Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#349) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igen, csak az kontroller nélkül teljesen játszhatatlan... Ez legalább valamilyen szinten játszható anélkül is.

Azt hol látom, hogy hányszor haltam meg?

(#352) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#351) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kontrollerel nyomtam pc-n is természetesen.
Én onnan látom hogy offline vagyok és így majulába a kőoszlopnál a haláloknál csak az enyémet számolja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#353) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#350) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jó de az első rész ismerete jelentősen rövidít a második részen.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#354) jaja1981


jaja1981
addikt

Újabb kérdés. :)

Mire jók a lelkek (soul) amiket találok? Azokkal mit lehet csinálni?

Most a Sentinel-eknél bénázom. :)

Köszönöm.

(#355) jaja1981 válasza jaja1981 (#354) üzenetére


jaja1981
addikt

Sajnos nem tudok rekesztetni, de a lost bastelle részen nem lehet vissza menni a tábortűzhöz? Alig van erőtöltőm, így nem állhatok ki a Sentinel-ek ellen. :(

(#356) Coccolino_O válasza jaja1981 (#354) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A játék alapja. Fejlődéshez és vásárláshoz is szükséges.

#355: Ahova menni akarsz, ott a legközelebbi bonfire egy fal mögött lesz, amit csak a robbanó hordó segítségével lehet felrobbantani. Onnan kell eljutnod lehetőleg teljesen feltöltött élettöltővel. Meg menj másokkal együtt, úgy sokkal egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#357) jaja1981 válasza Coccolino_O (#356) üzenetére


jaja1981
addikt

Kicsit írd már le léci a lelkek használatát.

Köszi a tippet, meg nézem a robbanó hordót.

(#358) Coccolino_O válasza jaja1981 (#357) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Minden ellenfél (mob) dob több-kevesebb lelket. Amikor pedig megölsz egy boss-t, akkor kapsz jutalomként jó sok lelket, plusz megkapod az adott boss lelkét is. Ezeket felhasználhatod a karaktered fejlesztésére, de vásárolhatsz belőle spéci fegyvereket is. Valamint ha fegyvert akarsz fejleszteni v. bármit vásárolni, akkor csak lélekből tudod fedezni. Tulajdonképpen olyan, mint a wow-ban a gold. :)

(#359) jaja1981 válasza Coccolino_O (#358) üzenetére


jaja1981
addikt

Na nem erre gondoltam.
Amiket találok soul-okat és ott vannak a háztizsákomban, na azok mire jók?

(#360) Coccolino_O válasza jaja1981 (#359) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ugyanarra, mint amit fentebb leírtam.

(#361) jaja1981 válasza Coccolino_O (#360) üzenetére


jaja1981
addikt

És hogy tudom pénzre, elkölthető lélekre váltani?

Köszi.

(#362) Döglött Róka válasza jaja1981 (#361) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Fuh...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#363) jaja1981 válasza Döglött Róka (#362) üzenetére


jaja1981
addikt

Kérem mondjátok el.

(#364) Coccolino_O válasza jaja1981 (#361) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem kell semmit sem váltani, az a fizetőeszköz.

(#365) jaja1981 válasza Coccolino_O (#364) üzenetére


jaja1981
addikt

Nem értetek.
Nem az, ami a jobb alsó sarokban gyűlik, ha ölök. Ez azért világos.

De lehet felvenni soul-okat, amik ott vannak a hátizsákban.
Na azok mire jók?

(#366) Kvelstadt válasza jaja1981 (#365) üzenetére


Kvelstadt
veterán

vagy menüből rányomsz hogy use és akkor felhasználja azaz hozzáírja a többi lélekhez ami a képernyő bal alsó sarkában mutat vagy gyorsgombra rakod és úgy nyomod el. Az eredmény ugyan az. A boss soul-okat is el tudod nyomni ugyan így de azok jók pl boss fegyver elkészítéséhez is ha megtalálod a megeflelő kovácsot hozzá.

