Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#3651) qnadam válasza Taszillo (#3646) üzenetére


qnadam
veterán

kis regionálisak igen, meg kisebb költségvetéssel pont-pont között is, de azért országos szolgáltatásba ne kezdjünk bele egy szabadfelhasználású sávban :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3652) adam1400 válasza Taszillo (#3644) üzenetére


adam1400
tag

akinek nem okos telefonja van

(#3653) lugosi válasza adam1400 (#3652) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ezt a kifejezést nem hallottam még így rájuk, de így már összeáll. :) Találó.

(#3654) trec12


trec12
addikt

A cím ne tévesszen meg senkit augusztus 31-i a cikk itt még csak sejteni lehetett, hogy nem indulnak el:
Heteken belül megjelenhet a Digi a mobilpiacon

Utána íródott ez a már korábban linkelt cikk:
Csúszik a Digi megállapodása a konkurenciával

(#3655) wwenigma válasza trec12 (#3654) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A flottás adatSIM-jeim mar a slotokban vannak aktiválásra várva, szóval indulni fognak nemsokára. Mindig besz*pom ilyenekkel. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3656) jgreg


jgreg
csendes tag

Sziasztok! Azt vettem észre a Digi mobillal kapcsolatosan hogy a 21603 4G kódot már non stop lehet fogni. Elkezdtem több helyen nézni. Bp III kerület Aquincumon van. ( Amúgy ott látni is a bázis állomását ami tipikus Digis elrendezés. Egy közepesen hosszú antenna az árbocon vagy 2 db. Egy háztetőn max 2 árboc ami egymással hátal áll. Ezt több helyen megfigyeltem ahol volt is ez a kód. Na meg csilli villi árboc meg szép új antenna ami nincs már besárgulva. :) Folytattam az utamat befelé így a városba és végig volt mindenhol egész a Margit hídig. Aztán rákerestem még a Szél Kálmán téren de semmi. A Déli pálya udvarnál sem... Na de majd még folytatom a keresést.

(#3657) adman válasza jgreg (#3656) üzenetére


adman
tag

aquincumnál hol? pók utcai lakótelepen ill kaszáson ott vannak az antennák, de nincsenek bekötve, beljebb a bogdáninál még csak árbóc van. én továbbra is arra tippelek hogy a 21603-ot a belföldi roamingpartner sugározza

(#3658) viktorhu válasza adman (#3657) üzenetére


viktorhu
veterán

A roaming partner a saját kódját sugározza, csak felengedi a partner előfizetőit is.

(#3659) adman válasza viktorhu (#3658) üzenetére


adman
tag

alapból igen, de én egy olyan megoldást is el tudok képzelni hogy a digi valakitől a rádiós réteget bérli, a többire meg a saját infrastruktúráját használja

(#3660) trec12 válasza adman (#3659) üzenetére


trec12
addikt

Én már ilyenekben nem hiszek. Sajnos három év alatt sem hoztak tető alá semmit mobil fronton. Ez mindent elmond. (persze tudom, hogy a helyzetük nem könnyű főleg, de szerintem belföldi roaming nélkül halott az egész, ettől függetlenül szurkolok nekik)
Off:
Közben a Voda a csak SIM előfizetést tegnaptól már csak 1 évre köti, ergo megszüntette a kettő éves hűséget, az csak készülék vásárlás esetén maradt.

[ Szerkesztve ]

(#3661) viktorhu válasza trec12 (#3660) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem ha roamingra akarnának támaszkodni, már legalább két éve működnének.

(#3662) radio100jozs


radio100jozs
őstag

"Digi

A háttérbeszélgetésen Révész Balázs elmondta, azzal számolnak, hogy a Digi jövő év első negyedévében indíthatja el magyarországi mobilszolgáltatását. Az eddigi hálózatfejlesztések alapján az körvonalazódik, hogy a Digi hálózata nem nyújt majd olyan ügyfélélményt, mint a három nagy magyarországi szolgáltatóé, a Digi hálózata valószínűleg csak 4G-képes mobiltelefonokkal használható, és alapvetően LTE-hálózatokon keresztül nyújtott hangszolgáltatást (VoLTE) tesz majd lehetővé, de azt sem országosan, hanem csak a nagyvárosokban, vagy a Digi számára fontos régiókban."

