Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#250) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hamarabb osszekotrod ng+ban

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#252) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Valaki tudja, hogy lesznek-e a közeljövőben dark souls 2 dlc akciók?

(#253) vhunor válasza Coccolino_O (#252) üzenetére


vhunor
őstag

Volt akciós season pass augusztusban, szerintem lesz még karácsony fele.

(#254) Coccolino_O válasza vhunor (#253) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem. Köszi.

(#255) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na gyerekek belekezdtem én is komolyabban. Boss-al még nem találkoztam de lehet nem is vagyok még készen rá. Akárhogy is írták hogy könnyebb lett mint az első rész én azért találtam benne elég kihívést. Lehet hogy elszoktam már attól hogy itt több törelem kell egy egy mezei ellenfélhez is de én az elején estem buktam haltam mint valami abszolút kezdő.
Az meg nem tetszik egyáltalán hogy csak a csajnál tudok szintet lépni. Viszont az igen hogy a tűz alapból javítja a fegyvereket. Mentem a kovácshoz és nem volt mint javítani szóval gondolom a tűz megjavította a cuccokat.
Ja egyébként knight-ot kezdtem. Halottam hogy ez a rész is könnyebb castolós karakterekkel de ez épp emiatt nem is játszik. A knight-ból meg majd lesz valami. fegyver meg pajzs az marad de a fegyver lehet nem kard marad mert én azért szerettem az axe-okat.
Kérdésem az egyelőre nincs. Megyek felfedezek, meghalok aztán megint felfedezek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#256) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#255) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:) DLC-k megvannak?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#257) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#256) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Még nincs.
Akartam is kérdezni hogy azok kb mit adnak a játékhoz? Meg akarom venni mindent csak még nem jutottam oda.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#258) vhunor válasza Kvelstadt (#257) üzenetére


vhunor
őstag

Sokat, szvsz kötelezőek.

(#259) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#257) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nagyon sokat, jo sok targy extra varazslatok, es rengeteg uj helyszin. Kb olyan 25-30%-al kitolja a jatekidot. En pl meg mindig nem tudtam megcsinalni az utolsot, mert nehezebbek, mint az alapjatek.

Ja es tudom, hogy te multiellenes vagy, de a DS2-ben egyedul nagyon nagyon fogsz szenvedni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#260) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#259) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fogok multizni. A coop az jöhet. A pvp nemérdekel. De elsőre egyedül szenvedem végig mert abban van a vitamin. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#261) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#260) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem fogod tudni:) De ne legyen igazam.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#262) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#261) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor majd ott szólok valakinek. De azért megnézem mit bírok.

Egyébként ez a equip load hogy van most? Van a menübe jobb alsó sarokba 3 szám, ebből a felső kettő per jellel elválasztva meg van alatta is egy. A felső sorba a második a tényleges eq load de az alsó az mi?
Mert volt hogy a felső második számot meghaladta ami rajtam volt de az alsót... még lehet azt is és mégsem nehezedtem el. Szóval hogy van ez?

AM most az a pusycat szopat. Tudjátok, lebeg a föld felett és nagy kardja meg pajzsa van de még gyors is.

Ja meg mégvalami. Box-ot nem lehet laptop-ra kötni? TV az a tesóméké és most csak akkor használhatom mikor ők nem. Nekik meg nem a DS2 a kedvenc műsoruk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#263) jaja1981


jaja1981
addikt

Sziasztok!

Ha meghalok, ugye csökken a max erőm. De hogy állítódik vissza? Már csak a fele van meg.

Eddig nem nagyon tetszik, mert ugyan azon a pár helyen mozgok és mindig ugyan azok az ellenek, elfogy a 2 erő töltő itókám, aztán kész, kezdem elölről az ölést.

Vagy ez benne a jó, hogy szép lassan tápolódom és egyszer csak tovább tudok menni, de addig kb 50x ugyan azok az ellenek?

Mi a lényege a játéknak?

(#264) jaja1981


jaja1981
addikt

Na meg még egy!
Az íjjal honnan tudom, hogy hova lövök?

