Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Döglött Róka válasza Yodamest (#150) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jog!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#152) kola99


kola99
tag

üdv
PS3-on van meg a Dark Souls 2.
Pár hét kihagyás után most újra beléptem , letöltött 600 megás patchet, és újra indult.
/ Volt egy 170 lvl körüli karim/ , és most nincs load töltés csak elölről lehet kezdeni lvl 1 ről.
ezt a patchet így akarták belerakni , hogy törli a karaktert és kezdhetem elölről ?ilyenkor mi van ? cumi ?

(#153) Döglött Róka válasza kola99 (#152) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Boxon ilyennel nem találkoztam. Lehet korrupt lett a mentésed. Egyszer rosszul lépsz ki és ez van.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#154) vhunor válasza Yodamest (#148) üzenetére


vhunor
őstag

Jóval nehezebb mint a játék többi része, főleg NG+ felett. És főleg varázslóval, mert mindennek extrém magas resistje van. A kardos-pajzsos karakterek ott sokkal könnyebben boldogulnak. A bossok viszont... Hehe :).

(#155) Döglött Róka válasza vhunor (#154) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Na leszedtem én is. Tényleg k nehéz, dark souls 1es érzete van.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#156) Yodamest


Yodamest
addikt

Mióta tönkrevágták a paladin buildet, elkezdtem egy új gémet lvl 1-es warriorrral és pure str-en vagyok szal csak hp növelés, str, vitality dögivel, meg adaptability ezekre úgyse lehet eleget tenni, főleg első nekifutásra akkor azért még nincs annyi elosztható pontod.
Eddig nagyon fasza, de majd ha már elérem a capot mindenből (kb 40 pont lesz ezeken a statokon) ahonnan már nem éri meg tenni rá, lehet a faithet kéne megint elővenni, jók voltak azok a villámlándzsák!
Erről a nerf óta valami tapasztalat? Megéri még mindig paladinnak lenni? Ellennék én a warrival csak vannak bossok ahol azért erősen ajánlott valami távolsági spell, az életemet meg nem akarom nehezíteni ha van egyszerűbb út is :D

(#157) Döglött Róka válasza Yodamest (#156) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En atvaltottam int-re es pyromance-ra inkabb, meg az is tobbet sebez a villamoknal. Mondjuk nem akkora baj a nerf, tul konnyu volt a paladin.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#158) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Mindenki nyaral? Vagy meg kuztdok az elso DLC-vel?:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#159) Yodamest válasza Döglött Róka (#158) üzenetére


Yodamest
addikt

Én is most beálltam intre, áttalentoltam a warriort sorcererré, hát elég kemény. A giant lord miatt csináltam 1. sorban, azt farmoltam kb ng +15 ös szintig, de bossok ellen baromi jó lődözni a lélekgejzírt meg ezeket úgyhogy meghagytam.
Azt nem tudom, hogy ng+ után, hogy nő a nehézség? pl ha elmegyek ng +50 ig ott mi lesz? csak mert a giant lord pl ng +15 szinten nem érzem, hogy erősebb lett volna, mint ng+-on, mondjuk 1 ütés vagyok neki így is úgy is, de nem kellett belé több lövés egy bizonyos szint után már.
A dlc-t most vettem, csak meg a napokban, de már ng+-ba tolom. Ez azt jelenti, hogy a DLC-t is ng+ szinten fogom már alapból kezdeni, vagy csak azt nézi a játék, hogy ott hanyadszorra járok, tehát 1X akkor sima szinten kezdem?

(#160) Döglött Róka válasza Yodamest (#159) üzenetére


Döglött Róka
veterán

NG+ -ba kezdi, eleg nehez lett en pl ijjal toltam vegig.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#161) vhunor válasza Yodamest (#159) üzenetére


vhunor
őstag

NG+8-ig nő csak a nehézség, utána nem.

