Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Deep Rock Galactic

Hozzászólások

(#12) Xalderon


Xalderon
tag

Udv!

Tegnap, Steam akcio kereten belul megvettem a jatekot.
Meg regebben lattam rola egy random stream-et es elegge megtetszett a jatek koncepcioja, de akkor meg nem ugrottam fejest, mert sem a shooter, sem a co-op mokak nem az en vilagom. Azonban a tegnapi PS-relevans hirek lattan elegge felspannoltam magam es miutan vilagossa valt szamomra, hogy nem csak premade csapattal lehet jatszani a jatekot, hanem random emberekkel is, vegul beadtam a derekam es megvasaroltam.

Alabb alljon itt egy kis beszamolo az elso lepesekrol, amik inkabb voltak egy helyben toporgas es bukdacsolas. :)

A jatek a legelso akadalyt a tutorial formajaban gorditette elem.
Rohejes, tudom, de vagy elsiklottam felette, vagy csak nem emlitette a tutorial, hogy hogyan lehet a zipline-rol lejonni. Par perc szenvedes es mergelodes utan kenytelen voltam rakeresni a neten, pedig igy utolag belegondolva eleg trivialis, hogy melyik billentyuvel lehet ezt megtenni.

2 kuldit mentem solo-ban, 2-es nehezsegen, persze buktam mindkettot. :DDD
Az elsonel kifogytam a loszerbol es megettek a bogarak, de ezt betudom tanulopenznek, mert nem tudtam, hogy lehet supply drop-ot kerni egy bizonyos nyersanyagbol megfelelo mennyiseget osszegyujtve.

A masodiknal teljesen jo voltam, volt loszerem, meg minden, mindent osszegyujtottem, amit csak lehetett (ahogy egy jo torphoz illik), viszont olyan kacifantos volt a kornyezet, hogy egyszeruen nem talaltam vissza a megadott idon belul a droppod-hoz. Pedig a wiki szerint ennel a fajta kuldinel csak egy linearis barlangrendszert kell vegigjarni. Probaltam kovetni a deposit-os robotot, meg a vilagito poznakat, amit hatrahagy, ami ment is egy darabig, de aztan a kovetkezo 2 poznat a barlang falara, ill. tetejere fejjel lefele tette, es ido szukeben eselyem nem volt mar a droppod kozelebe sem erni.

A ket meghiusult kuldetest kovetoen vegul tovabbi ido hianyaban morcosan, kicsit rossz szajizzel hagytam abba tegnap a jatekot, de igy utolag vegiggondolva a kudarcok ellenere is jo moka volt. Kiprobalom majd a tobbi 3 class-t is, meg solo helyett majd megprobalok sajat jatekot hostolni. ill. becsatlakozni masokhoz. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Deep Rock Galactic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.