[link]

(#3663) trec12 válasza viktorhu (#3661) üzenetére


trec12
addikt

Szerintem meg akarnak de baromi nehéz megállapodni a többivel ami nem csoda. Remélem lesz olyan fordulat, hogy csak létrejön valami egyezség a többivel különben marad a lokális szolgáltatás pár évig.

[ Szerkesztve ]

(#3664) #08205312 válasza trec12 (#3660) üzenetére


#08205312
törölt tag

A probléma abban adódik, hogy a tények makacs dolgok!
Ha valaki tényeket ír, akkor arra egyes fórumozók rásütik az: ellendrukker, Telekom/Telenor/Vodafone ügynök, sírásó, sirató-asszony, és még ki tudja milyen jelzőket.
Elviekben ez egy "szakmai" fórum lenne, szakmai oldalról kellene megközelíteni a dolgokat.
Azonban hiába olvasom vissza az elmúlt 3 év hozzászólásait, senki nem adott magyarázatot a technikai oldalon felmerülő kérdésekre.

(#3665) trec12 válasza radio100jozs (#3662) üzenetére


trec12
addikt

Na ez érdekes lesz..... :U Ok, lakhelyemen van olcsó mobil szuper de elutazom, vagy csak kimegyek a határba és annyi nicsen szolgáltatás.... Ez jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#3666) #08205312 válasza trec12 (#3665) üzenetére


#08205312
törölt tag

Én inkább ennek a Révészek hiszek, mint más önjelölt szakértő-újságírónak.
Ebben a nyilatkozatban benne van az, hogy nem lesz a diginek roamingja.
És pont erről ment a vita a napokban: sokan azt mondták hogy lesz, én meg azt, hogy ha 3 évig nem egyeztek meg, akkor valószínűleg nem lesz.
Révész pont ezt erősítette meg.

(#3667) trec12 válasza #08205312 (#3666) üzenetére


trec12
addikt

Vagy velük nem. :) De persze értem amit írsz... ;)

(#3668) viktorhu válasza trec12 (#3665) üzenetére


viktorhu
veterán

Legalábbis a kilencvenes éveket idézi: "várj, átmegyek a másik szobába / kimegyek az udvarra, mert itt nincsen térerő"

(#3669) DrBubo77 válasza trec12 (#3665) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Elolvastam a linkelt cikket. Egy Vodafone-os vezető mondott egy véleményt, hogy szerinte mit tervez a Digi. Ez kb az a szint, mint ami itt megy a fórumban.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3670) trec12 válasza DrBubo77 (#3669) üzenetére


trec12
addikt

Azért fogadjuk el, hogy ő jobban rálát a dolgokra... :) Ettől függetlenül persze mindent nem tudhat ő sem.

(#3671) #08205312 válasza viktorhu (#3668) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ez aztán a bujócska youtube

(#3672) DrBubo77 válasza trec12 (#3670) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

De azt se felejtsük el, hogy a Digi nagyon titkolózik. És a Telekom is az osztalékfizetéskor a Digitől tartott.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3673) wwenigma válasza #08205312 (#3664) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aki folyamatosan temeti őket, az bizony siratóasszony, ha tetszik ha nem. Biztosat senki sem tud szoval mirefel?

Szakmai reszrol ki lett targyalva a savszelesseguk ami elerheto, és semmit sem tudunk a roamingpartnerrol csupan azt hogy a Vodával tárgyalnak. Ennyi.

Milyen kérdésed van még? Mire nincs válaszod?!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3674) #08205312 válasza wwenigma (#3673) üzenetére


#08205312
törölt tag

Na látod: az ilyen hozzáállással van a baj! Érvek helyett folyamatosan érzelmi útra tereled a témát.

(#3675) wwenigma válasza #08205312 (#3674) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Milyen kérdésed van még? Mire nincs válaszod?!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3676) #08205312 válasza wwenigma (#3675) üzenetére


#08205312
törölt tag

Igazad van: olyan technikai jellegű kérdést nem tudok feltenni, amire te tudnád is a választ!

(#3677) lugosi válasza wwenigma (#3673) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"és semmit sem tudunk a roamingpartnerrol csupan azt hogy a Vodával tárgyalnak. Ennyi."