(#265) D4v3 válasza jaja1981 (#263) üzenetére


D4v3
őstag

A feléig csökken csak az életed, ha már kevesled, akkor használj el egy Human Effigyt (lehet utána a tűznél regenelni is kell). Tanuld meg használni a staminádat, mindig legyen legalább egy gurulásra elég, ne állj neki ütögetni kifulladásig, csak egyet-egyet, amikor az ellen épp nem üt. Hamar rá lehet érezni.
Az íjat most hirtelen nem tudom, de kell, hogy legyen arrow is az inventoryd-ban. Talán shift a zoom.. :F

(#266) jaja1981 válasza D4v3 (#265) üzenetére


jaja1981
addikt

Köszi kipròbálom. Nem lenne rossz a játèk csak nem èreztem rá. A bandita jòl játszhatò? Nyìl az használhatò amùgy?

(#267) jaja1981


jaja1981
addikt

Még egy kérdés. A varászlóval hogy tudom feltölteni a varázslataim azon kívül, hogy a tűznél ülök? Mert úgy ugye az ellen is újra lesz és csöbörből vödörbe.

Köszönöm.

(#268) jaja1981


jaja1981
addikt

Még egy kérdés.
Mivel lehet varázslatnál kijelölni a célt? Láttam you tube videón, hogy kijelölték fehér körrel.
Ez mivel lehet, emrt a beállítások között nem láttam.

Köszönöm.

(#269) Kvelstadt válasza jaja1981 (#266) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nyíl szerintem mint állandó fegyver nem életképes. Bár van mérgezett meg stb amelyek jobbat sebeznek de akkor se. Össél vagy varázsold le az arcukat.! :)

Úgy. Tűzzel. Bár lehet itt már van más mód is. Én is nem rég kezdtem szóval nem tudok még sokmindent.
Első rész amúgy megvolt? Mert ha ez tatszik akkor az is kötelező darab!

A kijelölés az elég fontos dolog a játékban mert anélkül nem tudsz rendesen védekezni sem.
Joy-on jobb analóg lenyomása. Bill-en fogalmam nincs. Nincs gomboknál valami olyasmi hogy target lock vagy valami ilyesmi?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#270) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Én meg kérdeznék a többiektől:
Ebbe hogy működik az invade? Mármint itt is csak akkor ha human vagyok? Bár azzgy is le fogom lőni a netet ha játszok de azért érdekelne.
Meg mi ez a 60-as durab? Van párféle fegyverem már de mind ilyen ócska durab-al rendelkezik. Váltani akartam axe-ra mert azokat szeretem meg mert az első részben is jobb volt a durab-juk de itt most az se jobb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#271) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#269) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En vegigtoltam ijjal a jatekot, csak jol kell mozogni. Bossok tobbseget ijjal a legkonnyebb leszedni, csak tovabb tart.

Toturi, invade-elhetnek mar barmikor.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#272) jaja1981 válasza Döglött Róka (#271) üzenetére


jaja1981
addikt

PC-n toltad? A célpont kijelölést nem találom benne.

(#273) Döglött Róka válasza jaja1981 (#272) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem vagyok en mazochista:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#274) vhunor válasza Döglött Róka (#273) üzenetére


vhunor
őstag

Persze a PC verzió most messze a legjobb, vajsima 60 fps full hd-ban, box360 kontrollerrel.

(#275) Döglött Róka válasza vhunor (#274) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kinottem mar vagy jo tiz eve abbol, hogy felbontasra meg fps-re elvezzek...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#276) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#271) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Te ügyes vagy meg türelmes! Nem volt olyan hogy elfogyott a nyílvessződ boss közbe?

Net meg lekapcs. Bár eddig senki nem jött. Nem tudom miért. Lehet most annyira gyenge vagyok még hogy ilyen játékos már nincs is. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#277) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#276) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megolod a jatekot lekapcsolt nettel...

Nyilvesszot meg be kell tarazni, elegge az arcodba tolja a jatek mennyi van. En 300 alatt ott se hagyom a tabortuzet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#278) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#277) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Melyik részét ölöm meg? Mert nekem ez elsősorban egy single player játék. Eddig is egyedül mentem, az meg nem hiányzik hogy én tök jól elvagyok single player-be és valaki beinvade-el mer áll neki és nem tudok tőle rendesen játszani.
Ha meglehetne azt csinálni hogy csak az invade-et lövöm le akkor úgy csinálnám.

