Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Döglött Róka válasza vhunor (#198) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez a játék nem single játék, egymás felfedezéseire épül. Súlyos tévedés azt állítani, hogy megöli az élményt...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#202) vhunor válasza Döglött Róka (#201) üzenetére


vhunor
őstag

Aki először játszik Souls játékkal, és nem magától szenvedi végig, hanem mindenféle fórumok és wikik alapján, az élmény töredékét kapja. Nekem édesmindegy amúgy, ki hogy csinálja, de a veterán soulsosok mind ezt fogják mondani.

(#203) Döglött Róka válasza vhunor (#202) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Aranyos ez az elitista duma, "veterán souls-osok", haha.:) Nekem cca 500 órám van a két részben, és nem szégyelltem néha wikit használni.

Azért hülyeség ezt kijelenteni, mert eleve a co-op úgy épül fel, hogy előbb láthatod tét nélkül, mi is fog várni rád. Milyen lesz a boss, hol vannak az ellenek, egyedül a tárgyakat nem látod, de ezek szerint a "veterán souls-osnak" a co-op is ciki... :U

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#204) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#203) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nagyon jó a co-op. Rettentő nagy segítség. Társ nélkül nem is megyek boss ellen. És jó az is, hogy betudok csatlakozni máshoz is, és előre látom, hogy milyen lesz a boss, de kockázat nélkül, mert ha "meghalok", akkor nem bukom el legalább az emberi formámat.

Más: Ha valaki jönne játszani, dobjon egy privátot. Jelenleg lvl60-as knight vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#205) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Majdnem megöltem az első emberi invader-t. Erre jött még egy... :W Miért nincsen legalább ez szabályozva, hogy fair pvp szituáció legyen? Most egy kicsit frusztrált vagyok, mert megöltek 10 perc alatt négyszer, tartunk egy kis pihenőt.

(#206) Yodamest válasza Döglött Róka (#172) üzenetére


Yodamest
addikt

Kicsit megkésve :) igen alap, hogy kontrollerrel tolom, szinte mindent azzal játszok. Max talán a dota2-t nem csak :P
Viszont ami feltud idegesíteni, pl a Tirexi (youtubos fazon) teszteli a DS2-t persze köze sincs hozzá, nekiáll egér + bill kombóval és 40 percen keresztül mindennek elhordja a játékot, mert nehéz és mert nem tudja irányítani. Keressetek rá: Tirexi, Dark Souls 2 ki fogja adni érdemes megnézni nagyon szutyok. Kommentelés le is lett tiltva a videó alatt, gondolom mert annyian beoltották már, hogy tanuljon meg inkább játszani és alap, hogy TPS játékot KONTROLLERREL játszunk nem egér + bill... nevetséges az egész ember.

(#207) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#205) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:D Ez a szep ebben. Bonfire-nel amugy nem tudnak invade-elni ha jol emlekszem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#208) Coccolino_O válasza Yodamest (#206) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem fogok venni csak ezért a játékért 4 ezerért egy kontrollert. Még ha nagyon idegesítő is tud lenni néha a kamera mozgása, és ez tényleg zavaró. Meg amikor félrenyom valamit az ember. :D

Döglött Róka: De az az érdekes, hogy eddig csak a Lost Bastille területén öltek le, de ott viszont már elég sokszor. És ugye azt hittem, hogyha hollow formában vagyok, akkor legalább nem tudnak elkapni, de sajnos úgyis betudják támadni a világomat. Arról a területről még a vízköpők hiányoznak, és akkor tulajdonképpen ott készen is vagyok.

(#209) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#208) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hidd el, ez a jatek kontroller nelkul nagyon rossz. Eg es fold az iranyitas.

Es igen kevertem a pvp rendszert az elso resszel, ott volt az, hogy csak emberi formaban tudtak tamadni.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#210) D4v3 válasza Coccolino_O (#208) üzenetére


D4v3
őstag

Te a Belfry Luna területen vagy akkor, amit ott van a Bastille mellett. Az illetve a Belfry Sol egy kifejezetten pvp zóna, ahol kb. mindig megtámadnak majd. Ül ott egy kis törpe, akinél be tudsz lépni a covenant-ba és tudod te is invadel-ni a területre belépket, jó kis 2v1 formájában :)
Amúgy nekem megvolt mind a DS1 (mouse fixel) és DS2 egér+bill-el és egyáltalán nem volt gondom soha. Meg lehet szerintem szokni, főleg a 2 már egész jól irányítható szerintem.