Úgy olvastam, hogy ez nem így van: [link]

Ezt a cikket itt linkelték a topikban. Ebben nem az van amit te írsz, hanem az, hogy mind a hárommal tárgyalnak elvileg: "a cégnek még nem sikerült megállapodnia a másik három szereplővel, a Magyar Telekommal, a Telenorral és a Vodafone-nal a belföldi roamingszolgáltatásról, de úgy tudjuk, ezek a tárgyalások jól haladnak."

Kérdés, hogy ezeknek a tárgyalásoknak lesz-e valamilyen kézzelfogható eredménye.

(#3678) gabor9991 válasza radio100jozs (#3662) üzenetére


gabor9991
őstag

Nyilván ezt mondta, a voda adja a fizetését.
Számomra inkább az lett volna furcsa, ha azt mondja:

Igen, tárgyalunk a digivel, közel a megállapodás,úgy tudom hamarosan mindhárom konkurens szolgáltató hálózatát használhatják a Digi leendő ügyfelei, a megszokott színvonalon körülbelül féláron hűségidő nélkül :D

De tényekkel sajnos én sem tudok szolgálni, ez csak a véleményem

Mondjuk nem tudom mennyire fontos régió a hajdúsági és alföldi falvak egy része, de be lett itt linkelve néhány engedélyeztetési dokumentum, amelyben ilyen fontos helyeken is építkezik a Digi.

[ Szerkesztve ]

(#3679) trec12 válasza lugosi (#3677) üzenetére


trec12
addikt

Ha igaz amit a forrás állít akkor itt minden át fog rendeződni (erre a cikk is utal egyébként) A Digitől romániai árakat nem várok de jelentősen olcsóbb lehet mint a mostani három a törekvése bizonyosan ez. Ha létrejön egy megállapodás és megosztják a hálózataikat a Digivel akkor tényleg jelentős változások kezdődhetnek mivel a többi is tudja a Digi csak úgy tud előfizetőket szerezni ha olcsó lesz és csakis tőlük. Viszont a másik háromnak szerintem van annyi tartaléka, hogy simán lejjebb tudják vinni és fogják is az árakat.....Szóval tényleg nem egyszerű a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#3680) qnadam válasza trec12 (#3665) üzenetére


qnadam
veterán

vagy akkor fizetsz többért és roamingolsz. vagy nem ide szerződsz, ha rendszeresen jársz a határba. vagy valami.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3681) viktorhu válasza trec12 (#3679) üzenetére


viktorhu
veterán

Csak akkor két opció van:

- olyan percdíjakat ajánl a roaming partner, ami mellett a digi az admin / ügyfélszolgálat / matelcsi egyéb költségek rátétele mellett még mindig annyival olcsóbb tud lenni a roaming partnerénél, hogy lerabolja az előfizetőit -> roaming partner rosszul jár

- olyan percdíjakat ajánl a roaming partner, ami mellett a digi nem fog tudni olcsó előfizetéseket kínálni -> digi rosszul jár

Illetve volna egy harmadik is, konkrétan a Telenornak sok kihasználatlan kapacitása van (ezért tud korlátlan netet adni), a Vodának meg hiányos a frekvenciakészlete, tehát amíg a Diginek nincs sok előfizetője, hasznos lehetne mindkét félnek egy barterezés az 1800-on (most nincs időm megkeresni, hogy egymás mellett van-e a két sáv, mert úgy lenne igazán hasznos). De ebben benne van az, hogy akkor hozzásegítik a digit az induláshoz, és a digi meg el fogja vinni az ügyfeleiket, míg a mostani frekvenciakészlet mellett meg kellene állnia kb 100 ezer felhasználónál, amivel nem jelentene komoly veszélyt rájuk nézve.

(#3682) #08205312 válasza viktorhu (#3681) üzenetére


#08205312
törölt tag

a digi frekvenciája a vodáé mellett van.
De most komolyan: a telenor nem segítette ki a vodafone-t frekvenciával, de majd a telekom/telenor/vodafone kisegíti a digit belföldi roaminggal, hadd legyen árverseny, hadd csökkenjenek a bevételek, hadd szívják a fogukat a részvényesek ...stb...
Most komolyan: milyen haszna származna a 3 kartelezőnek mobil cégnek abból, ha a digi elindulna? :U

(#3683) viktorhu válasza #08205312 (#3682) üzenetére


viktorhu
veterán

Én sem számítok rá, de a Vodának nagyon hiányzik pont az a 2x5 MHz, szóval amellett még szólna érv, hogy ez a kombó összejöjjön, ha már egymás mellé kerültek, és jelenlegi legkisebb szolgáltatóként neki van a legkevesebb veszteni valója.