Akkor a nyilazásra vonatkozó véleményem visszavonom. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#279) vhunor válasza Kvelstadt (#278) üzenetére


vhunor
őstag

Meg tudod. Ha elégetsz egy human effigyt a tűznél, egy óráig nem tudnak betörni a világodba

(#280) Kvelstadt válasza vhunor (#279) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért nem fogom égetni az effigy-t hogy ne támadjanak, ráadásul csak egy óráig.
Emlékszem mikor az első részben A great hollow-ba kinlódtam lefelé úgy hogy fel tudjam venni az itemeket de ne zuhanjak le meg ne is átkozzanak meg a békák, Ere beinvade-elt valami vagány és levarázsolta az arcomat tehát megvédeni se tudtam magam mert harcos karakter voltam sok ággal lejjebb. De se nem estem le se nem átkozódtam be és mégse voltam boldogabb szóval ott fejeztem be hogy más csak úgy beleszóljon a játékomba. Nekem az ilyen nem volt akkor a móka még ha ez a játék lényegének része is..
Szóval értsétek meg. Megvettem a játékot és végig szeretném játszani egyedül anélkül hogy bárki is belenyúlna..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#281) vhunor válasza Kvelstadt (#280) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem semmi bajom ezzel, csak mondtam, hogy meg lehet oldani :). Amikor NG++-ban voltam, és még nem voltak a mostani SL tierek (asszem 1.06-os patch előtt), így 15 millió felett mindenkit egy kalapba rakott, rendszeresen jöttek lvl300-500-as Helixadonok (Helix Halberd + Mastodon Halberd powerstance-elve - akkor még működött -, Havel vagy egyéb durva nehézpáncélban, szarrá buffolva. Parry utáni riposte sebzet rajtuk ilyen 200-300-akat :D . Vicces volt (se).

Amúgy a PvE része lényegesen könnyebb a rengeteg tábortűz meg az egyszerűbb pályák miatt, legalábbis az alapjátékban. A DLC-k sokkal keményebbek, baromi jó pályatervezéssel és bossokkal.

Szerk.: ha offline módban játszol, sajnos az egyik bossnál megfosztod magad a lehetőségtől, hogy másik játékost idézzen be magának segítőnek :P .

[ Szerkesztve ]

(#282) Kvelstadt válasza vhunor (#281) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ennek az elejét csak kb értem. :)

Könnyebb lett az lehet viszont nincs is még olyan értelmes cuccom mint az elsőben ennyi játék után. Eddig egy normális páncél set-et kaptam.

Na ha majd megmondjátok melyik az a boss és hol akkor fellövöm a netet ott.
Egyébként mint mondtam fogom online tolni de elsőre jó nekem egyedül is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#283) vhunor válasza Kvelstadt (#282) üzenetére


vhunor
őstag

Mirror Knight.

[ Szerkesztve ]

(#284) jaja1981


jaja1981
addikt

Na, újabb kérdés, már kezdek belejönni. :)

Felszerelést hol lehet eladni, ha lehet? Fegyvert, régi páncélt, stb.

Köszönöm.

(#285) Kvelstadt válasza vhunor (#283) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az aki ott csücsül pár helyen és semmit nem lehet vele csak beszélni? Mert mikor a másodikkal találkoztam akkor gondoltam hogy ő kb a black knight helyett lehet csak épp sokkal békésebb hiába közel megyek hozzá. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#286) vhunor válasza Kvelstadt (#285) üzenetére


vhunor
őstag

Nem, ők a Heide lovagok. Ha nem bántod őket, csak üldögélnek. De elég jó cuccaik vannak :). Az alábbi képen a Heide páncél volt rajtam, de más cuccokkal kombinálva.

A Mirror Knight egy rendes boss, úgy a kétharmada körül (mármint a DLC nélküli alapjátéknak).

[ Szerkesztve ]

(#287) Kvelstadt válasza vhunor (#286) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja akkor azt mindenképp elkapom majd. De heide-ékbe is belekötök majd nemsokára.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#288) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#278) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Azert lovod le a netet mert fosol az invadetol? Tudod milyen szep summat ad egy leolt invader?

