Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#400) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pont tegnap farmoltam azokat a törpöket mert dobhatnak chunk-ot és megkaptam a pajzsukat, de az mád alap szinten is 100az fire def-et ad. Szóval nekem is egyből ez jutott eszembe csak azt nem tudtam hogy stamina-t nem e verné le a tűz de ha nem akkor majd kipróbálom.

Akkor a tagot kinyírom mert fel akarok szedni mindent most elsőbe ami hasznos viszont 35-ös faith-em már nem lesz mert már nem sok van hátra a játékból.
De most az jutott eszembe hogy soul vessel és 35 faith aztán meg soul vessel és vissza az egész. :)
Köszi az infókat!

Ja és találtam egy fegyvert ami most nagyon megtetszett. Az a neve hogy murakumo. skálázódás nélkül is 100-al jobb az alapsebzése mint a legjobb greatsword-nek amit eddig használtam. Szóval ez most meglesz egy darabig.

Ja meg azt akarom még kérdezni hogy nem tudjátok esetleg hogy mi az a hatás ami az ellenfelek nagyobb részének fáj? Mert akarok pakolni követ majd fegyverbe.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#402) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#401) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Csak full staminával lehet kivédeni a tűz támadását. Ha nincsen tele a staminád, és úgy rakod magad elé a pajzsod, akkor meghalsz. Ezt is sikerült megtapasztalnom. :DDD

Követ nem raktam egyik fegyverbe se, de szerintem a lassabb, nagyobb sebzést okozó fegyverekhez a tűz és a villám passzol. A gyorsabb fegyverekhez jobb lehet a vérzés meg a méreg.

(#403) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#402) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nameg mekkora az a full stamina? Gondolom az is számít. Nekem most van valami 140 körül.

Első részben sem használtam csak normál fegyvereket de elvoltam jól. Nem szeretem őket mert ha meg egy ellenfél pont immunis akkor kevesebbet sebzek mint amúgy alapfegyverként.
Poison meg bleed tetszene csak most azon gondolkodom hogy vannak e ebbe olyan ellenfelek akiknek nincs húsúk vagy vérük. Első részben Volt bleed-es katanám osz ki is törölhettem vele a kő vagy csont ellenfelek ellen. Csak gondoltam itt ki kéne próbálni valami effektet.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#404) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#403) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Számít, persze. 30-as v. inkább 40-es endurance nem árthat.

(#405) jaja1981


jaja1981
addikt

Sziasztok!

Még egy kérdés. :)

Merre tovább?
Végeztem a Gargoyle-okkal, meg az egy kardos fickóval a kör teremben.
Most merre?

A körterem egy egyutas tűzhöz vitt, a gargoyle meg egy tűzhöz, de onnan nem tudok tovább menni.

Már bolyongtam egy kört, de nem tudom merre.

Köszönöm.

(#406) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#404) üzenetére


Kvelstadt
veterán

VGR és END 40-es de a tűz első hulláma lecsapja a staminám a második meg a full életem. Szóval érzem én hogy márpedig ebbe a megoldásba van esély de én még kevés vagyok.

(#405) jaja1981
Segítenék de nekem is első végigjátszásom szóval nem emlékszem azután mere mentem. De ahol most vagy az egy különálló elszigetelt helyszín szóval az nem fog sehova tovább vezetni.
Majd a srácok hátha bedobnak egy ilyen ajánlott útvonal listát.
De Asszem az az erdős aztán csontis rész jön. Ne kérdezd honnan nyílik mert nem vágom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#407) vhunor válasza Coccolino_O (#402) üzenetére


vhunor
őstag

"Követ nem raktam egyik fegyverbe se, de szerintem a lassabb, nagyobb sebzést okozó fegyverekhez a tűz és a villám passzol. A gyorsabb fegyverekhez jobb lehet a vérzés meg a méreg."

Nagyon ritkán jobb egy fegyver sima +5 vagy +10-ként, mint valamelyik kővel enchantolva. (Akkor általában már raw-ként is jobb, és megmarad teljesen fizikai sebzésűnek). A sebességnek meg méretnek nem sok köze van ahhoz, hogy mivel érdemes módosítani az adott fegyvert, a skálázódási módosítóknak már annál inkább.

