Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:14:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Kvelstadt válasza tajner10 (#450) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Konkrétan mihez kéne a magyarosítás? Ha a story-hoz akkor nem szóltam mert az tényleg jó lenne magyarul. De azt meg össze lehet szedni neten. Viszont máshoz nem kell a magyar nyelv. Amit nem értesz azt meg kérdezd meg és segítünk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#452) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#451) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vagy esetleg meg kene tanulni angolul, nem egy nehez nyelv :U

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#453) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#452) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Folyamatban. De addig nem ártana egy hun sub. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#454) szabacsik


szabacsik
őstag

Hogy lehet a legegyszerűbben ismerőshöz csatlakozni? Megvan végre a soapstone fel is firkantotta a kőre a jelet, de random emberekhez kerültem az ismerős meg nem is látta a jelet. Egy helyen vagyunk, egy szintűek mik még a feltételek? Kell neki valami, hogy lássa?

/\____/\

(#455) Kvelstadt válasza szabacsik (#454) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most láttam hogy kb egy szinten is kell lenni de ez így volt az elsőben is.
Valami 10 vagy 20% szórás lehet kettőtök szintje között.

Nekem annó egyszer elmagyarázták a feltételeket de hagytam is mert annyi mindennek kell megfelelni és még akkor sem 100%.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#456) szabacsik válasza Kvelstadt (#455) üzenetére


szabacsik
őstag

Igen most ezeket a feltételeket keresem. A szintünk azonos, de valahol belefutottam én is, hogy több feltétel van. A másik félnek látnia kéne a feliratot amit felfestek és el kéne fogadnia vagy neki is valami cucc kell, hogy meg tudjon idézni?

Ohh sikerült. Együtt vagyunk. Úgy fest minden feltétel teljesült :P

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#457) Kvelstadt válasza szabacsik (#456) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na szóval. Kb azonos szint és soul memory, A gyűrű a macskától és mindkettőtöknek human formába kell lennie.
Az azonos covenant úgy náz ki nem fontos. vagyis nem találtam ere utaló infót.
Neki nem kell semmi hogy lásson csak a gyűrűt neki is viselnie kell meg a fent leírtak.

De várj mert a gyűrű olyasmit ír hogy "Makes it easier to connect to players who chose the same god."
Tehát az meg szerintem a covenant istene azaz mégiscsak fontos lehet hogy ugyan abba a covenantba legyetek.
Ott van az elején a blue akármi covenant a dombtetőn a kőtoronynál ahol a faszi ül.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#458) szabacsik válasza Kvelstadt (#457) üzenetére


szabacsik
őstag

Nagyjából kezd összeállni. Sikerült együtt mászkálni, de ez csak addig jó míg az egyikünk meg nem hal mert akkor újra elő kell idézni de ez a legkevesebb.

Ami tuti, hogy a gyűrű az nem feltétel csak leegyszerűsíti hogy ki az aki láthatja (Nekem volt, neki nem)
Amikor benne voltam a covenantban akkor nem tudtam lefesteni a jelet amikor kiléptünk mindketten akkor már ment a festés is amit ő észrevett és kezdődött is a móka

Köszi a segítséget :)

/\____/\

(#459) Döglött Róka válasza szabacsik (#458) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A gyűrű ami könnyíti. A többi sallang. Ha a soul memory rangeből kiesel akkor nem tudod idézni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#460) Kvelstadt válasza szabacsik (#458) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze hogy csak halálig tart. Elvégre két human kell hozzá. Halál után egyikőtük hollow lesz. De van megoldás! Ne haljatok meg! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#461) szabacsik válasza Döglött Róka (#459) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszi mindenkinek :)

Igen ezért se bánom, hogy halálig tart hisz ezért vettem meg mert iszonyatosan tetszik ez a meghalsz akkor bizony vagy összeszeded a lelkeket vagy pápá van. Sokkal jobban odafigyel az ember :)

/\____/\

(#462) Kvelstadt válasza szabacsik (#461) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyéb kérdés van a játékkal kapcsolatban jöhet. Én figyelem a topikot folyamatosan.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#463) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#460) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha idezettkent halsz meg, nem bukod az emberi format. Ha zombiként ideznek es vegig eletben maradsz, emberre valsz...