(#162) Yodamest


Yodamest
addikt

Na itt a fórumból is jól látszik hogy nincs baj a játékkal :) mindenki csendben tolja nem olyan mint a fifa fórumok ahol percenként jönnek a nyafogások, ide tökös gyerekek járnak! :C

(#163) Döglött Róka válasza Yodamest (#162) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:D

Le kellett tennem a masodik DLC-t mert NG+-ban azert brutal:D Majd ha kevesebb stressz er akkor nekilatok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#164) vhunor válasza Döglött Róka (#163) üzenetére


vhunor
őstag

Hümm, én NG+4-ben kezdtem anno az első DLC-t, mágussal. Nem volt vicces.

(#165) Rezuhu válasza vhunor (#164) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Kis segítségre lenne szükségem Dark Souls vásárlásával kapcsolatban.
Létezik az első részből olyan lemezes verzió, ami tartalmaz minden DLC-t is (új Ps3 tulajként nem vagyok 100%-ig tisztában ezekkel a dolgokkal).
A Limited Edition, vagy a Prepare to Die Edition lenne a jobb?
Előre is köszönöm!

(#166) Kvelstadt válasza Rezuhu (#165) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem tudom a limited mit tartalmaz, bár szerintem az csak egy sima gyűjtői kiadás. De a prepare-be benne van az dlc, épp emiatt prepare a neve.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#167) Rezuhu válasza Kvelstadt (#166) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi!
A Limited-ben van Artbook + zenei cd is (ezek tetszenének), de DLC téren sajnos nem tudom mit tartalmaz... :(

(#168) Döglött Róka válasza Rezuhu (#167) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Semmit, az artbookot meg egyszer atlapozod es porosodik, a jatek zeneje minimalis es inkabb irritalo mint hallgathato magaban

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#169) Rezuhu válasza Döglött Róka (#168) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi!
Azt hiszem a PtD E. lesz akkor megvéve! :)

(#170) Kvelstadt válasza Rezuhu (#169) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem is az a jobb. Bár az is igaz hogy én vagy kétszer toltam le a dlc-t aztán többet sose mert egyébként nem tetszik annyira.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#171) Yodamest


Yodamest
addikt

Hamár DS1: úgy is jön az átállás steamre szóval én is megveszem, már úgy is régóta tervbe van, de megvárom még hogy ledobja a GFWL terhét :)

(#172) Döglött Róka válasza Yodamest (#171) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kontrollered van hozza? Anelkul neki se kezdj.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#173) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hali!

Tolja neki még valaki ezt a játékot? :D

(#174) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#173) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En egy ideje letettem, meg var ket dlc a befejezesre, ugyhogy elo fog kerulni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#175) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Nem egy népszerű játék, azért kérdeztem. De amúgy nekem nagyon bejött, amikor játszottam vele. Most meg megvettem eredetiben, úgy mégis jobb.

Hogy van kitalálva az online része a játéknak? Egy közös szerveren van mindenki és akkor együtt tudtok menni boss-t ölni? Mert látom rengeteg youtube videón, hogy többen mennek egyszerre.

(#176) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#175) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az elso resz peer2peer kapcsolatot hasznal a masodik mar szerver alaput. Ugy lehet coopozni hogy egy orange soap stone-al irsz egyet akkor felajanlod a coop szolgalataidat. Ilyenkor egy human allapotban levo be tud hivni a sajat vilagaba, hogy segits neki. Azert erdemes ezt csinalni, mert megismered a rad varo dolgokat, gyakorolhatsz taktikakat, es kapsz humanityt a boss vegeztevel.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#177) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#176) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem, ez mondjuk jól hangzik. :) Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#178) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#177) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nagyon egyedive teszi a dolgot es hiaba multi, ugyanugy magadra maradsz es attol fugg minden, hogy emberi formaban tudsz e maradni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#179) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#178) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem egyszerű megtartani az emberi formádat...

(#180) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#179) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha multizol akkor az:) Barmilyen formaban felajanlhatod a szolgalataidat es sikeres kooperacioval visszakapod az emberit. Emberkent viszont barki megtamadhatja a vilagodat.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#181) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#180) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Emberkent viszont barki megtamadhatja a vilagodat."