[ Szerkesztve ]

(#408) jaja1981 válasza Kvelstadt (#406) üzenetére


jaja1981
addikt

Köszi.
Neten néztem, hogy a Majula templomba mennek be, de az az ajtó nekem zárva van és nincs kulcsom. :(

Akkor még várok, hátha valaki tud segíteni.

Még egy.
Hogy tudok tűz, varázs, stb sebzést adni a kardra? Most azzal a karddal megyek, amit a játék elején a fa alatt üldögélő lovag ad, azon alapból van villám sebzés. Lehet ezért nem tudok rátenni plusz sebzést?

Illetve íjat merre lehet szerezni, mert még mindig a short bow-om van.

Valamint lehet varázsolni a tolvajjal?

Egyenlőre ennyi.

Köszönöm.

(#409) Kvelstadt válasza jaja1981 (#408) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha gondolod belinkelem egy magyar srác kommentáros videóit és abból legalább visszaellenőrizheted hogy felszedtél e mindent vagy hogy merre kell menni.

Fegyó módosítás majd Iron keep után lesz ha ott felszedted a dull ember itemet. Azt majd elviszed a kovácsnak bastill-be ahol most bolyongtál és ő fog neked alkítani a fegyvereken ha van hozzá megfelelő köved de addigra lesz az is.

Az íjat meg szerintem én is vettem valamelyik árusnál mert longbow volt a jó az első részben is. Nézzél szét az elérhető árusoknál.

A varázslásról meg annyit hogy bárkivel bármit lehet csak időbe telik ráfejleszteni.
Én igazi csak ütök meg védekezek warrior vagyok de ha a warrior stat-ok kész lesznek akkor rámegyek faith felhúzására és azt is meg pyromancy-t is fogok használni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#410) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Maúgy mi alapján kell felvenni egymást barátnak? Az ancient dragonos élményeim miatt egyre inkább hajlok a coop-re :D
Szóval email cím kell vagy gamertag név?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#411) jaja1981 válasza Kvelstadt (#409) üzenetére


jaja1981
addikt

Jöhetnek a linkek.

A kovácsot kinyírtam Bastill-ban már idegemben. :)

(#412) vhunor válasza Kvelstadt (#410) üzenetére


vhunor
őstag

Név alapján nem lehet coopozni. Venned kell egy gyűrűt a macskánál, ami enged istent választani amikor felhúzod az ujjadra. Ugyanazt az istent kell választanod neked is és annak is, akivel coopozni akarsz, valamint ugyanabba az SL tierbe kell tartoznotok, meg persze élnie kell az adott terület bossának is. Aztán akit megidéznél, lerakja egy előre megbeszélt helyen a soapstone-nal a jelét, te megidézed, és örülés.

szerk.: túlgondoltam :D, de most már álljon itt, hátha hasznos lesz valakinek. PC-n sajna nem tudod, ki lehet a DS2 karakternév mögött, boxon a gamertaggel simán lehet felvenni vagy üzenetet küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#413) vhunor válasza jaja1981 (#405) üzenetére


vhunor
őstag

Heide's Towerben (az óriásoknál) kiszabadítottad már a papnőt? Ha igen, ő Majulában ki tud nyitni egy kaput ott, ahol áll (amerre Heide's Tower felé is ki kell menni Majulából).

A másik, most még zárt út kinyitásához egy Fragrant Branch of Yore fog kelleni, azzal lehet újra feléleszteni a kővé vált NPC-ket.

Extra opció: ha van elég HP-d (nem emlékszem, mennyi a minimálisan szükséges, de nem túl sok), a macskától vehetsz egy gyűrűt, ami csökkenti a zuhanáskor bekapott sebzést. Azt felhúzva le tudsz ugrálni a Majulában található kútba, és így a Grave of Saints-be, vagy ha elég ügyes vagy, a kút legaljára, a Gutterbe.

[ Szerkesztve ]

(#414) Kvelstadt válasza vhunor (#412) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Aha értem. Egy részét. Nemtom mi az az SL tier.
Én csak ara gondoltam hogy megbeszélünk egy időpontot, Odamegyek lerakom a jelem és név alapján majd felismer és beidéz és ennyi. :)

Közben elmentem daklurker-ezni. Megyujtottam azokat a megyujtanivalókat azán ott ahol a dupla bunkóz tag van meghaltam de gonoltam elég megyujtani a cuccot mert úgysem ott fogok lemenni lurker-hez. Nahát kiderült hogy végig is kell menni és a végén a gödörbe ugrani mert ahol már vártam a boss-t ott simán viszzarakott a portálhoz..
De végül megoldottam és meglátogattam a lurker-t. Nem nagyon láttam rajta hogy izzadna vagy ilyesmi.. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#415) vhunor válasza Kvelstadt (#414) üzenetére


vhunor
őstag

Nem. Csak úgy megy, ahogy leírtam.

