Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#499) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Férfiak vagyunk de én mégis úgy vinnyogtam mint egy kislány annál a bossnál:D de pont ezt szeretjük benne:))

Igen a mágust hamar túl lehet húzni pláne miután a végén megszerzed a legerősebb pálcát viszont tényleg a hex-ek a legdurvábbak de csak a második menetben érhető el a játék legjobb hex katalizátora. Az első verzióban 5000 felett is lehetett egy lövésre sebezni (beteg) aztán kicsit kozmetikáztak rajta mert ők is érezték, hogy elszaladt velük a ló.

[ Szerkesztve ]

(#502) szarvasbogár válasza Šolaire (#500) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Amúgy én is inkább rambózni szeretek de azért sokszor megnyugtatóak a távolsági spellek:D

(#503) Šolaire válasza szarvasbogár (#502) üzenetére


Šolaire
veterán

Megint elkapott a gépszíj 😊 szeretek test test ellen harcolni. Mondjuk egy két bossnál nem bántam volna egy varázslót😊 jol szétcsaptak.

“Praise The Sun” \[T]/

(#504) Kvelstadt válasza Šolaire (#500) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is de amnyit kérdeztek már spelles karoról itt hogy elkezdett érdekelni hogy annak mi a mechanikája.
Max azt fogom èlvezni hogy mekkora fölènnyel varázsolom le az arcukat de egyèbkènt nem nekem való. Nekem egy jó kis axe vagy kard való amivel a megfelelő mennyiségüre darabolhatom az ellent. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#505) Šolaire válasza Kvelstadt (#504) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyetértünk 😊 kard pajzs párti vagyok meg valami könnyebb páncél most az induló szakadt ruhába nyomulok amit a legelején hordunk😃

“Praise The Sun” \[T]/

(#506) Kvelstadt válasza szarvasbogár (#501) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A vinnyogás nàlam is megvolt. De ami nem öl meg vagy ez esetben ami megöl az is megerősít.
Első részbe a nagy ornstein volt akit utoljára hagytam a nehéz dolgok közül.
Már az félelmetes volt hogy a spear-je hosszú ő meg gyors. Ere meg még ràjött higy mivel megnőtt mèggyorsabb és a spear-je méghoszabb. Ja és villámolt is persze de az már csak hab volt a tortán.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#507) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#495) üzenetére


Döglött Róka
veterán

nanemondd:D

Egyeken a DS1et konnyupancelos katanassal vittem vegig eloszor, pajzs nelkul. 90 ora volt. ahhoz kepest egy warrior felallas setagalopp.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#508) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#507) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az uchigatana tetszett csak a durabja nem. Akkor még nem is sejtettem hogy a 2-be minden fegyver törni fog mint az uchi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#509) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#508) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Voltak jobb katanak is, de a vegen mar kaszaval nyomtam. Na azzal kihivas jatszani.:)
Egyebkent nem tornek olyan gyorsan szerintem, inkabb realisabb ha a falba csapsz vagy pancelosba akkor gyorsabban torik. Valtogatni kell a fegyvereket, ijakat erdemes hasznalni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#510) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#509) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Chaos blad volt amit queelag lelkéből lehetezt csinálni?
Mert azt hasznàltam többet a katanak közül.
Oké h reális de igen durva fegyverek amik már ránézesre is masszívak túl gyorsan kopnak és kevés a durabjuk.
Én pont azt szeretem mikor nem kell cserélgetni. Olyan erős nem vagyok hogy a páncélom mellett két fegyver legyen felrakva, az meg nem jó mikor eltörik és nekem úgy kéne kimmenüzni a másikat hogy a buli közepén vagyok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#511) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#510) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Én az iaito nevű katanára szavazok mert nagyon jó az egykezes power támadása, jó gyors és látványos:) level 15 + sunlight blade és mehet a pusztítás:)) páncélból meg a shadow grab szettet pakoltak fel thief maskal jól állt a kis szöszi tolvajcsajszimnak <3

[ Szerkesztve ]

(#512) Kvelstadt válasza szarvasbogár (#511) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem az elsőbe a BK great ace volt az àllamdó fegyverem. Vagyis ng+ba mert elég későn adja me.
Jó volt a sebessége mert gyorsanbban csapott mint az ig sword-ok. Elég messzire elért mint a spear-ek és a sebzése is nagyon jó volt.

