Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#2951) #08205312 válasza Diák66 (#2949) üzenetére


#08205312
törölt tag

Van. Moto g5 plus.

(#2952) Diák66 válasza lugosi (#2950) üzenetére


Diák66
őstag

Csak azért érdekelt, mert nem tartom kizártnak, hogy a 700 MHz-re lehet kérni engedélyt tesztelés céljából, vagy hasonló. Bár ugye a Széchenyi-hegyen a DVB-T B,C MUX lehet útban lenne. (746 és 770 MHz)
Pár ember ugye talált 216 03 hálót, de mivan, ha mégse 1800? De ez csak találgatás.

(#2953) radio100jozs válasza Diák66 (#2952) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem lehet kérni sem, a 700 MHz itthon nem használható még tesztelési célból sem mobilkommunikációra. Arról nem is beszélve, hogy a Diginek nincs is ilyen frekvencia készlete, így ugyan mi indokolná ezen való tesztelést, abszolút nem életszerű, ha van 1800 MHz-es frekvenciám, amin "azt csinálok amit akarok", már ha mobilról van szó.

(#2954) H.Istvan25 válasza Diák66 (#2952) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

700-on még DVB-T megy, nem tesztelhetnek rajta

Huawei Mate 9

(#2955) qnadam


qnadam
veterán

és egy átlag telefon se ismeri.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2956) SzAnnie


SzAnnie
csendes tag

Sziasztok!
Jövő héten megyek Horvátországba nyaralni, ahol nem lesz WiFi, ezért arra gondoltam hogy a 2 GB-s netemet két hónapra megemeltetem a 15 GB-osra. De az ügyfélszolgálaton azt a tájékoztatást kaptam hogy a 2 GB-os netem sem fog odakint romainggal működni.
Ez valóban így van? Nem találtam erre utaló leírást sehol.
Üdv
Anikó

(#2957) jozsi968 válasza SzAnnie (#2956) üzenetére


jozsi968
tag

Küldtem PÜ-t

(#2958) gabor9991 válasza SzAnnie (#2956) üzenetére


gabor9991
őstag

Most minden vodafone feltöltökártyával lehet 4GB-ot külföldön felhasználni.Veszel 4 simet, az 2000forint és lesz 16GB adatkereted, ha elfogyott a keret eldobod a simeket.Ez a legolcsóbb megoldás szerintem.

(#2959) wwhy válasza wwhy (#2929) üzenetére


wwhy
veterán

Csak az érdekesség kedvéért: amíg nincs meg az Aud.Tan. határozata, a romániai Digi az alábbi roamingpolitikát alkalmazza: a legnépszerűbb csomagja esetében (havi előfizetési díj: 4,8 EUR, bruttó, 50GB 4G net + korlátlan beszélgetés) roamningban 1GB net használható, valamint roamingban korlátlan a "normális szokásoknak megfelelő" "jóhiszemű" stb. beszélgetés, amely irányelvek megszegése esetén a Digi felbonthatja a szerződést.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2960) H.Istvan25 válasza wwhy (#2959) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ezért a pénzért ezt kell adniuk az EU-s szabályok szerint

Huawei Mate 9

(#2961) H.Istvan25 válasza gabor9991 (#2958) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Legolcsóbb megoldás venni kint simet még mindig. Nem jár alapbol 4GB az 500 forintos kártyán, ez hülyeség

Huawei Mate 9

(#2962) gabor9991 válasza H.Istvan25 (#2961) üzenetére


gabor9991
őstag

Biztos?[link]

(#2963) tsteve válasza H.Istvan25 (#2961) üzenetére


tsteve
senior tag

alapból valóban nem jár... kell az sms is a 1270-re aktiválás után... de feltölteni nem kell, többen tanusíthatjuk, pl. én is

(#2964) Attila 1 válasza tsteve (#2963) üzenetére


Attila 1
tag

Nem töltöttem fel,nem kaptam meg a + 4GB adatot.

[ Szerkesztve ]

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#2965) tsteve válasza Attila 1 (#2964) üzenetére


tsteve
senior tag

mióta 100% az amit egy céges honlapon olvasol? a voda tényleges gyakorlata az, hogy nem kér feltöltést.. ahogy tavaly sem kért..nekünk működött, többünknek is.. talán nem küldted el az sms-t a 1270-re... én most is az ingyenes 4 gigás keretből írok külföldről.. egy vasat sem töltöttem a voda kártyára, itt figyel a 2. kártyahelyen a telefonomban, arról netezek most is...