(#416) Kvelstadt válasza vhunor (#415) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mongjuk ja. Amennyien játszanak kéne lenni több jelnek, szóval muszáj neki szétosztani a népet.
Akkor viszont nemtom össze fog e jönni ez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#417) Coccolino_O válasza jaja1981 (#405) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tessék: [link].

Más: Nagyon jól jártam. Van most 4 millió lelkem, gondoltam, hogy ng++-ban elég lesz hozzá, hogy kinyissam a shrine of winter-t. Tévedtem. :D Még tutira kellene hozzá lélek, legalábbis több helyen is ezt olvastam, hogy nem csak az számít, hogy hány lelked van éppen aktuálisan. Szóval megint meg kell ölnöm a 4 rohadékot. :D

[ Szerkesztve ]

(#418) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Megvan a k.rva sárkány vagyis megvan k.rva a sárkány!!! :D
Kijez te? Nulla volt. Fullpucéron. Csak a kard meg a stamina ring volt rajtam. Hozám se ért. Bár ez érthető mert ha hozzámér abba belehalok. :D
Szétb.sz az öröm! Ezért az érzésért játszunk DS-el nem? Én igen!
120000soul.

Ha érdekel valakit majd elmondom az én taktikám. nem farka alá futás meg tűz elleni pajzs. Nem is kell pajzs.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#419) jaja1981 válasza vhunor (#413) üzenetére


jaja1981
addikt

Szia!

Még nem jártam a Heide's Tower-ben, de nem tudom oda hogy tudok eljutni. :F

A kútba már voltam, azt végig harcoltam. :)

(#420) Kvelstadt válasza jaja1981 (#419) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majulából. kb a kovács háza mögött egy sziklafalba látni fogsz egy boltíves alagutat. na az visz oda.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#421) Döglött Róka válasza jaja1981 (#411) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az jo nagy hilyeseg volt:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#422) Coccolino_O válasza vhunor (#415) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Biztosan tudod, ezért kérdezem tőled. Hol lehet megtalálni azt, hogy melyik new game módban mi a "normális" szintje az embereknek? Most van 4 millió lelkem, de jól befürödtem vele. Viszont nem merem elkölteni karakter fejlődésre, mert nem tudom, hogy megnehezítem-e vele a dolgomat, ha pl. kellene co-op segítség. Vagy pvp miatt... Köszi.

(#423) vhunor válasza Coccolino_O (#422) üzenetére


vhunor
őstag

Itt vannak a soul memory tierek, itt meg az, hogy milyen határokon belül lehet idézni.

NG+ felett bárki lehet bármekkora szintű, nincs amolyan elfogadott. Én NG++++-ban 260 körül voltam, de a szinted itt egyáltalán nem számít, csak a soul memoryd, az alapján számol minden multit.

(#424) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#422) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hogy lehet annyi lelket összeszedni?

(#423) vhunor
Szóval ha eljutok valahogy pl a játék háromnegyedéig és nem lépek szintet hanem minden soul-om megvan de azt elbukom két halállal akkor az én csicska karakterem ellen jöhetnek olyanok akik azt a soul mennyiséget elköltötték szintmennyiségre?

Más. Viszzalőttem a netet mert vásároltam online és úgy hagytam. Az iron keep.ben lővő pvp helyszínt farmolgattam egy kicsit és be is támadott egy havel. Full havel set-be volt havel fegyverrel csak ez nyomott pyromancy-t. Nem értek a pvp karakter építéshez de szerintem oda valami könnyebb mozgékonyabb karakter illene. Na mind1. Rajtam +2-es szintü velstadt set van king shield el meg a marukumo fegyverrel szal nem egy nagy valami de végül benyomta azt a földreborulós gesztust mert túl lomha volt hozzám. Aztán Ancient dragon előtt megint egy havel set-es (akkor még páncélban próbáltam dragon ellen menni.) de neki valami boss fegyója volt. földre csapott és valami légörvényt kavart amit nem volt nehéz elkerülni. Ő is feladta aztán hívtak telefonon és muszáj voltam felvenni szóval megálltam ő meg észrevette kihasználta és levágott.
Szóval itt divatosabb lett a nehézpáncélos pvp karakter? Első részbe kis köpenyes varázslók jöttek és mire odaértem levarázsolták az arcomat..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#425) Coccolino_O válasza vhunor (#423) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem, köszi. ~8 millió körül van a soul memorym.