Az megvan hogy hol tudsz szintet lépni? van egy zöld kapucnis csaj majula-ban először asszem a szikla peremén bámulja a tengert aztán közelebb meg a tüzedhez. Na szóval vele beszélsz és level up menü.
De pl ha találsz estus flask shard-ot azt is neki kell odaadni és akkor több estus-od lesz.
Bocs ha írtam olyat amit tudsz de így a biztos.

(#362) Döglött Róka
Nem tudom ott voltál e mikor a DS1 topik elkezdett felpörögni mert elkezdték olyan emberek akiknek fogalmuk sem volt a játékról? Mert én ott voltam és csak azért nem kellet egyfolytában válaszokat írnom mert nekik sem volt idejük egyfolytában kérdezni.. :)
De szerintem ere is jó a fórum, plusz örültem hogy végre többen felfigyelnek erre a remek játékra.

(#353) Döglött Róka
Igen. Mint láthatjuk igen nagy előny az első rész ismerete. De még nagyobb élmény volt szóval szerintem pótoljátok majd ha kimaradt.

Más. Ebben a részben a rettegett ellenfelem az a nagy böszme troll vagy mi. Attól félek még most is. rámesik vagy megcsap az nem gáz de ha sikerül elkapnia esetleg az tuti halál.
Első részben nem is tudom ki volt ilyen mumusom. De a Gargoyle bossok még mindig az egyik leg szívósabb harc nekem pedig ott még csak ketten voltak. Itt meg öt sem volt akkora para. Bár sokkal butábban is mozogtak mert egy oldalt lehetett tartani őket , míg az első részben egy mindig mögém került.

Ja am eljutottam a sárkányos helyre. Az a sárkány boss nem volt egy nagy valami. Tüze simán elkerülhető a többi meg szintén nem volt veszélyes.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#367) jaja1981 válasza Kvelstadt (#366) üzenetére


jaja1981
addikt

Köszönöm.

(#368) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#366) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Értem, de ha nem nyom rá arra a k itemre az inventoryban hogy megnézze akkor minek játszik egyáltalán játékokkal? Számomra ez egy gyászosan ostoba kérdés volt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#369) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

29 sunlight medal-nál megállt a tudomány, senki sem idéz meg. 170-es szint körül vagyok. Valakinek valami ötlet?

(#370) vhunor válasza Coccolino_O (#369) üzenetére


vhunor
őstag

Nashandránál szinte mindig akad akinek kell segítség.

(#371) Coccolino_O válasza vhunor (#370) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Próbáltam már ott is, ott sem idéznek meg.

(#372) vhunor válasza Coccolino_O (#371) üzenetére


vhunor
őstag

ng+ ?

(#373) Kvelstadt válasza jaja1981 (#367) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincsmit.

(#368) Döglött Róka
Van benne igazság. De első résznél is voltak ilyen figurák és végül egészen jól belejöttek.
Meg emlékszem én is milyen világtalan voltam anno mikor kezdtem az elsőt. Jó azért amit el lehetett nyomni azt elnyomtam hogy lássam mit tud de nekem is volt pár sötét folt ami egyébként másnak tök egyértelmű volt. :)
Szóval én majd vállaszolgatok nekik ahogy időm engedi.

(#369) Coccolino_O
Mire jó ebben a részben a sunlight medal?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#374) Coccolino_O válasza vhunor (#372) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Már megoldódott. Nem mindenki tudott velem játszani, volt olyan, hogy aki idézett, belépett a ködön keresztül és vége is volt az egésznek. :D

Még mindig hátra van nekem az ancient dragon és a darklurker. Utóbbinál már sikerült párszor meghalnom, a legidegesítőbb az egészben, hogy human effigy kell minden egyes próbálkozásnál. Attól tartok, hogy előbb fogy el, minthogy megölöm... Esetleg azon gondolkodtam, hogy át kellene rakni a pontokat varázsló kasztra, csak már elhasználtam a nálam levő soul vessel mennyiséget még régebben.

toturi: Betudod váltani fegyverre, pajzsra, és egy iszonyat imba varázslatra.

