Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-22 09:27:37

LOGOUT.hu

Destiny 2
(Xbox One, PS4, PC)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11655) woker


woker
aktív tag

Csak én vagyok ennyire cinikus már vagy a mai nagy elánnal beharangozott stream volt tényleg ennyire unalmas (meg egy kicsit szánnivaló)?
Mert azért az elég sokatmondó volt amikor pár perc után benyögi az egyik, hogy "irigy vagyok a buried bloodline-odra mert én nem szántam rá magam arra, hogy kifarmoljam", csak mert amikor egy bungó(?) alkalmazott sem játszik a saját játékukkal azért az jelent valamit :D
Amikor meg az a Noah gyerek flexelt, hogy mindig megcsinálja a flawless-t, mindezt miközben controllerrel tolja a játékot (gondolom otthon meg konzolról tolja így az alkalmi xim huszár fel sem tűnik neki) azért az picit szánalmas volt és szívesen bezavartam volna a PCs poolba játszani billentyűzet+egér kombóval, mert amikor péntekente nézem a streameket a bounty-ért akkor azért elég sokszor belefutnak csalókba, ráadásul olyanokba akiket esetleg már hetekkel korábban jelentettek de még mindig aktívak. :U
A championök viszont azok nagyon kellettek, hiszen másra sem vágyik a community mint championökre minden módban sőt lehetne akár champion only mode is az igazán elkötelezetteknek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.