(#3684) wwenigma válasza #08205312 (#3676) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne ulj fel a magas lóla... :U Inkabb kérdezz, de kétlem hogy tudsz olyat kérdezni ami meg nem hangzott el és ne lett volna megválaszolva.

lugosi: a háromból csupán egynek szolgálná az érdekét mivel a másik kettő már kezet rázott.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3685) #08205312 válasza viktorhu (#3683) üzenetére


#08205312
törölt tag

Két opció létezik: a tényekről beszélünk, vagy arról, hogy szerinted/szerintem mi a helyzet.
A tények mind a digi ellen szólnak.
Az érzelmi dolgok pedig egyéntől függően ellene, vagy mellette szólnak (nekem pl. 2 aktív SIM is pihen a fiókban: egy spanyol és egy román, úgyhogy nyugodtan vádoljanak amivel akarnak a "szökő-évente gondolkodók", lepereg rólam).

Azzal azonban nem értek egyet, hogy a voda bukná a legkevesebbet. Sőt: mivel a voda sokkal nagyobb összegből üzemelteti a hálózatát mint a telekom/telenor (hiszen a két t-nek meg van osztva a 4G-s infrastruktúrája), ezért nekik jobban fájna 5% ügyfélkör elvesztése mint a telekomnak ugyanennyi. Ráadásul a telekomnak ~1,5x több ügyfél jut a fentebb már felvázolt alacsonyabb üzemeltetési költségű hálózatra. Tehát a telekom profitlabilitása is kedvezőbb.

Szerintem a digi nem a 2-3EUR ARPU-s ügyfelekre fog hajtani, hanem pont a korlátlan beszélgetést tartalmazó csomaggal rendelkezőkre.
Másik magánvélemény: a voda most már összeszorított foggal is kihúzza a következő tenderig szóló 1,5 évet (hiszen 3-at már sikerült), és inkább vesz 2100-on frekvenciát 2019-ben, mintsem hogy hozzásegítse a digit az induláshoz.

(#3686) jgreg válasza adman (#3657) üzenetére


jgreg
csendes tag

Azt vettem észre még régebben hogy felkerült egy antenna tartó oszlop a házra a lakótelepünkön. Aztán pár hónap és fel is pakolta rá a Digi ( valszeg ) az antennákat. Minden esetre jön a kódjel valahonnan. Majd rázummolok hogy be van e kötve már. Címet most nem tudok mondani de ha kell megnézem. De amúgy nagyon sok helyen láttam ma is mivel ma sokat utaztam Bpn. Pl ahol láttam hogy be van kötve az a Honvéd kórházzal szembe a Hungária úton. Aztán befele haladva is láttam de azok nem voltak bekötve ahogy láttam meg sok üres árboc. Viszont az Örsön volt ez a kódjel és láttam is antennákat ami ez a tipikus Digis antenna. A Határ úti metróból ahogy kijövünk azt jól lehet látni hogy egy ilyen antenna egy alacsony házon van és nincs bekötve. A Havanna lakótelepen meg üres árbocok. Jel semmi. Szóval háááát Bp nagyon messze van a Digis mobil szolgáltatástól ahogy látom. De legalább csinálgatják.......

(#3687) qnadam válasza jgreg (#3686) üzenetére


qnadam
veterán

viszont a hálózatkeresés nem mutatja meg, hogy milyen erős jelet fogsz és honnan :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3688) jgreg válasza qnadam (#3687) üzenetére


jgreg
csendes tag

Ez így van.

(#3689) g0dl válasza #08205312 (#3685) üzenetére


g0dl
addikt

"Sőt: mivel a voda sokkal nagyobb összegből üzemelteti a hálózatát mint a telekom/telenor (hiszen a két t-nek meg van osztva a 4G-s infrastruktúrája), ezért nekik jobban fájna 5% ügyfélkör elvesztése mint a telekomnak ugyanennyi."