[ Szerkesztve ]

(#375) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#374) üzenetére


Kvelstadt
veterán

S hogy szerzek olyat?
Meg akkor azt mondjátok még el nekem hogy kikkel lehet soul-t trade-elni fegyverre? Mert a madár kovács nem kínál annyi fegyvert ahány boss soul van a játékban.
Ja meg egy lehet hogy hülye kérdés. Az hogy fejlesztem a miracle "fegyverem" vagy a pyro kesztyűt az csak a támadásokat fogja erősíteni ugye? Gondolok itt arra hogy egy +10es kesztyű sem fog erősebb flesh sweat-et adni ugye?
Mert pyro-t meg miracle-ket akarok majd használni de csak az item alap sebzését növeli az item akkor nem fejlesztem.
Ja meg az ancient dragon soul jó valamire fegyver és soul-on kívűl? Nem az amelyket a dragon shrine-i srákány fogja adni hanem a mások amit a dukes dear freya boss csarnokába lehet felvenni mután átmentem az ottani portálon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#376) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#375) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"S hogy szerzek olyat?"

Be kell lépned a Heirs of the Sun nevezetű szövetségbe, és onnantól kezdve, amikor lerakod a jeledet, hogy idézzenek meg (co-op), minden sikeres boss gyilok után kapni fogsz 1 medált. Részletek: Sunlight Medal. A játék eleje óta ebben voltam csak, így is nagyon nehezen jött össze a 30 darab, de végül is sikerült, ez a lényeg. Azt már most tudom tanácsolni, hogy ne 170-es szinten akard ezt farmolni, mert megőrülsz, mire valakivel tudsz majd menni. :D

"Meg akkor azt mondjátok még el nekem hogy kikkel lehet soul-t trade-elni fegyverre? Mert a madár kovács nem kínál annyi fegyvert ahány boss soul van a játékban."

A Lost Bastille területén van eldugva a másik soul trader. Straid of Olaphis.

"Ja meg egy lehet hogy hülye kérdés. Az hogy fejlesztem a miracle "fegyverem" vagy a pyro kesztyűt az csak a támadásokat fogja erősíteni ugye? Gondolok itt arra hogy egy +10es kesztyű sem fog erősebb flesh sweat-et adni ugye?
Mert pyro-t meg miracle-ket akarok majd használni de csak az item alap sebzését növeli az item akkor nem fejlesztem."

Mire gondolsz pontosan? A varázslatok természetesen erősebbek lesznek, ha fejlesztesz intet v. faith-et és/vagy varázsbotot. Pyromancy flame is fejleszthető külön fire seed segítségével.

"Ja meg az ancient dragon soul jó valamire fegyver és soul-on kívűl? Nem az amelyket a dragon shrine-i srákány fogja adni hanem a mások amit a dukes dear freya boss csarnokába lehet felvenni mután átmentem az ottani portálon."

Csak arra lehet, amit te is írtál.

(#377) vhunor válasza Coccolino_O (#374) üzenetére


vhunor
őstag

Hát, a Sunlight Spear sajnos már nem olyan imba, mint sokáig volt, de azért így se rossz. A Sunlight Blade viszont egy nagyon jó rövidkard, főleg a movesetje miatt, quality buildekbe (40/40 str és dex).

Ancient dragonnal nem érdemes szórakozni, semmit sem ad, nem is ellenséges boss, ő az egyetlen, akivel sosem akasztottam tengelyt, mert abszolút értelmetlen.

Darklurker közelharcossal sajnos nagy szívás, mágussal meg röhej, én elsőre lenyomtam, kvázi véletlenül, még a varázslataim jó része is hiányzott már amire hozzá értem. Ráadásul mindez már NG+ fokozaton volt, úgyhogy kb. 5 CSS után jött volna a phase 2, amikor beletoltam az arcába 3 forbidden sunt és vége is lett.

