Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Egy alapvetően konzol játékról van szó ezért nyitottam a topikot a Konzol témában. De ennek ellenére a topikot
mindkét játékostábornak szánom hisz a játék ugyan az minden platformon és ez a lényeg.

Pár szó a játékkal most ismerkedőkhöz:
Felkészültünk a halálra? Mert meg fogunk halni! Aztán újra és újra..
A Dark Souls 2 pont mint az első rész is elegendő halállal és kihívással kecsegtet de mi akik szeretjük pont ezért szeretjük. Ennek ellenére én ajánlom az casual játékosoknak mert lehet hogy itt fog kiderulni hogy nem is annyira casual játékosok vagy pedig ez lesz a kivétel ami erősíti a szabájt.

Mi régi játékosok pedig tudjuk mibe vágtuk a fejszénket meg azt is hogy nem kellett volna de mégis gondolkodás nélkül megtesszük újra. :)

[ Módosította: stevve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

A linkelt oldal még nem tejes de ez csak átmeneti állapot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) D4v3


D4v3
őstag

Gépigény:

Minimum:

OS: Windows XP SP3, Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
Processor: AMD® Phenom II™ X2 555 3.2Ghz or Intel® Pentium Core ™ 2 Duo E8500 3.17Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® 9600GT, ATI Radeon™ HD 5870
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 14 GB available space
Sound Card: DirectX 9 sound device
Additional Notes: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

Recommended:
OS: Windows 7 SP1
Processor: Intel® CoreTM i3 2100 3.10GHz or AMD® A8 3870K 3.0GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 465 or higher, ATI Radeon™ HD 6870 or higher
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 14 GB available space
Sound Card: DirectX 9 sound device
Additional Notes: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

(#4) ldave válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jó dolog a wiki, de ennél a játéknál szerintem pont elveszi a felfedezés örömét, legalábbis az első végigjátszás erejéig :)

A Slime draws near! Command?

(#5) Kvelstadt válasza ldave (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem kötelező azt használni ugye. :)

(#3) D4v3
Köszi! Ejj tudtam hogy valami kimaradt.. egy ideje konzolon játszom csak és ott ugye nincs ilyesmi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) mad1 válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


mad1
veterán

A legjobb ember nyitotta ezt a topicot :R
Koszonjuk, elni fogunk vele !xD

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) Kvelstadt válasza mad1 (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem szerénykedni akarok de messze nem vagyok a legjobb DS-es de azért köszi jól esik!
Annyi hogy ezen a fórumon úgy tűnik én foglalkozom a legtöbbet ezzel a játékkal.
Az 1-es hsz hiányosságaiért meg elnézést, nem vagyok jo topik nyitasban és nem is a tlejesség vezérelt hanem hogy időben megnyíljon a topik az új részhez.

Még annyit hogy tényleg én sem tudok mindent. Gondolok itt egyéb kasztokara. Sosem voltam és nem is leszek szerintem varázsló vagy egyéb spelles karakter sem az előző sem a mostani új részben.
Pvp-ben sincs túl sok tapasztalatom. néha mikor online toltam megtámadtak (tényleg csak 5-10 eset) meg is haltak mert első sorban védelemre volt fejlesztve a karakterem a varázslatok és egyéb hatások ellen amit a pajzs és a páncél fizikai védelme nem fogna ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A DS tulajdonképpen egy TPS nézetű Diablo vagy ugrálás nélküli PoP?

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#9) iTzTiGeR válasza CriticalHit (#8) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Néha azért itt is kell ugrálni egy kis loot-ért :D Amúgy ehhez a 2 játékhoz pont nem hasonlítanám, de ha muszáj akkor inkább a PoP, megfűszerezve RPG elemekkel.

(#10) Kvelstadt válasza CriticalHit (#8) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én a diablo-hoz hasonlítanám a szintlépések fegyver és egyéb upgrade-ek miatt de egyébként a dark souls-ra hasonlít. Nézz róla videókat és kb látni fogod miről is van szó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) Kvelstadt válasza iTzTiGeR (#9) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most jut eszembe, nem azt írták nemrég hogy kivették az ugrást és a rúgást?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) iTzTiGeR válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Ugrás van: sprint és bal analóg kar benyom. Rúgást kivették, szerintem ugyan az van mint Demon's Souls-ba volt.

