel egy Time Lord esetében hosszú időt jelent :D

[ Szerkesztve ]

(#2048) bambano válasza k.kristof (#2047) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

azt ugye érzed, milyen komoly jogi problémára világítottál rá :)
mert az utódot valahogy még kezeli a jog, tehát az, hogy River felesége-e a 12. dokinak, le van fedve.
de a felmenőket hogy kezeli? River felesége-e a 10. dokinak, ha a 11. vette el? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2049) Ragnar95 válasza brownus (#2042) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam is Tennant a nagy kedvenc, bár Smith-t is gyorsan megszoktam, Capaldit volt a legnehezebb, de igazából nem vele van a baj, hanem ahogy írták, a sztorival. Nem volt kb semmi háttértörténet, a heti történetek is elkapkodottak, az íróknak kéne nagyot változtatniuk a következő évadra...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2050) jonnyjoker01 válasza bambano (#2048) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A doki egy "ember" azt ugye tudod? Nincs itt miről beszélni :)

Más: én nagyon örülnék ha a sorozatot végre nem gyerekeknek szánnának és 16-18+ lenne végre pár vérfagyasztó résszel. :))

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.