Mostanaban annyira nem porog Online a jatek, invaderbol is kevesebb van.
Ha nincsenek meg a dlc-k akkor tessek megvenni oket. Rengeteget tesznek hozza es a Boss Soul fegyverek is nagyon taposak benne...

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#464) vhunor válasza Döglött Róka (#463) üzenetére


vhunor
őstag

Duplán igaz ez sajnos a SotFS-re. Alig lehet multizni benne, egy DLC-kel együttes végigjátszás alatt összesen kétszer törtek be a világomba, és segítőket is marha nehéz beidézni. Ehhez képest amikor tavaly tavasszal a DS2 megjelent, hatalmas multis aktivitás volt, NG-től NG sokig.

(#465) szabacsik


szabacsik
őstag

Mely helyszíneken lehet barátot megidézni?
Lehet valahogy egymásnak cuccot átadni?

/\____/\

(#466) Döglött Róka válasza szabacsik (#465) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Bossok meg egyket helyszin kivetelevel barhol.
Nem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#467) szabacsik válasza Döglött Róka (#466) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszi. Még egy kérdés. Most a Cardinal Tower-nél járok és fent nem terem újra az ellenség. Ez mitől van? Vagy ez egy jel, hogy nincs már ott keresnivalóm? :)

/\____/\

(#468) Döglött Róka válasza szabacsik (#467) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha tul sokszor irtod ki oket nem teremnek ujra, kivetel ha champion covenantban vagy, vagy elegetsz egy bonfire ascetic-et a tuzben. Igaz akkor a jatek nehezsege azon a helyen ugrik egyet mintha NG+-ban lennel.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#469) Kvelstadt válasza szabacsik (#467) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valszeg lefarmoltad a helyet. Van boss aki előtt érdemes is hogy mire odaérsz még harcképes legyél.
Én egyszer lefarmoltam a nagyönöreg sárkány előtt mindent. Pedig nem volt fontos mert a noss olyan volt hogy ha eltalál akkor instant die ha meg nem talál akkor estus se kell ugye..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#470) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#469) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Te jatszol meg? En nemreg kezdtem el megint es hopp egy 50ora belerepult :D Csinaltam egy landzsas smallshield-es heavy buildet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#471) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#470) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most dihonored megy de folytatni fogom a warrior-om meg ki fogom próbálni a sorc-ot is.
Jó játék szeretem de másfél végigjátszás elég egy levegőre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#472) Yodamest


Yodamest
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy STR buildhoz, ahol a fő fegyverem az ultra greatsword mit ajánlotok másodlagos fegyvernek? Tehát csak arra az esetre ha elhasználódna a fő fegyóm. Én a sima mace-ra gondoltam amit már a játék elején meglehet venni, nem is nehéz (nem akarok nehéz fegyvert "tárolni" tartalékként) már a játék elején megvehető és A-s a skálázódása. Van ennél jobb?

(#473) Kvelstadt válasza Yodamest (#472) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A mace nem rosz cucc. Asszem én is araj jutottam anno mikor a kis fegyókan nézegettem. Annyi hogy rövid lesz egy ug sword után.
Én pl nem használok ug sword-ot viszont két murakumo-m van. Szal ha elhasználódik akkor ott a másik de kevész hely van a játékban ahol törik mielőtt bonfire-hoz érnék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#474) Yodamest válasza Kvelstadt (#473) üzenetére


Yodamest
addikt

Akkor ok :)
Mióta megújult nem igazán toltam, most öltem le még csak a sinnert, DLC tartalmakat még nem is láttam az alapjáték sokszor kilett pörgetve pedig...

Mostmár végigakarom full tolni, csak hát még a bloodborne-ban is bennevagyok, mondjuk ott már NG+ és kb minden megvan. Legkésőbb jövő év elejéig végeznem kell a souls 1-2 vel (1-et még nem is játszottam, tegnap telepítettem csak fel +dsfix), mert ha a 3 kijött, már csak azzal akarok foglalkozni :)

Ilyenek ezek a From gémek, egyszerűen lehetetlen őket kiismerni és mindig tartogatnak, még sokadik végigjátszásra is valami újat.

[ Szerkesztve ]

(#475) Kvelstadt válasza Yodamest (#474) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mi újult meg? Lemaradtam valamiről?
A dlc-k jók! Az első az jól néz ki de én nem szerettem viszont a másik kettő teljesen kurvajó minden téren.
Az első részhez is van topik ha majd tolod. Nincs ott most élet de nekem el van mentve s ha írsz majd oda, megyek segítek.