(#13) Kvelstadt válasza iTzTiGeR (#12) üzenetére


Kvelstadt
veterán

"sprint és bal analóg kar benyom" Na ezt sikerült megvariálni. Ennél még az előző verzió is jobb volt szerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) iTzTiGeR válasza Kvelstadt (#13) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Elsőre nekem is fura volt, de nem rossz megoldás. Bár volt, hogy a fejembe elhatároztam, hogy most ugrok de benyomni az analógot mégse sikerült és halál lett a vége :D

(#15) Kvelstadt válasza iTzTiGeR (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ez az. ez az analóg lenyomás nem ugráshoz való.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) iTzTiGeR válasza Kvelstadt (#15) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Olyan sűrűn nem kell használni szerencsére szóval nem vészes.

(#17) Kvelstadt válasza iTzTiGeR (#16) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha annyit kell mint az első részben akkor nincs nagy baj. Erről jut eszembe egy helyzet. Tudom hogy nem DS lenne de mennyire hianyzott az nekem hogy mikor már átjutottam a nehezén sen fortress-ben, az árus felé vezető úton még volt egy rész ami le volt szakadva és épp hogy át lehetett ugrani..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) iTzTiGeR válasza Kvelstadt (#17) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Azt az ugrást de utáltam. Főleg mikor átugrottam, de a visszát elrontottam :D

(#19) mad1 válasza iTzTiGeR (#18) üzenetére


mad1
veterán

toturi mar igy ugrik nem tudtad? elesbe szaltoval xD

Ne szemetelj ! = Steam

(#20) iTzTiGeR válasza mad1 (#19) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Tanítson csak meg rá engem is :))

(#21) Kvelstadt válasza iTzTiGeR (#18) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én visszafele simán estem. akkor már ott a bonfire. :)

(#19) mad1
És erre még rájön egy axe vagy kard. meg pajzs. :D
Már nem is nagyon figyelem hogy Bowser az avatarom pedig awesome figura! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Varázsló karakterrel túlélhető?

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#23) Kvelstadt válasza CriticalHit (#22) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Derítsd ki. :)
Én még csak a topik nyitással tudtam hozzájárulni a 2részhez de az elsőben voltak jó varázsló karakterek. Meg gondolom itt is játszható több karakterrel mint az összes hasonló játékkal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#24) CriticalHit válasza Kvelstadt (#23) üzenetére


CriticalHit
őstag

Várom a PC-s megjelenést. A kardos-pajzsos karakter tűnik a legelterjedtebbnek. Varázslót vagy két egykezes fegyvert használót tervezek indítani.

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#25) HosCincer válasza iTzTiGeR (#12) üzenetére


HosCincer
csendes tag

helyette vállal lökés van (az animáció valami ilyesminek néz ki, de a lényege u.a.)

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#26) HosCincer válasza Kvelstadt (#17) üzenetére


HosCincer
csendes tag

vedd le az összes felszerelést (kard + páncél + stb) és akkor nagyobbat ugrik

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#27) Kvelstadt válasza CriticalHit (#24) üzenetére


Kvelstadt
veterán

kard és pajzs lehet egy varázslónak is akár. ha olyan mint az első rész akkor nincs semmiféle megkötés hogy mi az amit követned kéne.
Nekem a warrior karakterem mikor kész volt néhány végigjátszás alatt elkezdtem neki fejleszteni a pyromancy-t.

(#26) HosCincer
Tudom de azt nem csináltam sose. nem fogok egy egy ugrásért öltözködni. Nekem csak mid roll van, szóval közepesen nehéz vagyok de még azzal is át lehet ugrani mindent amit át kell ugrani csak jókor kell nyomni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na srácok megvan a 2. rész. (AC4-et cseréltem be.)
Kipróbáltam. Legelső nagy dög szétszedett igen rövid idő alatt. viszont mivel nem találtam más útvonalat gondoltam le kell hogy verjem. De aztán még néhányszor levert. Bólintottam hogy rendben jó lesz ez és majd később kipihenten nekimegyek megint.
Meg az első részt még nem fejeztem be.
Jó is meg nem is hogy itt megint kezdő vagyok és mint egy világtalan botorkálok majd előre bele a vesztembe újra és újra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#29) mad1 válasza Kvelstadt (#28) üzenetére