Páncélnak meg black iron set volt mert az a második legjobb védelmü set viszont a legjobb fire resist-es set.
Jó persze a havel set a legerősebb de azt nemszàmom mert mocsoknehéz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#513) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#512) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Szerintem is a black iron a legjobb:) felhúzva erősebb mint a havel (hacsak nem lehet azt is valahogy fejleszteni de én nem tudtam) egyedül a smaug szett volt erősebb még fejlesztés nélkül is. De az meg annyira nehéz és csúnya, hogy bűntetés lett volna hordani:D

(#514) Kvelstadt válasza szarvasbogár (#513) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na nem voltam bíztos benne de nekem is úgy rémlett hogy jobb is mint havel.
Smaugh set akármit is ad elég ránézni és nem kell.
Volt még egy set-em curse ellen, az pedig a paladin set volt.
Tudom hogy a dinggi is curse ellen jó de én jobban érzem magam ha a set-nek van fizikai védelme is.
Persze ezt is későn adja szal igazából ng+os set.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#515) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#514) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyszer vidd végig a játékot medium armorban. Irdatlan fun, én a 2-t végignyomtam könnyűvértben íjjal meg egy katanával. Hihetetlen pörgős úgy a játék, kis gyakorlás után röhögve adod a backstab-et:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#516) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#515) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha most a mozgásra célzol, ara figyeltem hogy ne legyek túl nehéz és könnyen mozogjak guruljak.
Backstab meg állandóanhasznált támadás volt.
Am varázslót leszámítva nem lesz rajtam könnyü páncél. Egyszerüen zavar ha harcos vagyok és nincs rajtam kazánlemez.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#517) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#516) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor nem mozogsz eleg gyorsan, konnyupancelban 25% koruli load-al irdatlan nagyokat lehet ugrani:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#518) vhunor válasza Döglött Róka (#517) üzenetére


vhunor
őstag

Alapvetően inkább az iframe-ek száma (agilitytől függ) és a stamina recovery sebessége számít a kettesben, mivel a fatroll küszöbértéket nagyon magasra tolták az első részhez képest.

(#519) Döglött Róka válasza vhunor (#518) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sulyos tevedes, minel kevesebb a loadod annal hosszabbat lehet ugrani es az invicible frame-ek is novekszenek. Fatroll 75% az ok. Jarj utana :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#520) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#517) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a roll meg mozgás ami van páncélba ont jó arra hogy elkerüljem amit el kell. Apáncél ara van hogy ha bambázok akkor ne vágjanak le egy csapással.
De elhiszem amit írsz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#521) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#520) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A pancel biztonsagerzetet ad. Teny es valo, nekem nagyon bejott a konnyu harcos, van egyfajta tanc abban amit egy str dex hibriddel muvelhetsz nagy staminaval.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#522) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#521) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ki fogom próbálni mert statok megvannak hozzá de nem hiszem hogy végigjátszást is letolok így.
Aztán kitudja? Lehet úgy megtetszik hogy ezentúl ere fogok esküdni.
Első részben nem szerettem az ug sword-okat most megmár tetszenek.
Első részben esküdtem a nagy pajzsokra. Már most feleslegesnek tartom a great-nél nagyobbakat.
Kettőbe amúgy velstadt set az állandó king shield-el. A fegyó meg murakumó merz hosszú de gyors és jól is sebez.
De készűl egy ug ivory sword mert az ug sword-ok közül au tetszik meg annak legalább van durabja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#523) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#522) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Claymorenal jobb fegyver nekem sosem kellett alap warriorhoz, esetleg annak valami taposabb verzioja.

En vegigtoltam paladinnal nullarol, varazsloval nullarol, dex builddel ijjal nullarol, kisbaltas warriorral nullarol (na a balta az egy zsenialis fegyver ket kezben csak nagyon nehez jol hasznalni:DDD)
Ebbol kettot elvittem ng+ra egyet a kettobol ng++ra.

UG swordoket nem szerettem, szuk helyeken kenyelmetlen, szeretem a konnyu fegyvereket valtogatni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#524) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#523) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azért szeretem a minèl jobb fegyókat az elvárásaimon belül.
Amit totàl nem szeretek az a kis tőrök meg szúró kardok. Elhiszem hogy veszéjes fegyverek tudnak lenni de már az a stílus ahogy azokkal harcolni kell sem tetszik.

Én a tank warrit szeretem.
Emlékszem volt hogy betámadott ilyen pyro meg egyéb spell-es kari de miután ara is odafigyelek hogy resistem is legyen ne csak fiz védelmem, nem talàltak fogást rajtam. Aztán csak azt látták hogy nem hatásosak a spelljeik és megindul feléjük az a valaki aki jobban fel van páncélozva mint havel és gyorsabban is mozog és csap a fegyverével.
A kettőbe kb ugyan ezen a szinten vagyok. Nem azt mondom hogy sérthetelnen vagyok de simán kimozgok a spellek elől és előb utóbb odaérek a papír set-es ellenfelemhez.