(#211) Döglött Róka válasza D4v3 (#210) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak az egesz harcrendszer a vallgombokra epit, probaltam egerrel poenbol en is pc-n, de borzalmas.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#212) D4v3 válasza Döglött Róka (#211) üzenetére


D4v3
őstag

Ja mondjuk én elég alaposan átállítgattam a gombokat és egérrel csak 1-1 attack-ot nyomok plusz a kamera. A többit billről.

(#213) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#209) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Én elhiszem, de a játék maga is 7500 volt, nem gondolnám, hogy még adjak ki plusz 4 ezret. :)

D4v3: Értem, habár engem ez nem vigasztal. Attól még nem nekem nem lesz jobb, hogy mást megalázhatok. De legalább el sem tudok jutni a vízköpőkig...

[ Szerkesztve ]

(#214) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#213) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En meg megjeleneskor vettem 10000er boxra.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#215) vhunor válasza Coccolino_O (#213) üzenetére


vhunor
őstag

Játssz offline, máris megoldódik az inváziók problémája. Persze úgy se az üzeneteket nem látod, se más játékosokat nem tudsz megidézni, de hát valamit valamiért.

Vízköpők: nem tudom, milyen karakterrel játszol, de ha tudsz, fogj egy nagyot sebző kétkezest, és azzal menj nekik. Jó lehet még a Heide Knight kard is, amit az elején tudsz begyűjteni a fa alatt ücsörgő fehér lovagtól.

Amúgy rengeteg szórakoztató oldala van a pvp-nek, például:

https://www.youtube.com/watch?v=2ecS0yKnNLA

[ Szerkesztve ]

(#216) Coccolino_O válasza vhunor (#215) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Az egyáltalán nem baj, mert nem is igazán tudnék kit megidézni, nem valami népszerű hely.

Knight karakterem van, és a Pursuer kardjával nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#217) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#216) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A kasztodat felejtsd el, knight attribokkal kezdtel, de barmikor lehetsz varazslo, vagy dex alapu karakter.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#218) Yodamest válasza Coccolino_O (#213) üzenetére


Yodamest
addikt

A kontroller nem 4 ezer lesz, hanem 8 inkább, mert mindenképp csak és kizárólag xbox 360 controllert szabad venni. Ha veszel egy 4 ezres akármit azzal ugyanott vagy mintha nem vettél volna semmit. Minden játék normálisan csak az eredeti xbox360 kontrollert támogatja! Ha megnézed bármelyik játék menüjében a kontroller beállításokat nemhiába csak annak a képét fogod látni, nem valami random másét.

(#219) Coccolino_O válasza Yodamest (#218) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Akkor főleg nem kell. :D

(#220) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#219) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pedig megolod a jatekot nelkule:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#221) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#220) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Inkább a játék öl meg engem. ;]

(#222) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Most hanyagolom a vízköpőket, mindig megöltek eddig, ha meg nem ők tesznek be a sírba, akkor a játékosok. Megyek inkább a patkány királyhoz.

(#223) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#222) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az se jobb, ott masok rantanak be a sajat vilagukba es csapdakkal varnak:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#224) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#223) üzenetére


Coccolino_O
őstag

De legalább haladok a játékkal.

(#225) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#223) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Kellett mondanod. Meg is idézett egy ember a saját világába, de igazából nekem ez nem fáj, hagytam magamat gyorsan megölni, aztán folytattam ott, ahol a saját világomban abbahagytam. Jó, hogy legalább ilyen módon nem veszítem el az emberi formámat.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy voltam már másik karakterrel a Shaded Woods nevű helyen, és vannak ilyen láthatlan mobok. Azokat meg lehet valahogy ölni? Mert eléggé irritálóak.

[ Szerkesztve ]

(#226) vhunor válasza Coccolino_O (#225) üzenetére


vhunor
őstag

Meg, ugyanúgy, mint a többit. Esetleg kocogtasd meg a fákat, hátha ;) .

(#227) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Haladok a játékban, eddig a vízköpőket és a nagy patkányt nem sikerült megölnöm, őket most pihentetem. Még van nélkülük is 11 boss. Elképesztően jó ez a játék, csak baromi nehéz. :D

(#228) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#227) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A patkányt nem nehez csak szedd le a piciket es maradj a nagy labai kozott.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#229) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#228) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Már olvastam wikin, néztem youtube videót is, de nem megy. Kicsit táposabb lesz a karakterem, akkor visszanézek.

(#230) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#229) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Teny, hogy az egyik legnehezebb boss. Dex karakterrel meg Casterrel konnyu. Harcos beallitottsaguval nehezebb. Tedd el a pajzsod es ne ultra greatsword-el probalkozz. Claymore, Bastard Sword-el sokkal konnyebb.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#231) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#230) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Harcosom van, próbáltam már varázslót is, de nagyon nem ment vele, így visszamentem harcosra. Számomra sokkal egyszerűbbnek tűnik. Tartod a pajzsot, a mob üt, visszaütsz, és ismétlődik elölről. :D

Igazából az általad említett kardot és a dragonrider íjat használom, meg most a havel's set van rajtam. Már 45-ös a vitality a karin, de még így is 80%-os a terheltsége. Nagyon nehéz a kard meg a páncél is, plusz a pajzs se könnyű.

