Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#120) bugylee


bugylee
tag

Én általában frendli vagyok ha vki nincs teliaggatva fegyverrel és ki is segítem kajával vagy itallal, persze csak akkor ha nem fosik be és kezd el menekülni. A friss spawnokkal genyózókat meg kimondottan imádom lesznájpolni.

Volt ma egy olyan, hogy a nagy pakolászásban eltünt az összes táram az M4-hez és pesze se égen se földön nem találtam másikat. Aztán a nagy kutatásban Berezinoban összefutok egy fickóval egy házban. Sörétes meg balta a hátán, nálam a kézben egy tár nélküli M4. Azért ráfogtam így üresen és mondtam, ha megmoccan lelövöm. A kezei a magasban és nekiáll könyörögni, h ne bántsam. Jót röhögtem, aztán adtam neki egy doboz müzlit meg egy palack vizet, ő balra én meg jobbra el. Okés. Kb fél óra elteltével egy kilométerrel északabbra vagyok, mondom tartok egy kis szünetet. Látok egy eldugott apró ólat v mit, beszaladok, h ne legyek szem előtt, erre kibe botlok megint? A barátomra. Ott lapult a földön. :D Üres puska ismét ráfog, kezek ismét a magasba. Mondtam neki, ha megint meglátom erre levetköztetem alsógatyára. :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.