Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Sokkal erősebb rajttal kezdett a Disney+ mint a HBO Max. Már most érdemesebbnek tartom erre előfizetni a Max-al szemben.
    Lehet azért mert HBO GO már régóta volt és sok tartalmat már láttam, a Disney+ pedig még új, de ha ez utóbbiból kiszedem a felesleges túlhype-olt cuccokat (Marvel) és még az SW-t is, még úgy is több olyanba futottam bele pár perc böngészéssel, amit meg- vagy újranéznék. Ezek nagy része mondjuk a Star fül alatt van.
    Az applikációja is jobb androidra, mint a Max-é - ahol például sd-kártyára nem is menthető semmi, így utazáshoz teljesen használhatatlan, ráadásul emellett még minőséget sem lehet állítani és magától sem igazán képes rá, így kicsivel régebbi hardveren már szaggat és akadozik, élvezhetetlen. És nem utolsó szempont, hogy el is érhető a tévémre és a FireTV 4K Stick-re is, ami a Max-ról megint csak nem mondható el.
    Igaz böngészőben ez sem ment 1080p-ben, de most már, hogy van tv-m, már úgy sem abban nézem.

    #784 l.skywalker Ennél többet nem is kívántam ehhez hozzászólni.

Új hozzászólás Aktív témák