(#232) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#231) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Havelt felejtsd el feleslegesen nehez, a legjobb suly-ac aranyu pancel a faraam set.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#233) D4v3 válasza Coccolino_O (#231) üzenetére


D4v3
őstag

80%? :D Jesszus, én 50%-nál is húzom már a szám, hogy de lassú vagyok és nem elég gyors a gurulás. Sokkal könnyebb a játék szerintem gyors karival és a páncélnak nincs akkora nagy jelentősége, mint várná az ember. Főleg ugye, hogy minden támadást el lehet kerülni is, nem kell blokkolni semmit, tehát kvázi meztelenül is meg lehet csinálni minden boss-t.

(#234) Döglött Róka válasza D4v3 (#233) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jaja, pancelnak csak kis mobok ellen van ertelme. Illetve great shileddel nagy bossok ellen. De oda se szabad ultra greatswordot vinni. Az max pvp-ben ok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#235) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#232) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Amihez ugye el kell jutni a Drangleic kastélyba. :)

D4v3: Ez biztos így van, de nem is kapsz be akkora sebzést, ha megütnek a mobok.

(#236) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#235) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Great shield-et mint tipust ertem, Tower shield mar igen koran szerezheto. A pursuer pajzsa az egyik leguniverzalisabb pajzs pl a jatekban es az is koran megszerezheto.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#237) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#236) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igen, van már pár fajta pajzsom, az általad említett típusból is akad pár. Az biztos, hogy a greatsword nagyon lassú, hiába sebez sokat. Kell egy másik fegyver is. :)

(#238) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#237) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En Claymore-al vittem vegig eloszor a jatekot, masodszor katanaval (Uchiganata) ket kezben. Voltam dark casterrel is, az is kellemes ugrabugra.

Erdekesseg, hogy DPS tekinteteben eleg kozel vannak egymashoz a fegyverek, Claymore-al azert erdemes menni mert oldaliranyban kaszal nagy teruleten, es kello staminaval meg Giant gyuruvel stunblock-olhadot az elleneket addig, amig el nem pusztulnak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#239) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#238) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Haladok a játékban, még hátra van Vendrick, a vízköpők, a nagy patkány, ancient dragon és természetesen még Nashandra és a Dark Lurker is él. :)

Következő nehézségi szint csak annyi, hogy elégeted a bonfire ascetic-et a legelső tűzbe az adott területen? És akkor ezáltal újraterem az összes boss az adott területen?

[ Szerkesztve ]

(#240) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#239) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Asceticet ne hasznalj, ha jot akarsz magadnak:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#241) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#240) üzenetére


Coccolino_O
őstag

De másképp nem lehet folytatni a játékot, nem? Ha megöltem az összes boss-t, nem fognak újrateremni.

(#242) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#241) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van new game + egeszen 10 szintig.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#243) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#242) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem tudtam. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#244) Yodamest válasza Coccolino_O (#243) üzenetére


Yodamest
addikt

De ha használsz is asceticet, csak valami ng+7 szintig fognak erősödni a lények, szóval nem tudod úgymond ellehetetleníteni a játékot ezzel. Én a giant lordot ng+15 ig farmolgattam és ott is éreztem, hogy 7-8 után már nem volt több hp-ja meg semmi.

(#245) Döglött Róka válasza Yodamest (#244) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Na azt vegkepp nem ertem, minek ebben a jatekban farmolni:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#246) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#245) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Haladok azért. Vendrick nem volt nehéz, Nashandra-t mondjuk nem egyedül öltem le. Viszont még mindig várnak a vízköpők, a nagy patkány, meg persze az ancient dragon. Velük szenvedek.

(#247) Döglött Róka válasza Coccolino_O (#246) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ancient dragont le sem kell olni, mivel nem ellenfel alapbol.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#248) vhunor válasza Döglött Róka (#245) üzenetére


vhunor
őstag

Twinklinget és dragon bone-t máshogy hogy gyűjtesz eleget, ha folyamatosan új fegyvereket és buildeket akarsz kipróbálni?

(#249) Döglött Róka válasza vhunor (#248) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tobb karaktert tartok. Igy pvp-re se leszel gyenge.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#250) Coccolino_O válasza Döglött Róka (#247) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Tudom jól, de azért a lelke jól jönne. Abból is kijön pár pont a karakteremnek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.