mad1
veterán

Grat hozza ;) Most irigy is vagyok kicsit rad :N
Nah te ne panaszkodj ,te mazohista vagy ha dark soulrol van szo...xD
Ajanlanam a legnehezebb fokozatot csak neked ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#30) Kvelstadt válasza mad1 (#29) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha van benne választható fokozat akkor természetesen azt. :)
De nem vagyok mazo. Csak ezt a játék ilyen és elvárom hogy ne kezdjen elkurvulni mint a többi.
Azt meg már mondani akartam a másik topikba hogy azzal kijátszottátok magatokat akkor majd elvárom hogy ezzel játszat... vagyis szenvedjetek. :)
Meg itt most én is zöldfülű leszek.
Így is tele van könnyítéssel.Ahogy eddig láttam itt benyomod a humanity-nek megfelelő itemet és vissza is változol. Nincs az a buli mikor bonfire-től élve el kellett jutni oda ahol szükség volt a human formára.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#31) mad1 válasza Kvelstadt (#30) üzenetére


mad1
veterán

En meg par hetig ragodok az 1 en.Kemeny a ragogumi xD.
Ram szamithatsz ebben a reszben is,csak megvarom amig xpé t szerzel ebben is.
Az a jo amott hogy a fejedben vannak a bonfirek shortcutok sorrendwk, fegyok stb.
Nagyon sok sgitseg volt ,en affele turelmes vok,kivarom hogy mas szivjon vele xD.
Sajat karombol nem szeretek tanulni.
Amugy pcn ne is jatsz mert a save cheat lefokozna az elvezetedet a jatek irant :P

Ne szemetelj ! = Steam

(#32) Kvelstadt válasza mad1 (#31) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincs is róla szó hogy én akkor most nekimegyek a 2. résznek és az első el van felejtve. Még mindig van tartalom az első részben még nekem is. Bár inkább élmény meg új dolgok kitapasztalása de még leköt pedig összesen van már benne majdnem 10 végigjátszásom.
Az bizony jó hogy ott már vágom a dolgokat és itt majd az is rátesz egy kalappal hogy mindent előröl megtanulni.
Mikor először halottam hogy jön a 2. rész úgy voltam vele hogy elég volt nekem az első részben is végigküzdeni magam és elérni hogy jó karakterem legyen meg magas szintem jó cuccaim stb de aztán belenéztem egy ingame videóba (direkt nem sokat mert mindent akkor akarok látni először mikor majd én viszem végig) és első gondolatom az volt hogy EZ KELL NEKEM! :D
Rám meg számíthatsz meg számíthattok majd itt is amennyire tőlem telik. Sőt, ha el is kezdem majd ezt attól ott leszek az első rész topikjában ahogy eddig is.
Save cheat alatt ara gondolsz mikor kiszedi az ember a save-et?
Mert úgy kezdtem a játékot hogy öcsém hozta a box-ot és azon megtetszett, (bár elsőre feladtam az asylum demon-nál. persze végül nem hagyott nyugodni és csak nekimentem megint és így kezdődött.)
Aztán mivel box-om nem volt megvettem pc-re de sose eszembe sem jutott kiszedni a mentést.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#33) CriticalHit válasza Kvelstadt (#28) üzenetére


CriticalHit
őstag

Tényleg minden feltámadáskor veszítessz a teljes életerődből, vagyis egyre gyengébb leszel? Frusztráló.

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#34) HosCincer válasza CriticalHit (#33) üzenetére


HosCincer
csendes tag

igen. de csak max 50%-ig csökken (apránként, minden halál után csak pár %-ot) az életerőd

[ Szerkesztve ]

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#35) Kvelstadt válasza HosCincer (#34) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De aztán valami visszatölti teljesre. Bonfire talán? Mert én most mikor kipróbáltam elkezdtem veszíteni, viszont valami hatására aztán megint teljes életem lett..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#36) HosCincer válasza Kvelstadt (#35) üzenetére


HosCincer
csendes tag

Human Effigy

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#37) Kvelstadt válasza HosCincer (#36) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor a miatt volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#38) Set-Comment™


Set-Comment™
senior tag

Na, megvettem live-on en is (nem szeretek lemezeket cserelni) olcsobb volt mint boltban.:)

Beleraktam 5 orat, az alatt a kovetkezoket vettem eszre:

- Sokkal multiorientaltabb a jatek mint az elodje. Hatalmas elet van es minden 3. meteren van egy vertocsa (ezeket erdemes nezni, hogy lassad hogyan halt meg a masik, nameg 130 ora Dark Souls 1 utan igen vicces ennyi halalt latni).

- Coop-ozz vagy szivsz, 3-4 megjelenes masok vilagaban peldaul visszaallitja az emberi allapotodat, lehet soult farmolni dogivel (el lehet felejteni a Human Effigy-t, en eddig max 2-t hasznalhattam el) . Ehhez ket fele White Soap Stone letezik de igen koran be lehet oket szerezni, kulonbseg koztuk az eltoltheto ido masoknal.