A PvP es a Coop a jatek szerves resze, nem hiaba vannak gepi invadeerek is. Arrol nem is beszelve, hogy nem minden 5. percben jonnek.

Nem kell felni toluk.:)

Arrol nem is beszelve, hogy online modban latsz mas buildeket is, amik adhatnak otleteket.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#289) jaja1981 válasza jaja1981 (#284) üzenetére


jaja1981
addikt

Erre valaki? [link]

(#290) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#288) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen korábbal leírtam régen hogy rásztam ha nettel toltam. De még nem lőttem le. Sőt nem is értem mi van de még egyszer sem támadtak be mióta elkezdtem a játékot.

Jól láttam hogy lesz itt olyan hogy ki lehet venni a fegyverből a belerakott köveket? Gondolom a megfelelő kovács kell majd hozzá. Mert kövem már van ami ilyesmit ír, ha jól fordítottam.

ja igen másik kérdés. Itt meddig érdemes tolni a stat-okat? Mert az első részben 40 után már nem sok minden történt hiába osztottunk rá szóval ott megáltunk statokkal.
Ja meg itt lesz olyan hogy olyan ellenfelek amiket csak egy adott modosított fegyverrel lehet megölni? mint az első részbe a divine a csontik ellen.

Ja meg rohadtul tetszik müdosítás után itt nem vesziti el a skálázódást a fegyver. Még jóhogy módosítani fogom!
Első részbe csal sima +15-ös fegyvereket használtam épp a épp a skálázódás elvesztése miatt de persze azzal is vígan elvoltam.

Ettől a 60as durabtól meg kivagyok. Elmentem ebbe a bastill-be és mire végigverekedtem magam csak az egyik boss-ig szétment a fegyverem.

Ja meg megöltem a Heidie lovagokból kettőt. Hát a jó üreg Bknight-okhoz képest nagyon hurkák.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#291) vhunor válasza Kvelstadt (#290) üzenetére


vhunor
őstag

Szabadon lehet cserélgetni az encsantokat a fegyvereken a Lost Bastille kovácsánál, csak az adott kő kell hozzá.

A legtöbb statnál a softcap 50-nél van, bár vannak pl. varázslatok, amik ennél jóval magasabb értéket követelnek (hacsak nem spice-olod le, de akkor a hatékonyságuk is csökken), vagy két ultra greatsword powerstance-eléséhez is magas erő kell (1.5x annyi, mint egy darabhoz).

Magas szinten lehet mundane fegyókat használni és azokhoz igazítani a buildet, ilyenkor mindig a legalacsonyabb statoddal skálázódik az adott fegyver (pl. erre kifejezetten jó a Santier's Spear).

Lemaradtál az igazán OP kombókról, pl. amikor még lehetett a Moonlight Greatswordot magic kővel, aztán CMW spellel encsantolni :).

Amúgy souls vessellel resetelheted a három banyánál a statjaidat, és újraoszthatod a pontokat, úgyhogy nyugodtan kísérletezz, egy végigjátszás alatt 3-4 darab könnyedén összejön.

jaja1981: Gavlannál tudod eladni a feles cuccaidat, először No Man's Wharfban találkozhatsz vele, a felső szinten egy ház felső emeletén, ami tele van azokkal a fekete pókszerű lényekkel,

[ Szerkesztve ]

(#292) Kvelstadt válasza vhunor (#291) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A kovács asszem megvan de még nem áll szóba velem. vagyis annyit hajt hogy dear flame. Gondolom flame ember kell majd neki.

A stat-okat csak harcos kari miatt kérdeztem. Nem fogok varázsolni ha nem muszáj. Ja meg két fegyveres se leszek. De durván néz ki. Ma megjelent egy a táznél valami két zweihander féle kardal.

Mi az a mundane?

A soul vessel-t azt tudtam. tesóm kicsit hamarabb elkezdte és ő mondta. Az is egy jó dolog bár ebből a szempontból is könnyebb lett mert már gyakorlatilag nem lehet rosszul osztani sem.