[ Szerkesztve ]

(#2966) Attila 1 válasza tsteve (#2965) üzenetére


Attila 1
tag

Nem küldtem SMS-T interneten rendeltem meg a nettet.
Mit küldjek SMS-be hogy megkapjam a + 4 GB-ot?

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#2967) #08205312 válasza Attila 1 (#2966) üzenetére


#08205312
törölt tag

adatpromo 1270-re

(#2968) Attila 1 válasza #08205312 (#2967) üzenetére


Attila 1
tag

müködik köszönöm.

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#2969) #08205312 válasza wwhy (#2959) üzenetére


#08205312
törölt tag

Elsőre amikor olvastam a roaming díj eltörlését, én is megörültem: már tervben volt egy román SIM beszerzése.
Aztán az apóbetűs rész elolvasása eltántorított: az ancom (román nmhh) határozatára várnak a roaming felárakat illetően.

Ami érdekes ebben a sztoriban:
- mivel a roamingban honos hálózatot üzemeltető cég úgyis bevasalja a digin a roaming nagyker felárat, nekik nem érdekük korlátozni a SIM-eket

Milyen másik megoldás maradt: az eu-s irányelv adta kiskapu, ami valahogy úgy szól, hogy amennyiben a roaming díj veszélyezteti a belföldi tarifákat és ezáltal a cég pénzügyi eredményeit (3%-ra emlékszem, ennyi lehet maximálisan a roaming veszteség a cég teljes bevételéhez mérten), úgy adott telekommunikációs cég indítványozhatja a helyi hírközlési hatóságnál a roaming felárak alkalmazását.

Nem nehéz kiszámolni, hogy hol a bukta : 3 millió digis ügyfél van, és ha ebből csak 90.000 SIM életvitelszerűen roamingban van, akkor a cég kérheti a felár alkalmazását. 2 millió Spanyol- illetve 1 millió Olaszországában élő román van...és akkor nem beszéltünk a többi országról (Németo., Nagy Britannia...stb). ebből könnyen kijön 90.000 digimobilos.

(#2970) radio100jozs válasza gabor9991 (#2958) üzenetére


radio100jozs
őstag

A Voda sem hülye, nem vehetsz 4 SIM-et, mert max csak 2 simet vehetsz.
"Egy Egyéni Előfizető (ugyanazon néven és címen) maximum 2 (kettő) db Instant SIM kártyát igényelhet az
Akcióban."

(#2971) SzAnnie válasza gabor9991 (#2958) üzenetére


SzAnnie
csendes tag

Köszönöm szépen! Ha tényleg nem lesz WiFi akkor ez a megoldás lesz.
Üdv
Anikó

(#2972) gabor9991 válasza radio100jozs (#2970) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem tudom a voda hány simet küld ingyen, de ha bemegyek a teszkóba, ott akár egy kosárnyit is vehetek 500/db áron, senkit nem izgat.

(#2973) 4Grider válasza gabor9991 (#2972) üzenetére


4Grider
nagyúr

Aktiválni azért nem tudsz egy kosárnyit...

[ Szerkesztve ]

(#2974) gabor9991 válasza 4Grider (#2973) üzenetére


gabor9991
őstag

Ez így van.10darab lehet egy szolgáltatónál egy néven ha jól tudom.Ezzel én be is fejeztem a témát.

(#2975) wwhy válasza #08205312 (#2969) üzenetére


wwhy
veterán

Pontosan.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2976) H.Istvan25 válasza tsteve (#2963) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ja már értem, eddig erről nem tudtam. Amig tart az akcio addig valoban jo

Huawei Mate 9

(#2977) totron


totron
addikt

Mennyire lassít mostanában a Digi? Pontos értékekre lenne szükségem, gyakorlati tapasztalatokon alapulóakra. Mennyi most a legkisebb csomag listaára? (weboldal nem mutatja meg) Köszi.

(#2978) jgreg válasza totron (#2977) üzenetére


jgreg
csendes tag

Szia! A Digi stikkes netre gondolsz? Nekem 1 Gb os van. Más szolgáltatásuk mellé 1395 Ft. Listaára: 1945 Ft. Igaz lehet találni jobb csomagot is de akinek van Digis más szolgáltatása is annak azért úgy kb nem rossz! Főleg hogy tudtommal ők lassítanak a legkevésbé. Nekem ritkán fordult elő hogy be lassították pedig túl használtam azt ment kb 6-8 Mbit/s en a letöltés. Pedig 2/1 et írnak! :) Érdekes, érdekes ez a dolog.... :-) De ha lassítanak is böngészésre is alkalmas még csak kicsit várni kell de nem vészes. Jó mondjuk a YouTube nem fog menni.....