Nekem még a BB is csak listán van és a franc bele hogy már hírbe van a DS 3. rész.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#476) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#475) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem a BB nagyon nem tetszett, a DS3 viszont faj mert nem akarok konzolt cserelni :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#477) Yodamest válasza Kvelstadt (#475) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát a Scholar of the First Sin-re értettem a megújulást. Természetesen instant ment az upgrade, csak ugye elvesztek a mentéseim így előröl kellett kezdenem :)

A BB-t meg nagyon tudom ajánlani mindenkinek, aki szereti a from játékokat, mert elképesztő jó! Egy kicsit szokni kell az első 1-2 órában, mert teljesen más.... de utána rájössz, hogy mégsem annyira más és beszippant ez a vérfarkasos, átváltozós, vadászós feeling wááá nagyon brutál!
(nem is csoda, hogy a souls 3 elég sokat merít a BB-ből, mind a pályadesign terén, mind a harcrendszer terén, a harc az kb a dark souls 1 és a BB ötvözése lesz, de sokkal gyorsabb, dinamikusabb, mint mondjuk a DS1-2-volt, pl.: vetődésből lehet nyilazni stb...)

(#478) Kvelstadt válasza Yodamest (#477) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja így már értem.

Nem kell nekem ajánlani a BB-t. Sőt lebeszélni sem lehetne róla. csak még most kevés a nextgen konzolom amin tolhatnám. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#479) vhunor válasza Kvelstadt (#475) üzenetére


vhunor
őstag

Én pont a legelső DLC-ért voltam oda (Sunken King), teljesen hozta az első részben megszokott egymásba csavarodó pályatervezést.

(#480) Šolaire


Šolaire
veterán

Látom kihalt a topik kár érte. Most tolom a 3. Dlc-t.

“Praise The Sun” \[T]/

(#481) Döglött Róka válasza Šolaire (#480) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem itt van kedvencekben:) A harmadik DLC iszonyat nagy.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#482) Kvelstadt válasza Šolaire (#480) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Sosem hal ki csak lepihen a bonefire-nèl.
Nekem el van mentve a topik de ha nem ír senki magamba nem fogok beszélgetni, vagyis ahhoz nem kell fórum. :))

Vhunor
Én meg deutáltam. Amit mondasz hogy hozta a régi hangulatot az igaz. Meg oké dark fantasy.
De nekem nyomasztóbb volt mint blightown.

Am a gutter amit igazán utálok.
Egyszer mentem végig rajta úgy hogy mindent felvettem. Azóta csak átcsapok rajta mert tudom az utat. De hála utána jön a rohadt black glitch a rohadt szobrokkal. A készítők biztos vigyorogva néznének minket ahogy ezeken átküzdjük magunkat..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#483) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#482) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Azert elso leereszkedest a sewersben DS1-ben egyik se veri. Es utana a boss bahh.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#484) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#483) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A dephts-re gondolsz?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#485) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#484) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lehet, reg jatszottam vele:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#486) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#485) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem ara gondolsz. Gapping dragon a boss. Stim?
Na az a boss marhajól néz ki csak nehézség nincs benne.
Bár rlsőre azért meg tudott lepni..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#487) Šolaire válasza Döglött Róka (#481) üzenetére


Šolaire
veterán

Witcherrel toltam eddig de valami hiányzott 😊 elővettem ujra kicsit berozsdásodtam. Bemelegitésnek besegitettem a fume knight-nál😊 nagyon tetszik a 3. Dlc először levert egy invader utána meg a meglepi boss😊 na mondom ez hiányzott nekem egy kis keményebb játék ez az igazi😊
toturi:reméltem is mert egy ideig nem akarom tolni a 3. Részt mert még ezt se játszottam végig rendesen meg még ott a New game plus is valakivel meg kell osztani az élményt😊 praise the sun :R

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#488) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#486) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Arra igen, na ott volt meg eloszor a parafaktor igazan. Nameg a Chabra (ha igy hivtak )Demon a ket kutyajaval...