- A harcon csiszoltak, kevesebb az erthetetlen halal, beragadas stb.

- A statok elosztasa esszerubb, szinte minden ad HP-t ami a max HP buntetes miatt ertheto. Kulon szedtek a Stamina-t es Weight Load-ot, ez elsore fura, viszont a medium roll egesz 70% terhelesig huzhato.

- A Heal miracle-k teruletre hatnak, coop-ra fel!

- Stabil fps, joval tobb mint harminc, en olyan 40-50-re saccolom, szinten a harcok elonyere valik.

Kerdezzetek batran!

UI.: Ugrani lehet a megszokott modon, a Dash/Roll gombbal. csak a Game Settings-ben be kell allitani, amit rogton a jatek elejen feldob elso inditaskor. Csak en vettem eszre?:)

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#39) iTzTiGeR válasza Set-Comment™ (#38) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Az elsőben a PvP box-on mennyire volt lagg-os? PC-n voltam és ott nagyon sokszor élvezhetetlen volt. Ha box-on is ilyen volt akkor vettél észre javulást? Megjelenés napi vétel lesz PC-re, nagyon remélem nem kell szenvedni majd az online résszel :U
PS3-on játszottam és komolyan nem vettem észre az ugrás beállítást :D

(#40) Set-Comment™ válasza iTzTiGeR (#39) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Box-on mar dedikalt szerverek vannak regiokra elosztva. Alaphelyzetben ki csak a sajat regiodra mesz de bekapcsolhatod az osszeset. Ilyenkor elofordulhat lag.

Ellenben ha sajat regiodban jatszol nem lehet eszrevenni (coop-ban neztem es ott ugye abban nyilvanul meg, ha utsz, kesleltetve sebzel. Ilyen eddig egyszer fordult elo)

En minden regiora felmentem (50/10 Mbit-el vallalhatonak talaltam), hihetetlen mekkora elet van. Leraksz egy White Sign-t es egy percent belul felkapnak:)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#41) Kvelstadt válasza Set-Comment™ (#38) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja úgy lemezt cserélni hogy ki a box-ból meg be a box-ba? Mert itt gondolkodom hogy mit kell ezen cserélni mikor egy lemezes a játék..

130? Én járok több mint 400nál csak single-be. De asszem ez az utolsó, hacsak ki nem próbálok valami varázsló castot.
Akkor én szívni fogok mert hótziher hogy először egyedül fogom letolni. De nem baj mert így biztos lesz benne tartalom meg játékidő. :)
A 70%ig húzható mid roll nekem mint warriornak jól hangzik. Átviszem a havel szet-et és backflip-elni fogok benne. :D

Azt jól láttam hogy az előre irány+jobb alsó ravasz támadást kivették vagy csak az első fegyverem nem tud ilyet?
Nem tudtam beadni.
Az fps az nem lényeg. Első részt is pc-n 30-al toltam semmiféle dsfix nélkül és még az fps drop-ok sem tudták elrontani az élményt még esetleges harc közben sem.

Az ugrást meg be fogom kapcsolni. lehet nem kell majd használni de az első rész után marhára zavart hogy nem tudtam ugrani mikor kipróbáltam.

Majd ha elkezdem lesznek kérdések. Az eddigi infót meg köszi.
Most nézem vannak új kövek. Pl poison seed. Meg kövekkel lehet pl pajzs resist-et növelni. Áh marhajó lesz ez!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#42) Set-Comment™ válasza Kvelstadt (#41) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

"Akkor én szívni fogok mert hótziher hogy először egyedül fogom letolni. De nem baj mert így biztos lesz benne tartalom meg játékidő" - az oké hogy van kihívás a játékban de hogy te direkt szopatod magad az nonszensz:) Van a hozzád hasonló őrülteknek egy covenant, ami kizárja a coop-ot és növeli az ellenek sebzését;)

130 óra alatt kipörgettem háromszor és két karaktert felépítettem. Ha gondolkozik az ember és multizik, akkor nem olyan nehéz....

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#43) Kvelstadt válasza Set-Comment™ (#42) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem arról van szó hogy szívatni akarom magam de én elsősorban single player vagyok. Az hogy egyre nagyobb a hangsúly az online játékon azt nem én kértem. Viszont a DS-t szeretem szóval játszok vele egyedül ahogy szeretem.
Egyébként dead space játékokban csináltam olyat hogy gyengébb fegyverekkel meg hasonlók. Mert ugyan végigvittem már néhányszor de a kihívás sokkal hamarabb elfogyott mint azt egy hardecore fokozattól elvárnám.