(#2980) gabor9991 válasza jgreg (#2978) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem jól tudod, nem ők lassítanak legkevésbé.
A telenoros flottákban 300kbit/s körül van a lassított sebesség, azon a YT is elmegy 144p-ben.

(#2977) totron

Tavvaly mikor még használtam, annyira belassították, hogy a 32kbites netrádió is akadozott, előtte hónapokig 128 kilobitre lassítottak.De ez tavaly volt, most már nem is ismerek olyat aki digis mobilnetet használna.

[ Szerkesztve ]

(#2981) jgreg válasza gabor9991 (#2980) üzenetére


jgreg
csendes tag

Na jó.... flottában.... Én publikus csomagra gondoltam. Bár az is lehet az de nem mindenki szereti a vele járó maceraságot.... Akkor én szerencsés vagyok hogy a digis-telenoros netem hasít :-) Amúgy meg asszem 128 kb/s a lassított sebesség a szerződésben.....

(#2982) rfszabi


rfszabi
tag

Korább csatoltam egy képet, amin DIGI HU 3G felirat látszik a telefonon.
nos, itt mindeki leszólt, hogy kamu,meg photoshop, de egyik sem.
Itt van rá az NMHH válasza :
"Amennyiben az elnyert 1800MHz-es sávban tapasztalta Ön a Digi 3G-s szolgáltatását, ezzel a Szolgáltató nem sért jogszabályt, mivel az 1800MHz-es sávra vonatkozó sávhasználati feltétek technológia semlegesek. Ez azt jelenti, hogy amennyiben a Szolgáltató bizonyos, jogszabályban meghatározott műszaki paramétereket betart, az esetben bármely, a sávban működni képes 2G/3G/4G mobil technológiát (GSM, UMTS, LTE, WiMAX) alkalmazhatja.

Amennyiben az elnyert sávtól eltérő más sávban vehető igénybe a szolgáltatás, az sem feltétlenül jogszabályellenes, ugyanis a DIGI a Telenor viszontértékesítő partnere, saját márkanéven értékesítenek, amelynek hátterét a Telenor biztosítja"

(#2983) Diák66 válasza rfszabi (#2982) üzenetére


Diák66
őstag

Így van, technológia semleges. Viszont kérlek írd meg milyen telefonnal kerestél rá a hálózatokra. Köszi.

(#2984) #08205312 válasza rfszabi (#2982) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ha lenne egy 1990-ben gyártott telefonod (mondjuk egy motorola), akkor az is a hálózat kijelelő kódot írná ki, és nem a nevét: pl. 216-30-at a telekomra, mivel a telefon gyártása megelőzte a hálózat bekapcsolását (1993).
Eddig egy gyártóról sem hallottam, amelyik pusztán egy tender megnyerése miatt megelőlegezte volna egy telefontársaságnak, hogy a hálózatkijelölő kód helyett annak a nevét jelenítse meg a készülékén.

Persze egy videóval demonstrálhatsz :U

---------
Jut eszembe: tegnap visszatért megint a 216-03 a készülékemre

[ Szerkesztve ]

(#2986) wwenigma válasza rfszabi (#2982) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a photoshop kép volt?

totron: ASZF-ben benne van. 128kbps

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2988) -Bandi-


-Bandi-
tag

Sziasztok!

Nem vagyok toppon a témában, ezért előre is bocs, ha hülyeséget kérdezek, szóval gondolkozom digi mobilnet vásárlásán, mivel kb 3 hónapra(nyári lakba, tehát hűség nélkül) kellene csak egy viszonylag tűrhető adatmennyiség, viszont többen szeretnénk csatlakozni rá, van is egy ilyen huawei e5577 kütyünk, át lehet ebbe rakni a digitől kapott stickben lévő kártyát gond nélkül, és megosztani a netet?