@Revan.: A witcher egy setagalopp ezekhez kepest:D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#489) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Én mire megszereztem a három dlc-t csömöröm lett az egésztől annyit nyomtam az alapjátékkal:D mágussal szinte már csalás az egész gondolok itt a climax 2-3 ezres sebzésére.. Tankkal már melósabb volt a dolog:) nagyon jó játék de azért az első rész bőven veri ami a hangulatot illeti. De még mindíg a demons souls a favorit;)

(#490) Šolaire válasza Döglött Róka (#488) üzenetére


Šolaire
veterán

Witchert a történet miatt imádom egybe tolom a 3 részt😊 csak hiányzott a dark souls keménysége😊 na meg a multiról ne is beszéljünk azt is nagyon szeretem.
Szarvasbogár:én mindig harcossal tolom szeretek szenvedni😊 néha pihentetem mikor besokallok de mindig előveszem😊

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#491) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#488) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Capra demon ha jól emlékszem. Na az leszivatott keményen a kevés hely meg a széles támadásai miatt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#492) Šolaire válasza Kvelstadt (#491) üzenetére


Šolaire
veterán

Attól nagyon féltem párszor elgatyázott :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#493) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#491) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Capra azaz:) Kesobb a hegy melyeben pedig milyen rohogve verte az ember :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#494) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#491) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Az mocsok egy hely de nem a capra hanem a két kutya miatt nagyon nehéz:) Amitől nagyon irtóztam az a szellemes rész főleg a four kinghez vezető út. Silent hillben nem fostam annyira mint ott:DDD

[ Szerkesztve ]

(#495) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#493) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mivel volt elèg mozgásteted elkerülni a csapásait, nem voltak kutyák sem ráadásul sokkal táposabb a karid mire odaérsz.
Azt az elsőt direkt oda rakták abba a szük kis helységbe.
Tetszik mikor egy boss-t úgy tesznek veszéjessé hogy nem maga a boss nehéz hanem a környezet nehezíti meg a harcot. Mármint utálok szűk helyen kinlódni de maga az ötlet nagyon jó!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#496) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy mi történik akkor ha megmentem a solaris lovagot? Jön még segíteni vagy elköszön végleg? Azt tudom, hogy egy jó kis rövidítés nyílik de azon kívül van valami haszna? Ki akartam próbálni de sosem volt elég humanitim:) és van még pár faramuci rész ami kérdőjel nálam pl a darkmoon blade legerősebb fokozata amihez ha jól tudom azok a szárnyas "csajok" dobnak ritkán valamit amit fel tudok ajánlani a cégnek:D aha ja... Számát sem tudom hányat öltem le és dobtak egy darabot?? És kell 30 vagy csak 10 már nem tudom de akkor is köszi szépen... Nitóhoz sem sikerült csatlakozni kicsit bonyolultan volt leírva:(

(#497) Kvelstadt válasza szarvasbogár (#496) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak a solaire-esre van válaszom. A többi nekem sem gyült össze.
Ha megmented (amit meg lehet csonàlni már első végigkátszásra is ha új kátékot kezdel és spórolsz a huma-val) solaire-t akkor a végén a boss harcban gwyn ellen be lehet idézni segítőnek. Plusz ugye nem hal meg ami tök jó mer jó arc. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#498) szarvasbogár válasza Kvelstadt (#497) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

akkor megéri megcsinálni, köszi! jó a lovag főleg a smaug bossnál ami mély nyomokat hagyott szerintem mindenkiben:DDD a legszebb, hogy megszopatott rengetegszer mire észrevettem tök véletlenül a szignót a lépcsőn. Áldottam is a lovag nevét rendesen.. mágussal meg egyedül elsőre egy percen belül sérülés nélkül:D azért mondtam, hogy szinte csalás de mindenképpen jó buli. Én mindíg mage-el kezdek aztán jöhet a wari:)

(#499) Kvelstadt válasza szarvasbogár (#498) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy ds játékban warrit kezdünk mert férfiak vagyunk! ;]
Ja és ugyan ez igaz arra is hogy az os párost legyőzzük segítő nèlkül aztán pedig úgy hogy ornstein marad életben és vele küzdünk meg. :)

Én most a 2.részben csináltam egy sorc-ot mert fogalmam nem volt azok hogysn müködnek.
Még nem vittem végig de mér körvonalazódik hogy túlerőben leszek pedig még nem os tudok hex-eket csak sorc spelleket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#500) Šolaire válasza Kvelstadt (#499) üzenetére


Šolaire
veterán

Na és mijen a varázsló kari? Nekem mindig a csihi puhi jött be igazán😊

“Praise The Sun” \[T]/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.