Azt hogy? :Y

(#182) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#181) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van egy targy amivel be lehet lepni masok vilagaba (sessionjebe), es lelkekert meg humanity-ert levagni az aldozatot. Igy van megoldva a pvp. Igy fordulhat elo, h te epp mobokkal hadakozol es hatbaszurnak:) Persze a jatek figyelmeztet amikor megtamadtak a vilagod, csak arrol nem, hol van a tamado:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#183) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#182) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez nagyon gáz. Azt hittem, hogy a pvp és a pve el van különítve...

(#184) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#183) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nincs, ez benne a plane. Vannak PVP arenak persze, de barmikor megtamadhatnak. Igy szerintem sokkal izgalmasabb.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#185) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#184) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem túl fair azokkal szemben, akik nem kifejezetten ezért játszanak ezzel. Arról nem is beszélve, hogy milyen szintkülönbségek vannak. Így azért kétszer is meggondolom, hogy menjek-e online másokkal...

(#186) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#185) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A szintkulonbseget figyeli a jatek. Pusztan az ugyessegeden mulik, hogy nyersz e vagy sem. Es hidd el, marha nagy elmeny egy megszallot visszaverni. Lattam mar olyat, hogy valaki felvette egy mob panceljat, es annak helyen vart az invaderre majd hatbaszurta azt amikor gyanutlanul elment mellette (invadert ugyanis nem tamadnak a mobok).

Mellesleg single player soran is neha a gep rad kuld egy NPC invader-t.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#187) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#186) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Remélem, hogy nem olyan ez, min a wow-ban. Ott egyesek hobbiból azt csinálják, hogy a pvp semleges területen leölik a kicsiket.

(#188) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#187) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mondom hogy van szintkorlat....

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#189) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#188) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Akkor jó. Ez azért megnyugtató.

(#190) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#188) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Más:

Warrior kasztnak mikre rakjak majd? Zöld csíkra (állóképesség?) meddig kell pakolni? Mert elég sokat kell pajzzsal védeni meg bukfenczeni is. :D

(#191) vhunor válasza Coccolino_O (#190) üzenetére


vhunor
őstag

Itt a kasztok semmit sem jelentenek, bármiből bármi lehet ahogy szinteket lép. Lvl 1 karakterrel ugyanúgy végig lehet tolni, mint lvl 838-cal, sőt, halál és tábortűznél történő pihenés nélkül is - ezekért egyébként jutalmat is ad a játék. Arra rakj pontokat amire szeretnél, később úgyis újraoszthatod egy soul vessellel.

Pvp és fair-nem fair kérdés: se a Demons Souls, seem a Dark Souls nem a játékosbarát feltételekről híres. Eltapos ezerszer is.

(#192) Coccolino_O válasza vhunor (#191) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem. Köszi.

(#193) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy látom, be lehet lépni Isten hívőnek, ennek van valami jelentősége? :D

(#194) D4v3 válasza Coccolino_O (#193) üzenetére


D4v3
őstag

Aha [link]

(#195) Coccolino_O válasza D4v3 (#194) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Köszi. Azt hiszem, elmentem ezt az oldalt magamnak.

(#196) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Nem tudom megölni a retek Pursuer-t. Hogyan tudok más valakivel menni és megölni?

(#197) Coccolino_O válasza Coccolino_O (#196) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Megtaláltam.

(#198) vhunor


vhunor
őstag

Tudom, én leszek a köcsög megmondóember, de a játék lényegét ölöd meg ezzel. Elsőre menj ahogy tudsz, ha valahol elakadsz, menj másik irányba, ha valahogy nem megy, próbáld másképp. A dark souls a felfedezésről és a tanulásról szól.

(#199) Coccolino_O válasza vhunor (#198) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem vagy az, de nem vagy túl segítőkész sem. :P

[ Szerkesztve ]

(#200) vhunor válasza Coccolino_O (#199) üzenetére


vhunor
őstag

Jó'vanakkor :).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.