[ Szerkesztve ]

(#378) Coccolino_O válasza vhunor (#377) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tegnap találtam yt-n egy videót, 1,5 perc volt kb. a darklurker varázslóval. Mondom, ezt ki kell próbálnom. Előtte már párszor meghaltam közelharcival. 81 int meg maxra húzott staff of wisdom mellett 4 css meg 1 soul spear volt a boss. :D

(#379) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Ma elmentem életem első aréna meccsére. Kaptam ajándékba az ellenféltől 90 human effigy-t, meg 500 ezer lelket. Már ezért megérte. :D

(#380) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#376) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Első részbe Solaire volt a kedvenc npc-m a nap imádatával együtt szóval mikor beléphettem a covenantjába meg is tettem és azóta sem léptem ki és nem is tervezem, kivéve majd a darklurker-es szállat.

Jakkor a másik az aki meg volt kövülve egy cella bejáratánál. Akkor az meglesz. Most minden soul-t benyomtam szinte de kövi végigjátszásba legyártom az összes fegyvert. Kivéve persze azokat amikhez ugyanaz a lélek kell.

Akkor konkrét példának jó is a flesh sweat. Kesztyűm 10-es mert kaptam a seed-eket osz gondoltam az nem árthat ha az is fel van fejlesztve. És akkor most a flesh tovább tart vagy sokkal jobban véd a tűz ellen?

Azért kérdeztem rá az ancient dragon soul-ra mert ugyan az a menübe az egysoros leírása mint a giant soul-oknak és ha ugyan ara jó is mint azok vagyis hogy vesznek le Vendrick védelméből akkor már most van 5 soul és még hátra van az élő ancient dragon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#381) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#380) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem vagyok nagy mágus mester, az tuti, hogy a tűz varázslataid erősebbet fognak sebezni. Elképzelhetőnek tartom, hogy pl. a flesh sweat is erősebb hatású. Itten kellene megkérdezni valami hozzáértőt.

"Azért kérdeztem rá az ancient dragon soul-ra mert ugyan az a menübe az egysoros leírása mint a giant soul-oknak és ha ugyan ara jó is mint azok vagyis hogy vesznek le Vendrick védelméből akkor már most van 5 soul és még hátra van az élő ancient dragon."

Ha már most megvan az 5 óriás lelke, akkor nem kell szenvedned a nagy sárkánnyal. Egyszerűen megoldottam a dolgot, 3 ugye alapból megvan a különböző emlékekből. A maradék kettőt pedig úgy szereztem be, hogy kétszer öltem le a két óriást black gulch-ban. A bonfire ascetic csodákra képes. :D

A nagy dög sárkánnyal párszor már próbálkoztam, de már nem érdekel. Amíg azzal szenvedek, annyi idő alatt a többszörösét kitudom farmolni máshol. A lelkéből vehető fegyver meg nem az egyetlen, amivel brutálisan lehet gyilkolni mobot és emberi ellenfelet egyaránt. ;]

(#382) vhunor válasza Coccolino_O (#381) üzenetére


vhunor
őstag

Ha először harcoltok Vendrickkel, nem kellenek az óriások lelkei, és sokkal sebezhetőbb is, mint a későbbi próbáknál.

(#383) Coccolino_O válasza vhunor (#382) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez új, ezt nem is tudtam. :)

Más: NG+-ba való átmenetel során mindenem megmarad, csak a kulcsaim vesznek el, ugye?

(#384) vhunor válasza Coccolino_O (#383) üzenetére


vhunor
őstag

Igen.

És ezért kérdeztem, hogy ng+-ban vagy-e már 170-es szinten. Mert ha nem, ne csodálkozz, hogy nem idéznek meg. 100-120 felett már szinte mindenki ng+-ban van.