toturi: Nem olyan vészesen nehéz, amúgy én 2 millióval indultam az ng++-ba. Többször leölöd a bossokat, és minden lelket felhasználsz, amit találsz. Nem veszel belőle se fegyvert, se spell-t. :)

(#426) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#425) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na várjál. többszür leülüd a bossokat ascetic-et használva vagy coopba segítesz valakinek?
Meg azt mondod felhasználsz. Akkor benyomva van annyi soul-od? Szóval a soul memory-d akkora?
Meg mi van ha fegyvert veszek? Bocs de valszeg valamit félre értek..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#427) vhunor válasza Kvelstadt (#424) üzenetére


vhunor
őstag

Hostolsz fight clubokat, vagy a játék végén farmolod az óriást úgy, hogy bonfire ascetic-kel egyre feljebb pumpálod az ott levő tüzet.

Fight club: keress rá youtube-on. Jellemzően Iron Keep hídján szokták csinálni. Prizma kavicsokkal kijelölöd a harcteret és a "várót", aztán folyamatosan idézel be játékosokat. Tapasztaltabb játékosok egyből tudják, miről van szó. Redditen rendszeresen meg is szoktak hirdetni fight clubokat, díjakkal, vagy spéci feltételekkel, pl. cosplay vagy egyéb megkötések. Elég jó móka, és rengeteget lehet tanulni a pvp részről.

A teljes Havel szett ritkán nyerő, mert nagyon magas szint kell hozzá, hogy hatékonyan lehessen hordani. Sokan csak azért használják, mert PvE-ben elég jó védelmet ad és nem cuccolnak át PvP-hez másra. Én tiszta mágusként, illetve később dexes mágusként voltam a leghatékonyabb, úgy 80%-os győzelmi aránnyal, akár 2v1-ben is. A legkönnyebb ruhákat és Silverback speart használtam, dark kaviccsal, és mellette keverve voltak berakva hexek, sorceryk, miracle-ök és pyromancyk is. Mozgékonyság, nagy hatótáv fegyverrel, és nagyon változatos mágikus arzenál, folyamatosan rotálva. Elég jól ment.

Ezen látszik, nagyjából mivel nyomtam, de csak néhány kis csetepaté összevágva, a videó címében benne van, miért született :).

(#428) Kvelstadt válasza vhunor (#427) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na várjál. Ha jönnek be annak invader-nek kell lennie. Szóval még behívni is lehet invader-t? Ezt nem is tudtam mint sok minden mást a pvp-ről..
Sose használtam még semmire azt a prizma kavicsot azon kívül hogy mély szakadékba dobtam szóval azt se tudom mit csinál ha csak a földre dobom.
Ja meg mennyit kapok egy ilyen fight club menetért?

(#425) Coccolino_O
Ez a soul memory hol látható? Van a stat képernyő jobb felső részében egy nagy szám. Az lenne az?

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#429) vhunor válasza Kvelstadt (#428) üzenetére


vhunor
őstag

Lehet, a piros soapstone-nal, egyszerre max hármat. Ők tudnak olyankor egymással is harcolni, és annyi lelket kapsz mindig, amennyit a legyőzöttek adnak, mintha rendes 1v1 invázióban nyertél volna. Általában 40-60k-val számolhatsz per fő, egy fight club alatt simán be lehet gyűjteni fél-egymilliót.

A soul memoryd az, amit a jobb felső sarokban látsz a stat képernyőn.

Ráadás: az általam imádott és sokat emlegetett Santier's Spear - itt még a legelső verziójában, mundane kővel és dark weapon varázslattal, asszem NG++ nehézségű óriás ellen. Talán 150-es szint körül lehettem. Ha augusztus vége óta nem nyúltak hozzá újra, a mundane Santier's Spear még mindig jó PvE-re, bár a Red Iron Twinblade sebzése még durvább, de az más buildbe illik.

(#430) jaja1981 válasza vhunor (#427) üzenetére


jaja1981
addikt

Ez mit jelent?

bonfire ascetic-kel feljebb pumpálni a tüzet?