Ja meg találtam valami dragonlic vagy ilyesmi set-et. Ez már azért jobban tetszik mint ami eddig volt de pont súlyhatárra kerültem %-ban. Ha itt is 50% lenne mint az első részben lettem volna bajban mert elejétől sikerült kb 50-60% között tartani a súlyomat.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#293) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kicsit spoileres lehet mert bossokról írok szóval aki nem akarja tudni az görgessen tovább.

Na elkaptam pár boss-t. Pl azt a Pursuer-t. Nem tudott mit kezdeni ha pajzsos keze felé tértem ki. Sokáig kerülgettem pedig és sokmindent felderítettem mire visszamentem oda hogy megütközzünk.
A hajón is megvan az a flexile. Ő pl nem volt nagy valami. Ruin sentinels már viccesebb volt mikor a másik kettő már egyszerre támadott rám. Na ők mondjuk adtak a számnak vagy kétszer.
Sinner viszont nem sokkal volt nehezebb mint az első boss.
A gargoyles-nél viszont buktam két kört. Sikeresen összegyűltek vagy öten és sosem tudtam azt elérni akinek már csak kevés élete van. Aztán harmadjára szépen kivártam hogy úgy mozogjanak hogy kéznél legyen aki kell és sorba le tudtam szedni aki épp le volt már sebezve. Én az első részben nagyon szenvedtem a két gargoyle-nél de ez az öt együtt is könnyebb volt.
Ja és a netet lelőttem mert egyik körben a gargoyle-ok ellen mentem volna de beinvadel-t valami mágus és esélyem nem volt.
Majd mikor nem ilyen összevissza cuccokba leszek foskarddal meg stb várom szeretettel az invadereket.
Most van pár új kulcsom szóval végignyálazom a játék eddigi bejárt részét hogy hátha jó valami valahova mert zárt ajtókra emlékszem de hogy hol ara már nem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#294) vhunor válasza Kvelstadt (#293) üzenetére


vhunor
őstag

A bell gargoyle-oknál az az egyik helyszín a két, direkt pvp-re kihegyezett harangtornyoknak. Egy toronyőr invade-elt, felcsaphatsz te is annak az ajtó mellett ücsörgő manónál.

(#295) Kvelstadt válasza vhunor (#294) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Felcsaptam. Utána is betámadtak. Az hogy? Van ott egy kis gépi törpe invader azt tudom de ez még előtte volt valaki más de gyorsan beszaladtam a boss-hoz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#296) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Boss soul itt jó valamire fegyver készítésen kívül? Na és a giga boss soul? tudjátok az a nagyobb sárga. Első részbe olyanokat kellett a lord vessel-be dobálni de itt engedte volna benyomni szóval nem hiszem hogy quest item de ha jó valamire fegyveren kívül akkor megtartom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#297) vhunor válasza Kvelstadt (#296) üzenetére


vhunor
őstag

Csak fegyverekre és varázslatokra. 2 npc-nél tudod beváltani őket. Az egyik eléggé szem előtt van, a másik viszont egy eldugott helyen.

[ Szerkesztve ]

(#298) Kvelstadt válasza vhunor (#297) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Első részbe is az ornstein spear-t néztem valamibe de anélkül is elvoltam szal akkor benyomom a soul-okat.
A course mit csinál ebben a részben? Mert az lettem ilyen köcsögöktől de se nem kövültem meg se nem fájt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#299) vhunor válasza Kvelstadt (#298) üzenetére


vhunor
őstag

Hollow-vá változtat és +5% maximum hp.

Itt lényegesen több boss fegyver van, és vannak köztük igen jók, pl. a Moonlight Greatswordöt máshogy nem tudod megszerezni, de közelharcosként elég jó a Flexile Sentry buzogánya.

[ Szerkesztve ]

(#300) Kvelstadt válasza vhunor (#299) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor azért itt is vigyázni kell a course-el. Bár az első részes megkkövülés nekem sokkal rosszabbul esett.
Flexile buzogányát épp néztem már neten. Már nem emlékszem mekkora de az ultra előtagu fegyvereket nem fogom használni. Első részbe nekem a greatsword-ok is túl lassúak voltak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.