(#385) Coccolino_O válasza vhunor (#384) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Most vagyok ~200-as, de az "alap módban". Kell még pár steam achi, szóval most rá kellett állnom a pvp-re. Amúgy mindenkit megöltem már az ancient dragon kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#386) vhunor válasza Coccolino_O (#385) üzenetére


vhunor
őstag

Ok, akkor pláne nagyon nehéz találnod bárkit idézésre. NG+ után nem lesz ilyen gondod, de NG-ben csak azokkal tudsz coopozni, akik szintén NG-ben vannak és az SL tierjük passzol a tiédhez.

PvP achikat a legegyszerűbb a dragon covenantban összeszedni, vagy bell keeperként. Én NG+-tól nagyon sokat pvp-ztem, fight clubot hostolni kifejezetten jó móka.

[ Szerkesztve ]

(#387) Coccolino_O válasza vhunor (#386) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azért nem értem ezt a 100-120 körül már ng+ dolgot, mert én azon a szinten még közel sem voltam kész a játékkal az adott szinten, és volt még jó pár boss hátra.

Amúgy hülyeséget írtam, nem pvp achi kell, hanem maga a magasabb rang a választható pvp szövetségekben. Bell Keeper-nél a második rang, Brotherhood of Blood-nál a harmadik szint, Blue Sentinels-nél szintén a harmadik rangig kell elvinnem. Ha ezek megvannak, akkor megkapom a hiányzó varázslatokat, és természetesen feloldom a meg nem levő teljesítményeket.

(#388) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#381) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A nagy sárkányt pont azért akarom megölni mert jó ellenfél. Nem akarom azért magam szanaszét szopatni de a boss-ok nagy része ebben a részben nemhogy megszívatott de nem jöttem rá mitől lenne az nehéz. Tisztelet a kivételnek persze. Pursuer az adott a számnak de pl last sinner aki ráadásul ilyen nagyobb boss soul-t ad egy vicc volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#389) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#388) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Sinner csak az alap módban "gyenge". NG+-ban már rendesen odab@sz. Plusz kap erősítést 2 tűzhányó formájában.

(#390) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#389) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor lesz itt még nemulass. :)
De csak azt akartam ezzel mondani hogy DS1-hez képest itt nem sok akkora boss volt. Azt olvastam már hogy ng+-ba vannak érdekes változások. Ez azért tetszik. Az meg majd kiderül hogy milyen lesz ettől a "végre van kihzvás-ez már szopatás" egyensúly." :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#391) vhunor válasza Coccolino_O (#387) üzenetére


vhunor
őstag

A legtöbb covenantot nem érdemes kimaxolni ng-ben, mert nagyon felnyomja a szintedet, és marha nehéz lesz miatta multizni. Kék/piros aurát nem is nagyon tudsz szerezni ng-ben, vagy becsavarodsz tőle, mert mindkettőhöz több száz pvp győzelem kell.

toturi: ng+-ban elég sok változás akad, érdemes újra felfedezni minden helyszínt alaposan.

[ Szerkesztve ]

(#392) Kvelstadt válasza vhunor (#391) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem is ér véget nálam sima ng-nél a ds. Elsőt sem fejeztem még be pedig asszem 3.nál járok a jelenlegi karakteremmel.

A mandune az mi? Az milyen hatás effekt szóval mit csinál?

Farmolom a drakekeepereket de nem akarják kidobni a keeper middle shield-et. Akkor viszont marad majd a king shild.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#393) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#390) üzenetére


Döglött Róka
veterán

NG-ben az elso resz semmi pluszt nem adott a bossoknak hp-n kivul, a masodik resz viszont szinte majdnem mindenhol hozzatesz valami extra szivatast. Mondhatni NG+-ig csak tutorial a jatek:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#394) Coccolino_O válasza vhunor (#391) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Rájöttem, hogy nem fog menni az 500 win a blue sentinels-nél, se az 500 pont a brotherhood of blood-nál... :U
Képtelenség ennyit gyilkolni.