(#431) vhunor válasza jaja1981 (#430) üzenetére


vhunor
őstag

(#432) Kvelstadt válasza vhunor (#429) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt az Adnak-ot fejtsd ki légyszi. Felajánlhatják hogy mennyit adnak vagy kikalkulál a gép valami mennyiséget és azt adják?

Megnéztem a vidt is. Nem gyenge. Ki fogok próbálgatni minden fegyvert mert itt igen érdekes csapkodások is vannak szóval lehet lesz ami jobban bejön mint amit terveztem.

Am az én karakterem biztos nem való pvp-re építeni meg most nem tudok hozzá meg nem is tervezem csak érdeklődök hogy milyen is ez a pvp.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#433) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#426) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Na várjál. többszür leülüd a bossokat ascetic-et használva vagy coopba segítesz valakinek?"

Mindkettő. De van egy sokkal egyszerűbb és gyorsabb módszer. A Giant Lord nevű boss-t kell leölni, de úgy, hogy viseled a több lelket adó gyűrűt, meg a több lelket adó ruha szettet. Őt lehet viszonylag könnyen farmolni magas int/fth mellett. 1 menet ad olyan pár százezer lelket, de ha feljebb mész a bonfire intensity szinten, akkor meg már még többet.

"Meg azt mondod felhasználsz. Akkor benyomva van annyi soul-od? Szóval a soul memory-d akkora?"

Úgy értettem, hogy nem tartalékolom semmilyen fegyverre v. varázslatra. Hanem felhasználom, és tovább gyarapítja a lelkeim számát. A soul memory-m 8 millió valamennyi. Nekem 4 millió elkölthető lelkem van.

(#434) Coccolino_O válasza vhunor (#427) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ha már úgyis ilyen jó vagy pvp terén, nekem kellene valami jó knight pvp build, ha tudsz egyet, ne habozz velem megosztani. A Bell Keeper-nél muszáj elérnem a második szintet, hogy megkapjak egy varázslatot. SL 238-ig tudom osztani a pontokat, faaram set-et maxoltam ki teljesen, valamint a smelter demon fegyverét hordom. :R

(#435) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#433) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az nem egy nehéz boss. Azt tényleg lehet farmolni. Melyik a több lelket adó ruhaset? Nem nagyon nézem a leírásokat mert túl sokat úgysem értek meg de ruhánál még szerintem nem is néztem sose hogy ad e valami plusz-t a statjain kívül.

4 milla lélek az jó dolog. Csak te meg nem nyomod el szintlépésre mert akkor meg lehet nem dob ellenfelet ugye?

Meddig lehet amúgy ascetic-elni a tüzet? Szóval van olyan hogy pl feltolod 6-osra és aztán nincs tovább és még következő ng+ba sem tud már nőni az adott terület erőssége?

Am darlurkóval bulizok. Két csapás kellett volna de akkor persze hogy mindketten előveszik a legnehezebben elkerülhető támadásukat...

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#436) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#435) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tseldore Set a ruha, covetous gold serpent ring vagy covetous silver serpent ring a gyűrű neve. Ha ezeket viseled, több lelket fogsz kapni. Nyilván ez csak akkor látványos, ha mondjuk a Giant Lord-ot ölöd le folyamatosan.

Azért nem mertem szintet lépni, mert azt hittem, hogy emiatt bekerülök egy másik sl tier-be. Közben meg a soul memory a lényeg ilyen szempontból.

Nem tudom, hogy mi a max. bonfire ascetic égetésnél, csak párat égettem el 1-1 helyen.

[ Szerkesztve ]

(#437) vhunor válasza Kvelstadt (#435) üzenetére


vhunor
őstag

Bármeddig tolhatod a tüzet, de csak +9-ig nehezedik. Nekem Dragon Shrine 30 körül voltl, mert kellett sok petrified dragon bone :).

Coccolino_O: sajnos anno valamelyik patch elcseszte a mentésemet, és nem tudtam visszaállítani, felhőbe meg nem menti, így buktam az egyetlen karakteremet. Nem a szint zavart, hanem az, hogy lényegében minden fegyvert maxoltam rajta, úgyhogy azóta nem kezdtem újat. Az első DLC végigjátszása után volt ez, úghogy kissé berozsdásodtam már, meg a maradék két DLC fegyvereit nem ismerem. De az biztos, hogy ultra greatsword fegyverekkel elég nehéz pvp-zni, egy tapasztalt játékost gyakorlatilag meg se tudsz ütni vele. Majd agyalok rajta :).