És a vízfej költsége hogyan alakul a tré esetében?

(#3690) Sofian válasza g0dl (#3689) üzenetére


Sofian
őstag

Szvsz a telekomnak a legnagyobb a vízfej költsége... futóversenytől kezdve a lópikuláig mindenhol szórják a PR és repi pénzt...

(#3691) Forex77


Forex77
újonc

Ezt ma a Digi online mobilos felületén fedeztem fel.....Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#3692) H.Istvan25 válasza Forex77 (#3691) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Az upc reklám

Huawei Mate 9

(#3693) Forex77 válasza H.Istvan25 (#3692) üzenetére


Forex77
újonc

Na akkor ezt benéztem :W :W :DD ...Csak fura, hogy a UPC-t reklámozzák a saját alkalmazásukban :Y

(#3694) Diák66 válasza Forex77 (#3693) üzenetére


Diák66
őstag

Szerintem az Androidos appokban nem lehet megválogatni a reklámokat. Ha a fejlesztő ingyenessé teszi, a google hirdetései fognak megjelenni, válogatás nélkül.

(#3695) H.Istvan25 válasza Diák66 (#3694) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Így van

Huawei Mate 9

(#3696) dchard válasza g0dl (#3689) üzenetére


dchard
veterán

Arról már nem beszélve, hogy távolról sem igaz a kolléga állítása. Kizárólag vidéken, és kizárólag a 800MHz-es hálózatot osztják meg, ott is csak a rádiós infrastruktúrát.

Hogy a témához is szóljak, ma a szokásos havi próbaszkennelésemet csináltam, amikor rábukkantam a DIGI mobilra a 2. kerületben. A többi operátorral nem összehasonlítható módon gyenge volt a jel, csak DL adást lehetett fogni, uplink ezen már nem ment volna. Egyértelműen távoli állomás, de valami van. Forgalom nem volt rajta.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#3697) qnadam válasza dchard (#3696) üzenetére


qnadam
veterán

mivel tudsz jelszintet nézni?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3698) Diák66 válasza dchard (#3696) üzenetére


Diák66
őstag

Az a helyzet, hogy nálunk a 900 MHz-es 3G hálót is megosztották. Szerintem már lassan egy éve, de nem hivatalos a dolog. [link]

Ha szükséges ránézek, de azonos cella azonosító volt telekom/telenor esetén.

A digis mérésed érdekelne, csak úgy kíváncsiságból.

(#3699) #08205312 válasza dchard (#3696) üzenetére


#08205312
törölt tag

Gondolom ha azt írtam volna, hogy reggel felkel a nap, akkor is ez lett volna a válaszod? "Arról már nem beszélve, hogy távolról sem igaz a kolléga állítása"
Mert ugye a reggel az nincs pontosítva hogy mikor van: nyáron, télen, melyik szélességi körön...stb.

Azt írtam, hogy a 4G háló meg van osztva. Általánosságban beszéltem, nem konkrétumról! Erre írod, hogy távolról sem igaz...Istenem... :W

És amit Diákk66 írt még nem is vettem számításba: így még olcsóbban üzemelteti a két "T" a hálózatát.

(#3700) dchard


dchard
veterán

qnadam:

QXDM + Qualcomm chipsettel szerelt modem + EARFCN lock. És nem csak jelszintet nézek :) (RSRP, RSRQ, SINR)

Diák66:

Arról is van hír, hogy ezt az NMHH jóváhagyta? Egyébként a megegyező cella azonosító még nem elég, ha azonos UARFCN-en látod a két szolgáltató MCCMNC kódját, akkor nyertél. Lásd: vodafone + UPC mobile.

8: Így van, azt írtad hogy a 4G háló meg van osztva. Így mindenféle pontosítás nélkül ez nem igaz, azt a látszatot kelted, mintha az egész meg lenne osztva, holott csak egy kis része van megosztva. Fogalmazz pontosan, és akkor nem leszel ilyesminek kitéve :) Amit Diák66 írt, pedig még megerősítésre vár. NMHH határozat nélkül biztosan nem oszthatták meg az U900-at. A napfelkeltés példádra annyit mondok, hogy igen, ugyanez lett volna a válaszom, mert megint pontatlan butaság amit írsz.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.