Régen mindig lekapcsoltam a netet mert volt hogy lecsaptak invaderek plusz volt hogy alig vártam hogy bonfire-hoz érjek de olyankor az sem működik. Ma már külön öröm ha valaki bepeóbálkozik nàlam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#525) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#524) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Orommel olvasom es naugye:) A pvp nagy kiralysag. Viszont akkor tudni mi fingatja a tankot ha gyurtal spell resistre:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#526) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#525) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nálam ez alap hogy előbb bevédem magam s csak aztán támadok.
Tudom hogy legjobb védekezés a támadás csak nem érdekel. Minden játékban előbb megcsinálom a biztonságit aztán mehet a menet. Már anno a diablo2-be is full resistes volt a barbim. Persze ott azok veszéjesebbek is voltak mint a fizikai sebződések.

Ja és én nem szeretem a pvp-t.
Egyrészt mert mikor kezdő voltam felkockáztak akkor is ha szabáj volt hogy kb velem egy suintüek invadelhetnek csak. Másrészt meg nem számolja sehol és nem kapok érte semmi olyat ami miatt megérné.
Ara nagyon jó hogy szopassunk más játékot mert a játék is épp elég szopós.
Én meg nem vagyok olyan hogy azt élvezzem hogy mást szopassak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#527) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#526) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindket epizodban jar extra a pvp-ert, covenantonkent mas es mas;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#528) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#527) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor úgy mondom hogy az engem nem nagyon érdekel.
Egy volt amit meg akartam csinálni de azt is csak azért mert bírom Solaire-t az pedig az ő covenantja. Elég fath-em nem volt mert abszolút warri karival nem osztottam ilyesmire. A coop meg nem jött össze mert a kutya nem idézett be sose hogy segíthessek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#529) vhunor válasza vhunor (#518) üzenetére


vhunor
őstag

Equip loadtól sose függött az iframe, hacsak valamelyik késői patchben nem módosították.

(#530) vhunor válasza vhunor (#529) üzenetére


vhunor
őstag

Nem, még mindig csak agilitytől függ. Az equip load csak a távolságot és sebességet változtatja.

(#531) Döglött Róka válasza vhunor (#530) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor tevedtem, kosz!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#532) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Meghoztátok a kedvem a játékhoz megint! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#533) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! Új PS4 és Dark Souls tulaj vagyok, most ismerkedünk. Egy kis segítséget szeretnék kérni. Forest of the fallen giants-ba vagyok, van három törött kardom, kulcs még nincs meg a kovácshoz, javítattni nem tudok. Ilyenkor merre hogy? Köszi!

(#534) Kvelstadt válasza #87082240 (#533) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fogsz is kapni segítséget. Menj tovább és jól nézz szét, hamarosan meglesz a kulcs.
Am egy árustól lehet megvenni 1000soul-ért.
Én most kezdtem nemrég warriort és az alapból törött karddal kezd de az nem is javítható.

Többiektől kérdezném hogy mind az 5 soul kell higy vendrick-nek ne legyen akkora védelme?
Mert 4 megvan és az ötödiket az öreg sárkány adná de nagyon nem szeretném most vele megvívni azt a hosszú és insta kill-es harcot.
Vagy hogy is van ez amúgy? Mert van négy giant soul meg egy ancient dragon soul a freja pók helyszínén lévő memory-ból.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#535) #87082240


#87082240
törölt tag

Köszi! Throwing Knife-val lehet valahogy célozni?

(#536) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#534) üzenetére


Döglött Róka
veterán

3-al is olheto mar.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#537) Kvelstadt válasza #87082240 (#535) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha előtte belockolod az ellenfelet vagyis elég közel kell menni hogy be tudd célozni.
Nagyobb távolsághoz használj inkább nyilat mert azzal tudsz belső nézetből célozni.

(#536) Döglött Róka
közbe utána néztem és a dragon dobná az ötödiket de nem fogom megölni. akarok egy olyan végigjátszást mikor az ilyen npc-ket nem ölöm meg. Vendrick is csak amiatt kell mert kell a king shield amit az ő lelkéből lehet csinálni.

Am akkor mi van hogy ha pl a csajt aki az átjárót irányítja heidie tower felé, nem ölöm meg?
Eddig mindig nvadeltem hozzá de most gondoltam nem bántom.
Ja meg pár sidequest megszakadt mert nem sorrendben haladtam és már nem is találom sehol az npc-ket.
Akkor ezeknek annyi?
Hamarabb voltam a freja-hoz vezető útvonalon mint ami iron keep-be visz és hasonlók.
A kék kardos fickó is ott volt a shaded woods felé vezető úton ahol először találkozunk vele és azóta sehol nem láttam.