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#2989) H.Istvan25 válasza -Bandi- (#2988) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Legjobb erre szerintem a Telenor Hello Data. 5990 korlátlan net, mobilrol meg lehet osztani

Huawei Mate 9

(#2990) -Bandi- válasza H.Istvan25 (#2989) üzenetére


-Bandi-
tag

Hoppácskaa, köszönöm! :R

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#2991) qnadam válasza #08205312 (#2984) üzenetére


qnadam
veterán

azért volt pár készülék, amin idővel a westel t-mobile-ra majd telekomra váltott, a pannon meg telenorra :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2992) jgreg válasza -Bandi- (#2988) üzenetére


jgreg
csendes tag

Szia! Bandi! Én is azt csinálom és működik! Csak a telón be kell állítani egy két paramétert de a neten van róla leírás. Kb 5 p az egész.... Mérlegeld hogy megéri e neked az ár..... Viszont az egy jó dolog hogy csak lassítanak ha leforgalmazod az adatot......

(#2994) radio100jozs válasza Diák66 (#2983) üzenetére


radio100jozs
őstag

Erre azért én is kíváncsi lennék, hogy mely gyártónak van olyan telefonja, ami 1800 MHz-en tud 3G-t, van az a gyanúm, hogy nem létezik ilyen.

(#2995) Diák66 válasza qnadam (#2991) üzenetére


Diák66
őstag

A SIM kártyára küldtek ki annak idején egy konfigurációs SMS-t, valamint új SIM-nél már más név volt. A nagyon régi telefonok pl westelt írtak ki mindig is pár másodpercig, majd úgy lett Telekom hu.

(#2996) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Na, a Boráros tér környékén, és a Haller utcában is van 216 03

[ Szerkesztve ]

(#2997) jgreg


jgreg
csendes tag

Sziasztok! Mostanság elkezdtem figyelni a háztetőket Bp en hogy hátha lehet valamit látni hogy szerelnek a Digisek de semmi. Viszont az több helyen észrevettem hogy új üres antenna tartó oszlopok vannak elég sok helyen.... Hát kíváncsi leszek ebből mi lesz... Bár idén már szerintem semmi. Jó tudom már tesztelnek egy két utcában ill téren de az édes kevés lesz.... Csak nem értem hova nyitnak új ügyfélszolgálatot még? Minek? Ráadásul többet. Ezt ráért volna még amikor már élesben tesztelik az országos hálózatukat.. A Westendbe a Digis ügyfélszolgálat kong az ürességtől.... Milyen kiadások lehetnek ezek is.... pffff..... Azért remélem nem mennek csődbe. Én szurkolok nekik!!!

(#2998) gabor9991 válasza jgreg (#2997) üzenetére


gabor9991
őstag

Szerinted semmi nem lesz idén, mások szerint pedig szeptemberben akár indulhat is a mobil szolgáltatás.De mindkettő csak találgatás.Nyugi nem mennek csődbe, volt pár € nyereségük még így is, hogy kong az ürességtől az ügyfélszolgálatuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#2999) jgreg válasza gabor9991 (#2998) üzenetére


jgreg
csendes tag

De mondjuk én ezt egy cikkben találtam hogy a diginek csak be kell jelenteni egy tervezett indulási dátumot az nmhh nak amit bármikor módosíthat (szeptember). Csak annyi a kötelessége hogy mégis jelölje meg mikor áll szándékában.... Mások szerint..... pont ezt írtam az előbb is hogy kopasz árbocok vannak szerte szét. Ezt szeptemberig mégis hogy??? Eddig csak kb egy bázisállomást fotózott le valaki feltéve ha az az..... Na mindenesetre az a baj hogy nem tudni hogy állnak csak hogy kapják az engedélyeket.... persze az ott dolgozó semmit sem mondhat.... :( Pedig szerintem nagyon is jól tudja egy ottani szerelő aki ezt csinálja hogy hogy állnak. Persze ezt egy ügyfélszolgálatos és egy üzletkötő orrára nem kötik. (sajnos) Próbáltam de esélytelen.

(#3000) trec12 válasza jgreg (#2999) üzenetére


trec12
addikt

A Digi mindig is féltve őrizte az üzleti titkokat meg amúgy sem túl közlékeny. Itt különösen érthető mert annál nagyobb piaci hatása lesz mikor belépnek, minél kevesebbet tudnak róla a versenytársak. Jelen körülmények között szerintem nem biztos, hogy megéri elindulni nekik. Olvass utána a neten nagyjából ki lehet hámozni a fórumokból, cikkekből mi is itt a helyzet....

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.