Valszeg én csak a tavasszal megjelenő "nextgen" kiadás után kezdem újra.

(#438) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#436) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A ringet azt ismerem még az első részből de a ruháról nem tudtam.

Szóval +9. az már valami. Lehet fel kéne tolni a dark lurker-nél mert így kettőjüknek többször is el kell találni hogy leszedjenek.. :D

Ezt fordítsátok már le nekem:
"Staggering Darklurker will prevent it from splitting in two."
A darklurker szétválás összeolvadásról ír valamit.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#439) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Megvan a rohadt dárklurkó!!! Fissen kipihenten első próbálkozásra. Annyira figyeltem csak hogy mindig legyen elég stamina-m hogy szóval tudjam tartani. Csak kardozott de azt elkerülni könnyebb mint bekapni.. Meg a lézert nyomta néha de ahogy leszállt mindig kapott szóval nem is vált ketté! :)
Ja és meg sem sebzett egyszer sem. Szóval az amit írtam hogy mindig legyen stamina és folyamatosan adagolni kell egy-egy csapást meg az arcába kell maradni. Ja és mikor 60%-on van az élete akkor főleg kell adagolni a csapkodást hogy eszébe se jusson kettéválni.
Biztos nem mondok sok újat mert talán egy valaki van itt aki még nem ülte meg de akkor is marhára örülök hogy így elkaptam. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#440) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Azt mondjátok meg nekem hogy hogy van ez az inventory megtelés? Meg akartam csinálni azt a quest-et mikor a füst mögé bezárt csóka mindig ad egy nevet hogy üljem meg de már az elsőnél gond volt ugyanis el kellett volna vinni neki a létrát a létrás csávótól bizonyítéknak. De mikor fel akartam venni folyton azt írta hogy inventory full. Mit kellett volna csinálni hogy beférjen?
Nem hordok magamnál sok mindent. Elnyomható itemekből is csak azt amit használok fegyverből és páncélokból meg megint csak azt ami rajtam van. Gyűrűkből sincs mind nálam. A kövek amiket nem rakok le egyáltalán.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#441) Coccolino_O válasza vhunor (#437) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mik a "jó" fegyverek pvp-re? Kellene valami ütősebb, mint ami most van. Mert az igaz, hogy badass kinézete van, de viszont iszonyat lassú, és zabálja a staminát, mint állat. :D

(#442) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#441) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Claymore, katanak, szablyak. Ha ugyes vagy, twin blade.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#443) vhunor válasza Döglött Róka (#442) üzenetére


vhunor
őstag

Nagyjából ezek, bár én a claymore-t nem szeretem, túl kiszámítható. A személyes kedvencem a Silverback Spear - óriási hatótáv, változatos mozdulatok, gyorsaság.

(#444) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#442) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem, köszi.

(#445) Döglött Róka válasza vhunor (#443) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindegyik kiszamithato, a claymore nagy teruletet fed le es ezert zsenialis.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#446) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Én is tervezem, hogy hamarosan nekiesek:) az első rész tetszett bár nem annyira mint a másik souls. Nekem könnyebb is volt a démon sőt jóval könnyebb:) dárkban 4 kings...nehéz indulatok nélkül felidéznem...:D

(#447) vhunor válasza Döglött Róka (#445) üzenetére


vhunor
őstag

A claymore egy tök átlagos fegyver pvp-re, mert egy kétéves is tud spammelni. Nincsenek jó trükkjei, és szarrá lehet parryzni, annyira állandó a ritmusa. Mondjuk abból a szempontból tökmindegy, hogy a játékosok többségének a harcrendszerben rejlő finomságokról fogalma sincs (nem rád célozva ezzel).

(#448) Döglött Róka válasza vhunor (#447) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mi szamit jo trukknek? Mellesleg alap tamadast mindennel lehet spammelni.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#449) Šolaire


Šolaire
veterán

Üdv mindenkinek. Valaki meg tudja mondani hogy a dark Souls 2 tábortüzeinél mit jelent a burn és a nullify human menüpont? Előre is köszönöm.

“Praise The Sun” \[T]/

(#450) tajner10


tajner10
tag

Van magyarosítása a játéknak ,csak mert én nem találtam. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.