Az viszont vicces hogy ha ismered a játékot akkor be tudsz csapni néhány ellenfelet.
Lost Bastile-be pl először a pursuer felől vezető úton mentem és ezátal visszafelé haladtam Mcduff-ig és mindenki háttal volt nekem mert másik irányból számítottak rám. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#538) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#537) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Az viszont vicces hogy ha ismered a játékot akkor be tudsz csapni néhány ellenfelet.
Lost Bastile-be pl először a pursuer felől vezető úton mentem és ezátal visszafelé haladtam Mcduff-ig és mindenki háttal volt nekem mert másik irányból számítottak rám. :)" - Nem szamitanak rad, igy raktak le a mapra a designerek. A sorozat AI-ja nem egy nagy szam, pl nem hallanak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#539) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#538) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tudom hogy nem fordulnak meg. A lényeg hogy így a bastile egy részét jól meg lehet lepni.

Közbe megvan Vendrick. Megcsináltam 4soul-al. Majdnem 200-at sebzett egy ütés ami teljesen jó volt.
Egyszer magyon elvert. Elérte egy csapása ami lecsapta a staminám aztán meg nyomott egy kettes kombót mire magamhoz tértem és vége.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#540) vhunor válasza Kvelstadt (#539) üzenetére


vhunor
őstag

Első próbára extra soulok nélkül is verhető, jóval nagyobbat sebzel rajta, mint minden további próbálkozásnál.

[ Szerkesztve ]

(#541) Šolaire válasza Kvelstadt (#539) üzenetére


Šolaire
veterán

El is felejtkeztem róla 4 giant Soul megvan ma nekimegyek :) lelkéből kiváncsi vagyok milyen pajzs készíthető.

“Praise The Sun” \[T]/

(#542) Döglött Róka válasza Šolaire (#541) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az egyik legjobb medium shield a jatekban. De a kardja is brutal.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#543) Šolaire válasza Döglött Róka (#542) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi;) kard mekkorát sebez.

“Praise The Sun” \[T]/

(#544) vhunor válasza Šolaire (#543) üzenetére


vhunor
őstag

(#545) Šolaire válasza vhunor (#544) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszönöm :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#546) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#542) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem a kedvec medium shieldem.
Meg közbe dragon shrine-ba kidobták a drakeeper medium shieldet is ami ha jól emlékszem mégjobb mint a king shield. Meg a blacdragon shieldet is kidobták ami szintén k.vajó medium shield.

Kardnak én még mindig a murakumo-t használom. Egyszerüen sebzés sebesség hosszuság durab fügvényében ez a legjobb amit használhatok.
Majd idővel átálok ug sword-re de addig bőven jó lesz ez.

Vhunor.
Első próbánàl kb 20% élete volt és olyan kombót vert ràm hogy meg is érdemelte hogy megöljön. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#547) Kvelstadt válasza Šolaire (#541) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért szeretem ezt a pajzsot mert a medium classba az egyik legjobb resistekkel rendelkezik.
De vigyázz venrick-el mert sokkal veszèjesebb mint aminek kinéz!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#548) Šolaire válasza Kvelstadt (#547) üzenetére


Šolaire
veterán

Most már nagyon kiváncsi vagyok vendrikre :)) leköt a multi része pc-n sok játékos van fent főleg hétvégén mindig behivnak segiteni. Én dragonrider➕ 5-ös palyzsot hasznlom plusz egy 10-es murukamot villám sebzéssel meg egy tüzes ➕ 5-ös sinner kardot eddig minden boss feküdt ezektől :C a3dlc bbeli kardot felfejlesztettem maxra de attól nem voltam elájulva

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#549) Kvelstadt válasza Šolaire (#548) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemrég írtam itt hogy nem érdekel a pvp de gondoltam a covenant rankokat meg kéne csinàlni és ahhoz ugye pvp kell szóval mégiscsak fog érdekelni a pvp egy ideig.
A way of the blue megvan mert ahhoz elég volt a gépi invader-eket leverni játék közben.

Az ivory ug sword-re gondolsz? Mert az egy jó kard. Vagyis nekem tetszik.
Boss soul-okból elkezdtem legyártani a kardokat.
Egyszer megcsinálom az összes boss fegyvert de most csak kardokat gyűjtök.

Tényleg, a dark lurker boss megvan?
Nincs eléd rakva de az egy igen nehéz boss.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#550) Šolaire válasza Kvelstadt (#549) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem az rosszul fogalmaztam curved nil greatesword amit a 3 gólem őriz amit írtál ivory greatesword-ot azt még nem csináltam meg még nincs meg az a Boss de bepótolom Mielőtt átmegyek New game plusba. A betörő idegen játékosokat én se kedvelem annyira :) de segiteni szivesen Bemegyek. Én nem szoktam betörni se másokhoz valahogy nem vonz. Másik topikba irtam hogy nekem valahogy van egy varázsa hogy ez a halott világ megtelik az Online játékosok szellemképével. Volt egy játékos ő annyiszor behívott hogy ugyanazzal a gesztussal köszöntöttük egymást. Az első részt anno Offline toltam mert akkor nekem is az jött be.

“Praise The Sun” \[T]/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.