Nem azért mondtam mert keveslem a 130órát. Csak azt hittem neked is van benne bőven több.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#44) Set-Comment™


Set-Comment™
senior tag

Na tulvagyok 25 oran. Ebben volt minden:

- A HP korlat egy vicc, eddig egy bossnal mentem le 75%-ig, mert mar a jatek elejen talalhato egy gyuru ami nem engedi az ala.
- Human effigy-t nem is hasznalok, most is 17 van a tarsolyban. Ring of Life-al (nem vesztes semmit halalkor, de a gyuru torik) orokre megorizheto az emberi forma, csak legyen nalad mindig 3000 soul hogy javittasd.
- Olyan paladint csinaltam Claymore-al meg Elite Knight Set-el, hogy orom nezni, ahogy 6-700-akat backstabbel, es stunblockba rakja az elleneket.
- Sokkal tobb titkos ajto es rejtett kapcsolo van ebben a reszben mint az elozoben.
- Ha leraksz egy white sign-t es sikeresen segitesz coop-ban (Duty Fulfilled, boss leverve magyarul), akkor ujratoltodsz mintha Bonfire-hoz ultel volna, Boss-ok elott mar csak a Boss megismerese vegett erdemes nekilatni, soul-bol viszont csak harmadannyit kapsz.
- Az estus gyarapitasara valo shard-ok jol vannak dugva, igaz mivel egy paladin szeru karaktert csinaltam (40 str, 25 faith, 4 attu slot, 1100+ hp), nem kell surun hasznalni. Jelenleg is csak 9 +2-es-el maszkalok es eddig kb 10-szer futottam ki belole (bar en az elso resz nyoman a tapasztaltabb jatekosok koze sorolnam magam).
- A boss-ok frenetikusak, es vegre vannak minion-okkal ellatott boss-ok (elso reszben csak egy volt ugye, az is eleg benan olheto csak meg). Igazi szivatas, jo mozgas es tarsak kellenek hozza (tobbsegukhoz vannak NPC white sign-ok) , nagyon jo multi moka. Maganyos farkasoknak orakig tarto anyazas lesz:DD

Osszessegeben nem mondanam, hogy konnyebb, mint az elozo epizod. Foleg hogy kb 5 millio (es nem most neztem meg, azota joval tobb lehet) halaleset volt mar vilagszerte miota megjelent. Nameg en is szivtam joparszor. A harcok ugyanolyan nehezek, a gyogyulasra viszont sokkal tobb opciod van, szukseg is van ra elegge.

Ja, Pvp:

Blue sentinels covenant az egyik legmokasabb:
- Van arena
- Ha hordod a gyurujuket, megmentheted egyes invade-elt embereket, nincs job mint hatbaszurni egy masfel meteres karddal a szerencsetlen jatekost epp kergeto dark spirit-et. Kicsi igazsagoszto feeling:D
- Te is invade-elhetsz bunosoket (akik dark spiritkent tamadtak mas jatekosokra)

[ Szerkesztve ]

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#45) HosCincer


HosCincer
csendes tag

egy apró észrevétel: ha megnyomod a piros kört (ps3) nem lecsúszik a létrán hanem elengedi és sima zuhanás -> ha túl magasan voltál meghalsz (keserű tapasztalat)

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#46) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Sziasztok.
Nem tudtok esetleg egy olyan helyet mondani nekem ahonnan még nem kapkodták el a DS2 Black Armor Edition-t PC-re előrendelésben?
Egyedül az 576-ban láttam, hogy rendelhető (de ebben is kételkedem), mindenhol máshol azt írják, hogy elfogyott a készlet előrendelésben. :(

What I cannot create, I do not understand

(#47) Kvelstadt válasza PandaMonium (#46) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez limitált volt? Mert most néztem meg itt(london), és elfogyott itt is a pc-s. Ps3-ra meg box-ra még van de már ott is stock alert van azaz fogyóban van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#48) PandaMonium válasza Kvelstadt (#47) üzenetére


PandaMonium
őstag

Igen, szerintem az volt. :(
Mindenesetre én most berendeltem egyet a platinumshop-tól, ott még rendelhetőnek volt jelölve, aztán majd hétfőn lehet felhívom őket, hogy tényleg van-e nekik vagy keressek máshol. :F

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#49) killer095


killer095
őstag

Egyszerüen hihetetlen megint egy olyan pcs port ami lehetetlen billel tolni.
Az infok felét nem értem mert a tutorial részben csak az xboxos jeleket irkálja...

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#50) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Megvan a mindent védő pajzs:

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.