Inkább kezdtem ng+-t, meg farmolok lelket, hogy ng++-ban ne kelljen leölnöm a négy kötelező boss-t, hogy betudjak jutni a drangleic kastélyba. 3 millió lélek elvileg kiváltja a belépőt oda. És ott van az az npc, akire nekem szükségem van az achi miatt. Szerencsére nem muszáj pvp-vel megoldanom, hogy megszerezzem a hiányzó varázslatokat. Úgy tényleg kínszenvedés lenne.

(#395) vhunor válasza Kvelstadt (#392) üzenetére


vhunor
őstag

A mundane nagyon lecsökkenti a módosított fegyver alapsebzését, és a skálázódás mindig a legalacsonyabb statoddal fog történni - itt is 40 körül van a softcap. Shadow dagger, santier's spear talán a legjobb példák rá, de akad még, ami elég jó mundane kővel. 150+ szintű, amolyan mindenes karakterekkel lehet jól használni.

[ Szerkesztve ]

(#396) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na annyi történt hogy ancient dragon él viszont vendrick már nem. Felbszott az a rohadt tűze a sárkánynak. simán ki lehet futni alóla de ha kicsit elkap akkor már sebez meg ellök aztán mire felkelek megint sebez és annyi volt.
A flesh sweat-et meg nem jelzi sehol hogy van e még vagy lejárt..

Ja és így persze megvan a king shield ráadásul ingyen mert az első boss fegyót ingyen kapjuk ugye. A keeper-ek mindent dobtak csak a shield-et nem ami kellett volna.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#397) D4v3 válasza Kvelstadt (#396) üzenetére


D4v3
őstag

Talán azon a sárkányon haltam a legtöbbet, bár ugye nem kötelező, de egyszer csak meg kell haljon mindenki :D Úgy próbáld, hogy beszaladsz a karmai közé és csapkodod, ha felszáll, akkor vagy tapos és el kell gurulni vagy tüzet fúj, akkor meg a farka alá kell futni és ott maradni, de úgy, hogy ne essen rád a végén. Van benne némi random, de így sikerült sokadjára.

(#398) Kvelstadt válasza D4v3 (#397) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most a simán elrohanást az ellenkező irányba és jó messzire stratégiát használtam. Jól ment míg meg nem lepett egy tűzcsokorral.
Egyébként gondoltam ha előtte vagyok akkor nem száll fel hanem csak fúj tüzet és akkor mehetek csapkodni a lábát szóval mikor megcsapkodtam utána mindig kiszaladtam elé hogy lásson és megint fújjon ne pedig felszálljon. Jó terv volt míg egyszer meg nem unta és mégis felszállt nekem meg már nem volt időm futni sehova.

Vendrick jó volt. Simán lehetett sebezni kivéve mikor megunta és elugrott messzebb. Na akkor volt egy kis pánik hogy odajussak hozzá úgy hogy nem talál el. Igazából hiába tudtam hogy mire készül és kikerültem mindent akkor is para volt mert irdatlan nagyot csap.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#399) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ezt a Ring of Resistance-t tudja valaki hogy lehet megszerezni? Tudom hogy valami quest-et kell megcsinálni érte de mi a quest?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#400) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#398) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tuti tipp, ha nem megy a nagy dög sárkány. Láttam interneten teljesen véletlenül, hogy egy srác hogyan öli meg. A Gyrm Greatshield-et kell +10-ig felhúzni, így 100%-os védelmet nyújt a tűzsebzés ellen. Annyit csinált, hogy ütötte, majd amikor felszállt a sárkány, kicsit arrébb ment, és kivédte a pajzzsal a tüzet. Kiakartam nyírni én is a dögöt, aztán véletlenül bukkantam rá a videóra. Működik a dolog, tegnap én is kipróbáltam. Csak engem annyira nem izgat, inkább haladok tovább a játékban. :)

Meg is találtam: videjó. :D

Ring of Resi: Őt kell kinyírni, vagy meghaladni a 35-ös faith szintet, és akkor megkapod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.